Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖✖ SpeedGame [x4] Steam/NonSteam


djspeed2121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na Nowy Serwer HURTWORLD Steam/NonSteam SpeedGame.pl

 

 

 

 

logo.png

 

Serwer X4, Steam/NonSteam, Najnowsza Wersja, Start 05.08.2016r. / WIPE co 2 Tygodnie.

 

 

 

 

 

ADRES SERWERA HURTWORLD: connect speedgame.pl                 

 

 

ADRES SERWERA TEAMSPEAK 3: speedgame.pl                                

 

 

ADRES FORUM: speedgame.pl   

 

 

 

 

 

STATYSTYKI SERWERA:

 

 

 

 

 

Drop: X4

 

 

Deto: X1

 

 

AFK KickTime: 1h

 

 

BuildLimit: X4 - 4 x większy limit budowy na każdej działce

 

 

Warpy: Dla VIP

 

 

 

 

 

DOSTĘPNE KOMENDY:

 

 

 

 

 

/HELP - Dostępne komendy

 

 

/TPR - Możliwość teleportacji do graczy

 

 

/HOME - Możliwość zapisania domu X4 Gracz / X6 VIP

 

 

/Car - Komendy pojazdów

 

 

/Stakes - Komenda totemów

 

 

/Stakes fill - Uzupełnienie totemów

 

 

/Players - Pokazuje ilość graczy

 

 

/Time - Aktualny czas gry

 

 

/Warps - Pokazuje dostępne warpy (VIP)

 

 

/Warp nazwa - Przenosi na dany warp

 

 

/Kits - wyświetla dostępne Kity

 

 

/Meteor - wyświetla czas do następnego Meteoru

 

 

/Clan - wyświetla opcje tworzenia klanu

 

 

/Roll - ruletka co 1h ciekawe nagrody

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne Warpy: bambik, zima, pustynia, red,

 

 

 

 

 

DOSTĘPNE KITY:

 

 

 

 

 

/kit start - a w nim:

 

 

start.png

 

 

 

 

/kit buduj - a w nim:

 

 

buduj.png

 

 

 

 

/kit VIP - a w nim:

 

 

vip.png

 

 

 

 

/kit rajd - a w nim:

 

 

rajd.png

 

 

 

 

Vip trwa: (10dni, 20dni lub 30dni) / Kit Vip co 7 dni, Kit rajd co 3 dni

 

 

 

 

 

/kit jedzenie - a w nim:

 

 

 

 

 

5 X Upieczony Stek

 

header.png

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo polecam. Miła atmosfera oraz gracze :)

 

nick w grze: poof

Witam z tej strony samotnyjohn czemu cie nie widać w grze ? :P 

 

Admin kiedy kolejny event? :P

Znajdziecie mnie pod nickiem Zaczynającym się na : Ber......

 

Pomogłem daj lubię to :)

Opublikowano

Kolejny Event odbędzie się dziś o 20:00.

 

----------------------------------------------------

Eventy będą się odbywać co tydzień:

Piątek, Sobota i Niedziela o 20:00

header.png

Opublikowano

Normalnie do 30 osób aktualnie mniej bo jesteśmy przed WIPE.

-------------------------------------------------------------------------------

ZMIANA DATY WIPE!!!

Na prośbę użytkowników WIPE zostaje przesunięty na Piątek 16.09.2016r. na godzinę 18:00.

-------------------------------------------------------------------------------

UWAGA!

Po WIPE zajdą delikatne zmiany:

- Dojdzie opcja płatnosci SMS

- Zmiana w Kit VIP. : Kit Vip będzie można użyć co 4 dni.

- Zmiana dropu DETO z 1 na losowe od 1 do 2. Czyli będzie można znaleźć w skrzynce 1 lub 2 deto.

 

Zapraszam wszystkich po WIPE.

header.png

Opublikowano

Dziś o 18:00 Wipe.

Razem z Wipe wprowadzone zostanie:

- Zmiana w Kit VIP. : Kit Vip będzie można użyć co 4 dni.

- Zmiana dropu DETO z 1 na losowe od 1 do 2. Czyli będzie można znaleźć w skrzynce 1 lub 2 deto.

 

Płatność sms pojawi się nieco później. Poinformuję o tym.

 

Zapraszam.

header.png

Opublikowano

Po Wipe będą zmiany. Serwer nie będzie już taki "Easy".

Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na forum.


jak można mieć hurtword nosteam?

Wystarczy wgrać crack (lumaemu) w pliku lumaemu zmienić nick i Hurtworld działa bez steam.

header.png

Opublikowano

Planowane są zmiany na serwerze / dostosowanie serwera do potrzeb użytkowników.

Na naszym forum w dziale ANKIETY jest ankieta odnośnie dropu oraz antyloga.

Zapraszam do udziału w Ankiecie, która trwa do piątku.

header.png

Opublikowano

Jedyny serwer który mogę polecić dla każdego w 100%! Administracja jest praktycznie na każde zawołanie. Starają się pomagać jak tylko mogą, co weekend organizowane są eventy. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...