-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
SzachMatt
SzachMatt
Witam, niżej od razu piszę moją specyfikacje komputera:
GPU: GTX 970 od Gigabyte
CPU: Intel Core i5 4460
Zasilacz: Aerocool PGS VX-550
RAM: Crucial Ballistix Tactical 8GB 1600MHz CL8
Na takim sprzęcie w grach takich jak np. CS:GO, The Forest, Garry's Mod itp. powinno być bez problemu 300 fpsów na ultra (tak miałem na początku w cs'ie), no może poza Forestem, tam powinno być z 60fpsów. W tych grach mam ok 20-40 fpsów i nie mam pojęcia dlaczego. W The Forest nie zależnie od ustawień mam 15-25 fpsów. W ARK: Survival Evolved mam ok 5 fpsów nie zależnie od ustawień. Nie mam pojęcia dlaczego, na początku myślałem że przełącza sie GPU na integre ale raczej nie.
Ten problem mam tylko w niektórych grach, w l4d2 mam spokojnie 100fpsów+ na ultra, to samo w bf3, ac:syndicate i Fifie 15 oraz 16.
Bardzo licze na pomoc, jest to dla mnie na prawde ważne gdyż komputer kupiłem z 10 miesięcy temu.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
22 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.