Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Cracked Bot of Legends VIP


Gremez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

logo.png[CRACKED]

 

 

Chce wam dac weryfikacje do BoL'a ktory dziala razem z Nulled ! [VIP]+  :lenny: 

 

Pewnie pamietacie o tym spelnianiu weryfikacyjnym , ktory byl wam potrzebny i irytujacy dla niektorych z was na pewno ! 

 

Buying VIP access will remove these requirements (just 10€ every 3 months)  ---> Nie potrzebne !

||--------------------------------------------------------------------------------------||

\\  At least 25 posts                                                           

//  A positive leecher value               -----> nie potrzebne !                
\\  At least 3 positive likes                                                             
||--------------------------------------------------------------------------------------||
 
Zatem Przejdzmy do rzeczy !
 
#Uruchamiamy BoLVIP i wybieramy naszego BoL'a do uruchomienia się ! | WAZNE |
#Logujemy sie passami oryginalnymi z BoL'a | WAZNE | -> utworzenia konta nic nie kosztuje , oprocz czasu !
 
#Uruchamiamy Regedit 
#Przechodzimy do katalogu HKEY_LOCAL_MACHINE
#Przechodzimy do katalogu Software 
#Przechodzimy do katalogu BoL dla 64Bit ( wow6432Node - BoL )
#Widzisz tam na pewno pass oraz user reg !
#Edytujemy 2 rzeczy z nich i wpisujemy tak :
 
PASS: MjM5N2U3ZWUyZjc2YTE2ODA5ZTQzM2E4YzU3YThiZDc=   
USER:  aGFveWFuZzgwODk=
 
WYMAGANY RESTART BOL'A !
 
 #PROFIT : Teraz mozesz korzystac z Bot of legends jak VIP+   :v
Spostrzezenie:SX-Auth nie bedzie weryfikowany : Wymaga to FIX ze strony nulled !
  Windwalker Yasuo | FunHouse Series | Evadeee | JKRiven | PrinceView | Dancing Shoes | MORE   :( --> blame nulled not me !
 
bol.png
 
Przydatne linki do tematu :
http://www22.zippyshare.com/v/FWqVNQJW/file.html      - Bot of Legends udostepniony przez nulled !
https://mega.nz/#F!vYsS3L4A!9ztiQsX6TzaCA7-IUUTk-g  - Oryginalny BoL nie modyfikowany FullUpdated z bliblotekami w common , udostepniony przez c3iL !
http://bol-tools.com   - Tutaj macie database scripts V2 !
 
SKANY:
 
Dziala to na zasadzie jak BoLVN - Vietnam : Po prostu brameczka nulled ! 
 
BoL status: Updated 6.13 |
 
Prosze o PW w razie takich prostych problemow czy pytan !
Mam dosc ostrzezen bez sensu przez moderatorow tego forum
 
Ostrzezenie : Nie udostepniac tego na NULLED ! Po pierwsze dostaniecie PermBan na koncie ! Po drugie beda starac sie zrobic FIX !
 
 
 
Zapraszam na male forum , potrzebujemy osob do beta-testow !  http://foxy-forums.tk/index.php
Fajnie by bylo gdybyscie wspomnieli ze to ja was przyslalem ^^
 
W razie problemow pisac pod tematem , oferuje pomoc !  Licze na like za udostepnienie i dzielenie sie czyms czym nie musialem !
 
SIGNATURA.jpg
mam brak polskich znakow , jezyk ENG posiadam ! LeagueSharp Tez jest mozliwy do scrakowania tylko brak ludzi od tej roboty , Nikt nie jest Chetny

 

A na jakiej zasadzie działa skin hack i jak to włączyć ? ;D

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 

PASS: MjM5N2U3ZWUyZjc2YTE2ODA5ZTQzM2E4YzU3YThiZDc=   

USER:  aGFveWFuZzgwODk=

 

 

Gdy to ustawiam i włączam ponownie bol'a w regedicie wartości zmieniają się na te domyśle które były już ustawione wcześniej i muszę logować się ponownie.

Opublikowano

 

 
PASS: MjM5N2U3ZWUyZjc2YTE2ODA5ZTQzM2E4YzU3YThiZDc=   
USER:  aGFveWFuZzgwODk=
 
 
Gdy to ustawiam i włączam ponownie bol'a w regedicie wartości zmieniają się na te domyśle które były już ustawione wcześniej i muszę logować się ponownie.

 

Odpalasz BOLVIP Logujesz sie oryginalnymi passami z Bot of legends : Przestawiasz regedit , wylaczasz Bot of legends z BOLVIP

uruchamiasz na nowo BolVIP i potem dajesz mu sciezke do bot of legends.exe i automatycznie cie loguje . 

Nie ma innego prawa zadzialac inaczej

 

Opublikowano

 

 

#Przechodzimy do katalogu BoL dla 64Bit ( wow6432Node - BoL 

 

Wiecie może czemu nie mam tego katalogu BoL ?

x


Opublikowano

 

 

 

#Przechodzimy do katalogu BoL dla 64Bit ( wow6432Node - BoL 

 

Wiecie może czemu nie mam tego katalogu BoL ?

 

Musisz sie zalogowac przed wchodzeniem do rejestru :)

 

Opublikowano

Dodaj bezpośrednie skany plików, a nie stron.

Po co się gościa czepiacie? Ja wszystkie pliki skanowałem i tylko w BOLVIPie wyszukują trojanów jakieś gówniane antywirusy (czyli standard). Wstawił fajną alternatywę dla ludzi, którzy chcą pohaxować na smurfach i chwała mu za to, bo równie dobrze mógłby nic nie udostępniać. Pozdrawiam.

Opublikowano

 

Dodaj bezpośrednie skany plików, a nie stron.

Po co się gościa czepiacie? Ja wszystkie pliki skanowałem i tylko w BOLVIPie wyszukują trojanów jakieś gówniane antywirusy (czyli standard). Wstawił fajną alternatywę dla ludzi, którzy chcą pohaxować na smurfach i chwała mu za to, bo równie dobrze mógłby nic nie udostępniać. Pozdrawiam.

 

z L# też kiedyś chcieli nam pomóc a wiadomo jak było ;)

Opublikowano

 

 

Dodaj bezpośrednie skany plików, a nie stron.

Po co się gościa czepiacie? Ja wszystkie pliki skanowałem i tylko w BOLVIPie wyszukują trojanów jakieś gówniane antywirusy (czyli standard). Wstawił fajną alternatywę dla ludzi, którzy chcą pohaxować na smurfach i chwała mu za to, bo równie dobrze mógłby nic nie udostępniać. Pozdrawiam.

 

z L# też kiedyś chcieli nam pomóc a wiadomo jak było ;)

 

 

Chyba pomyliles L# z BoLem. To twórcy BoLa wjebali takie syfy, że ludziom dyski poczyściło xD Chyba, że chodzi Ci o to, że L# na początku zapewniało, że będą zawsze free i te sprawy, a potem się wypięli i rządali dużej mamony (jak na polskie standardy).

Opublikowano

 

 

Dodaj bezpośrednie skany plików, a nie stron.

Po co się gościa czepiacie? Ja wszystkie pliki skanowałem i tylko w BOLVIPie wyszukują trojanów jakieś gówniane antywirusy (czyli standard). Wstawił fajną alternatywę dla ludzi, którzy chcą pohaxować na smurfach i chwała mu za to, bo równie dobrze mógłby nic nie udostępniać. Pozdrawiam.

 

z L# też kiedyś chcieli nam pomóc a wiadomo jak było ;)

 

Nie rob Dramy .

L# Nie przewiduje czy bedzie czy nie bedzie, Obecnie mam to gdzies i projekt spoczywa gdzies w koszu na smieci , Zajmuje obecnie sie czyms innym niz L#Cracked

Zawsze to mozesz kupic 15$ to nic wielkiego :> 

 

Opublikowano

Ale ja nie mówię o cracku do l#, to było za czasów jak l# był za free

To bylo 100% pewne ze bedzie PAID , Jodus w dupie ma poziom undetected . Ludzie zawsze beda mu placic a on bedzie zbijac kase :)

Na tym to polega , a tylko developerzy trzymaja go przy zyciu :>

 

Opublikowano

 

Ale ja nie mówię o cracku do l#, to było za czasów jak l# był za free

To bylo 100% pewne ze bedzie PAID , Jodus w dupie ma poziom undetected . Ludzie zawsze beda mu placic a on bedzie zbijac kase :)

Na tym to polega , a tylko developerzy trzymaja go przy zyciu 

dobra kończę temat, ja pisałem o tym co brainonly zrobił ze swoją paczką

Opublikowano

#Refresh

 

Zapowiadany SX-Auth : ArocTeam

3 Dni do beta-testow oraz kolejny tydzien do wystawienia dla uzytkownikow

Temat dostanie Rework i Bypass V2 : Pozdrawiam

 

0pjZFnfr.jpg

 

Opublikowano

Nie mam bola w regedit, co zrobić?

 

 

 

 

 

#Przechodzimy do katalogu BoL dla 64Bit ( wow6432Node - BoL 

 

Wiecie może czemu nie mam tego katalogu BoL ?

 

Musisz sie zalogowac przed wchodzeniem do rejestru  :)

Wystarczy poczytać wcześniejsze odpowiedzi :)

.

Opublikowano

#Refresh

 

Zapowiadany SX-Auth : ArocTeam

3 Dni do beta-testow oraz kolejny tydzien do wystawienia dla uzytkownikow

Temat dostanie Rework i Bypass V2 : Pozdrawiam

 

0pjZFnfr.jpg

Czyli można spodziewać się cracków tych niedziałających skryptów :3?

Opublikowano

 

#Refresh

 

Zapowiadany SX-Auth : ArocTeam

3 Dni do beta-testow oraz kolejny tydzien do wystawienia dla uzytkownikow

Temat dostanie Rework i Bypass V2 : Pozdrawiam

 

0pjZFnfr.jpg

Czyli można spodziewać się cracków tych niedziałających skryptów :3?

 

Tak spokojnie , badz cierpliwy 

 

Opublikowano

Warto ryzykować na mainie, czy lepiej wyexpić konto i tam bocić?

Zaloz nowe konto sobie EUNE/EUW/TR - i tam sobie leveluj konto.

Na mainie nigdy nie uzywaj programow 3-cich gdyz wiaze sie to z ryzykiem blokady konta.

Popros na forum kogos kto uzywa Skrypty i graj z nim duo.On bedzie cie cerrowac w tym czasie a twoj main bedzie Save

 

 

Kiedy ich auth ma ujrzeć światło dzienne?

Mowilem ze dopiero beta-testy beda , jak bedzie to pokaze 

 

Opublikowano

troszke chvjowo, bo nie podales prawdziwych tworcow tego "cracka"

also, to bylo na nulledzie juz dobre kilka miechow temu - usuneli temat ale nie spatchowali.

 

na whiteyu, fastze to samo.

 

mogles chociaz podac gdzie to znalazles...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...