Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Cracked Bot of Legends VIP


Gremez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

troszke chvjowo, bo nie podales prawdziwych tworcow tego "cracka"

also, to bylo na nulledzie juz dobre kilka miechow temu - usuneli temat ale nie spatchowali.

 

na whiteyu, fastze to samo.

 

mogles chociaz podac gdzie to znalazles...

co moglem znalesc ? co mnie obchodzi whitey gdzie dawno ich zlikwidowalem podajac ich za oszustow ? 

Na nulled mam wyjebane a ze kilka miechow gdzies to na forum tkwilo to mam to w dupie. Nie korzystam z nulled od roku czasu gdy skonczyli L#.

Po drugie moj auth jest permamenty a na nulledzie zapewne miales FIX'owany przez oxide i jego ludzi i zablokowany na 100%

Tu jest obejscie zrobione przeze mnie . I nie kopiuje czegos od kogos , a to mi zarzucasz . Teraz ktos skopiowal ode mnie na foxyforum . Brawa za logike 

 

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

co moglem znalesc ? co mnie obchodzi whitey gdzie dawno ich zlikwidowalem podajac ich za oszustow ? 

Na nulled mam wyjebane a ze kilka miechow gdzies to na forum tkwilo to mam to w dupie. Nie korzystam z nulled od roku czasu gdy skonczyli L#.

Po drugie moj auth jest permamenty a na nulledzie zapewne miales FIX'owany przez oxide i jego ludzi i zablokowany na 100%

Tu jest obejscie zrobione przeze mnie . I nie kopiuje czegos od kogos , a to mi zarzucasz . Teraz ktos skopiowal ode mnie na foxyforum . Brawa za logike 

 

 

1. ty zlikwidowales whitey? o jaki haker :oo

2. to, ze nie korzystasz z nulleda to nie znaczy ze mozesz krasc cos bez pozwolenia - to cie nie tlumaczy.

3. twoj auth? przeciez ty nawet nie wiesz jak on dziala (islandczyk z foxy cie wyjasnil)

4. zadno obejscie nie jest zrobione przez ciebie. program od islandczyka z foxy ma za zadanie ulatwic caly proces - czytales co pisal na shoutboxie? i przynajmniej napisal skad ten crack jest. ty nic nie napisales.

 

'u need pay for VIP for authkey ...' to napisales u nich na forum - wiesz, ze 'pass' ktore podales to zaszyfrowany authkey? skopiowales, nawet nie wiesz jak to dziala

Opublikowano

Tak wyjasnili . Podaj mi temat na nulledzie oraz ten sam klucz do rejestru. Dziwne ze w jego "tanim programiku" widnieje ten sam kod co u mnie :>

A co do whitey wystarczylo rozjasnic naiwnych ludzi ze Crack L# nie powstanie i tylko sie pograzyli

A taki zwykly member jak ty nie bedzie mi niczego zarzucac z braku dowodow.

Foxy-Forum to forum ktore dopiero powstalo a jeszcze niczego nie pokazali . 

Cutie Jest zwyklym projektantem tej taniej strony . 

 

I tak jak powiedzialem : nie musialem sie tu niczym dzielic 

Bypass na nulledzie wiem jak dziala dlatego powstal ten temat !

Nie ma to jak ufac stronom typu Nulled i Foxy !

 

Stoj dalej w gownie czlowieku i badz hejterem w internetach jak to robisz do tej pory 

 

dostalem permban na whitey gdy to forum bylo mlode a i bylo ludzi

Tak jak dostalem bana na foxy za to ze pozwalem go o wziecie mojego rejestru :>

 

Opublikowano

Tak wyjasnili . Podaj mi temat na nulledzie oraz ten sam klucz do rejestru. Dziwne ze w jego "tanim programiku" widnieje ten sam kod co u mnie :>

A co do whitey wystarczylo rozjasnic naiwnych ludzi ze Crack L# nie powstanie i tylko sie pograzyli

A taki zwykly member jak ty nie bedzie mi niczego zarzucac z braku dowodow.

Foxy-Forum to forum ktore dopiero powstalo a jeszcze niczego nie pokazali . 

Cutie Jest zwyklym projektantem tej taniej strony . 

 

I tak jak powiedzialem : nie musialem sie tu niczym dzielic 

Bypass na nulledzie wiem jak dziala dlatego powstal ten temat !

Nie ma to jak ufac stronom typu Nulled i Foxy !

 

Stoj dalej w gownie czlowieku i badz hejterem w internetach jak to robisz do tej pory 

 

1. napisalem wczesniej, ze temat usuneli. widzisz, zeby whitey chodzil?

2. moze i na whitey nie udostepnili cracka do L#, ale mieli kilka innych dobrych release, wiekszosc forum to byli ludzie z nulleda.

3. zwykly member... a ty kim jestes? no tak, ukradles cos komus, dostales za to lapki i myslisz ze jestes kims? czlowieku...

4. no nic nie pokazali xDD zrobili cracka do hearthrangera, gdy nulled byl off zrobili darmowa bramke

5. Cutie projektantem? czy moderatorem?

 

I tak, warto ufac nulledowi i foxyteamowi. w przeciwienstwie do ciebie potrafia zrobic cos SWOJEGO.

 

PS Na swoim profilu piszesz ze zrobisz skrypty pod wiekszosc platform do skryptow. Szkoda ze nie wiesz nawet czym jest 'hashing'. Na foxy troszke sie pograzyles ;<

 

PS2 Do innych czytajacych: Screeny, ktore zarzucil nie sa jego :>

Opublikowano

 

Tak wyjasnili . Podaj mi temat na nulledzie oraz ten sam klucz do rejestru. Dziwne ze w jego "tanim programiku" widnieje ten sam kod co u mnie :>

A co do whitey wystarczylo rozjasnic naiwnych ludzi ze Crack L# nie powstanie i tylko sie pograzyli

A taki zwykly member jak ty nie bedzie mi niczego zarzucac z braku dowodow.

Foxy-Forum to forum ktore dopiero powstalo a jeszcze niczego nie pokazali . 

Cutie Jest zwyklym projektantem tej taniej strony . 

 

I tak jak powiedzialem : nie musialem sie tu niczym dzielic 

Bypass na nulledzie wiem jak dziala dlatego powstal ten temat !

Nie ma to jak ufac stronom typu Nulled i Foxy !

 

Stoj dalej w gownie czlowieku i badz hejterem w internetach jak to robisz do tej pory 

 

1. napisalem wczesniej, ze temat usuneli. widzisz, zeby whitey chodzil?

2. moze i na whitey nie udostepnili cracka do L#, ale mieli kilka innych dobrych release, wiekszosc forum to byli ludzie z nulleda.

3. zwykly member... a ty kim jestes? no tak, ukradles cos komus, dostales za to lapki i myslisz ze jestes kims? czlowieku...

4. no nic nie pokazali xDD zrobili cracka do hearthrangera, gdy nulled byl off zrobili darmowa bramke

5. Cutie projektantem? czy moderatorem?

 

I tak, warto ufac nulledowi i foxyteamowi. w przeciwienstwie do ciebie potrafia zrobic cos SWOJEGO.

 

PS Na swoim profilu piszesz ze zrobisz skrypty pod wiekszosc platform do skryptow. Szkoda ze nie wiesz nawet czym jest 'hashing'. Na foxy troszke sie pograzyles ;<

 

PS2 Do innych czytajacych: Screeny, ktore zarzucil nie sa jego :>

 

Wykazales juz sie swoja wiedza i opinia na ten temat.

Przedstawiles brak dowodu na moj temat a sie wypowiadasz.

Screen jest moj : Drugi nalezy do ArocTeam

Trzeba byc juz totalnym kretnem zeby kogos rzucac na swiatlo "copypaste"

Wroc do swojego foxy-forum i oczekuj od nich cracka mordko :>

 

Nie prowadz dalejsz dramy bo mam cie dosyc jak i twojego cutie :

 

Opublikowano

 

Wykazales juz sie swoja wiedza i opinia na ten temat.

Przedstawiles brak dowodu na moj temat a sie wypowiadasz.

Screen jest moj : Drugi nalezy do ArocTeam

Trzeba byc juz totalnym kretnem zeby kogos rzucac na swiatlo "copypaste"

Wroc do swojego foxy-forum i oczekuj od nich cracka mordko :>

 

Nie prowadz dalejsz dramy bo mam cie dosyc jak i twojego cutie :

 

 

prowadze "drame" (?) bo boli mnie to, ze jakies niedowartosciowane dziecko przypisuje sobie cudze zaslugi.

przedstawilem juz mase dowodow na to, ze nie to nie jest twoj 'crack'

 

dla twojej swiadomosci: pass, ktory podales to zaszyfrowany authkey.

zreszta chyba o tym wiesz, chociaz...?

 

http://foxy-forums.tk/showthread.php?tid=73

Twierdzisz, ze potrzeba authkeya. ale przeciez on jest w 'pass'

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/MD5

poczytaj sobie o tym

Opublikowano

Authkey jest zrobiony przez nulled

A to jak nulled korzysta to kwestia obejscia >_<

KOD AUTH JEST PERM NIE 3 MIESIECZNY.

zakodowany oto tu chodzi !

ten zakodowany kod jest inny niz podaja ci na innych forach typu nulled 

Ale ty dalej wiesz oczywiscie swoje na moj temat ^^

 

Jak tak bardzo ci zalezy jeszcze tego uzywac moge zalozyc konto na nulled i specjalnie do oxide napisac o zablokowanie kodu :> Pozdro

usunac temat z mpc : Jezeli ci tak zal dupe sciska cebulo :> 

 

Fan Nervariena nie robi dla mnie wrazenia xD

 

Opublikowano

Authkey jest zrobiony przez nulled

A to jak nulled korzysta to kwestia obejscia >_<

KOD AUTH JEST PERM NIE 3 MIESIECZNY.

zakodowany oto tu chodzi !

ten zakodowany kod jest inny niz podaja ci na innych forach typu nulled 

Ale ty dalej wiesz oczywiscie swoje na moj temat ^^

 

Jak tak bardzo ci zalezy jeszcze tego uzywac moge zalozyc konto na nulled i specjalnie do oxide napisac o zablokowanie kodu :> Pozdro

usunac temat z mpc : Jezeli ci tak zal dupe sciska cebulo :> 

 

Fan Nervariena nie robi dla mnie wrazenia xD

 

jeszcze raz i po polsku.

Opublikowano

 

Authkey jest zrobiony przez nulled

A to jak nulled korzysta to kwestia obejscia >_<

KOD AUTH JEST PERM NIE 3 MIESIECZNY.

zakodowany oto tu chodzi !

ten zakodowany kod jest inny niz podaja ci na innych forach typu nulled 

Ale ty dalej wiesz oczywiscie swoje na moj temat ^^

 

Jak tak bardzo ci zalezy jeszcze tego uzywac moge zalozyc konto na nulled i specjalnie do oxide napisac o zablokowanie kodu :> Pozdro

usunac temat z mpc : Jezeli ci tak zal dupe sciska cebulo :> 

 

Fan Nervariena nie robi dla mnie wrazenia xD

 

jeszcze raz i po polsku.

 

Nom 1/2 spolecznosc polakow pokazales co najwazniejsze :D

Juz lepiej sie nie odzywaj dzieciaku na zasilku rodzicow :D

Heh kiedy to sie szkola zacznie to chociaz zajecie bedziecie miec :D

 

Opublikowano

 

Nom 1/2 spolecznosc polakow pokazales co najwazniejsze :D

Juz lepiej sie nie odzywaj dzieciaku na zasilku rodzicow :D

Heh kiedy to sie szkola zacznie to chociaz zajecie bedziecie miec :D

 

to ty kim w takim razie jestes?

patrzac na twoja skladnie zdan mozna stwierdzic, ze wiecej niz 15 lat to ty nie masz :P

Opublikowano

 

 

Nom 1/2 spolecznosc polakow pokazales co najwazniejsze :D

Juz lepiej sie nie odzywaj dzieciaku na zasilku rodzicow :D

Heh kiedy to sie szkola zacznie to chociaz zajecie bedziecie miec :D

 

to ty kim w takim razie jestes?

patrzac na twoja skladnie zdan mozna stwierdzic, ze wiecej niz 15 lat to ty nie masz :P

 

Dokladnie tak jak mowisz ^^ mam 13 xD

 

Opublikowano

 

Dokladnie tak jak mowisz ^^ mam 13 xD

 

 

tak wlasnie myslalem.

dzieci (tak, jestes jeszcze dzieckiem) czesto tak robia, zeby sie dowartosciowac w internecie.

kiedys z tego wydoroslejesz ;)

Opublikowano

 

 

Dokladnie tak jak mowisz ^^ mam 13 xD

 

 

tak wlasnie myslalem.

dzieci (tak, jestes jeszcze dzieckiem) czesto tak robia, zeby sie dowartosciowac w internecie.

kiedys z tego wydoroslejesz ;)

 

haha :D jasne , wzajemnie tego zycze :3 

Ale i tak pewnie bedziesz twierdzic ze to niby ja z nulled zakosilem :DDD

Nie twierdze ze sposobu podobnego lub takiego samego nie bylo ^^

Ale ten reg jest moj i go udostepnilem z wlasnej woli.

Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno ! :)

 

Opublikowano

 

haha :D jasne , wzajemnie tego zycze :3 

Ale i tak pewnie bedziesz twierdzic ze to niby ja z nulled zakosilem :DDD

Nie twierdze ze sposobu podobnego lub takiego samego nie bylo ^^

Ale ten reg jest moj i go udostepnilem z wlasnej woli.

Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno ! :)

 

 

heh, moze i mam 16 lat i o wiele od ciebie starszy nie jestem ale potrafie zachowywac sie w internecie.

skoro to jest twoj authkey to czemu tak strasznie napaliles sie na cracka od foxyteamu?

na shoutboxie (forum foxyteam) wspominales, ze masz bana na nulledzie. to jakim cudem authkey dziala dalej? proste: nie jest twoj.

Opublikowano

 

 

 

Dokladnie tak jak mowisz ^^ mam 13 xD

 

 

tak wlasnie myslalem.

dzieci (tak, jestes jeszcze dzieckiem) czesto tak robia, zeby sie dowartosciowac w internecie.

kiedys z tego wydoroslejesz ;)

 

haha :D jasne , wzajemnie tego zycze :3 

Ale i tak pewnie bedziesz twierdzic ze to niby ja z nulled zakosilem :DDD

Nie twierdze ze sposobu podobnego lub takiego samego nie bylo ^^

Ale ten reg jest moj i go udostepnilem z wlasnej woli.

Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno ! :)

 

 

Czasami żałuję, że nie mogę nikogo zwyzywać od ameb umysłowych przez to, że mam rangę. :c

 

>pisz jak 12 latek

>napisz cracka do bola

wybierz jedno

 

Zrób screen na którym będzie wiadomość "diszwis" na czacie to wtedy może uwierzę, że to chociaż działa.

Opublikowano

 

 

haha :D jasne , wzajemnie tego zycze :3 

Ale i tak pewnie bedziesz twierdzic ze to niby ja z nulled zakosilem :DDD

Nie twierdze ze sposobu podobnego lub takiego samego nie bylo ^^

Ale ten reg jest moj i go udostepnilem z wlasnej woli.

Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno ! :)

 

 

heh, moze i mam 16 lat i o wiele od ciebie starszy nie jestem ale potrafie zachowywac sie w internecie.

skoro to jest twoj authkey to czemu tak strasznie napaliles sie na cracka od foxyteamu?

na shoutboxie (forum foxyteam) wspominales, ze masz bana na nulledzie. to jakim cudem authkey dziala dalej? proste: nie jest twoj.

 

Nie napalilem sie : Tylko to nie jest moj crack jak widzisz w temacie . Tylko Jest przekierowanie na nulled auth. Wszystko jest wyjasnione widocznie nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.

Caly tor jest jak BoLVN ( Vietnam )

A Foxy ( kiwi ) mogl jednak zrobic obejscie na SX-Auth bo nulled nie posiada na dzien dzisiejszy :>

 

 

 

 

 

 

Dokladnie tak jak mowisz ^^ mam 13 xD

 

 

tak wlasnie myslalem.

dzieci (tak, jestes jeszcze dzieckiem) czesto tak robia, zeby sie dowartosciowac w internecie.

kiedys z tego wydoroslejesz ;)

 

haha :D jasne , wzajemnie tego zycze :3 

Ale i tak pewnie bedziesz twierdzic ze to niby ja z nulled zakosilem :DDD

Nie twierdze ze sposobu podobnego lub takiego samego nie bylo ^^

Ale ten reg jest moj i go udostepnilem z wlasnej woli.

Mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno ! :)

 

 

Czasami żałuję, że nie mogę nikogo zwyzywać od ameb umysłowych przez to, że mam rangę. :c

 

>pisz jak 12 latek

>napisz cracka do bola

wybierz jedno

 

Zrób screen na którym będzie wiadomość "diszwis" na czacie to wtedy może uwierzę, że to chociaż działa.

 

Witam spowrotem w temacie . Co spowodowalo ze wrociles ? :D

 

Opublikowano

Nie chce się w to wszystko włączać, ale może rozwiążecie to na PW :)?
@Edit Crack będzie nadal aktualizowany? Bo po Twoich komentarzach widzę, że tracisz trochę chęci :c A chyba każdy chciałby sobie pograć na WSZYSTKICH paid skryptach za darmo :c

Opublikowano

Witam, mam problem dotyczący skryptów w foldzerze scripts. W bol-u włacza się 5 skryptów a reszta jest w foldzerze commom i w save. Najbardzej włączyć SAC. Prosze o pomoc.

Opublikowano

Nie chce się w to wszystko włączać, ale może rozwiążecie to na PW :)?

@Edit Crack będzie nadal aktualizowany? Bo po Twoich komentarzach widzę, że tracisz trochę chęci :c A chyba każdy chciałby sobie pograć na WSZYSTKICH paid skryptach za darmo :c

+1 

Gremez, nie wdawaj się w zbędne dyskusje. Niech wmawiają sobie co chcą, a Ty przecież i tak wiesz swoje. Kontynuuj robotę i wstawianie tego na MPC. Jestem na tym forum od 2008 roku, dłużej niż każdy z tych hejterów z rangami czy bez i mało jest crackerów, którzy udostępniają stuff za darmo - czy też za zwykłego like. Chwała Ci za to. Pozdro!

Opublikowano

Prosze bardzo o zamkniecie watku.

Podsumowanie:

Moj klucz rejestru dziala na zasadzie bramki z Bot of Legends Vietnam ( 2 tygodnie oczekiwania ) i jest to permamenty klucz poki stoi serwer NULLED.

W skrocie: Klucz -> BOLVIP -> Przekierowanie Weryfikacji -> Falszywa Autoryzacja z alogrytmem 

Wiekszosc paid skryptow moze miec problem z werfyikacja z powodu braku pewnych sekwencji na nulled, wiec nie ja za to odpowiadam tylko administratorzy zarzadzajacy serwerem.

Mam 21 Lat i jestem po programowaniu w C++ i Delphi ( do hejterow ). Mam wszystko co mi trzeba w zyciu.

Klucz wszystko zalezy od nulled. Zmiany moga narobic problemow.

Jest mi przykro ze mamy spoleczenstwo takie jakie mamy. Nie mowie ze wszyscy ludzie tacy sa ale wiekszosc takich mozna spotkac poza domem.

Wszystko tutaj jest oryginalne i korzysta tylko z NULLED AUTH. 

| REGEDIT KLUCZ | <---- Wszystko Wyjasnia.

 

Tyle z mojej strony !

Pozdrawiam ludzi, ktorzy korzystaja lub korzystali i mogli tego uzywac . Pozdrawiam Impresive !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...