Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NecroBot - najszybszy możliwy exp - 100-300k/h


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok.

Czyste konto, dotarłem do 21 lvl'a. 44,415 punktów - na każdym PokeStopie soft ban, ale pokemony łapie  o.O

 

ban.png

 

 

Nic już nie rozumiem  o.O

To akurat bug

Zdrajca MPCFORUM

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak więc wnioski:

1. Doszedłem do 21 levela na bocie (NecroBot EditByMkoPixel)

2. Dostałem bana

3. Na koncie Google wyskakuje znana wszystkim informacja (FAILED GET GAME DATA SERVER), natomiast na PTC logujesz się normalnie i efekt jest jak po soft-banie, ale nie da się zrobić unbana

4. Według mnie, nie ma obecnie sposobu na szybsze levelowanie i bezpieczne botowanie, a jeszcze skoro NecroBot jest zamknięty, raczej ciężko będzie cokolwiek ogarnąć.

5. Spróbuję jeszcze jedno konto założyć i na własnym configu jechać, ale nie sądzę, by to odniosło sukces.

Opublikowano

Tak więc wnioski:

1. Doszedłem do 21 levela na bocie (NecroBot EditByMkoPixel)

2. Dostałem bana

3. Na koncie Google wyskakuje znana wszystkim informacja (FAILED GET GAME DATA SERVER), natomiast na PTC logujesz się normalnie i efekt jest jak po soft-banie, ale nie da się zrobić unbana

4. Według mnie, nie ma obecnie sposobu na szybsze levelowanie i bezpieczne botowanie, a jeszcze skoro NecroBot jest zamknięty, raczej ciężko będzie cokolwiek ogarnąć.

5. Spróbuję jeszcze jedno konto założyć i na własnym configu jechać, ale nie sądzę, by to odniosło sukces.

Zmień speed w configu na 300 to bedzie ok. bo jest 1200 i ty sie dziwisz ze ban/

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Tak więc wnioski:

1. Doszedłem do 21 levela na bocie (NecroBot EditByMkoPixel)

2. Dostałem bana

3. Na koncie Google wyskakuje znana wszystkim informacja (FAILED GET GAME DATA SERVER), natomiast na PTC logujesz się normalnie i efekt jest jak po soft-banie, ale nie da się zrobić unbana

4. Według mnie, nie ma obecnie sposobu na szybsze levelowanie i bezpieczne botowanie, a jeszcze skoro NecroBot jest zamknięty, raczej ciężko będzie cokolwiek ogarnąć.

5. Spróbuję jeszcze jedno konto założyć i na własnym configu jechać, ale nie sądzę, by to odniosło sukces.

Zmień speed w configu na 300 to bedzie ok. bo jest 1200 i ty sie dziwisz ze ban/

 

Nawet na 300 w tej chwili dostanie bana. Bezpieczna prędkość to około 15 km/h.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...