Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Siema , jak to jest z tym botem ( xenobot razem w folderze z tibią ) po zalogowaniu się , po za komunikatem ( thank you , ........ ) nic się nie dzieje .... HELP

 

Ed: Pobrałem tibie ze strony hexery.net ...

Edytowane przez Tertosti
Opublikowano
30 minut temu, Tertosti napisał:

Siema , jak to jest z tym botem ( xenobot razem w folderze z tibią ) po zalogowaniu się , po za komunikatem ( thank you , ........ ) nic się nie dzieje .... HELP

 

Ed: Pobrałem tibie ze strony hexery.net ...

No, teraz musisz zinjectować bota w clienta - czyli zrób tak:

Y9MT4aQ.gif

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

witam,

jak można sprawdzić wersje ots furora.net ? znalazłem na stronie http://ots-list.org/servers/pl

chyba będzie wersja 11 ?

Szukam jakiegoś darmowego bota do tego servera zależy mi tylko na leczeniu, możecie coś polecić będę wdzięczny.

Znalazłem to ale nie działa mi na tym servie http://stojakstudio.byethost11.com/

 

 

 

Edytowane przez bohun3
Opublikowano
22 godziny temu, bohun3 napisał:

witam,

jak można sprawdzić wersje ots furora.net ? znalazłem na stronie http://ots-list.org/servers/pl

chyba będzie wersja 11 ?

Szukam jakiegoś darmowego bota do tego servera zależy mi tylko na leczeniu, możecie coś polecić będę wdzięczny.

Znalazłem to ale nie działa mi na tym servie http://stojakstudio.byethost11.com/

 

 

 

Na stronie mają napisane 10-11.47, jeżeli ten ich client bazuje na 10 to najnowsza wersja XenoBota z tego tematu powinna działać.

Ewentualne MageBot:

 

 

Opublikowano

mam problem bo od dzisiaj moje konto na pandoriumx nie istnieje... mógłby ktoś założyć ew. co jest nie tak?

szatankurde.gif
Opublikowano
54 minuty temu, melto1 napisał:

mam problem bo od dzisiaj moje konto na pandoriumx nie istnieje... mógłby ktoś założyć ew. co jest nie tak?

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
11 godzin temu, stachura93 napisał:

dziala bot pod tibie real? jesli tak moglby mi ktos scrackowac? 

Na RL już nie, jest przecież client 11 i BattlEye. Na ots pod 10~ jak najbardziej.

 

Opublikowano
12 godzin temu, spalamovsky napisał:

Jaki xenobot będzie działał na Shiverze Windows 10 64 bit ? Bo za każdym razem przy logowaniu wyrzuca i zamyka XenoSuite, co mam zrobić? ; > 

Ten co na Hexerze, wywala bo masz pewnie Windowsa 10.

 

Opublikowano
5 godzin temu, Marchwj napisał:

Ten co na Hexerze, wywala bo masz pewnie Windowsa 10.

To w takim razie da się coś zrobić, żeby nie wywalało? 
Czy z góry jestem skazany na niebocenie ? : (

Opublikowano

Jeszcze 2 dni temu Xeno działał mi normalnie na Windows 10. Wpadła jakas aktualizacja windowsa 10 i xeno znika.. Czytałem te posty i nic nie pomaga, jakieś pomysły?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nowy problem po 3x dniach wyskoczyła mi informacja:

attempting to reach, XenoBot server please wait..

Nie jestem weteranem XenoBota wiec się pogubiłem.

Xeno nie działa to wina craka?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...