Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Aktualnie dzialajce boty - temat aktualizowany


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zbiór aktualnie działających botów 


Linki cały czas aktualizowany, wrazie wyjścia nowych wersji


Porady dotyczące botów niżej


 


[Lista botów zaktualizowana dnia 16.08.2016]


 


- Catchem v1.3.5.0.7


(Ładne gui, polecam)


e83024797182dfe7gen.png


Pobierz


Skan


 


 


- PogoBot


d3a9572b856ef458gen.png


Pobierz


Skan


 


- PokeRoadie 


1d0cb0cf5ded6a54gen.png


Pobierz


Skan


 


- Necrobot v0.8.8 


(Producent porzucił projekt, ta wersja jednak działa)


673be8247b62f507gen.png


Pobierz


Skan


 


- PokeNinja Bot v15


300a0593ebd15ed3gen.png


Pobierz


Skan


 


- Rocket Bot 1.8.2.4


110fe1e971568d7bgen.png


pobierz


skan


 


- PidgeyBot v2.1


 


b25707ee9618ca67gen.jpg


pobierz


skan


 


- GoManager V1.2.0


Pobierz


Skan


 


- PokeMobBot - Sytharix Edit V 1.11


Pobierz


Skan


 


 


- Turning bot 1.1.3.0


pobierz


skan


 


Porady dla początkujących


 


dla zaczynających przygodę z botami graczy, polecam prostego i przejrzystego bota "Catchem v.1.2.5"


- Bot nie expi ? pokazuje ci błąd ? Sprawdz czy serwery PokemonGo nie padły --> Status


- Nie exp więcej niż 2 konta jednoczenie na tym samym ip, Bo dostaniesz tymczasowego bana


- Chcesz expić więcej niż 2 konta ? Użyj proxy (Dział poradniki Pokemon GO)


- Zalecam nie przekraczać 40 km/h oraz 40k/exp na godzinę, W przyszłosci wyjdą pewnie łatki, którę zbanują konta nie przypominającego "Człowieczego" expienia, Polecam ustawić 12 km/h prędkośc poruszania się, oraz nie teleportować się


 


 


Bezpiecznie bocenie


 


Aby nie wpaść w ciągle ulepszoną siatkę łapania cheaterów jest bardzo prosty i powszechny sposób, Ustawienie bota na ludzkie odruchy


które mają przypominać mozolne expienie człowieka, niż expresowe expienie odrzutowcem po ulicach


 


- Ustaw prędkość poruszania się na około 5/6 km/h


- Nie teleportuj się, exp botem tam gdzie expisz naprawdę konto


- Czas pomiędzy wykonywaniem akcji powinieć być około 6 sekund (usuwanie itemów, zbieranie, transfer itp)


- Nie ustawiaj SNIPIENIA ! równo znaczne z banem


- Bot powinien zawierać informacje o telefonie,  żeby wygladało na prawdziwe expienie


 


Pytania ? Pisz  w temacie :)


 


 


 


 


 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


17.png

Opublikowano

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zbiór aktualnie działających botów 

Linki cały czas aktualizowany, wrazie wyjścia nowych wersji

 

 

- Catchem v1.2.5 

(Ładne gui, polecam)

Pobierz 

Skan

 

- PokeFarmer v1.0.103 

xyz

 

- Pokezroadie 

Pobierz

Skan

 

- Necrobot v0.8.8 

Pobierz

Skan

 

Dobre configi oraz porady bedą z czasem uzupełniane 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A gdzie moje? http://www.mpcforum.pl/topic/1568390-dl-pogo-bot-najlepszy-%C5%82atwy-w-obs%C5%82udze-dzia%C5%82a-08-132016/

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zbiór aktualnie działających botów 

Linki cały czas aktualizowany, wrazie wyjścia nowych wersji

 

 

- Catchem v1.2.5 

(Ładne gui, polecam)

Pobierz 

Skan

 

- PokeFarmer v1.0.103 

xyz

 

- Pokezroadie 

Pobierz

Skan

 

- Necrobot v0.8.8 

Pobierz

Skan

 

Dobre configi oraz porady bedą z czasem uzupełniane 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A gdzie moje? http://www.mpcforum.pl/topic/1568390-dl-pogo-bot-najlepszy-%C5%82atwy-w-obs%C5%82udze-dzia%C5%82a-08-132016/

 

 

Już wrzucam :)

17.png

Opublikowano

Rocket Bot 1.8.2.4

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/RocketBot%201.8.2.4.zip
https://virustotal.com/pl/url/66ee07e31cb9b1f402d77a7d97c0b360e6d6f6fbacdda820d9e3b2b2faaca3d0/analysis/1471279346/

Turning Bot  1.1.3.0

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/TuringBot.zip
https://virustotal.com/pl/url/4280c1b874ddfced5d2c2d5f1298065edff396e1db4c2edce37c17550cd368ab/analysis/1471279491/

@Edit
 
PidgeyBot 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/PidgeyBot%20V2.1.zip
https://virustotal.com/pl/url/3ace8eef531735a2a47bf530c671b1bd84e784a9f5015c36bb9b12e99a949942/analysis/1471279668/

W razie co starsze wersje botów (nadal działające)
 
PokeMobBot SytharixEdit 1.5
 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/PokeMobBot-SytharixEdit_v1.5.zip
https://virustotal.com/pl/url/a7f466d2c4db026fd8029fb174f0bf3c957202c3693b57c60bfbea2a5ab3e2cd/analysis/1471279861/

 
PokeMobBot SytharixEdit 1.6
 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/PokeMobBot-SytharixEdit_v1.6.zip
https://virustotal.com/pl/url/159c6af8601a8ec4815ed53a621e2c4d5d166de1fe04bc0b9f905431e1ab770e/analysis/1471279907/

 
 
PokeMobBot SytharixEdit 1.7
 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/PokeMobBot-SytharixEdit_v1.7.zip
https://virustotal.com/pl/url/555ff88bd22b7049275c38fe63ed066a9942fa09ba34524d62d188d1dc85ab23/analysis/1471279936/

 
 
NecroBot 0.8.6
 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/NecroBot%200.8.6.zip
https://virustotal.com/pl/url/2e217e56db0b6920979a4c3d4ca2fca9f731e47fda664400fcc09bae4f630c39/analysis/1471279969/

NecroBot 0.8.9
 

https://github.com/NoxxDev/NecroBot/releases/download/v0.8.9/Release.zip
https://virustotal.com/pl/url/76354e595580099b49ad6c8e8b2b90d5e7f57fdd8301e47cfaa68e6092b9afea/analysis/1471288603/

GoManager b1.2.1

https://dl.dropboxusercontent.com/u/272703054/eqteam/pokemonbots/GoManagerRelease%20b1.2.1.zip
https://virustotal.com/pl/url/a6f2c60817f42277ee284243167af203cfe06048b695b727d168a461f50f5d45/analysis/1471292651/

1390144171-U592769.png


Opublikowano

 

@Rotmiszcz lecz projekt przejął Noxx ( jesli nick dobrze napisałem)

 

Może, z tego co widzę, necro jest równoznaczny z bananem

 

Źle widzisz:)

U mnie juz kolejna noc na testach nowego necro i jak na razie brak blokad.

Wszystko zalezy od konfiguracji i tego co sie robi?:)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

 

 

@Rotmiszcz lecz projekt przejął Noxx ( jesli nick dobrze napisałem)

 

Może, z tego co widzę, necro jest równoznaczny z bananem

 

Źle widzisz:)

U mnie juz kolejna noc na testach nowego necro i jak na razie brak blokad.

Wszystko zalezy od konfiguracji i tego co sie robi? :)

 

 

Ale o snajpieni można zapomnieć ? :D

17.png

Opublikowano

@Rotmiszcz

Na necro forked 0.9.0 juz 24h boty z snipe ustawione i 0 blokad, jedyne to ograniczenie 1k pokemonow.

Co prawda wolno ale skutecznie, predkosc ruchu pomiedzy 7-12.

Na godzinke 30K XP/H, 150 PKM/H, niestety pokestopow nie widac:)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Witam, przeczytałem całe to forum i tak patrząc na te boty to wychodzi że najlepszy jest Catchem Bot bo jeszcze chyba nikt nie dostal za niego bana, ale ciezko tam jest z transferem pokemonow i itemów . Możecie polecić troche lepszy a z mniejszą możliwością dostania bana ?? Nie zależy mi na jakimś cudownym expieniu na h może być te 40-50k/h ale żeby sam transferował pokemony np. poniżej jakiegoś cp i itemy jak się przeleją . Prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam, przeczytałem całe to forum i tak patrząc na te boty to wychodzi że najlepszy jest Catchem Bot bo jeszcze chyba nikt nie dostal za niego bana, ale ciezko tam jest z transferem pokemonow i itemów . Możecie polecić troche lepszy a z mniejszą możliwością dostania bana ?? Nie zależy mi na jakimś cudownym expieniu na h może być te 40-50k/h ale żeby sam transferował pokemony np. poniżej jakiegoś cp i itemy jak się przeleją . Prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam.

PoGo Bot, sam używam.

Funkcje masz tu:

 

 

Posiada wszystkie funkcje których oczekujesz.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

Niby działa , ale jak przeczytałem temat z tym botem to większość dostali permamentnego za tego bota wiec cos z nim nie halo ... 

Opublikowano

Wszystko okej ale mam pytanie bo rozumiem że zależy na expieniu, to powiem tak zależy mi na dobiciu od 10lvl gdzieś do 25 a potem już zależy mi tylko na konkretnych pokemonach więc tak czy siak bez snipe się nie obejdzie a więc co proponujecie w takim przypadku?

Opublikowano

Niby działa , ale jak przeczytałem temat z tym botem to większość dostali permamentnego za tego bota wiec cos z nim nie halo ... 

 

To poczytaj inne tematy z innymi botami, jest to samo. Słyszałem że necrobot omija rzeki, jeziora, nie przechodzi przez ściany etc, nie sprawdzałem tego.

 

 

 

Wszystko okej ale mam pytanie bo rozumiem że zależy na expieniu, to powiem tak zależy mi na dobiciu od 10lvl gdzieś do 25 a potem już zależy mi tylko na konkretnych pokemonach więc tak czy siak bez snipe się nie obejdzie a więc co proponujecie w takim przypadku?

Masz zawsze możliwość czekania aż 10 km jajko Ci się wykluje i dostaniesz pokemona którego chcesz. Z pokesniperem są chyba największe szanse by dostać bana.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

@Warson

NecroBot Forked 0.9.0

Godzina za godzina mija, dzien za dniem juz i 0 blokad (zobaczymy jeszcze pare dni jak moja konfiguracja bedzie sie sprawowac)

Tylko CaptureBan wchodzi ale to jest normalne:)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

@Warson

NecroBot Forked 0.9.0

Godzina za godzina mija, dzien za dniem juz i 0 blokad (zobaczymy jeszcze pare dni jak moja konfiguracja bedzie sie sprawowac)

Tylko CaptureBan wchodzi ale to jest normalne:)

A moglbys podeslac swoj config tutaj albo na email ? [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */!function(t,e,r,n,c,a,p){try{t=document.currentScript||function(){for(t=document.getElementsByTagName('script'),e=t.length;e--;)if(t[e].getAttribute('data-cfhash'))return t[e]}();if(t&&(c=t.previousSibling)){p=t.parentNode;if(a=c.getAttribute('data-cfemail')){for(e='',r='0x'+a.substr(0,2)|0,n=2;a.length-n;n+=2)e+='%'+('0'+('0x'+a.substr(n,2)^r).toString(16)).slice(-2);p.replaceChild(document.createTextNode(decodeURIComponent(e)),c)}p.removeChild(t)}}catch(u){}}()/* */</script> . Bo ja gram na catchem i nie wlaczam go na noc poniewaz exp rosnie ciagle i nie wywala itemow to troche lipa jak wstane a tu bedzie 1000 ponad stan. Bylbym wdzieczny , pozdrawiam. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...