Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WATL.PL || Od Graczy dla Graczy | [Wejdź] i się przekonaj !


vDeziqn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Crack licencja + kradzione ikony nie pozdrawiam (większość flatow z mojego byłego serwera) :* P.S Taki anty-ddos ze serwer leci na strzała z darmowki :)

 

You are banned permanently. Reason: "Spierdalaj Frajerze nic nie wyjebales bo w logach nie ma zadnych ddosow :_)"

 

I czemu się dziwisz, że dostałeś bana? Jak bardzo trzeba nie mieć poukładane w głowie żeby niszczyć czyjąś pracę?

Niszczenie czyjejś pracy to głupota, a pisanie "serwer leci na strzała" jest jednoznaczne z groźbą. 

MPCForum nie popiera niszczenia czyjejś pracy więc, jeśli się już wypowiadasz to zachowaj jakikolwiek poziom.

 

Gdybyś wszedł do mnie na serwer wyleciałbyś równie z banem.

Co do serwera niezależnie czy serwer stoi czy nie. Bardzo miła oraz profesjonalna administracja dlatego warto wejść i zostać na dłużej.

 

Maju, jeżeli nie jesteś w temacie to nie komentuje tak się składa, że pomagałem temu Panowi stawiać serwer, ponieważ nie zna, się na niczym następni zerwał, mi się z nim kontakt z ciekawości wszedłem na jego serwer i patrze ban "zmieniamy ip" wszedłem, na innym id dziwne bana nie ma? Patrze moje ikony, probowałem to wytłumaczyć z tym osobnikiem, lecz nawet nie odpisywał, jego koledzy oskarżali mnie o to, że ukradłem, mu ikony śmieszne jest to, że miałem je 2 miesiąc przed nim na serwerze wiec mało to, że kradnie, to jeszcze podpisuje się pod czyjąś pracą.

Z tego, co mi się wydaje mpc nie popiera piractwa oraz plagiatu?

@Maja..

 

Dziękuje ;)

 

@djmucha

 

Serwer nie został wywalony więc nie wiem w czym problem :)

 

Na strzała? Nie sądze :) [Nie moja wina taki posiadamy hosting :) ]

Ikony Kradzione? :)

Masz jakiś dowód?...

 

Niech zgadnę, miałem te ikony 2 miechy temu na serwerze oprócz reszty, która wziąłeś z boxdela?

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@djmucha w każdym razie dało się to napisać inaczej. Sposób w jakim napisałeś swoje zdanie jest dość niepotrzebny i według mnie odbierany jako groźbę. 

 

Co do ikonek na serwerze mi się w ogóle nie podobają. Sama z ciekawości spróbowałam zrobić województwa w tym stylu i jak dla mnie moje ikonki wyszły lepiej pod względem jakości: 3278414762858521237309.png 8841314762858521237309.png 2540214762858521237309.png 7813514762858521237309.png

 

@topic

 

Kiedy naprawicie nadawanie kanałów? Bo parę dni temu jak byłam tak dalej jest to samo. Po wejściu na kanał "Stwórz Kanał [WEJDŹ]" nie tworzy kanału, a wywala na poczekalnie. 

Opublikowano

@Maja..

 

a to nie wiedziałem, ale już naprawiam :)

Teraz odpowiedz na to co masz napisane powyżej? 

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Opublikowano

I 90% kradnie opisy oraz ikonki  z innych serwerów tak?


Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Opublikowano

"Bezpieczeństwo twoego połaczenia z tym serwerem jest narażone, na nuehsce atak man-in-the-middle"   ups ;/ ?

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Mało dopracowany serwer, jedyną rangą administracyjną jest wlasciciel?! Ewidentnie brakuje administracji, czekałem około 10 min na kanale "centrum pomocy" i nie otrzymałem pomocy :(. Ikonki też jakoś nie są jakieś oryginalny. ;/ Moja ocena to jedynie 4/10

Opublikowano

@Mr_Macien

 

Dopiero Wróciłem Byłem AFK :) [Dla tego 0 Pomocy ;) ]

 

Szukamy Administracji bo ciągle się trafia ktoś kto oszukuje [Czyli Psuje itd :) ]

Mógłbyś odpowiedzieć dlaczego z rang administracyjnych jest tylko właściciel?? Z tego co zauważyłem to masz mało osób na serwerze, w tym celu polecam wstawiać reklamy na różnych forach, które się tym zajmują.

 

@topic

 

Masz w planach jakieś eventy?? Jeżeli potrzebujesz pomocy to zapraszam na priv lub bezpośrednio na GG. Powodzenia ;)

Opublikowano

 

@Mr_Macien

 

Dopiero Wróciłem Byłem AFK :) [Dla tego 0 Pomocy ;) ]

 

Szukamy Administracji bo ciągle się trafia ktoś kto oszukuje [Czyli Psuje itd :) ]

Mógłbyś odpowiedzieć dlaczego z rang administracyjnych jest tylko właściciel?? Z tego co zauważyłem to masz mało osób na serwerze, w tym celu polecam wstawiać reklamy na różnych forach, które się tym zajmują.

 

@topic

 

Masz w planach jakieś eventy?? Jeżeli potrzebujesz pomocy to zapraszam na priv lub bezpośrednio na GG. Powodzenia ;)

 

 

@Mr_Macien

 

Mieliśmy po 30-50 osób ale konkurencja [Administrator który zniszczył] wbiła nam na ts-a zrekrutował się i Potraciliśmy osoby

 

Proszę o danie nam tygodnia i będzie ponownie po 20-60 osób ;)

Opublikowano

@ref

 

@Aktualizacja

 

Dodaliśmy Strefę YouTube

 

Oraz Zaczynamy Współpracę z Właścicielem Serwera Minecraft w Piątek :)

Bardzo mądre posunięcie, podczas startu edycji na serwerach współpracy są nowi użytkownicy. Dodatkowo poproś wlasciela danego serwera na podpięcie subdomeny pod wasz serwer. ;)

Opublikowano

Serwer jest w miare okej. 

Posiedziałem trochę ale możecie dodać poziomy ;p

Oby tak dalej i może serwer się rozwinie 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...