Skocz do zawartości

PolandWars.com [prywatny serwer plemion]

Polecane posty

Pani Kasia

Jaka parodia Swiat z predkoscia 9999 , palac 4 poziomy i do tego zagroda 10 milionow , chyba kogos tu bog opuscil i wojsko robiace sie po 30 minut.

Parodia to jest wojsko od jednego klika, trzeba popracować najpierw aby atakować.

Każdy gra w to co lubi!

Lionheart233. to nie jest serwer dla leniwych graczy takich jak Ty haha.

Za mało pracowity jesteś leniu więc nie graj tu i nie wypowiadaj się w tym temacie, bo on Ciebie nie dotyczy heh, idź na swoje podwórko miszczu.

Pozdrawiam

Ja i leniwy , alez skad.

Po prostu gra na serwerach z milionowymi ilosciami wojsk jest parodia. Bo ja moge byc nastawiony na sam atak , a w tym czasie rzuci sie na mnie 10 osob co ma po jednej zagrodzie wojsk offensywnych i reszta sam deff czyli typowy noob style. Wiec w sumie kazdy jest z gory skazany na przegrana na tego typu serwerze. +Liczne bledy i bugi jakie beda sie pojawiac przez 4 poziomy palacu i milionowe zagrody.

Poza tym mam co robic w zyciu , niz tylko grac. Pogralbym , ale serio to jest parodia i probujesz mi weprzec na sile swoje racje i rzekome lenistwo. Po prostu uzywam glowy i wiem co jest realne , a co nie.

Zrozumialbym normalne zagrody przynajmniej sa jakies szanse zwalczenia typowych noobw , ktorzy maja sam deff i po 1/2 wioski do atakowania. W przeciwnym wypadku gra nie ma najmniejszego sensu i czekanie po kilka godzin na odbudowe wojska.. 

Pani Kasia

Ja i leniwy , alez skad.

Po prostu gra na serwerach z milionowymi ilosciami wojsk jest parodia. Bo ja moge byc nastawiony na sam atak , a w tym czasie rzuci sie na mnie 10 osob co ma po jednej zagrodzie wojsk offensywnych i reszta sam deff czyli typowy noob style. Wiec w sumie kazdy jest z gory skazany na przegrana na tego typu serwerze. +Liczne bledy i bugi jakie beda sie pojawiac przez 4 poziomy palacu i milionowe zagrody.

Poza tym mam co robic w zyciu , niz tylko grac. Pogralbym , ale serio to jest parodia i probujesz mi weprzec na sile swoje racje i rzekome lenistwo. Po prostu uzywam glowy i wiem co jest realne , a co nie.

Zrozumialbym normalne zagrody przynajmniej sa jakies szanse zwalczenia typowych noobw , ktorzy maja sam deff i po 1/2 wioski do atakowania. W przeciwnym wypadku gra nie ma najmniejszego sensu i czekanie po kilka godzin na odbudowe wojska.. 

Nie zapominaj że ma też inne serwery. 

tenor.gif?itemid=7912846

Nie zapominam , ale widze , ze silnik ma dziury i nie wytrzymalby zapewne tego kiedy wykonam 1000 polecen jednoczesnie , wiec tez szkoda moich nerwow i katowania sprzetu na jego serwerze , ktory juz ma problemy.

Autor tematu Napisano (edytowany)

Lion ciekawe dlaczego na innych serwach dostajesz bany Panie HiperMegaPr0Elite buahaha

Mam radę dla Ciebie nie graj na moich serwerach ok? inaczej i tak dostaniesz bana.

PRo nie radzi sobie z nobami buahahaha to chyba jestes jakims podrabianym PRO.

Po co tu przychodzisz? Powtarzam to nie jest gra dla Ciebie, bo jestes za dobry na nooby hahahah zaraz padne ze śmiechu

Edytowano przez Sleeppy

Pani Kasia

Lion ciekawe dlaczego na innych serwach dostajesz bany Panie HiperMegaPr0Elite buahaha

Mam radę dla Ciebie nie graj na moich serwerach ok? inaczej i tak dostaniesz bana.

Po co tu przychodzisz? Powtarzam to nie jest gra dla Ciebie, bo jestes za dobry na nooby hahahah zaraz padne ze śmiechu

1.Nie dostaje banow , a przynajmniej nie zdarzylo mi sie na plemionach dostac bana mowa tu o prywatnych oczywiscie.

2."Inaczej i tak dostaniesz bana" Skoro admin sie zachowuje jak dziecko ... to dlaczego wgl. prowadzisz ten serwer i dyskusje z kims kogo wcale nie znasz?

3.Ktos sobie nie radzi? Jestem podrabianym Pro powiadasz? Faktycznie , bo dla ludzi z twoja mentalnoscia w tej grze chodzi by podbic wszystkie szare wioski i budowac je na maksa i budowac same wojsko defensywne i warowac 24/7 w 90% przypadkow spotykam tylko takich super ultra graczy czyli poziom gry zerowy. Dodam , ze sami nie sa w stanie zagrac uczciwie 1 na 1 o umowionej godzinie tylko przychodze po pracy i kiedy byla mowa o godzinie 15 to chyba jasne , ze 1 na 1 rozpoczyna sie od tej godziny , a nie atakuje sie od godziny 10 kiedy mnie nie ma po czym taki hiper pro grajek podbil mi maks 20 wiosek i twierdzi , ze wygral. Idzie offline w dodatku i kiedy ja zaczne go atakowac okazuje sie , ze to ja jestem ten najgorszy , bo zlamalem slowo... Powodzenia na prawde. W dodatku nie sztuka jest atakowac mnie w 10 podczas mojej nieobecnosci i sie szczycic , ze idzie latwo ^^ A kiedy tylko wejde na chwile i stawiam opor juz ciezej? Widzialem jak mnie atakowaliscie w 10 deffem i po 20 szlacht na wioske takze ciesz sie , ze nie nagralem tego w dodatku sie nie bronilem i murki same mi sie stawialy co mnie bawilo , ze 20 szlacht szlo do piasku od tak ^^ Poza tym morale mnie zjadaly kiedy tylko chcialem wykonac kontr atak + wasze masowe budowanie wojsk defensywnych. I tak czy inaczej bedac offline nie potrafiliscie w 10 podbic ledwie 300 wiosek w ciagu 5 dni ^^ A jak mi cos wspomnisz o botach to juz cie kompletnie wysmieje. Teraz koniec , bo zaraz znowu sie doczepisz , ze mam hacki lub jestem slaby kiedy to na prawde mam inne zajecia , niz dyskusja z kims kto nie rozumie wielu aspektow gry jak i ekonomii czy strategii.W dodatku nie nawidze szczurow podlych jak to opisalem wyzej.

4.Za dobry na nooby... Kpij dalej , ale sam udowadniasz to , ze nie nadajesz sie do roli bycia adminem.Masz racje nie gram od ponad roku , a i tak wielu ludzi uwaza inaczej. Przyklad z zagranicznych szybkich privkow. Gosc byl nie aktywny podbilem mu 1 wioske. Po czym napisalem wiadomosc z zapytaniem czy jest online , a jako iz nie odpisal to sobie odpuscilem i przeciwnik rowniez. To byl wyczyn , a nie to co teraz dzieci w 10 atakuja po nocy , a potem placz jak ktos w pojedynke wykorzystuje ta sama technike przeciwko nim. Zalosne i godne podziwu doprawdy :) 

Powodzenia i dorosnij , bo w tym wieku z pozycja Admina jak dziecko i ponizej krytyki zachowanie masz.

1.Nie dostaje banow , a przynajmniej nie zdarzylo mi sie na plemionach dostac bana mowa tu o prywatnych oczywiscie.

2."Inaczej i tak dostaniesz bana" Skoro admin sie zachowuje jak dziecko ... to dlaczego wgl. prowadzisz ten serwer i dyskusje z kims kogo wcale nie znasz?

3.Ktos sobie nie radzi? Jestem podrabianym Pro powiadasz? Faktycznie , bo dla ludzi z twoja mentalnoscia w tej grze chodzi by podbic wszystkie szare wioski i budowac je na maksa i budowac same wojsko defensywne i warowac 24/7 w 90% przypadkow spotykam tylko takich super ultra graczy czyli poziom gry zerowy. Dodam , ze sami nie sa w stanie zagrac uczciwie 1 na 1 o umowionej godzinie tylko przychodze po pracy i kiedy byla mowa o godzinie 15 to chyba jasne , ze 1 na 1 rozpoczyna sie od tej godziny , a nie atakuje sie od godziny 10 kiedy mnie nie ma po czym taki hiper pro grajek podbil mi maks 20 wiosek i twierdzi , ze wygral. Idzie offline w dodatku i kiedy ja zaczne go atakowac okazuje sie , ze to ja jestem ten najgorszy , bo zlamalem slowo... Powodzenia na prawde. W dodatku nie sztuka jest atakowac mnie w 10 podczas mojej nieobecnosci i sie szczycic , ze idzie latwo ^^ A kiedy tylko wejde na chwile i stawiam opor juz ciezej? Widzialem jak mnie atakowaliscie w 10 deffem i po 20 szlacht na wioske takze ciesz sie , ze nie nagralem tego w dodatku sie nie bronilem i murki same mi sie stawialy co mnie bawilo , ze 20 szlacht szlo do piasku od tak ^^ Poza tym morale mnie zjadaly kiedy tylko chcialem wykonac kontr atak + wasze masowe budowanie wojsk defensywnych. I tak czy inaczej bedac offline nie potrafiliscie w 10 podbic ledwie 300 wiosek w ciagu 5 dni ^^ A jak mi cos wspomnisz o botach to juz cie kompletnie wysmieje. Teraz koniec , bo zaraz znowu sie doczepisz , ze mam hacki lub jestem slaby kiedy to na prawde mam inne zajecia , niz dyskusja z kims kto nie rozumie wielu aspektow gry jak i ekonomii czy strategii.W dodatku nie nawidze szczurow podlych jak to opisalem wyzej.

4.Za dobry na nooby... Kpij dalej , ale sam udowadniasz to , ze nie nadajesz sie do roli bycia adminem.Masz racje nie gram od ponad roku , a i tak wielu ludzi uwaza inaczej. Przyklad z zagranicznych szybkich privkow. Gosc byl nie aktywny podbilem mu 1 wioske. Po czym napisalem wiadomosc z zapytaniem czy jest online , a jako iz nie odpisal to sobie odpuscilem i przeciwnik rowniez. To byl wyczyn , a nie to co teraz dzieci w 10 atakuja po nocy , a potem placz jak ktos w pojedynke wykorzystuje ta sama technike przeciwko nim. Zalosne i godne podziwu doprawdy :)

Powodzenia i dorosnij , bo w tym wieku z pozycja Admina jak dziecko i ponizej krytyki zachowanie masz.

Czyli jestem dzieckiem bo atakuje wszystkich graczy? Tych online i offline? Nie rozumiem troche tego.

tenor.gif?itemid=7912846

@up

Sprobuj na zagranicznych plemionach , polecam. Na Polskich nie ma zadnego poziomu po prostu. Poza tym juz raczej nigdy nie bedzie , bo wszyscy , ktorzy cos potrafili juz nie graja , bo pochlonelo ich zycie. Gra kiedys byla inna miala poziom i wielu aktywnych grajkow , ktorych bylo na prawde ciezko w ogole ruszyc. 

Nie mowie , ze jestes dzieckiem i jezeli podbijasz nie aktywnych graczy offline rowniez nie mam nic przeciwko , ale wiesz atakowac top1 cala ekipa i potem pisanie bredni kiedy gosc nawet nie gra to juz inna bajka. 

Jestes naprawde zalosny.

Ty sie chwalisz czy sie zalisz?

Ja nigdy nie gralem nawet we dwoch , bo tylko raz sam gralem i to w celach testow, po co Ty mi sie tlumaczysz chlopczyku z miodem w uszach :)

I nie pisz do mnie WY.

Wyluzuj juz i zmien sobie temat , bo spamujesz mi tu.

Zrob lepszy albo oddal sie szybko stad. PA

1000 polecen jednoczesnie? to uczciwa gra wedlug Ciebie, od razu chyba zablokuje Twoje IP ,bo oszukujesz i jeszcze sie chwalisz tym na forum, zenada jakiej nie widzialem nigdzie na innych serwerach innych gier.

Sam niepotrzebnie dyskutujesz, z tego co widac po Tobie to jestes uzaleznionym maniakiem od plemion, wiec chyba nie calkiem jestes normalny :D

Pani Kasia

@up

Sprobuj na zagranicznych plemionach , polecam. Na Polskich nie ma zadnego poziomu po prostu. Poza tym juz raczej nigdy nie bedzie , bo wszyscy , ktorzy cos potrafili juz nie graja , bo pochlonelo ich zycie. Gra kiedys byla inna miala poziom i wielu aktywnych grajkow , ktorych bylo na prawde ciezko w ogole ruszyc.

Nie mowie , ze jestes dzieckiem i jezeli podbijasz nie aktywnych graczy offline rowniez nie mam nic przeciwko , ale wiesz atakowac top1 cala ekipa i potem pisanie bredni kiedy gosc nawet nie gra to juz inna bajka.

Ja obecnie poświęcam się na Arkadi 3- nick Jacq

Na Arkadi gra też CMSNero z którym miałem okazję porozmawiać.

@topic serwer wywala i nie da się grać.

tenor.gif?itemid=7912846

@Sleeppy 1000 polecen jednoczesnie tzw. synchro widac , ze nie grales w normalne plemiona nigdy.

I idzie to wykonac otworz sobie 1000 kart na swoim sprzecie o ile ci wytrzyma. Powiedzialbym ci jak to zrobic szybciej , ale zeby do tego dojsc musialem grac wiecej , niz 9 lat. Co prawda nie jest to ani skrypt ani macro , ale jest ulatwieniem , ktore wystepuje w grze w postaci BB code , ktore mozna wykorzystac madrze i na swoja korzysc. Jak nie rozumiesz to nie twierdz , ze oszukuje.

Blokuj sobie co chcesz i kogo chcesz. Nie obrazilem cie , ale widac nie umiesz przyjac krytyki i zaczynasz wyzywac i blokowac ciekawa technika.

@ZwykłyK grałem jeszcze na ś40 kiedy to CMSNero ręcznie ogarniał konto mające 40 milionów punktów. Co kiedyś by się wydawało nie możliwe i nie realne bez Premki. W dodatku on jeszcze farmił żeby było śmieszniej i trudniej uwierzyć bez premki.

Również pamiętam jak w 14 dni postawił full offa + 4 szlachty na pewnym ze światów :)

To były czasy świetności i graczy posiadających poziom. Co prawda w tamtych zamierzchłych czasach dało się wysłać synchro w odstępach 75ms co dawało 25ms pomiędzy każdym grubasem. Teraz są limity 200ms , więc każdy noob , który poczyta poradnik jest w stanie to zaklinować i skontrować offa.

Edytowano przez Lionheart233.

Jezeli ktos blokuje to tylko ty serwer takimi 1000 poleceniami, nie jestes godnym graczem co uzywa tylko myszki jak dla mnie.

Gra polega na tym aby poswiecic czas a nie byc cwaniaczkiem jak Ty i nie dac innym zwyklym graczom pograc.

Trzeba tepic takich jak Ty. Co wbiajaja do nobow aby ich lac. Zdobywac slabszych heheh przykre...

Tak -zgadza się-nie grałem nigdy w plemiona wolne zwykle ani szybkie nie mam doswiadczenia jak ty.

Mam za to setki stron www portali itp. i nie wchodze na plemiona dla rozrywki tylko mam inne cele :)

Dlatego sie nigdy nie zrozumiemy i nie dogadamy , caly czas powtarzam ze nie ma sensu dyskusja z Toba.

Bede banowal kazdego kto celowo przeciaza mi serwer i tyle w temacie.

bez odbioru

@Sleeppy wiesz dlaczego moje 1000 polecen jest w stanie przeciazyc twoj serwer? Logika podpowiada - Slaby serwer + Za duzo grafik , dziur w plikach i skryptach twojego serwera.

Przed wejsciem ACTA itd. kazdy inny prywatny serwer byl w stanie bez laga wytrzymac tyle operacji od jednego gracza , a bywalo niekiedy 200 online na takowych Prywatnych za granica.

Np. InfernalWars wytrzymal synchro na 10 milionowego gracza , ktory padl po jednym synchro. Czyli 1000 wiosek x4 to juz masz 4000 kart z sama szlachta. 1000x3 off na wioske , bo tyle wystarcza przewaznie by wyczyscic wioske. Lacznie 7000 kart i jakas godzinka/dwie ustawiania.I serwer ani drgnal po wykonaniu tylu operacji.Kto powiedzial , ze sama myszka? Sa skroty klawiaturowe do przelaczania kart , a myszka klika button.

Co to ma być w ogóle? Siedzę od 10 dni i gram ciągle, 130 wiosek a ty mi serwa restartujesz? Chrzań się

Autor tematu Napisano (edytowany)

To był świat specjalny - tymczasowy, testowy, zbyt szybki i za duży spichlerz z zagrodą , zbyt przeciążał serwer.

Nawzajem miłego dnia :)

P.S.

130 wiosek 10 dni? heh

na takim świecie 150 wiosek bierze się w kilka godzin, może spróbuj jeszcze raz , teraz masz szanse być w topce skoro uważasz się za dobrego gracza, resetu już nie będzie.

Edytowano przez Sleeppy

1. Bardzo często i przez dłuższy okres server się ścina i wszystkie ataki/budowy/technologie przekraczają czas tzn.: (-1,-2,-3,-4 i tak w nieskończoność)

2. Nie działa również przycisk  Wszystkie wojska 

3. (02:20) właśnie pojawił się znowu ten sam błąd :

Failing SQL: SELECT `username` FROM `users` WHERE `id` = '264'
Error: User 'sleeppy_s6' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 500000)

Edytowano przez Lisek117

To był świat specjalny - tymczasowy, testowy, zbyt szybki i za duży spichlerz z zagrodą , zbyt przeciążał serwer.

Nawzajem miłego dnia :)

P.S.

130 wiosek 10 dni? heh

na takim świecie 150 wiosek bierze się w kilka godzin, może spróbuj jeszcze raz , teraz masz szanse być w topce skoro uważasz się za dobrego gracza, resetu już nie będzie.

Tak 10 dni, przez te pieprzone błędy, zniechęcają do gry, teraz są dalej, dać Ci na maszynę czy jak?

Usuń tych którzy nie grają, przez to same błędy

Edytowano przez bleusolei

Czyli dalej jest ten blad?

Zmieniły się tylko ustawienia świata niestety :/

Błędy i częste zawieszanie się servera jest nadal

serv już 10min nie działa prawidłowo.. mimo iż tylko 2 graczy gra.. 

Edytowano przez Lisek117

No właśnie ja staram się grać, nie da się nic zrobić, same wojska na - i ciągłe błędy choć 10 graczy maks 

Aenyeweddien! :D 

No właśnie ja staram się grać, nie da się nic zrobić, same wojska na - i ciągłe błędy choć 10 graczy maks 

https://screenshot.sh/owj5y9ryw4pXj nie ma słów mam nadzieje że Admin ogarnie sprawe.. tyle graczy na servie i nic się zrobić nie da...

Edytowano przez Lisek117

Nic się nie da zrobić , a wiosek ciągle Wam przybywa, więc jak to jest?

Wszyscy narzekają i grają , ja na lepszy serwer narazie nie mam , a silnika nigdzie nie można kupić.

Kto ma na sprzedaż dobry silnik?

Kto umie naprawiać błędy w php?

Niech zgłosi się do mnie ogarnięta osoba ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...