Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki z wejściem USB do 200 - 300 zł


`.Łukasz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Lukass

 

Razer to jednym słowem GÓWNO.

 

Gra tylko bassem zalewającym wszystkie pasma

 

Zdecyduj się w końcu na te hyperX Cloud I + http://www.mpcforum.pl/s/d5ecb51

Dziwi mnie że ta karta dźwiękowa kosztuję 1 zł :D

 

To są te tak? http://www.komputronik.pl/product/233072/Elektronika/Peryferia_PC/HyperX_Cloud_Czarna.html?gclid=CN6Oz4rKvM4CFXgz0wod6yIMYw&gclsrc=aw.ds

 

@Drenek

Opublikowano

HyperX I są w tej cenie lepsze od tych Siberii, a z Siberii tylko v3 są dobre dźwiękowo. 

 

Nie ma co się zastanawiać, Hyper X to aktualnie jedne z lepszych słuchawke, ale tylko pierwsza generacja bo ta druga to już kupa.

Opublikowano

Steelseriesy i Razer to gówno. Masz spis polecanych słuchawek w dziale Audio. Z takich co Ci się powinny spodobać brzmieniowo: HyperX Cloud (Takstar Pro80 to to samo i bez mikrofonu), Superlux HMC631(mniej wygodne, większa przestrzeń), Superlux HMD660 lub ich wersje bez mikrofonu: HD660 (zamknięta) i HD330 (otwarta). Wszystkie podane przeze mnie modele prezentują brzmienie lekko ocieplone, łagodne (oprócz HyperX Cloud - te mają nieco podbitą górę) ze średnich rozmiarów przestrzenią i poprawnym pozycjonowaniem. Najwygodniejsze i najlepiej wykonane będą HyperX'y, ale są też najdroższe.

Opublikowano

No i spoko opcja, dobry sprzet (duzo lepszy od roznorakich siberi, a co dopiero od krakenow, bo te nawet luzno SS miazdy), potem kupisz cos co je dobrze napedzi i bedzie dobrze. Sluchawki te to tak na prawde takstary pro80, a wiec sluchawki mozna powiedziec audiofilskie, kosztuja tyle samo co takstary, a juz pomijajac mikrofon (skoro go juz masz), no to w pudelku znajdziesz duzo przydatnych rzeczy, oraz welurowe pady, ktore napewno docenisz. (chociaz ja tam wole skorke :v

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...