Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Medium | start: 27.08.2016r godz 19.00 ! SEASON 10 ! exp: 1000x / drop: 60% !


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podobno niektore ze skilli w Skill Tree sa wylaczone.

Mozna wiedziec ktore?

Nie chce marnowac punktow.

 

Nie stracisz, nie bedzie dalo sie wbic w nie punktow ;)

 

Recznie aktywuje ale musze znac jakies dane :P

Te adresy mailowe chociaz :) napisz mi tutaj na tym forum na pm.

Opublikowano

Podobno niektore ze skilli w Skill Tree sa wylaczone.

Mozna wiedziec ktore?

Nie chce marnowac punktow.

Nie stracisz punktów w Skill Tree po dodaniu i tak są one zablokowane, więc nie da się w nie wbijać. 

Double dmg, Ignore Def, Auto full HP i SD, CDRI i EDRI oraz Veangance oraz tam skill u RF Blood Howling bo strasznie mieszał.

Opublikowano

Jak nie stracisz pkt? Dojście do danego miejsca to strata pkt jeśli okazuje się, że jest wyłączona umiejętność. Zróbcie screeny każdego drzewka z krzyżykami niedziałających umiejętności żeby nie było niejasności.

Opublikowano

A czy szanowny Admin wydłuży edycję dla tych co czasem śpią , jedzą, pracują, chodzą do szkoły........żyją normalnym życiem?

Chętnie wziąłbym choć pierwszy bonus..... :pls:. A serwerek polecam :D :D :D

Opublikowano

A czy szanowny Admin wydłuży edycję dla tych co czasem śpią , jedzą, pracują, chodzą do szkoły........żyją normalnym życiem?

Chętnie wziąłbym choć pierwszy bonus..... :pls:. A serwerek polecam :D :D :D

 

Pierwszy bonus to chyba nie jest tak trudno osiagnac :P

Opublikowano

Niby serwer pvp a caly czas jakies nagrody za gr dla maniakow expa,zadnych eventow pvp czy nagrod za ranking dueli.Smiech na sali.

 A czy o jest server PvP ? Raczej bym tak tego nie okreslil. Do pisania na post masz 2 komendy /post i /gpost

 

/post   wiadomosc na dany sub

/gpost   wiadomosc na all suby

Opublikowano

To ten serwer jest po to aby jechac z gr cala edycje i tak co miesiac?Ciagle ustawiacie jakis balans postaci wiec po co to jest robione przeciez sam mowisz ze to nie jest serwer pvp??

Opublikowano

Przecież każdy wie, że wog jest robiony pod donate. Kupujesz fo set, nie masz co robić to dawej vipa i bij gr żeby dostać na 50gr set (do tej pory nawet nikt nie wbił 10gr). Balans to tam też o kant tyłka, mam rf praktycznie fo set i uja robię innym klasom (nie nie kupiłem seta, nie nie gram od dawna).

Opublikowano

To jest takie pisanie 2 czy 3 osob, wejdz na serwer i sprawdz jak ma sie balans, jest naprawde bardzo dobrze ustawione, to ze sobie ktos nie radzi dana klasa nie oznacza ze jest zle ustawiona, moze gracz jest slaby a nie konfig do dupy ?

Nie slyszalem zeby ktos narzekal na balans jak to mialo wczesniej miejsce, nalezy tez odroznic PVP od PVM bo tam tez jest inaczej. Piszesz masz praktycznie fo set, albo sie ma fo albo nie nie ma opcji praktycznie. Wbij sobie jeszcze ddi.

 

Jutro nowy evencik startuje. Zapraszam gildie do zabawy.

Wiecej informacji na forum serwera, albo na stronie głównej, do wygrania credity i gold fenriry !

 

03c8bc59662e3b4ae0681b468593bab2.png

Opublikowano

Jeszcze bardziej się pogrążasz pisząc żeby wbić ddi do fo seta. To tylko świadczy o tym jak zryty jest tam system, że trzeba mieć wszystko najlepsze jak tylko możliwe żeby móc rywalizować z unnymi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...