Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czyzby fala banów? - dyskusja


Sohnero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszperaja troche i boty wrocą. Ale mordka az cieszy jaki bullsh*t nastal :D Dla mnie mogą nawet i nie wracać, bo to co chiałem osiągnąć (zniszczenie gymów z botami) sie udało.

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszperaja troche i boty wrocą. Ale mordka az cieszy jaki bullsh*t nastal :D Dla mnie mogą nawet i nie wracać, bo to co chiałem osiągnąć (zniszczenie gymów z botami) sie udało.

gówno Ci da nawet jak masz pokemona 3k cp+ to niszczenie gymów, bo jak bedzie sam w gymie to ktoś z przecietnymi pokemonami Ci go przejmie od razu ;)

mg7k04q.jpg

Opublikowano

A co z Noxem? Jak odpalę np w central parku i cały dzień będę chodził normalnie jakbym tam był? :D

Próbowałem odpalić noxa ale wyskakuje komunikat o potrzebie zaktualizowania klienta gry. Z kolei w google play jest informacja o niekompatybilności klienta z platformą noxa. Z poziomu przeglądarki nawet po zaktualizowaniu tez wywala. Pozostaje tylko czekać

Opublikowano

 

A co z Noxem? Jak odpalę np w central parku i cały dzień będę chodził normalnie jakbym tam był? :D

Próbowałem odpalić noxa ale wyskakuje komunikat o potrzebie zaktualizowania klienta gry. Z kolei w google play jest informacja o niekompatybilności klienta z platformą noxa. Z poziomu przeglądarki nawet po zaktualizowaniu tez wywala. Pozostaje tylko czekać

 

Starczy ściągnąć najnowszą wersje apki z google i zainstalować, wszystko działa ;P

4097502787.png

Opublikowano

 

 

A co z Noxem? Jak odpalę np w central parku i cały dzień będę chodził normalnie jakbym tam był? :D

Próbowałem odpalić noxa ale wyskakuje komunikat o potrzebie zaktualizowania klienta gry. Z kolei w google play jest informacja o niekompatybilności klienta z platformą noxa. Z poziomu przeglądarki nawet po zaktualizowaniu tez wywala. Pozostaje tylko czekać

 

Starczy ściągnąć najnowszą wersje apki z google i zainstalować, wszystko działa ;P

 

właśnie udało mi się to zrobić zanim przeczytałem twojego posta :p

-z apkmirror ściągamy wersje 0.31.0

-w Noxie uruchamiamy ściągniętą apke(przy okazji zaznaczamy checkboxa z rootem systemu)

-cieszymy się grą :D

Opublikowano

Wohoooo

SUMMARY

API stopped accepting requests from any sources which are not the actual client. The API needs a value "unknown 6", this value was already in the API in previous versions, but now the server is validating it. Only the actual client can create a valid "unknown6". We dont actually 100% know that it is indeed "unknown6" that is being validated, but it would make sense since its a big piece of data which isnt recreateable.

It is not as easy as locating where any updates made changes because the unknown6 was already being calculated and sent in previous versions but not validated by the server.

It doesnt really matter exactly what values go into the unknown6. CRACKING/bruteforcing the code is impossible because the key alone wouldnt do it. We need to get to the piece of code that makes "unknown6". The key and the way to calculate unknown6 is somewhere within the code and were trying to find it.

We are trying to locate where the app calculates unknown6 in order to be able to recreate out own valid unknown6's. If we do that we have a working API again.

This is hard because parts of the code are not easily accessible. We need people that can decompile and document parts of the code!

Please keep the talking only about the API, no personal lives, let the programmers do their job.

Again were not looking for theories on how unknown6 is created, what values go in it. We will 99% sure only get a working API if we locate and understand the code creating unknown6.

If you think you can help, this document will bring you up to speed on the technical side of the issue. The broken PokemonGo API - Unknown6 Information Summary

GMT +1, 14:00 - Breakthrough? The programmers think they have found where unknown6 is created. Now the it still needs to be recreated and hope it actually works, that unknown6 really is what broke the code.

GMT +1, 14:30 - The dev discord has gone private due to people claiming the breakthrough as their own. They are still working doubletime on it!

https://www.reddit.com/r/pokemongodev/comments/4w1cvr/pokemongo_current_api_status/d63g28s

Opublikowano

Wohoooo

SUMMARY

API stopped accepting requests from any sources which are not the actual client. The API needs a value "unknown 6", this value was already in the API in previous versions, but now the server is validating it. Only the actual client can create a valid "unknown6". We dont actually 100% know that it is indeed "unknown6" that is being validated, but it would make sense since its a big piece of data which isnt recreateable.

It is not as easy as locating where any updates made changes because the unknown6 was already being calculated and sent in previous versions but not validated by the server.

It doesnt really matter exactly what values go into the unknown6. CRACKING/bruteforcing the code is impossible because the key alone wouldnt do it. We need to get to the piece of code that makes "unknown6". The key and the way to calculate unknown6 is somewhere within the code and were trying to find it.

We are trying to locate where the app calculates unknown6 in order to be able to recreate out own valid unknown6's. If we do that we have a working API again.

This is hard because parts of the code are not easily accessible. We need people that can decompile and document parts of the code!

Please keep the talking only about the API, no personal lives, let the programmers do their job.

Again were not looking for theories on how unknown6 is created, what values go in it. We will 99% sure only get a working API if we locate and understand the code creating unknown6.

If you think you can help, this document will bring you up to speed on the technical side of the issue. The broken PokemonGo API - Unknown6 Information Summary

GMT +1, 14:00 - Breakthrough? The programmers think they have found where unknown6 is created. Now the it still needs to be recreated and hope it actually works, that unknown6 really is what broke the code.

GMT +1, 14:30 - The dev discord has gone private due to people claiming the breakthrough as their own. They are still working doubletime on it!
https://www.reddit.com/r/pokemongodev/comments/4w1cvr/pokemongo_current_api_status/d63g28s

 

GMT +1, 16:30 - The stuff being done is very technical. From my understanding we know where unknown6's core is created. From there we are able to see what inputs it takes and which functions it calls for further encryption. We are in a steady process of uncovering more steps of unknown6 it's creation.

 

sądze, że za pare h będzie można bocic

Opublikowano

@up bo jest napisane "exploit" - czyli coś, co ingeruje w pliki gry.

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

to jest ban za używanie programów ingerujących w kod gry (nabijanie monet, modyfikowanie parametrów pokemonów)

Ale też padło słowo "hack" czyli jak wiadomo - jakieś boty. 

Opublikowano

Będziecie analizować tekst z fejkowego komunikatu?

Pomijam już, że nie ma czegoś takiego jak coinhacki, ani niczego do podbijania parametrów pokemonów (przynajmniej nie server-side). 
Więc dajcie sobie spokój.

Opublikowano

Nic się nie zaczęło, jeszcze nikt nie dostał bana w tej grze. Przestańcie srać pod siebie.

@Pinn Nie mamrotaj, bo w każdej chwili mogę wrzucić ss z e-maila, jak jeszcze na discordzie znajde.

 

@up bo jest napisane "exploit" - czyli coś, co ingeruje w pliki gry.

@dextigod Ban za bota, a dokładnie PokeBuddy.

giphy.gif

Opublikowano

No ten ss z maila też będzie fejkowy. Już jednego takiego ssa dzisiaj widziałem, szkoda, że data na mailu była z 13 lipca xD

 

Chłopie jak będą bany to masowe i każdy od razu będzie o tym wiedział. Jakieś pojedyncze gównoscreeny to zawsze fejki, więc daruj sobie. 

Opublikowano

Boże,ludzie :D Co wy tak sracie po portkach? Nawet jeśli ktoś dostanie bana za coś,to czy trudno odpalić bota i nabić znowu ten LV?  o.O

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Boże,ludzie :D Co wy tak sracie po portkach? Nawet jeśli ktoś dostanie bana za coś,to czy trudno odpalić bota i nabić znowu ten LV?  o.O

Tak, tylko z kąd teraz tego bota wziąść. I nie wiadomo czy wogóle jakiś będzie.

Opublikowano

Pier.dol.one grubasy, ruszyć dupska z domu!

Cała w tym frajda i zabawa w złapaniu ze znajomymi chociaż głupiego Ratatatatata hehe

Nie osiągnięcie celu lecz dążenie do niego jest najprzyjemniejszym elementem gry. Wbijając nawet 40 lvl nie będziecie tak zadowoleni jak normalna osoba, która wbiła 10 :) Bo w głębi duszy będziecie wiedzieć, że jesteście po prostu żałośni hehe

Opublikowano

Pier.dol.one grubasy, ruszyć dupska z domu!

Cała w tym frajda i zabawa w złapaniu ze znajomymi chociaż głupiego Ratatatatata hehe

Nie osiągnięcie celu lecz dążenie do niego jest najprzyjemniejszym elementem gry. Wbijając nawet 40 lvl nie będziecie tak zadowoleni jak normalna osoba, która wbiła 10 :) Bo w głębi duszy będziecie wiedzieć, że jesteście po prostu żałośni hehe

Apeluję o serdeczne punkty dla Pana.

 

Jak nie masz nic do powiedzenia to się nie wypowiadaj - to jest dział "Pokémon GO - Hacki i Boty" i do takowych celów jest przeznaczony... by chodzić na skróty :)

Opublikowano

Pier.dol.one grubasy, ruszyć dupska z domu!

Cała w tym frajda i zabawa w złapaniu ze znajomymi chociaż głupiego Ratatatatata hehe

Nie osiągnięcie celu lecz dążenie do niego jest najprzyjemniejszym elementem gry. Wbijając nawet 40 lvl nie będziecie tak zadowoleni jak normalna osoba, która wbiła 10 :) Bo w głębi duszy będziecie wiedzieć, że jesteście po prostu żałośni hehe

Ruszyć dupe powinieneś do innego działu,a może lepiej by było jak byś i forum zmienił. Bez pozdrowień. Rap.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...