Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Do jakiej szkoły idziecie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spedytor

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Opublikowano

 

raczej coś wyższego, Technikum być może, jeszcze nie wiem jaki dokładnie kierunek, lecz dążę w kierunku informatycznym & polonistycznym

Może ? Ogłoszenie wyników rekrutacji było 6 lipca. Także ten.

 

@topic ide do 1 liceum

 

What? 18/19 lipca jest o.O

To zgłoszenia były do końca roku szkolnego, więc nie wiem jakim cudem on jeszcze nie wie xD

 

@top

Wyższa Szkoła Robienia Hałasu, kierunek "Szlachta nie pracuje".

tenor.gif

 

Opublikowano

technik elektronik

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

Technikum Informatycze, potem Politechnika Lubelska. Będę robił to co kocham i lubię. Nie patrz na rodziców itp, że mówią idź tam bo dobra praca. 80% społeczeństwa nie trafia tam, gdzie się kierowała podczas nauki.

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Technikum Informatycze, potem Politechnika Lubelska. Będę robił to co kocham i lubię. Nie patrz na rodziców itp, że mówią idź tam bo dobra praca. 80% społeczeństwa nie trafia tam, gdzie się kierowała podczas nauki.

ale wiesz że po tej podrzędnej polibudzie będziesz bezrobotny? xD

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Głupie podejście kolego. Gdzie mam iść? Tam gdzie mi każą? Co za podludzie. Czy wiesz, że w Polsce aktualnie największe zapotrzebowanie jest na informatyków, programistów i grafików? Świat idzie w stronę technologii, a nie rolnictwa.

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Głupie podejście kolego. Gdzie mam iść? Tam gdzie mi każą? Co za podludzie. Czy wiesz, że w Polsce aktualnie największe zapotrzebowanie jest na informatyków, programistów i grafików? Świat idzie w stronę technologii, a nie rolnictwa.

Co nie zmienia faktu, że lepiej zdobyć odpowiednie certyfikaty + kwalifikacje w technikum i od razu iść do pracy zamiast na studia.

Opublikowano

Głupie podejście kolego. Gdzie mam iść? Tam gdzie mi każą? Co za podludzie. Czy wiesz, że w Polsce aktualnie największe zapotrzebowanie jest na informatyków, programistów i grafików? Świat idzie w stronę technologii, a nie rolnictwa.

 

Po "podrzędnej" polibudzie do najprostszych prac masz "zbyt dobre wykształcenie" a do wszystkiego poważniejszego jest problem się dostać (oczywiście da się, ale jest większa szansa na to, że wybiorą ludzi po np. warszawskiej polibudzie). Tak jak kolega wyżej napisał, łatwiej jest z "odpowiednimi certyfikatami + kwalifikacjami w technikum i od razu do pracy). Inna sprawa to taka, że lubelskiej polibudy nie nazwałbym podrzędną, ale no cóż, to tylko ja.

 

@MistrzMaster Mówię tylko to, co słyszałem od znajomych po różnych szkołach, nie kieruję się tutaj statystykami, naukowymi udowodnieniami, itd. Sporo znajomych żałuje, że nie poszło do technikum i po technikum nie zaczęli pracować, trochę mniej żałuje, że to zrobiło. Chociaż ja też z ciekawości zacząłem ostatnio przeglądać oferty pracy, i w niektórych  taki dodatek był. Możliwe, że w mniejszych miastach np. bardziej na to patrzą, ale w większych już gorzej z tym, a 70 tys. osób to niezbyt dużo :)

Opublikowano
łatwiej jest z "odpowiednimi certyfikatami + kwalifikacjami w technikum i od razu do pracy

 

@TehKyre

No nie wiem, przeglądałem z nudów kilka ofert pracy(IT, konkretniej programowanie) i nigdzie nie widziałem nawet wzmianki o czymś w stylu "mile widziany tytuł technika". Moim zdaniem ten cały "tytuł" to jakiś bullshit który daje ludziom usprawiedliwienie i racjonalizowanie "marnowania" dodatkowego roku(a przynajmniej w większości profilów w technikum)

Bot do gry NosTale:


[bOT] NosBota 1.3v

Opublikowano

Yyy?? Czyli według was technikum i potem 0 studiów? Że studia marnują szansę na dobrą pracę? Nie rozumiem.

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...