Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napiszę plugin/aplikację na zlecenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@HAMMERxPL czytam to co piszesz i nie dowierzam, że tacy idi0ci jeszcze mają czelność sie wypowiadac na forum. Mam dla Ciebie radę, bo nie chce mi sie rozpisywać, kliknij "wyloguj się" i nie wracaj. Jak to zrobisz, to nawet Cię wtedy może polubię. Od kiedy pamiętam, to zawsze byłeś jeb***** dzieciem minecraftów, które próbuje coś osiągnąć a nic mu nie wychodzi. Stary plugin hesterq sobie wrzuciłeś do eclipse, zmieniałeś nazwy package i masz swoje castle....

 

 

Pozdrawiam i zyczę Ci dalszych sukcesów . (WYPI*RDAL*J)

 

@Edit 

Tak po za tym, nigdy za Tobą nie przepadałem!

 

 

@AntyCostam

 

Polecam jak najbardziej tą osobę, zna sie na rzeczy :)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam tego pana jak najbardziej, spełnił każde moje "widzi mi sie". Czysta przyjemność rozmowa z panem nawet na inne tematy niż samo kupno -- Da sie pogadać :).

Nawet nie spodziewałem się takich rezultatów. Polecam gorąco każdemu :) - Ceny nie są duże.

CzarnaWoda Here 

Trwa pościg za kasą, pozycją, dupami, gdzie ludzie rozminęli się z wartościami.
Tego nie wiem, ale spróbuj dać im palec, kto jest kto przekonasz się doskonale.
Hipokryci dla mnie daremnie ukryci, Ich dewizy, szydercze oczka, uśmiech Mona Lisy.

Pozdrawiam

Opublikowano

Polecam tego pana jak najbardziej. Czysta przyjemność rozmowa z panem nawet na inne tematy niż samo kupno -- Da sie pogadać :).

Nawet nie spodziewałem się takich rezultatów. Polecam gorąco każdemu :) - Ceny nie są duże.

Dzięki za pozytywną opinię. Również fajnie się z Tobą pracowało.

Polecam się na przyszłość.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

  Szybko, profesjonalnie , Tanio . Teraz na moim serwerze siedzi 70 osób i nie ma lagów. 

Polecam serdecznie, dziekuje za pomoc. Na pewno jeszcze do Pana napisze w sprawie pluginów. 

Opublikowano
AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).

Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:

"PIERDOLCU ZJEBANY"

"popierdolilo cie chyba"

Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.

Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

Opublikowano

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

 

AdamGrzegorz 16 latek z manią wyższości od czasu do czasu zawodowy hipokryta. Przestrzegam każdego kto ma zamiar zakupić u niego jakąkolwiek usługę. Jest to albowiem jeden z najmniej kompetentnych "programistów" jakiegokolwiek spotkałem. Przelałem na jego konto 700 pln gdzie zamówiłem u niego plugin na gildie. Oczywiście jak można było się spodziewać ich początkowa wersja posiadała bugi - nic dziwnego. Po wypisaniu 70% błędów "naprawił je" tworząc nowe, nawet gorsze ;>. Gdy kolejny raz dostał listę bugów zaczął mnie ignorować odpisując teksty w stylu "już naprawiłem", "wolę pisać minez dla zagranicznego klienta" albo w ogóle nie odpowiadał. Gdy dostał na moim serwerze rangę(zwykły gracz z prefixem) zaczął wyklinać i obrażać graczy(http://screenshot.sh/n9mpNRDpdrIKq  -  jeden z wielu przykładów).
Powołuje się na swój regulamin[(Mogę w każdym momencie zaprzestać wsparcia technicznego (wyzwiska, niesubordynacja lub zniechęcanie do dalszej pracy)] gdzie sam go nie przestrzega, cytuję:
"PIERDOLCU ZJEBANY"
"popierdolilo cie chyba"
Jak widać wymaga od innych czegoś czego nie jest sam w stanie zapewnić. Tutaj natomiast możecie zobaczyć jak wydajne pluginy robi java developer AdamGrzegorz - http://screenshot.sh/odDYbe2v1awbg.
Spierd**** mi edycje jakieś 4 razy ;>.

 

Prostorm? Czy to ty? Czy kogoś przekupiłeś? 

 

1. Dodałem nawet punkt regulaminu, dla pewności gdyby mnie kolejna osoba tak traktowała. Twoje zlecenie było nadane przed tym punktem, więc go omijam.

2. Wtedy kiedy ty miałeś zlecenie, był punkt regulaminu że mogę zawiesić pomoc techniczną ze względu na niesubordynację, zniechęcanie do dalszej pracy czy wyzwiska - więc no niestety, przykro mi, Prostorm. 

3. Nie owijając w bawełnę, wysyłasz teksty lub zdjęcia totalnie bez kontekstu (ten screen z gry był dla beki, później się z tego śmiałem z graczami na serwerze)

4. Apropo wysyłania tekstów bez kontekstu, - owszem, wysłałem do Ciebie parę obraźliwych wiadomości (bo jestem człowiekiem, mi też puszczają nerwy) ale nie bez powodu.

 

Proszę bardzo, ostatnia konwersacja. Nie mam całej niestety (gg i te jego archiwa). Ale na początku poszło o to że go niby olewam, a dobrze mu powiedziałem że nie mam w tygodniu czasu i postaram się to zrobić jak najszybciej w weekend. + dla wiadomości, to nie była pierwsza tego typu konwersacja, już na samym starcie współpracy nie miał do mnie szacunku, śmiał się ze mnie, upokarzał i zniechęcał do pracy, bez większego powodu. Jak sam mówił - taki ma charakter. I przez 5 miesięcy to znosiłem, aż do czasu.

 

Prostorm, mówiłeś że nie będziesz płakać mi na MPC? Ach, przepraszam, płaczesz przez pośredników? No nie! Jaka szkoda! Na pewno nie będę miał już kulturalnych klientów! Ci co mnie szanowali, wiedzą jak dobre mam usługi, i jak wydajne pluginy piszę. Nie będę profesjonalistą do kogoś, kto tego nie odwzajemnia. Nie usprawiedliwiam jednak się całkowicie, też zjebałem, plugin posiadał bugi - lecz zapierdalałem, zrywałem się z lekcji żeby wszystko naprawić i żebyś miał z*******e pluginy. Niestety, pod koniec po prostu przesadziłeś, i przestałem mieć jakąkolwiek motywację by ci cokolwiek naprawiać. Miałem wiele zleceń na gildie, toolsy za więcej niż te twoje marne 7 stów, klienci byli to z szacunkiem, którzy aktualnie nie skarżą się - a nawet jak widzisz na górze rekomendują mnie na następny raz. Prostorm, jeżeli chcesz znaleźć dobrego programistę, który jest odporny na wszelkie wyzwiska, upokarzania, śmiechy z jego osoby czy "żartów", to błagam cię - nie do mnie, tylko do jakiegoś robota bez emocji. Powodzenia.

 

Konwersacja na GG z ostatniej kłótni. 

 

 

TL;DR Osobiście przepraszam za to, że puściły mi nerwy, jestem jedynie człowiekiem. Jeżeli naprawdę myślałeś że mam nerwy ze stali, możesz mnie wyzywać, upokarzać i ośmieszać na tle nawet twojego serwera - to się myliłeś. Dlatego widzisz, były punkty w regulaminie że mogę zawiesić pomoc techniczną, i to teraz zrobiłem. Nie możesz mi kompletnie nic zarzucić. Od klienta oczekuje szacunku, chociaż najmniejszego którego u Ciebie kompletnie nie było. 

A zasłaniając się tym, że mi puściły nerwy jest trochę słabo. To tak jakby kogoś wkurwiać, prowokować cały czas, i potem się dziwić że się wkurwił xD

 

Mam nadzieje że znajdziesz lepszego programistę, tego ci osobiście życzę. :)

 

PS: Te 2 TPSy były z pierwszej wersji pluginu (bo widzę po tabie), i to naprawiłem w ciągu następnej nocy do 19.9 TPS. Mądrze prostorm, bardzo mądrze. I desperacko.

 

PS2: Dla przyszłych klientów - nie bierzcie odemnie zleceń, jeżeli nie zamierzacie zachowywać się z minimalną kulturą, lub macie ciężki do zgryzienia charakter. Nie chcę aby ktokolwiek poczuł się oszukany jak zerwę współpracę - nie mam nerwów ze stali niestety, i o tym przekonałem się pracując z prostormem.

 

Ty musisz siedzieć 3 dni nad uwzględnieniem wordguarlda w dropie? A to ci heca! Tak jak wspomniałem wyżej jesteś hipokrytą. Gdy spamiłem ci na gg abyś naprawił buga to sam zaczynałeś mnie wyzywać ;>,

 

Kupowałem też u ciebie plugin na bałwany, na święta. Miałeś tam problem ze sprawdzeniem po ID czy to jest ten entity którego stworzyłeś bo ty wolałeś oczywiście zablokować stawianie dyń na śniegu o.O... Pomijam fakt, że dzięki twoim super bałwanom dało się niszczyć klocki na terenie gildii ;)))))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...