Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NecroBot - najszybszy możliwy exp - 100-300k/h


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Mi tam działa od 2 dni i żadnych wirusów nie ma wreszcie ktoś wrzucił porządnego bota z konkretnym configiem i działającym snipe brawo dla autora!!!

Dziękuje.

 

jedyny problem jest taki iż mimo odpowiednich ustawień na łapanie CP i IV i tak łapie wszystkie pokemony i niestety ani nie usuwa tych najgorszych ani nie robi ich evolucji żeby nabić expa... 

 

Bo musisz klikac w menu botowym zaznaczac ich i klikac evolve transfer i takie inne

Zdrajca MPCFORUM

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wiem, ale powinien to robić sam :)

 

a obecnie nie mam menu bootowego tylko sam dos... nie wiem czemu

mi spadło do 30k na konfigu oryginalnym... czemu?

Opublikowano

ja mam na niego sposób jak tylko widzę czerwony napis potential softban od razu po unbanie wylaczam na kilka minut i potem wlaczam z powrtoem, bo nie zawsze programowi uda się odbanować i wtedy dłuższa przerwa...

Opublikowano

Ludzie mówią ze, często dostają perma przez tego bota.

 

 

Wiec nic innego nie pozostaje niż dać edytowaną prze zemnie wersje configu w tym necrobocie.

 

 

Zmniejszy on ilość permów.

 

 

Link:https://mega.nz/#!bo8USabJ!IZBYxFymjVQZ3fuSHtIJpgxshPRFfywW79IasQvlEBM

 

 

Skan:https://virustotal.com/pl/file/75c6c574352c24c59ef35f73a1cb240777ef7ac3f92b3533eb4282e33680b5ee/analysis/1471194118/

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Jak się ustawia "taki" config ,to nic dziwnego, u mnie ponad 20h na 40-50k/h i żadnego bana nie ma.

te twoje 40-50k to malutko.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Ludzie mówią ze, często dostają perma przez tego bota.

 

 

Wiec nic innego nie pozostaje niż dać edytowaną prze zemnie wersje configu w tym necrobocie.

 

 

Zmniejszy on ilość permów.

 

 

Link:https://mega.nz/#!bo8USabJ!IZBYxFymjVQZ3fuSHtIJpgxshPRFfywW79IasQvlEBM

 

 

Skan:https://virustotal.com/pl/file/75c6c574352c24c59ef35f73a1cb240777ef7ac3f92b3533eb4282e33680b5ee/analysis/1471194118/

 

niby folder necrobot 300-500 k/h a tak naprawdę mam 70k... gg

Opublikowano

 

 

Ludzie mówią ze, często dostają perma przez tego bota.

 

 

Wiec nic innego nie pozostaje niż dać edytowaną prze zemnie wersje configu w tym necrobocie.

 

 

Zmniejszy on ilość permów.

 

 

Link:https://mega.nz/#!bo8USabJ!IZBYxFymjVQZ3fuSHtIJpgxshPRFfywW79IasQvlEBM

 

 

Skan:https://virustotal.com/pl/file/75c6c574352c24c59ef35f73a1cb240777ef7ac3f92b3533eb4282e33680b5ee/analysis/1471194118/

 

niby folder necrobot 300-500 k/h a tak naprawdę mam 70k... gg

 

Bo to troche ograniczony bot ten nowy link ma zmieniony speed łapania, chodzenia itp,  ten z wiekszą szansą na perma to ma 300-500k.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Bo to troche ograniczony bot ten nowy link ma zmieniony speed łapania, chodzenia itp,  ten z wiekszą szansą na perma to ma 300-500k.

U***dzony jesteś za przeproszeniem? Nie rozumiesz co oznacza "Z WIĘKSZĄ SZANSĄ NA PERMA"? Logiczne jest że lepiej mieć mniej expa i mniejszą szansę na bana niż na odwrót!

 

Co Ci będzie z 300k expa jak jutro nie wejdziesz już na konto?

Opublikowano

 

 

 

 

Ludzie mówią ze, często dostają perma przez tego bota.

 

Wiec nic innego nie pozostaje niż dać edytowaną prze zemnie wersje configu w tym necrobocie.

 

Zmniejszy on ilość permów.

 

Link:https://mega.nz/#!bo8USabJ!IZBYxFymjVQZ3fuSHtIJpgxshPRFfywW79IasQvlEBM

 

Skan:https://virustotal.com/pl/file/75c6c574352c24c59ef35f73a1cb240777ef7ac3f92b3533eb4282e33680b5ee/analysis/1471194118/

niby folder necrobot 300-500 k/h a tak naprawdę mam 70k... gg

Bo to troche ograniczony bot ten nowy link ma zmieniony speed łapania, chodzenia itp, ten z wiekszą szansą na perma to ma 300-500k.

MkoPixel a co zmieniłeś w tym configu że mniejsza szansa na perma? Dziś miałem dziwna sytuscje odpaliłem konto które botuje i nie mogłem walczyć w gymie bo error a na innym koncie też botowanym bez problemu atakowalem...

Opublikowano

 

 

 

 

Ludzie mówią ze, często dostają perma przez tego bota.

 

Wiec nic innego nie pozostaje niż dać edytowaną prze zemnie wersje configu w tym necrobocie.

 

Zmniejszy on ilość permów.

 

Link:https://mega.nz/#!bo8USabJ!IZBYxFymjVQZ3fuSHtIJpgxshPRFfywW79IasQvlEBM

 

Skan:https://virustotal.com/pl/file/75c6c574352c24c59ef35f73a1cb240777ef7ac3f92b3533eb4282e33680b5ee/analysis/1471194118/

niby folder necrobot 300-500 k/h a tak naprawdę mam 70k... gg
Bo to troche ograniczony bot ten nowy link ma zmieniony speed łapania, chodzenia itp, ten z wiekszą szansą na perma to ma 300-500k.

MkoPixel a co zmieniłeś w tym configu że mniejsza szansa na perma? Dziś miałem dziwna sytuscje odpaliłem konto które botuje i nie mogłem walczyć w gymie bo error a na innym koncie też botowanym bez problemu atakowalem...

 

Szybkosc bota, czas zanim bedzie łapał bot pokemona, i akcje bota. przedłuzyłem.

 

 

Bo to troche ograniczony bot ten nowy link ma zmieniony speed łapania, chodzenia itp,  ten z wiekszą szansą na perma to ma 300-500k.

U***dzony jesteś za przeproszeniem? Nie rozumiesz co oznacza "Z WIĘKSZĄ SZANSĄ NA PERMA"? Logiczne jest że lepiej mieć mniej expa i mniejszą szansę na bana niż na odwrót!

 

Co Ci będzie z 300k expa jak jutro nie wejdziesz już na konto?

 

No po to dałem edytowaną wersje nie?

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Nie wiem czy mi się wydaje ale ten niby poprawiony config gorzej wyłapuje ze snipe...

 

hRrY5W8.jpg

w czym masz problem ziomek?

po prostu nie ma tam tych pokemonów i tyle - zdarza sie czasem.

Co do bota - testuje ten z tematu od 4h nie wiem jaka jest szybkość,bo w oknie mi nie pokazuje,a nie moge rozszerzyć,ale po consoli wygląda na fajną co więcej obyło się bez banów,a nie przepraszam jeden soft który został zdjęty przez program.

 

imo polecam,dzięki za wstawke.

 

 

btw. narzekacie,a sami nic nie zrobicie tylko gotowce i to jeszcze nie pasuje - żenujące.

Opublikowano

Moja wina ze spada exp?, i tak nie znajdziecie innego configu takirgo 100-300k/h bo tera niantic blokuje boty do max 50k/h .

Wieć cieszcie się z tego co jest nie znajdziecie takiego bota 2milony expa/h i bez błedów za darmo, wieć ja szukam codziennie jakiegoś dobrego bota żeby działał i to dobrze + taki config do niego, co zajmuje mi czasami 2-3h a jeszcze testowanie 4h już mamy jeszcze pisać co bot ma 5h już razem, 5m upload na jakieś hostowni plików potem się okazuje że to nigdy się nie zrobi potem uzywanie nastepnego potem czekanie na skanowanie, czy nie ma wirusów, potem czekanie na odp czy wszystko działa czy link nie dałem zły czy dobry wieć już mamy 6h + 15m na skanowanie pliku i dawanie do downloadu.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

wszystko super, super ten bot ja nie narzekam natomiast niestety samemu trzeba usuwać pokemony, mam ustawione łapanie na minimum CP 900 i IV 85% wchodzę na konto a tam ze 70 pokemonów które mają CP od 10 do 150 :/ przy tym IV również poniżej ustawionego %

Opublikowano

Jak zrobić żeby rozmieniało mniejsze cp od najlepszego, np mam 2 karpie, 50 cp i 100 cp, co zrobić, żeby rozmieniło tego 50 a nie 100 ?

 

PS.Spoko bot, po 30 minutach 129k xp/h

Opublikowano

Dajcie mi tu cfg to wam powiem, bo nie pamiętam. Pamiętajcie też, że snipienie jest łatwe do wykrycia, więc jest duża szansa, że załapiecie się na bana .

76561197996037016.png

 

Opublikowano

Autor tematu sam zakłada wątek a potem płacze że ludzie wymagają, seems legit

Chodzi mi oto że ja nie mam wpływu na spadanie expa.

Zdrajca MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...