Skocz do zawartości

PolandWars.com [prywatny serwer plemion]

Polecane posty

Co do tych błędów, to zapraszam admina do kontaktu, sam jestem fullstackiem (PHP + JS) ogarniam też jave ale tu raczej potrzebna nie bedzie. 

Pani Kasia

Pani Kasia

Witam. Od wczoraj swiat 4 nie działa. Czas ciagle idzie do tył   nic sie nie buduje. Probowałam sie skontaktowac z Toba na plemoonach ale nie odpowiadasz. Kiedy bedzie dzialac gra ?

Edytowano przez mireio

Pani Kasia

Admin @Sleeppykasuje wszystkim wojsko, buguje graczom zagrody na np. 47507/24000. Sam sobie dodał po 37k KAŻDEJ jednostki a następnie przejmuje po cichu wszystkich w około a jego nie da się ruszyć. A na koniec zarzeka się, że tego nie robi... ;)  Oczywiście graczy straszy banem, mimo że sam jest nieuczciwy.

Edytowano przez Yatsueku67

haha dobre, niezła Twoja teoria.

poprostu silnik ma błędy i każdy o tym wie, nie potrafie naprawić i nie znalazł się jeszcze nikt kto potrafi,

Nie płacz tylko graj normalnie a nie sobie sam bugujesz celowo wojsko potem sie dziwisz ze Ci zeruje stan.

I nikogo nie przejmuje tylko Ciebie testując , a Ty myslisz ze tu kariere robisz przejmując cały serwer gdzie gra 5 aktywnie moze 6 haha wez nie rób jaj sobie tylko jak taki mądry jestes to załatw bezbłedne pliki do tej wersji silnika

Pani Kasia

Jedynym, który celowo nadużywa ilości wojska jesteś Ty. Dodałeś sobie maxa i udajesz najlepszego bo się Ciebie ruszyć nie da, bo boisz się wioskę stracić. A programować to się nie nauczysz, tylko bierzesz nie swoje silniki. Moja teoria jest dobra i cały czas zbieram ss jak oszukujesz na świecie S4. ;) Karierę? Karierę robiłem będąc najlepszym graczem na świecie oryginalnych plemion ponad 40 światów temu - tutaj robię karierę z adminem, który oszukuje na własnym serwerze. Skoro uważasz, że testujesz to przestań kisić po 37k każdej jednostki w KAŻDEJ wiosce, kompleksy masz nastoletnie?

A po drugie, kasujesz wojsko wszystkim graczom z wszystkich światów - nawet te zdobyte poprawnie. Stawiasz serwer -  nie umiesz ani programować ani używać funkcji administratora.. Idź się dowartościowuj w zamian przejmując puste wioski, w których celowo zablokowałeś możliwość posiadania wojska. :)

Autor tematu Napisano (edytowany)

Masz chłopcze chyba nie pokolei w głowie, gram aby byc najlepszym hahaha to przejąłbym Ci w sekunde wszystkie wioski mało inteligentny człowieczku nie zastanowiłeś się ,że skoro niby wojsko sobie zostawiam to myślisz ,że po to aby atakować innych, nie, bo po to aby taki jak Ty zrozumiał ze próbuje testować i przerabiać silnik od 2 lat po troszku w miare wolnego czasu od prowadzenia firmy, ale i tak nie zrozumiesz bo dla Ciebie plemiona to chyba cel w życiu, ja mam inne zajęcia, tak samo nie każe nikt Ci w to grać wiec spier... haahha jak nie potrafisz pomóc i sie nie znasz na php

Edytowano przez Sleeppy

To chyba ty masz nie po kolei w główce, skoro ledwo z gimnazjum wyszedłeś. Było się nauką zająć skoro nie umiesz nawet poprawie odpisać (pokoleji haha). Za to ty jesteś tak inteligentny, że jedyne co umiesz to zmieniać prędkość świata w config.php i dodać sobie wojsko z panelu admina. Tak rozwijasz ten silnik, że wciąż jest najbardziej zbugowaną i bez jakichkolwiek funkcji wersją z chomikuj. Ale ty panie inteligencie jesteś taki zapracowany na tym silniku, że jedyne na co masz czas to wyzywać innych graczy i zmieniać ich nazwy wiosek:

Spoiler

ceb979957c5a5.png

Jesteś zmienny jak panienka, raz się zapierasz, że wojska nie dodajesz - a nagle przyznajesz się, że to robisz. Bo robisz:

Spoiler

92e88c268dcc5.png

Gdybyś miał choć trochę szarych komórek, to byś do sprawdzania serwera trzymał sobie ze 2 wioski, podbił co podbił i to zostawił, ale ty specjalnie każdą nowo podbitą od razu bunkrujesz, bo nie umiesz  tracić. W dodatku jesteś takim super adminem, że każdemu kasujesz każde wojsko na wszystkich światach, zamiast tego co zbugowali (i tym sam) na S4 i bugujesz zagrody. Jesteś rozwydrzonym dzieciakiem, nie radzisz sobie ze swoją psychiką, jesteś zakłamany, oszust i krętacz i jedyne co potrafisz to nie php, tylko wyklinanie innych.

bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury dzieciaku piszesz, ja mam 40 lat , a Ty masz bana bo nie umiesz przestać celowo bugowac wojsko tylko kablujesz na wszystkich a sam tak robisz, a najlepsze jest w Twoim wykonaniu namawianie innych do bugowania wojska a potem skarżenie na nich do admina buahahah, dobry jesteś/byłeś ,bye bye

Edytowano przez Sleeppy

Jesteś błaznem, który buguje wojsko a swoją niedolę bycia przegrywem w swoim beznadziejnym życiu wylewasz na swój serwer bunkrując się, bo boisz sie stracić wioskę na serwerze x50, tchórzu. Oczywiście oskarżasz innych o bugowanie, mimo że twój serwer jest takim crapem, że 90% ataków wchodzi podwójnie i nic z tym nie da się zrobić - a sam sobie multiplikujesz jednostki. Banując mnie pokazałeś jakim jesteś zakompleksionym typem. Zabolała cię twoja kobiecość między nogami dlatego, że pokazałem wszystkim jakim oszustem jesteś. Teraz zobaczymy czy twój silniczek jest legalny i co na to powie twórca InnoGames wobec praw autorskich szaty graficznej i reszty komponentów. Cieszę się, że przyczyniłem się do ujawnienia twojego prawdziwego oblicza. 

ok ok

haha do 350 uzytkownikow jest legalnie, ale Panu już podziękujemy , dzieki za podniesienie oglądalności i zwiększenia ruchu na stronie, pa buziaki

reset s3, i bugujemy dalej hahaa.

PS. Kolego astaroth za zakładanie multikont poraz kolejny otrzymujesz bana na IP na cały serwis.

Edytowano przez Sleeppy

@MozYYY przecież prezentuje serwer - admin oszukuje i każdy nieświadomy gracz ma prawo wiedzieć czy chce tu grać mimo to czy nie chce poświęcać czasu na bicie głową w mur. Dowody zostały przedstawione jasno, nie jest to spam, tylko i wyłącznie prezentacja serwera w jego prawdziwym świetle.. :)

nie polecam admin to jakiś ubek gram sobie normalnie bez haksów itd a nagle ban bo przejąłem 2 wioski a tu nagle ban za co ????  moja wioska to "Natsu" 

hahahaha omg po pierwsze mam swoje lata po drugie nigdy się nie interesowałem oszustwem bo co to za przyjemność a po trzecie wystarczyło napisać tu że ktoś się włamał na serwer i tyle  a nie bezpodstawnie  kogoś oskarżać no i jak się nie umie zabezpieczyć serwera to się go nie stawia wiec nie pisz że masz tyle lat jak napisałeś parę postów temu tylko  bo po twojej wypowiedzi jesteś  gówniarzem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...