Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skąd mam wiedziec za jaką partią jestem ;P ? - POLITYKA


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nooo heeeeeeeeeej.

 

 

Czy są w internecie jakies testy[sprawdzone]     które  po odpowiedzeniu na jakies pytania pokazą mi za jaką partią jestem ?

Polecam też zrobić test na płeć.

 

PL. Jeżeli zadajesz takie pytania to jesteś za PO ;)

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

 

Jeśli masz downa to jesteś za PO

Mam nadzieje że pomogłem.

niech zgadne, skrajna prawica czy narodowiec? ;)

 

Nie chodzi mi o poglądy, po prostu PO jest zjebane i nic dobrego na naszego kraju nie zrobiło.

Opublikowano

Napisz tu coś o swoich poglądach, a powiem ci za jaką partią jesteś.

Jednak najlepszym rozwiązaniem będzie poczytanie programów różnych partii.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Posłuchaj Korwina to zobaczysz. Może jesteś wolnościowcem, albo jakimś lewakiem a jeszcze gorzej socjalistą. Ci ostatni Marksiści są najgorsi, ich socjalistyczne idee polegające na okradaniu obywateli pochłonęły wiele żyć ludzkich. Zadaj sobie pytanie czy chcesz gonić za upadłym i komunistycznym zachodem, czy jednak aby Polacy wreszcie zaczęli się bogacić.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Posłuchaj Korwina to zobaczysz. Może jesteś wolnościowcem, albo jakimś lewakiem a jeszcze gorzej socjalistą. Ci ostatni Marksiści są najgorsi, ich socjalistyczne idee polegające na okradaniu obywateli pochłonęły wiele żyć ludzkich. Zadaj sobie pytanie czy chcesz gonić za upadłym i komunistycznym zachodem, czy jednak aby Polacy wreszcie zaczęli się bogacić.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

xD

 

Polecam zacząć od tego. https://www.politicalcompass.org/test

Opublikowano

Jakie masz poglądy w stosunku do przyjmowania imigrantów?

-sprawa związków partnerskich?

-ekologia i dobro ziemi jest Ci bliskie?

-jesteś za socialem?(państwo opiekuńcze)

-jakie masz danie o unii europejskiej?

-bogaci powinni płacić wyższe podatki czy równe ze wszystkimi?

-wolisz państwo takie jak polska czyli liczące się z religia czy świeckie odrzucające ją?

 

Odpowiedz na te pytania a Cię zdefiniuje po jakiej stronie jesteś :)

Cyrk.png

Opublikowano

1.Jakie masz poglądy w stosunku do przyjmowania imigrantów?

2.sprawa związków partnerskich?

3.ekologia i dobro ziemi jest Ci bliskie?

4.jesteś za socialem?(państwo opiekuńcze)

5.jakie masz danie o unii europejskiej?

6.bogaci powinni płacić wyższe podatki czy równe ze wszystkimi?

7.wolisz państwo takie jak polska czyli liczące się z religia czy świeckie odrzucające ją?

 

Odpowiedz na te pytania a Cię zdefiniuje po jakiej stronie jesteś :)

1.Przyjmować,ale przedtem sprawdzic ich dogłębnie.Nie dawac im zadnego socjalu tylko prace.

2.Powinny być ^-^

3.Ekologia i dobro ziemi jest mi bliskie.

4.   "Państwo opiekuńcze ma dbać o obywateli i rozwiązywać ich problemy za pomocą wsparcia socjalnego. Celem państwa opiekuńczego jest zapewnienie bezpieczeństwa ludziom i obywatelom, ma dbać o obywateli tak, aby starość i choroby nie skazywały ich na społeczną izolację." 

Tutaj pół na pół.Bo z jednej strony wspieranie ludzi ,ale jednoczesnie brak zysku dla panstwa.

5.Zdanie o unii europejskiej.Ymm powinnismy odejsc.Bo wiecej nakładają na nas podatkow niz my zyskujemy.

6.Powinni placic takie same podatki.

7.Swieckie.

ie068n.jpg
Opublikowano

 

1.Jakie masz poglądy w stosunku do przyjmowania imigrantów?

2.sprawa związków partnerskich?

3.ekologia i dobro ziemi jest Ci bliskie?

4.jesteś za socialem?(państwo opiekuńcze)

5.jakie masz danie o unii europejskiej?

6.bogaci powinni płacić wyższe podatki czy równe ze wszystkimi?

7.wolisz państwo takie jak polska czyli liczące się z religia czy świeckie odrzucające ją?

 

Odpowiedz na te pytania a Cię zdefiniuje po jakiej stronie jesteś :)

1.Przyjmować,ale przedtem sprawdzic ich dogłębnie.Nie dawac im zadnego socjalu tylko prace.

2.Powinny być ^-^

3.Ekologia i dobro ziemi jest mi bliskie.

4.   "Państwo opiekuńcze ma dbać o obywateli i rozwiązywać ich problemy za pomocą wsparcia socjalnego. Celem państwa opiekuńczego jest zapewnienie bezpieczeństwa ludziom i obywatelom, ma dbać o obywateli tak, aby starość i choroby nie skazywały ich na społeczną izolację." 

Tutaj pół na pół.Bo z jednej strony wspieranie ludzi ,ale jednoczesnie brak zysku dla panstwa.

5.Zdanie o unii europejskiej.Ymm powinnismy odejsc.Bo wiecej nakładają na nas podatkow niz my zyskujemy.

6.Powinni placic takie same podatki.

7.Swieckie.

 

Witamy w elitarnej grupie ludzi z poglądami liberalnymi. Problem jest taki, że nie mamy na kogo głosować, przynajmniej w naszym kraju. Polecam sobie dołączyć do grupek na fb pokroju Nieprzyjaciele Niewoli, bo nic większego na inną skalę nie ma.

Opublikowano

 

 

Jeśli masz downa to jesteś za PO

Mam nadzieje że pomogłem.

niech zgadne, skrajna prawica czy narodowiec? ;)

 

Nie chodzi mi o poglądy, po prostu PO jest zjebane i nic dobrego na naszego kraju nie zrobiło.

 

 

a dwukrotny wzrost płacy minimalnej za czasu ich kadencji to pewnie błąd w statystyce?

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

@Dragon33

Nie błąd w statystyce tylko po prostu błąd.

 

ta, pewnie. statystycznie rzec ujmując to rządy PO bardzo dobrze wpłynęły na polską gospodarkę, to teraz pis rozpierdala rynek pracy i nakłada kolejne chore podatki jak bankowy czy też PIT

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

 

Jeśli masz downa to jesteś za PO

Mam nadzieje że pomogłem.

niech zgadne, skrajna prawica czy narodowiec? ;)

 

Nie istnieje coś takiego jak skrajna prawica. 

Deus vult

Opublikowano

Jakie masz poglądy w stosunku do przyjmowania imigrantów?

-sprawa związków partnerskich?

-ekologia i dobro ziemi jest Ci bliskie?

-jesteś za socialem?(państwo opiekuńcze)

-jakie masz danie o unii europejskiej?

-bogaci powinni płacić wyższe podatki czy równe ze wszystkimi?

-wolisz państwo takie jak polska czyli liczące się z religia czy świeckie odrzucające ją?

 

Odpowiedz na te pytania a Cię zdefiniuje po jakiej stronie jesteś :)

mi tez pomoz bo nie mam pojecia

1. przeciwny multikulti, przyjmować jedynie Słowian i podobnej nam rasy i kultury ludzi

2. nie obchodzi mnie co ludzie robią, ale prawnie nie powinno sie zezwalać na homoseksualne pary

3. tak

4. nie

5. zlikwidować ten sztuczny twór

6. równe

7. liczące sie z religią ale nie chrześcijanstwem tylko rodzimą wiarą słowian. Generalnie wszystkie kościoły powinny zostać zburzone

white pride world wide

Opublikowano

mi tez pomoz bo nie mam pojecia

1. przeciwny multikulti, przyjmować jedynie Słowian i podobnej nam rasy i kultury ludzi

2. nie obchodzi mnie co ludzie robią, ale prawnie nie powinno sie zezwalać na homoseksualne pary

3. tak

4. nie

5. zlikwidować ten sztuczny twór

6. równe

7. liczące sie z religią ale nie chrześcijanstwem tylko rodzimą wiarą słowian. Generalnie wszystkie kościoły powinny zostać zburzone

jesteś narodowym socjalistą

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

 

Jakie masz poglądy w stosunku do przyjmowania imigrantów?

-sprawa związków partnerskich?

-ekologia i dobro ziemi jest Ci bliskie?

-jesteś za socialem?(państwo opiekuńcze)

-jakie masz danie o unii europejskiej?

-bogaci powinni płacić wyższe podatki czy równe ze wszystkimi?

-wolisz państwo takie jak polska czyli liczące się z religia czy świeckie odrzucające ją?

 

Odpowiedz na te pytania a Cię zdefiniuje po jakiej stronie jesteś :)

mi tez pomoz bo nie mam pojecia

1. przeciwny multikulti, przyjmować jedynie Słowian i podobnej nam rasy i kultury ludzi

2. nie obchodzi mnie co ludzie robią, ale prawnie nie powinno sie zezwalać na homoseksualne pary

3. tak

4. nie

5. zlikwidować ten sztuczny twór

6. równe

7. liczące sie z religią ale nie chrześcijanstwem tylko rodzimą wiarą słowian. Generalnie wszystkie kościoły powinny zostać zburzone

 

Jesteś prawie wolnościowcem. Polska może przyjmować imigrantów, ale tylko rasy Polskiej. Socjal trzeba zlikwidować bo to dawanie pieniędzy nierobą. Zobacz co się dzieje na zachodzie Europy. Bydło muzułmańskie właśnie dlatego tam przyjeżdża. Oni to co najwyżej to Polakom mogą czyścić buty.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Jesteś prawie wolnościowcem. Polska może przyjmować imigrantów, ale tylko rasy Polskiej. Socjal trzeba zlikwidować bo to dawanie pieniędzy nierobą. Zobacz co się dzieje na zachodzie Europy. Bydło muzułmańskie właśnie dlatego tam przyjeżdża. Oni to co najwyżej to Polakom mogą czyścić buty.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

lecz się jeżeli nie trollujesz

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

 

Jesteś prawie wolnościowcem. Polska może przyjmować imigrantów, ale tylko rasy Polskiej. Socjal trzeba zlikwidować bo to dawanie pieniędzy nierobą. Zobacz co się dzieje na zachodzie Europy. Bydło muzułmańskie właśnie dlatego tam przyjeżdża. Oni to co najwyżej to Polakom mogą czyścić buty.

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

lecz się jeżeli nie trollujesz

Co jest znów nie tak?

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Co jest znów nie tak?

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Nie mam pojęcia czy ty jesteś dobrym trollem, czy jebanym idiotą.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

 

Co jest znów nie tak?

 

A poza tym sądzę że Unia Europejska musi być zniszczona.

Nie mam pojęcia czy ty jesteś dobrym trollem, czy jebanym idiotą.

 

Przedstaw jakieś argumenty a nie tylko obrażasz ;)

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...