Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] PokeFarmer (działa 2016.08.07)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualnie musze wam powiedzieć, że przy ustawieniu 50km/h exp jest taki sam jak na haxtonie, w mojej okolicy przynajmniej, na moim spocie działa ideollo, pogrzebcie jeszcze troche.

 

JEŻELI KOMUŚ WYSKAKUJE JAKIŚ ERROR TO TRZEBA ZAINSTALOWAĆ

 

Visual C++ Redistributable:

For Windows 64-bit


http://download.microsoft.com/download/9/3/F/93FCF1E7-E6A4-478B-96E7-D4B285925B00/vc_redist.x64.exe

For Windows 32-bit

http://download.microsoft.com/download/9/3/F/93FCF1E7-E6A4-478B-96E7-D4B285925B00/vc_redist.x86.exe

 

 

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

Opublikowano

trochę wolny ale jak sie niema co się lubi to się lubi co się ma no i tego bona można używać na kilku kontach na raz  ja mam 3 konta włączone teraz i śmiga 

 

 

Opublikowano

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

Dane wpisujemy przy starcie bota.

 

 

Opublikowano

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

dane wpisujesz po kliknięciu start bota i ci wyskakuję okno do logowania 

 

 

Opublikowano

 

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

Dane wpisujemy przy starcie bota.

 

no niestety mi nic takiego nie wyskoczyło by spisac dane bot po prostu sie włacza zprawdza wersje i tyle nic wiecej sie z nim nie dzieje

Opublikowano

 

 

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

Dane wpisujemy przy starcie bota.

 

no niestety mi nic takiego nie wyskoczyło by spisac dane bot po prostu sie włacza zprawdza wersje i tyle nic wiecej sie z nim nie dzieje

 

naciskasz start bot nad mapka

Opublikowano

 

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

Dane wpisujemy przy starcie bota.

 

no niestety mi nic takiego nie wyskoczyło by spisac dane bot po prostu sie włacza zprawdza wersje i tyle nic wiecej sie z nim nie dzieje

Opublikowano

 

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

Dane wpisujemy przy starcie bota.

 

no niestety mi nic takiego nie wyskoczyło by spisac dane bot po prostu sie włacza zprawdza wersje i tyle nic wiecej sie z nim nie dzieje

Opublikowano

 

 

 

działa wam to u mnie sprawdza wersje i zamias mapy jest tylko białe pole nic niemoge zaznaczyc i gdzie sie wpisuje dane do logowania bo tego tez niemoge znalesc?

Dane wpisujemy przy starcie bota.

 

no niestety mi nic takiego nie wyskoczyło by spisac dane bot po prostu sie włacza zprawdza wersje i tyle nic wiecej sie z nim nie dzieje

 

naciskasz start bot nad mapka

 

u mnie niemam mapki w tym miejscu jeszt biale pole i nie moge kliknac start

Opublikowano

Czy tylko ja mam taki problem? po każdym pokestopie musze zmienić lokalizację bo wzięciu pokestopa próbuje go wziąć jeszcze raz :D http://screenshot.sh/m7yl2wlPjHlby

Musisz chwile poczekać ja poczekałem z 3min i działało normalnie już potem

 

 

>Można jakoś zmienić lokalizacje żeby gdzie indziej biegał i żeby nie trzeba było resetować bota?

Opublikowano

Czy tylko ja mam taki problem? po każdym pokestopie musze zmienić lokalizację bo wzięciu pokestopa próbuje go wziąć jeszcze raz :D http://screenshot.sh/m7yl2wlPjHlby

[11:32:30] Received item 1x Potion

[11:32:30] Received item 1x Pokeball

[11:32:30] Received item 1x Pokeball

[11:32:30] Received item 1x Razz Berry

[11:33:11] Looting Ultras Pogoń

[11:33:12] Received 50 EXP.

[11:33:12] Received item 1x Pokeball

[11:33:12] Received item 1x Pokeball

[11:33:12] Received item 1x Razz Berry

[11:33:19] Trying to catch Pokemon Rattata CP(103) IV(27) with Pokeball...

[11:33:20] Caught Rattata CP(103) IV(27) successfully.

[11:33:20] Received 210 EXP.

[11:33:20] Received 100 stardust.

[11:33:20] Received 3x candy.

[11:33:23] Transfered Rattata with CP(103) IV(27) successfully.

[11:33:36] Trying to catch Pokemon Pidgey CP(58) IV(33) with Pokeball...

[11:33:37] Caught Pidgey CP(58) IV(33) successfully.

[11:33:37] Received 210 EXP.

[11:33:37] Received 100 stardust.

[11:33:37] Received 3x candy.

[11:33:40] Transfered Pidgey with CP(58) IV(33) successfully.

[11:34:39] Looting Graffiti Przy Samuliku.

[11:34:39] Received 50 EXP.

[11:34:39] Received item 1x Potion

[11:34:39] Received item 1x Hyper Potion

[11:34:39] Received item 1x Razz Berry

[11:34:49] Trying to catch Pokemon Weedle CP(48) IV(49) with Pokeball...

[11:34:49] Caught Weedle CP(48) IV(49) successfully.

[11:34:49] Received 210 EXP.

[11:34:49] Received 100 stardust.

[11:34:49] Received 3x candy.

[11:34:52] Transfered Weedle with CP(48) IV(49) successfully.

[11:35:02] Trying to catch Pokemon Rattata CP(96) IV(49) with Pokeball...

[11:35:03] Caught Rattata CP(96) IV(49) successfully.

[11:35:03] Received 210 EXP.

[11:35:03] Received 100 stardust.

[11:35:03] Received 3x candy.

[11:35:06] Transfered Rattata with CP(96) IV(49) successfully.

[11:35:53] Looting Cross of Wood

[11:35:54] Received 50 EXP.

[11:35:54] Received item 1x Pokeball

[11:35:54] Received item 1x Pokeball

[11:35:54] Received item 1x Razz Berry

[11:35:58] Incense is already active.

 

 

u mnie wszystko ok

 

 

Opublikowano

w pełni automatyczny bot ? mogę uruchomić i wyjść z domu na 12h ? czy będzie problem z botem ?

Polecam ściągnąć jakiś autorestarter

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...