Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Catchem Bot [Przejrzyste GUI] [Proxy] [Pełna kontrola ekwipunku/Pokemonów]


xMuGi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

4c47975cfd7d46fc8416a2841dc29d44.png|

 

Wszystko trybi ;)

To skoro Ci trybi to podeślij swoją konfiguracje, albo ktoś komu działa. Może faktycznie coś namąciłem ale szczerze w to wątpię....

Opublikowano

 

4c47975cfd7d46fc8416a2841dc29d44.png|

 

Wszystko trybi ;)

To skoro Ci trybi to podeślij swoją konfiguracje, albo ktoś komu działa. Może faktycznie coś namąciłem ale szczerze w to wątpię....

 

A ile masz expa na godzinę?

 

czy ktoś moglby krok po kroku napisac jak to ustawić..

Kurde, koleś. Twój nick chyba mówi wszystko ...

Wejdź w translator i rozszyfrowuj to, czego nie rozumiesz. Poza tym, na youtubie masz poradnik jak włączyć krok po kroku

Opublikowano

Kurde wszystko chodzi działa ładnie ale stoi w miejscu, ewentualnie porusza się kawałeczek i wraca do tego samego miejsca. Przechodzi tak mniej więcej z 50 metrów. :/

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Wszystko działa prócz tego, że transferuje, ewoluuje, czyści torbę tylko przy starcie.

 

Po kilku minutach eq zapełnione.

 

Też tak macie?

Opublikowano

Ja mam 11k exp/h i to jest bezpieczny max z tego, co czytałem.

Wyższy exp na godzinę powoduje bana.

Stąd w programie jest limit Pokemonow i Pokestopow. Bo limit Pokemonow to 42/h. Skąd to wynika? Że na 24 godziny Niantic przypisał max 1000 Pokemonow do zebrania. 42*24 = 1008 Pokemonow. Podobnie z Pokestopami. Ja mialem wczoraj jeszcze 120000EXP/H i rano miałem bana. A nawet, jeśli nie dostaniecie bana od razu, to konto zostaje "oflagowane" najpewniej i przy następnej fali pojawi się ban.

Opublikowano

Co to oznacza? [21:14:54] (ERROR) Niantic Servers unstable, throttling API Calls.

Opublikowano

BOT sie nie uruchamia win10/64bit

Owszem mam win 10 i 64 bit ale bot mi dziala normalnie , po prostu co jakis czas mi sie to wyswietla od dwoch dni jak chodzi bot i nie wiem co to oznacza . Pomoze ktos ?

Opublikowano
[19:04:31] (ERROR) System.NullReferenceException: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Inventory.<GetPokemons>d__29.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Inventory.cs:wiersz 426
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Inventory.<GetHighestsCp>d__18.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Inventory.cs:wiersz 229
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Tasks.DisplayPokemonStatsTask.<Execute>d__2.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Tasks\DisplayPokemonStatsTask.cs:wiersz 28
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.State.InfoState.<Execute>d__0.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\State\InfoState.cs:wiersz 20
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.State.StateMachine.<Start>d__3.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\State\StateMachine.cs:wiersz 38

I tak cały czas :< pobierałem ponownie i to samo.

Opublikowano
[19:04:31] (ERROR) System.NullReferenceException: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Inventory.<GetPokemons>d__29.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Inventory.cs:wiersz 426
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Inventory.<GetHighestsCp>d__18.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Inventory.cs:wiersz 229
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Tasks.DisplayPokemonStatsTask.<Execute>d__2.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Tasks\DisplayPokemonStatsTask.cs:wiersz 28
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.State.InfoState.<Execute>d__0.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\State\InfoState.cs:wiersz 20
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.State.StateMachine.<Start>d__3.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\State\StateMachine.cs:wiersz 38

I tak cały czas :< pobierałem ponownie i to samo.

 

 

Pobierz jakiegoś innego bota i sprawdź co Ci wyskakuje ew. zaloguj sie na inne konto.

 

 

 

 

 

Działają komuś servery proxy? :)

 

Mi działają w innym bocie a tu możesz znaleźć listę proxy:

 

 

 

 

Tyle linków ponieważ nie zawsze każde proxy działa.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

[19:04:31] (ERROR) System.NullReferenceException: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Inventory.<GetPokemons>d__29.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Inventory.cs:wiersz 426
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Inventory.<GetHighestsCp>d__18.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Inventory.cs:wiersz 229
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.Tasks.DisplayPokemonStatsTask.<Execute>d__2.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\Tasks\DisplayPokemonStatsTask.cs:wiersz 28
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.State.InfoState.<Execute>d__0.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\State\InfoState.cs:wiersz 20
--- Koniec śladu stosu z poprzedniej lokalizacji, w której wystąpił wyjątek ---
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.ThrowForNonSuccess(Task task)
   w System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
   w PoGo.PokeMobBot.Logic.State.StateMachine.<Start>d__3.MoveNext() w D:\Ketchum\Catchem-PoGo\PoGo.PokeMobBot.Logic\State\StateMachine.cs:wiersz 38

I tak cały czas :< pobierałem ponownie i to samo.

 

 

Pobierz jakiegoś innego bota i sprawdź co Ci wyskakuje ew. zaloguj sie na inne konto.

 

 

 

 

 

Działają komuś servery proxy? :)

 

Mi działają w innym bocie a tu możesz znaleźć listę proxy:

 

 

 

 

Tyle linków ponieważ nie zawsze każde proxy działa.

 

tez tak masz, ze proxy muszą być z https?

Opublikowano

do działania bota konieczne jest żeby był wpięty do kompa nie da się bez telefonu?

Tylko do uzyskania danych o telefonie jest potrzebne , potem możesz odpiąć

 

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

U mnie działa od 2 dni cały czas, jeden softban ( załączyłem VPN i zmieniło IP z angielskiego na polskie ) 25 lv bez problemu 

 

Bot zbiera praktycznie tylko pokestopy, jak ustawić na większą ilość pokemonów? 

Jak większą ?  Zmień sobie ilość złapanych i ilość pokestopów np 200  czy 300 

 

 

DLA NIE QMATYCH , JEST DOSTĘPNE TŁUMACZENIE KONSOLI ! 

 

Wystarczy skopiować plik translate.pl do katalogu swojego profilu i ustawić w bocie zamiast en , pl. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...