Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki z wejściem USB do 200 - 300 zł


`.Łukasz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od niedawna szukam po internecie bardzo dobrych słuchawek do grania z znajomymi tak do 200 - 300 zł.

 

Myślałem nad "Razer Kraken Pro" - Jak je ktoś z was używa to proszę o ocenę.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Czemu akurat na USB? Ogólnie to takie superluxy hd 681 będą lepiej grały od krakenów, a kosztują niewiele ponad 100zl (minusem jest brak mikro - zawsze można dokupić). Słuchawki na USB posiadają często gorszy dźwięk aniżeli gdybyś połączył do integry.

 

Moje propozycje (od najlepszych)

 

qpad qh 90

hyperx cloud 1

superlux hmc 631

 

nic innego nie warto kupować

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano

Juz wolalbym chyba sibieria brac, kraken, to co prawda duzo, ale dudniacy bass, wszystko na kupce i tyle, nie jestem audiofilem jakims, nie znam sie na tym dokladnie super, ale serio, gra to zle.

 

Reszta to: 

 

Czemu akurat na USB? Ogólnie to takie superluxy hd 681 będą lepiej grały od krakenów, a kosztują niewiele ponad 100zl (minusem jest brak mikro - zawsze można dokupić). Słuchawki na USB posiadają często gorszy dźwięk aniżeli gdybyś połączył do integry.

Moje propozycje (od najlepszych)

qpad qh 90
hyperx cloud 1
superlux hmc 631

nic innego nie warto kupować

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Witam,

 

Dlatego USB ponieważ mam zepsute gniazdo od słuchawek stąd że potrzebuje pod USB, chyba że kupiłbym przejście do karty dźwiękowej.

 

Sprzęt: Laptop.

Opublikowano

laptop, lipa

 

proponowałbym kupić jakąś dedykowaną kartę dźwiękową na usb + superlux hmc 631

 

https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-labs-sound-blaster-play2-70sb162000001-662864/

 

zestaw bardzo przyszłościowy, wystarczy kiedyś (po ewentualnej przesiadce na pc) dokupić kartę dźwiękowa typu creative sound blaster z i będzie sztos

i5 4460 - Gigabyte GTX 970 4GB - SSD Transcend 370 128GB - GoodRam 2x4GB 1600MHz CL9 - ASRock H81M-VG4 R2.0 - Chieftec 450W - Zalman T3


Zowie EC1-A - Zowie G-SR - Razer BlackWidow 2014 Tournament Edition - HyperX Cloud 1 - Audiotrak Prodigy Cube - LG 24GM77 144Hz

Opublikowano

laptop, lipa

 

proponowałbym kupić jakąś dedykowaną kartę dźwiękową na usb + superlux hmc 631

 

https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-labs-sound-blaster-play2-70sb162000001-662864/

 

zestaw bardzo przyszłościowy, wystarczy kiedyś (po ewentualnej przesiadce na pc) dokupić kartę dźwiękowa typu creative sound blaster z i będzie sztos

@DAx.

Dedykowaną kartę dźwiękową na usb którą pokazałeś zbyt droga, na allegro znalazłem po 10 zł kartę.

 

Co powiecie na temat tych słuchawek?

http://allegro.pl/razer-kraken-pro-sluchawki-od-firmy-gw-12-miesiecy-i6243427136.html
Opublikowano

 

laptop, lipa

 

proponowałbym kupić jakąś dedykowaną kartę dźwiękową na usb + superlux hmc 631

 

https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-labs-sound-blaster-play2-70sb162000001-662864/

 

zestaw bardzo przyszłościowy, wystarczy kiedyś (po ewentualnej przesiadce na pc) dokupić kartę dźwiękowa typu creative sound blaster z i będzie sztos

@DAx.

Dedykowaną kartę dźwiękową na usb którą pokazałeś zbyt droga, na allegro znalazłem po 10 zł kartę.

 

Co powiecie na temat tych słuchawek?

http://allegro.pl/razer-kraken-pro-sluchawki-od-firmy-gw-12-miesiecy-i6243427136.html

Wysyłka pewnie z Chin, radzę uważać.

Opublikowano

Wiem, że bez usb, ale te słuchawki są naprawdę warte uwagi - https://www.morele.net/sluchawki-hyperx-hx-cloud-khx-h3cl-wr-636654/

Fajnie? Jak ma zepsutego jacka to i tak gowno zrobic. 

 

Autorze, mozesz zrobic w taki sposob, kupujesz HyperX Cloud 1, + taka karte dzwiekowa http://www.ebay.com/itm/PC-Crisp-Windows-USB-2-0-3D-Virtual-7-1-Channel-Audio-Sound-Card-Adapter-/321879059371 na allegro znajdziesz dokladnie takie same, tzn tak samo wygladajace, to wystarczy, bo w srodku maja te samo. Pozniej kolegom mozesz sie chwalic HyperX cloudami dwojeczkami, za ktore dales stowke mniej Kappa, wyjdzie to i tak lepiej, a kiedys dokupisz porzadna dziwiekowke czy cos. (mam taka karte z allegro wlasnie, dalem 10zl i wysylka, powiem Ci ze bez szalu, potrzebowalem na chwile, bo problem z moja wyraznie lepsza dzwiekowka creativa na pci ustapil). To jest imo dobra opcja. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 

Wiem, że bez usb, ale te słuchawki są naprawdę warte uwagi - https://www.morele.net/sluchawki-hyperx-hx-cloud-khx-h3cl-wr-636654/

Fajnie? Jak ma zepsutego jacka to i tak gowno zrobic. 

 

Autorze, mozesz zrobic w taki sposob, kupujesz HyperX Cloud 1, + taka karte dzwiekowa http://www.ebay.com/itm/PC-Crisp-Windows-USB-2-0-3D-Virtual-7-1-Channel-Audio-Sound-Card-Adapter-/321879059371 na allegro znajdziesz dokladnie takie same, tzn tak samo wygladajace, to wystarczy, bo w srodku maja te samo. Pozniej kolegom mozesz sie chwalic HyperX cloudami dwojeczkami, za ktore dales stowke mniej Kappa, wyjdzie to i tak lepiej, a kiedys dokupisz porzadna dziwiekowke czy cos. (mam taka karte z allegro wlasnie, dalem 10zl i wysylka, powiem Ci ze bez szalu, potrzebowalem na chwile, bo problem z moja wyraznie lepsza dzwiekowka creativa na pci ustapil). To jest imo dobra opcja. 

 

 

Witam,

 

Bardzo dziękuje za pomoc, jednakże nie lubie jak mi mikrofon wystaje z słuchawek, mikrofon mam oddzielny więc może jakaś inna propozycja?

 

@Oski0202

 

Opublikowano

@jakubgross

Bardzo fajne słuchawki, podobają mi się - poczekam jeszcze, aby upewnić się aby je zamówić :)

 

@Drenek

A no to super, też jestem ciekaw jak by się słuchawki sprawowały..

 

Ciężki wybór ;D

Słuchawki z serii Siberia mają świetna jakość dźwięku, tylko nie można ich rzucać, bo słyszałem, że nie są najtwardsze. 

strange1.jpg

Opublikowano

@jakubgross a miałeś je?

 

HyperX Cloud I mają lepszą jakość

 

Syberie grają trochę lepiej od Krakenów (Które są bardzo słabe) ale HyperX bije ich jakością 100 razy

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Opublikowano

@jakubgross a miałeś je?

 

HyperX Cloud I mają lepszą jakość

 

Syberie grają trochę lepiej od Krakenów (Które są bardzo słabe) ale HyperX bije ich jakością 100 razy

Nie miałem, ale HyperX'y są o 110 zł droższe. 

strange1.jpg

Opublikowano

Trochę mnie nie ciekawi cena za te słuchawki:

https://www.morele.net/sluchawki-hyperx-hx-cloud-khx-h3cl-wr-636654/

Z Design wgl mi się nie podoba ;c

 

Znalazłem też HyperXC Cloud ale Drone:

https://www.morele.net/sluchawki-hyperx-cloud-drone-khx-hscd-bk-as-773978/

Jest duża różnicą między tymi słuchawkami?

 

@jakubgross

@Drenek

Jak już bierzesz te, to najlepiej Cloud, tamte pewnie gorzej grają i są także gorzej wykonane. 

strange1.jpg

Opublikowano

Poczekam jeszcze na jakieś propozycję :) A może coś lepszego się ukaże za mniejszą cenę :) Nie ma co się spieszyć -,-

Na słuchawkach nie ma co oszczędzać, bo będą służyć Ci latami. :)

strange1.jpg

Opublikowano

HyperX Cloud I są bardzo opłacalne i nie mają żadnej konkurencji 

 

To jest zakup na lata tak jak napisał jakub

 

 

A didzajn to nie jakość dzwieku i wykonania

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

Opublikowano

Właśnie chodzi mi o słuchawki które będą mi dość spory czas służyć, stąd jestem w stanie dać taką kwotę a nie inną. Do tej pory używałem słuchawek zaledwie do 50 zł i max. 3 miesiące mi korzystały i zawsze coś.. Albo kabel przerwany bądź połamały się. Mam nadzieję że te HyperX Cloud I spiszą się rewelacyjnie tak jak je opisujecie.

 

Dodam jeszcze że chciałbym podziękować za pomoc w wybraniu słuchawek.

@jakubgross

@Drenek

 

 

Pozdrawiam.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...