Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Prezentacja serwera Disoctus.pl - Oczami stwórcy


Noresta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wam, w tym temacie będziemy wrzucać wszystkie ważniejsze zmiany, które będą miały wpływ na rozgrywkę na serwerze.

Zapraszamy i pozdrawiamy Ekipa Disoctus.pl

 

https://www.youtube.com/watch?v=AFvBxApclF0

https://youtu.be/CZPNT8bPRKM

https://www.youtube.com/watch?v=NwXVKeIZ0wI&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=1LRUpiG-R0w

https://www.youtube.com/watch?v=BuyCEd4YBZo

 

9NaG0Iy.png

 

 

Zapraszamy również na nasz fanpage kliknij tutaj

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Generalnie to nic ciekawego tutaj nie widzę, wszystko do zrobienia w godzinę. A jak zobaczyłem wasze okno questów to miałem ochotę wysłać sms o treści POMAGAM.

Opublikowano

Generalnie to nic ciekawego tutaj nie widzę, wszystko do zrobienia w godzinę. A jak zobaczyłem wasze okno questów to miałem ochotę wysłać sms o treści POMAGAM.

Okno questów jest do zmienienia, poza tym dziękujemy za opinie :)

Opublikowano

Generalnie to nic ciekawego tutaj nie widzę, wszystko do zrobienia w godzinę. A jak zobaczyłem wasze okno questów to miałem ochotę wysłać sms o treści POMAGAM.

 

Okno questów jest tymczasowe i obecnie oczekujemy na nową grafikę do clienta itp, która pewnie też tutaj się pojawi. Co do systemu mylisz się zrobiłem to w niecałą godzinę, ponieważ wyczynem nie jest mieć rozbudowane systemy a utrzymać serwer przez więcej niż 2 tygodnie a to średni czas żywotności serwera, który ma systemy Bóg wie jak rozbudowane. A tak poza tym dzięki za konstruktywną krytykę bo o to w tych czasach trudno.

Opublikowano

Widać ze serwer to kozak i spoko administracja go robi.

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Ooo elegancja podoba mi sie tylko kiedy start ? xD

 

 

kiedy start??

 

To zależy od wielu aspektów, m.in od skończenia serwera w 100% nie chcemy aby po starcie były jakieś niespodzianki ale też od youtuberów a dokładniej ich wolnych terminów bo wiadomo serwer bez reklamy to nie serwer. Planujemy coś koło 30 października, beta oczywiście wcześniej.

Opublikowano

 

Serio pokazaliście system z epvp czy tam deva?

 

Dokładnie o co chodzi, bo nie wydaję mi się żebym dodawał coś z tych for.

 

Mówię o 'systemie' teleportacji.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

 

 

Serio pokazaliście system z epvp czy tam deva?

 

Dokładnie o co chodzi, bo nie wydaję mi się żebym dodawał coś z tych for.

 

Mówię o 'systemie' teleportacji.

 

To chyba nic złego, że wykorzystali udostępniony stuff. Prawie każdy to robi.

Opublikowano

 

 

Serio pokazaliście system z epvp czy tam deva?

 

Dokładnie o co chodzi, bo nie wydaję mi się żebym dodawał coś z tych for.

 

Mówię o 'systemie' teleportacji.

 

 

Szczerze Ci powiem, że na innych forach tego nie widziałem a miałem to na dysku i całkiem przypadkiem na to trafiłem.

 

 

 

 

Serio pokazaliście system z epvp czy tam deva?

 

Dokładnie o co chodzi, bo nie wydaję mi się żebym dodawał coś z tych for.

 

Mówię o 'systemie' teleportacji.

 

To chyba nic złego, że wykorzystali udostępniony stuff. Prawie każdy to robi.

 

 

W sumie racja skoro ktoś coś udostępnia do własnego użytku to dlaczego z tego nie skorzystać.

Opublikowano

@Noresta A przypadkiem nie było takiego czegoś że moderator czy ktoś z rangą nie może mieć swojego serwera czy cuś, bo coś mi chodzi po głowie że kiedyś coś takiego było...

Opublikowano

Zapowiada sie ciekawie :) Jeśli nie bedzie przesadzony IS - jak na wiekszoci obecnych gniotów - to nawet chetnie wbije. Kiedy planujecie start?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

@Noresta A przypadkiem nie było takiego czegoś że moderator czy ktoś z rangą nie może mieć swojego serwera czy cuś, bo coś mi chodzi po głowie że kiedyś coś takiego było...

Nie ma już czegoś takiego.

 

Zapowiada sie ciekawie :) Jeśli nie bedzie przesadzony IS - jak na wiekszoci obecnych gniotów - to nawet chetnie wbije. Kiedy planujecie start?

Itemshop będzie (mamy nadzieję) dopasowany idealnie. Cała nasza administracja przez wiele lat aktywnie grała na serwerach metina i wiemy jakie przedmioty powinny się tam znaleźć, a jakie nie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...