Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up mam to samo nie wiem czy to ma zwiazek z tym ze pandoriumx nie dziala ale zapewne tak

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
6 godzin temu, Vizawo1 napisał:

@Marchwj
10,99 Failed to iinject  Xenobot into client.
Antywira wyłączałem i jako admin też uruchamiałem i dalej nie kumam co go boli...
btw. Win7 64x

Skoro to nie pomogło to nie wiem, spróbuj pobrać wersję nowszą/starszą. Na jakim OTS chcesz bocić i czy przez IP Changera?

 

Opublikowano

Siema mam problem z Xeno pod 10.98 Wczoraj jeszcze działał bez problemu dziś próbuje i wyskakuje taki błąd:

"Failed to connect to XenoBot server.Exiting.

XenoSuice.exe"

Opublikowano
39 minut temu, Mandek1901 napisał:

Siema mam problem z Xeno pod 10.98 Wczoraj jeszcze działał bez problemu dziś próbuje i wyskakuje taki błąd:

"Failed to connect to XenoBot server.Exiting.

XenoSuice.exe"

Przeczytaj sb na pandoriumX, dużo ludzi ma ten problem.

 

Opublikowano

Panowie, chciałbym wrócić do botowania na real tibi, kiedyś korzystałem z cracka właśnie z pandoriumX, ale teraz tam jest taki chaos, że nie potrafię wydobyć interesujących mnie informacji. Mianowicie: Czy da się ponownie botować za free na real tibii?

Opublikowano

Nie, nie ma już żadnego bota z cavebotem na RL. Od Tibii 11 jest BattlEye, który unicestwił wszystkiego boty, jakie istniały :v

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebuje pomocy z xenobotem na hexera client. Xenobot pobrany (wersja 10.00 v3 )  Niestety po włączeniu pojawia się komunikat : xenobot is up to date. Zrobiłem wszystko tak jak na tym filmiku w tym poscie i przez chwile działa, tzn pokazuje się xenobot na cliencie ale usuwa się tzw działanie aplikacji z pasku ikon i przez to nie działają funkcje xenobota. Proszę o pomoc

Opublikowano
3 godziny temu, Morispl napisał:

enobot na cliencie ale usuwa się tzw działanie aplikacji z pasku ikon i przez to nie działają funkcje xenobota. Proszę o pomoc

XenoBota nie ma w pasku, może Ci się po prostu zinjectował w clienta i nie zauważyłeś.

PS Jeżeli masz 10, to nic nie zrobisz jak Ci nie działa.

 

Opublikowano
5 godzin temu, Marchwj napisał:

XenoBota nie ma w pasku, może Ci się po prostu zinjectował w clienta i nie zauważyłeś.

PS Jeżeli masz 10, to nic nie zrobisz jak Ci nie działa.

Czyli nic z tym nie zrobię? Chodzi mi o to, że po włączeniu bota nie mam opcji po kliknięciu ctrl + ppm na postać

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Opublikowano

Po screenach widzę, że bot Ci się zinjectował, po prostu źle go próbujesz obsługiwać.

3 minuty temu, Morispl napisał:

ctrl + ppm na postać

Kliknij prawym na to szare tło ;)

usnVE5N.gif

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
4 godziny temu, gunek284 napisał:

A pod najnowsza tibie dziala ktorys z tych botow ? bo chce na realu zalaczyc :) a bodajze wersja jest teraz 11.0

Nie, na realu nie działa obecnie żaden bot posiadający cavebota. Na otsach pod wersję ~10 jak najbardziej.

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema jeśli jeszcze ktoś tu zagląda to mam mały problem w którym ktoś mógł by pomóc, mianowicie korzystam z XB dla hexery.net i mam problem z gotowymi skryptami do pobrania XB a właściwie to z tym ze na huncie nie chce schodzić po schodach na resp piętro niżej, myślałem że chodzi o konkretny skrypt ale problem powtarza się na większości przezemnie przetestowanych. Jeśli ktoś zmagał się z podobnym problem to proszę o pomoc.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

tibia 10.98 xenobot nie dziala :/ windows 10. odinstalowalem antywirusa wgrywalem jakies pliki o ktorych nie mam nawet pojecia :/ dalej nic nie dziala :/

HELP !!!! :D

Opublikowano (edytowane)

witam,ściągnąłem xenobota na haxere,bodajże 10.00v3 ale jak odpalam go przez administratora to od razu znika :/ próbowałem jakieś inne,wtedy wyskakiwało okienko że program przestał działać

anty wirusa mam od eset i wyłączyłem wszelkie zapory ale nic nie pomogło,poradzisz coś? :) 

troszkę pogrzebałem i doszedłem do takiej sytuacji,podobna do tej co wyżej,ale jak klikam prawym na to szare pole to nic się nie pokazuje :/ 

VAda8v

https://scr.hu/VAda8v

Edytowane przez sork4fun

Pomogłem ? daj lika :)

 

 

POZDRO DLA TYCH CO NIGDY SIĘ NIE PODDALI I DĄŻYLI DO SWOJEGO CELU .

  • Marchwj zmienił(a) tytuł na XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Mam problem. Chce odpalic xenobota pod tibie 10. Wlaczam go, wszystko spoko, chce sie zalogowac, wpisuje login i haslo z pandoriumx i wyskakuje blad "e06: Error in WinHttpReceiveResponse()!" POMOCY!!!

Dodam, ze mam windows xp

 

Cytat

 

Tibia normalnie mi dziala, na ots tez wchodze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...