Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖✖ SpeedGame [x4] Steam/NonSteam


djspeed2121

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer po WIPE. Aktualna wersja 3.7.0. Klient do pobrania na naszym forum.

 

Nowości po WIPE:

1. Wgrany Antylog - Po wylogowaniu itemki z plecaka zostają w skrzynce, która znika po 7 dniach

2. Poprawiony drop z meteorów. Wszystkie części nowych motorów do zdobycia i wiele więcej.

3. Warpy tylko dla VIP

4. Płatność sms premium

5. Tańszy VIP SMS, Dłuższy PSC

6. Napisany od nowa plik LootConfig

7. Serwer pozostaje X4

 

Zapraszam

header.png

Opublikowano

UWAGA!!!


 


Na prośbę większości użytkowników WIPE odbędzie się szybciej czyli w:


 


CZWARTEK 13.10.2016r około godziny 18:00


 


Zapraszam Wszystkich na SpeedGame


header.png

Opublikowano

Serwer po WIPE.


---------------------------------------------------------------


WIPE odbył się w Czwartek 13.10.2016r o 18:00


Po wipe 60 osób online :)


---------------------------------------------------------------


Następny WIPE 28.10.2016r o 18:00


---------------------------------------------------------------


-->ZAPRASZAMY<---


---------------------------------------------------------------


Nowości po WIpe:


- Działa już płatność SMS


- 2 rodzaje VIP SMS (15dni lub 30dni) + 1 PSC (30dni)


- Dodano /kit jedzenie (5 upieczonych steków co 10min)


- Sloty serwera zwiększone do 80 (od Piątku)


header.png

Opublikowano

WIPE


---------------------------------------------------------------


WIPE odbędzie się dziś - Sobota 22.10.2016r o 18:00


Trwa Wojna - /kit wojna :)


---------------------------------------------------------------


Następny WIPE - 04.11.2016r


---------------------------------------------------------------


-->ZAPRASZAMY<---


---------------------------------------------------------------


header.png

Opublikowano

PROMOCJA


---------------------------------------------------------------


W dniach 24.10.2016r. - 30.10.2016r.


---------------------------------------------------------------


Każda zakupiona Ranga VIP przez PSC na 30dni to 1 X C4 Gratis


---------------------------------------------------------------


-->ZAPRASZAMY<---


---------------------------------------------------------------


header.png

Opublikowano

UWAGA! MEGA ZMIANA NA SPEEDGAME.PL NA X2
---------------------------------------------------------
Serwer zastał zaktualizowany do wersji 3.7.4
Nowy klient do pobrania na naszym forum.
---------------------------------------------------------
Dnia 28.10.2016r o 18:00 odbędzie się WIPE!!!
Po WIPE serwer zmieni się na X2
O 17:00 odbędzie się wojna. ( nielimitowany /kit wojna przez godzine z c4, broń, ammo, dynamit)

---------------------------------------------------------
Nowe Statystyki:
Drop: X2
Deto: X1 (szansa na deto jak na Classic)
Home: X2 gracz, X4 VIP
WARP: 4 warpy (tylko VIP)
TPR,HOME: co 10min!
Antylog: Brak możliwości wylogowania się z itemami
/kit vip: co 5 dni

---------------------------------------------------------
Pluginy bez zmian:
- Meteory
- Uzupełnianie totemów komendą (stakes)
- Time
- TPR i HOME
- Clans
- Vehicle Manager
- RC
- LightSwitch
- PW
- /zaloga (kto z adminów i modów jest online)

---------------------------------------------------------
Dodatkowo:
- Build Limit: X4
- AFK kick: po 1h
- Ilość slotów: 80

---------------------------------------------------------
Adres serwera Hurtworld: connect speedgame.pl

Adres servera TS3: speedgame.pl

Adres naszego forum: www.speedgame.pl
---------------------------------------------------------
-- ZAPRASZAM --

header.png

Opublikowano

SERWER PO WIPE - Serwer X2
---------------------------------------------------------
Serwer zastał zaktualizowany do wersji 3.7.4
Nowy klient do pobrania na naszym forum.
---------------------------------------------------------
Nowe ustawienia serwera na naszym forum.

 

-- ZAPRASZAM --

header.png

Opublikowano

Delikatne Poprawki
---------------------------------------------------------
- TPR/HOME/WARP co 5min

- Meteor co 60min (max drop)

- Deto z Białego Yeti (szansa mniejsza niż na białą maskę)
---------------------------------------------------------
Nowe ustawienia serwera na naszym forum.

 

-- ZAPRASZAM --

header.png

Opublikowano

Kolejna Poprawka
---------------------------------------------------------
HOME Gracz - 3

HOME Vip - 5
---------------------------------------------------------
Nowe ustawienia serwera na naszym forum.

 

-- ZAPRASZAM --

header.png

Opublikowano

Kolejna Poprawka
---------------------------------------------------------
- Po zniszczeniu totemu wszystkie home graczy przypisane do tego totemu zostaje usunięte :)

- Promocja PSC Zostaje przedłużona o tydzień
---------------------------------------------------------
Nowe ustawienia serwera na naszym forum.

 

-- ZAPRASZAM --

header.png

Opublikowano

WIPE 06.11.2016 18:00
---------------------------------------------------------
- Serwer wraca do standardowych ustawień czyli X4

- Deto tylko z hangarów
---------------------------------------------------------
Nowe ustawienia serwera na naszym forum.

 

-- ZAPRASZAM --

header.png

Opublikowano

Serwer jest aktualnie reanimowany po niemiłych przygodach z nieuczciwymi graczami, którzy rajdowali korzystając z bugów gry. Osoby te zostały usunięte a max graczy oscyluje w okolicach 20 osób online ale ciągle wzrasta. Cierpliwość popłaca. Nie długo wrócimy do wyższej frekwencji na serwerze tyle, że już bez nieuczciwych graczy.

 

Pozdrawiam wszystkich stałych i nowych graczy i zapraszam na serwer.

header.png

Opublikowano

Najbliższy WIPE odbędzie się 18.11.2016 o 18:00

Wojna odbędzie się standardowo o 17:00

Dostępny bedzie /kit wojna a w nim c4, broń, ammo, dunamit
---------------------------------------------------------
- Dodany zostanie plugin Roll

- Dodana zostanie płatna ranga [ELITE] z odpowiednim kit
---------------------------------------------------------
Nowe ustawienia serwera na naszym forum.

 

-- ZAPRASZAM --

header.png

Opublikowano

Najbliższy WIPE odbędzie się 18.11.2016 o 18:00

Wojna odbędzie się standardowo o 17:00

Dostępny bedzie /kit wojna a w nim c4, broń, ammo, dunamit
---------------------------------------------------------
- Odbędzie się UPDATE do wersji 3.7.6

- Najnowszy Klient gry 3.7.6 do pobrania na naszym Forum

- http://speedgame.pl
---------------------------------------------------------
Na Forum Nowy Klient 3.7.6 oraz UpdateLog czyli co nowego po update.

 

-- ZAPRASZAM --

header.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...