Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 24.12.2018 o 21:33, Marchwj napisał:

Pewnie można też grać na kliencie 10 - wtedy możesz bocić na xeno 

tak mozna ale na tym kliencie na 10  sa lagi na tym serwie podczas chodzenia itp a na kliencie 11+ wgl lagow nie ma  ;/  mam takie lagi podczas chodzenia co 2-5  sqm

Opublikowano

cześć, chce odpalic xeno pod tibie 10.95 na sarosots na kliencie do tego przystosowanym i jak wlaczam xeno wyskakuje 'Automatic update faile please restart xenosuite' - doradzi ktoś?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, chciałem odpalić pod Aurere, wersja 10 chyba jest ta optymalna a caly czas przy próbie włączenia chce mi aktualizować, mógłby ktos doradzić? Tudzież inny bot pod Aurera Global? Nie musi byc full afk hunting, wystarczy zeby trenowalo mlvl :) pozdro

Opublikowano

Panowie mam pytanko do Was.

Jak ustalić dokładną wersje klienta OTS ? (10.x)
Ewentualnie jeśli Wam to pomoże pogrywam na ezodus.net
Z góry bardzo Wam dziękuję :17_heart_eyes:

Opublikowano
6 godzin temu, oranje napisał:

Panowie mam pytanko do Was.

Jak ustalić dokładną wersje klienta OTS ? (10.x)
Ewentualnie jeśli Wam to pomoże pogrywam na ezodus.net
Z góry bardzo Wam dziękuję :17_heart_eyes:

Najnowsza z tego tematu powinna działać. 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 12.02.2019 o 15:05, Kudix napisał:

Panowie szybkie pytanie, czy jest teraz możliwość bocenia na rl tibii?

Cavebot? Nie 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@Marchwj Pomożesz ? pobieram xenobota, odpalam i pojawia się "xenobot is up to date!" po czym wpisuję pasy z pandoriumx i xeno się wyłącza.

Win10 (jeśli ma to znaczenie, a słyszałem, że ma). Da radę coś na to poradzić ?

Chodzi mi generalnie o xeno na aurera global.

Opublikowano
Dnia 11.03.2019 o 15:11, Killer1918 napisał:

@Marchwj Pomożesz ? pobieram xenobota, odpalam i pojawia się "xenobot is up to date!" po czym wpisuję pasy z pandoriumx i xeno się wyłącza.

Win10 (jeśli ma to znaczenie, a słyszałem, że ma). Da radę coś na to poradzić ?

Chodzi mi generalnie o xeno na aurera global.

Na pandoriumx jest kilka poradników co do windows 10,możesz spróbować ale ja mam ten sam problem i nie działa mi żadne z tych poradników. Chodzą pogłoski ,że niedługo ma być scrackowany xeno który będzie działał na windows 10 ale nie wiem dokładnie kiedy. 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Pobrałem ale jak wpisuje login i hasło z pandoriumx to pokazuje że wpisałem błędnie a wpisuje dobrze (win 10 - 64bity) < to może być przyczyna ? i czy jest sposób żeby to zadziałało na win 10 64 bity ?

Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, ThePein napisał:

Pobrałem ale jak wpisuje login i hasło z pandoriumx to pokazuje że wpisałem błędnie a wpisuje dobrze (win 10 - 64bity) < to może być przyczyna ? i czy jest sposób żeby to zadziałało na win 10 64 bity ?

może masz znak specjalny w haśle albo literkę typu ś,ć itp. wtedy nie zalogujesz.  a żeby zadziałało to musisz wejść w moje dokumety > xenobot > config.ini, odpal tibie usuń prawie wszystko z configa oprócz tego i zmień na takie wartości

[suite]

autoinject=1

automc=1

[info]

zapisz to i powinno Ci połączyć automatycznie z clientem po wpisaniu pasków za którymś razem

Edytowane przez sezonowygrajek

Baliśmy się ognia, a teraz - boimy się siebie
Baliśmy się Boga, a teraz - nie boimy się piekieł

Opublikowano
1 godzinę temu, sezonowygrajek napisał:

może masz znak specjalny w haśle albo literkę typu ś,ć itp. wtedy nie zalogujesz.  a żeby zadziałało to musisz wejść w moje dokumety > xenobot > config.ini, odpal tibie usuń prawie wszystko z configa oprócz tego i zmień na takie wartości

[suite]

autoinject=1

automc=1

[info]

zapisz to i powinno Ci połączyć automatycznie z clientem po wpisaniu pasków za którymś razem

zrobiłem tak jak pisałeś i ciągle to samo, robiłem to z 10 razy i cały czas komunikat że wpisałem złe hasło po czym wyskakuje "xenosuite przestał działać" i się wyłącza

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć, czy pod obecną wersję Tibii jest możliwość używania jakiegokolwiek bota? Chodzi głównie o Cavebota, wyżej przeczytałem, że nie ale pytam bo troszkę czasu minęło 🙂

Opublikowano
10 godzin temu, Rexx napisał:

Cześć, czy pod obecną wersję Tibii jest możliwość używania jakiegokolwiek bota? Chodzi głównie o Cavebota, wyżej przeczytałem, że nie ale pytam bo troszkę czasu minęło 🙂

Nie.

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam sciágam xeno pod tibie 10 na gunzodus ots po instalacji probuje wpisac passy i wyskakuje komunikat ze musze kupic premium na PX zeby moc sie zalogowac da sie to jakos przeskoczyc czy jednak xeno przestal byc darmowy?

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...