Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JSUmA69.png

Ustawiłem maszynę z win 7, pobrałęm wersję mającą działać pod hexerą i mam tylko 3 opcje jak w demo.
usunąłęm z dokumentów i całęgo bota pobrałem najnowszego z pandorium i to samo, jak to naprawić?

subzerosygna.png

spidermansygna.png

Zajmuję się grafiką ;p

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 16.08.2018 o 15:13, Greeto napisał:

JSUmA69.png

Ustawiłem maszynę z win 7, pobrałęm wersję mającą działać pod hexerą i mam tylko 3 opcje jak w demo.
usunąłęm z dokumentów i całęgo bota pobrałem najnowszego z pandorium i to samo, jak to naprawić?

Klikasz w złym miejscu po prostu, musisz bardziej po lewo.

PWQM4ZL.gif

 

Opublikowano

Miałem problem na win10 z xenobotem, jak większości po zalogowaniu sie xeno znikał, ale znalazlem rozwiązanie które działa, przynajmniej w moim przypadku. 

Otóż,
1. wejdz w moje dokumenty folder xenobot
2. wejdz w config, usuń z niego wszystko i wklej : 
[suite]
autoinject=1
automc=1
3. zapisz plik
4. wejdż w właściwosci configu i zaznacz ze plik jest tylko do odczytu
5. odpal Tibie
6. Odpal Xenosuite
7. zaloguj sie na passy z pandoriumx
8. i Bot działa

Minus PLAX

minimirooxee9e.jpg

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

panowie ale jaja sobie robicie? dzien temu zostalem schakowany na hexerze a bota mialem z pandoriumx. pasy takie same na forum jak i na koncie do tibii. po za tym wrzucilem wasz plik do skana i co wy wmawiacie ze sa tam tylko 3 wirusy? JEST ICH 17 KOLEGO. 

 

czekam na odpowiedz

xeno.PNG

Edytowane przez maniekbarr
Opublikowano

Tu jest to samo co na pX ziomek, miej pretensję do nich. Poza tym, to na pewno nie przez bota ;) 

Cytat

 pasy takie same na forum jak i na koncie do tibii. 

XDD i jeszcze się rzucasz że Cię okradli? pogratulować rozumu

 

Opublikowano (edytowane)

no wlasnie wiec przyznajesz ze skoro pasy mialem takie same do forum jak i do tibi to zrobil to ktos od px. a co to sa te konie trojanskie ktore wyszly w scanie?

Edytowane przez maniekbarr
Opublikowano

Nie uważasz że więcej byłoby takich przypadków przez ostatnie (3?) lata odkąd crack wisi na pX?? Jakoś nie widziałem żadnego płaczu, że ktoś konto stracił w głównym temacie na ich forum, albo tu.

 

Opublikowano

A miałeś takie same dane do logowania na tych otsach jak na Hexerze?

Pierwsza zasada grania na ots: używać oryginalnego clienta i ip changera, zwłaszcza na tych mniej popularnych serwerach.

 

Opublikowano

panowie,

mam problem otoz gdy obok mnie jest inny gracz bot nie atakuje z zadnych czarow nawet exori ico. jest to zapewne spowodowane tym ze w targetingu mam PVP SAVE ENABLED. jak ten problem rozwiazac bo szukalem po forach i na nic nie trafilem. 

pozdrawiam,

 

Opublikowano
21 godzin temu, maniekbarr napisał:

nawet exori ico.

Otóż atakuje z czarów on-target, pewnie źle ustawiłeś - np. od danej ilości potworów na ekranie, pokaz ss ustawień.

 

Opublikowano
Dnia 19.11.2018 o 17:45, Marchwj napisał:

Otóż atakuje z czarów on-target, pewnie źle ustawiłeś - np. od danej ilości potworów na ekranie, pokaz ss ustawień.

 

234.PNG

567.PNG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 29.11.2018 o 12:10, maniekbarr napisał:

halo ktos tu jeszcze jest?

Nie

Od kiedy exori ico/gran/hur można castować z odległości 10 kratek? Się nie dziwię, że ci nie działa xd

 

Opublikowano

Marchwj

 

pytanie do ciebie bo chyba sie znasz. xeno nie otwiera ciał tj. niektore otwiera niektore nie. zmienilem z configu tzn dodalem nowe ciala ktore mnie interesuja i dalej nic. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...