Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WATL.PL || Od Graczy dla Graczy | [Wejdź] i się przekonaj !


vDeziqn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest w miare okej. 

Posiedziałem trochę ale możecie dodać poziomy ;p

Oby tak dalej i może serwer się rozwinie 

 

Jak dla mnie poziomy są zbędne, a tylko spamują.

Chodzi o takie rangi "Poziom 1" są to poziomy za ilość spędzonego czasu na serwerze.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Serwer jest w miare okej. 

Posiedziałem trochę ale możecie dodać poziomy ;p

Oby tak dalej i może serwer się rozwinie 

 

Jak dla mnie poziomy są zbędne, a tylko spamują.

Chodzi o takie rangi "Poziom 1" są to poziomy za ilość spędzonego czasu na serwerze.

 

@Maja..

 

 

No takie poziomy właśnie Posiadamy ?..  [Przez poziomy nie ma spamu... -,- ]

 

Nie rozumiem was xD

Opublikowano

 

 

Serwer jest w miare okej. 

Posiedziałem trochę ale możecie dodać poziomy ;p

Oby tak dalej i może serwer się rozwinie 

 

Jak dla mnie poziomy są zbędne, a tylko spamują.

Chodzi o takie rangi "Poziom 1" są to poziomy za ilość spędzonego czasu na serwerze.

 

@Maja..

 

 

No takie poziomy właśnie Posiadamy ?..  [Przez poziomy nie ma spamu... -,- ]

 

Nie rozumiem was xD

 

 

Jest spam. Jak wchodzi nowy użytkownik to nawala mu tych rang od poziomów, spędzonego czasu, leveli i innych takich badziewi. ;p 

Dodatkowo potem jak awansuje to dzieję się identycznie. Dodam, że każdy te takie 'osiągnięcia' zdobywają ludzie, którzy chcą być pierwsi w topce - niekoniecznie Twoi użytkownicy, a osoby, które są wiecznie afk na innym serwerze, a nabijają sobie topke. :-) 

 

@topic

 

Jak dla mnie te osiągnięcia to jedno z większych badziewi jakie wypuścili do botów. 

Opublikowano

@ref

@aktualizacja 

 

Zmieniliśmy Hosting w przeciągu 2-3 godzin już będzie stałe 0% pl [packet loss]

w Późniejszych Godzinach dodamy jeszcze więcej Botów Muzycznych :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...