Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Prezentacja serwera Disoctus.pl - Oczami stwórcy


Noresta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu nie prezentacja antarisa?

 

Serwer średni

Z dwóch powodów:

1) bo to nie Antaris

2) mamy w głowie więcej niż pomysł na 3 rework nieudanego serwera. #CONCORDIA

 

dziękujemy za opinie.

Opublikowano

 

Jak widze " OldSchool " to mi sie rzygać chce...zbytnio tutaj nic nowego nie widzę.

a co ma byc nowego ? metin juz taki jest i bedzie ,  jedynie co mozna to edytowac te wszystkie systemy 

 

Niby racja, ale można pogłówkować i zrobić coś naprawdę fajnego.

Opublikowano

Z*******A REKLAMA SERVERA:

 

qNUSuez.jpg

 

Reklamowanie sie na innych serverach, w dodatku które już upadły? nie polecam i nie zagram.

 

Reklamowanie się a reklamowanie przez kogoś to różnica, na to wpływu już nie mamy :)

Opublikowano

Ogółem poczekam i zobaczę co w tym polskim środowisku metina się podzieję do waszego startu... jak nic nie będzie ciekawszego to może wpadnę na chwilę, ale na dłużej wątpię.

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

NIc wielkiego tutaj nie ma, serwery old-school głównie nie wypalają, widać polecają Ci którzy sie tam razem trzymaja, więc nie ma co sie sugerować takimi wypowiedziami.

Tam jest Arknes aka Lamus którego zawsze kładłem ?

Poczekamy na prezke to się oceni :)

NIE POLECAM NOWEJ JAKOŚCI ,SAME BUGI, STRATA  CZASU


Opublikowano

NIc wielkiego tutaj nie ma, serwery old-school głównie nie wypalają, widać polecają Ci którzy sie tam razem trzymaja, więc nie ma co sie sugerować takimi wypowiedziami.

Tam jest Arknes aka Lamus którego zawsze kładłem ?

Poczekamy na prezke to się oceni :)

Nic wielkiego nie ma bo nic jeszcze nie pokazalismy takiego , pracujemy codzien nad serwerem i jakos teraz nie mamy czasu tego wszystkiego pokazywac ale na dniach powinnismy cos wrzucic i beta raczej ruszy pod koniec mies . A co do tego niby oldschoola moze tam bedą jakies elementy tego ale serwer bedzie polączeniem dobrych serwerów medium gdyż na tym sie wzorujemy ;) A arknesa to ty szanuj 

Opublikowano

 

NIc wielkiego tutaj nie ma, serwery old-school głównie nie wypalają, widać polecają Ci którzy sie tam razem trzymaja, więc nie ma co sie sugerować takimi wypowiedziami.

Tam jest Arknes aka Lamus którego zawsze kładłem ?

Poczekamy na prezke to się oceni :)

Nic wielkiego nie ma bo nic jeszcze nie pokazalismy takiego , pracujemy codzien nad serwerem i jakos teraz nie mamy czasu tego wszystkiego pokazywac ale na dniach powinnismy cos wrzucic i beta raczej ruszy pod koniec mies . A co do tego niby oldschoola moze tam bedą jakies elementy tego ale serwer bedzie polączeniem dobrych serwerów medium gdyż na tym sie wzorujemy ;) A arknesa to ty szanuj 

 

Nie szanuje,. y**bac złodzieji

NIE POLECAM NOWEJ JAKOŚCI ,SAME BUGI, STRATA  CZASU


Opublikowano

 

 

NIc wielkiego tutaj nie ma, serwery old-school głównie nie wypalają, widać polecają Ci którzy sie tam razem trzymaja, więc nie ma co sie sugerować takimi wypowiedziami.

Tam jest Arknes aka Lamus którego zawsze kładłem ?

Poczekamy na prezke to się oceni :)

Nic wielkiego nie ma bo nic jeszcze nie pokazalismy takiego , pracujemy codzien nad serwerem i jakos teraz nie mamy czasu tego wszystkiego pokazywac ale na dniach powinnismy cos wrzucic i beta raczej ruszy pod koniec mies . A co do tego niby oldschoola moze tam bedą jakies elementy tego ale serwer bedzie polączeniem dobrych serwerów medium gdyż na tym sie wzorujemy ;) A arknesa to ty szanuj 

 

Nie szanuje,. y**bac złodzieji

 

 

Trochę Cię nie kumam na początku mówisz, że składałeś go a potem mówisz, że okradł Cię z eq, jedno wyklucza drugie.

 

Kolejne video przedstawiające kolejne dungeony:

https://www.youtube.com/watch?v=BuyCEd4YBZo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...