Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

XenoBot pod aktualną wersję Tibii + starszą (10.93-11)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Marchwjprześledziłem cały wątek, ale nadal mam problem.

Gram na OTS pod 10.97 i nigdy nie miałem do czynienia z botami. Chciałbym podpiąć Xeno i tu moje pytania:

Dużo osób pyta o jakieś midyfikacje pod otsy. Jeśli łączę się z ipchangerem to zwykła wersja powinna działać?

Oprócz plików od Ciebie potrzebuję coś jeszcze? (pobieram paczkę, wypakowuje i powinno działać?)

Login i hasło ma być z pandoriumx czy forum.xenobot.net?

Do tej pory próbowałem na windowsie 10 i zaraz po uruchomieniu xeno sam się wyłączał. Będę próbował na vm z windowsem 7, ale chciałbym wiedziwć czy dobrze wszystko rozumiem.

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
58 minut temu, Rogallo93 napisał:

Dużo osób pyta o jakieś midyfikacje pod otsy. Jeśli łączę się z ipchangerem to zwykła wersja powinna działać?

Tak, o ile nie pobierzesz zbyt starej wersji do danego clienta.

Cytat

Oprócz plików od Ciebie potrzebuję coś jeszcze? (pobieram paczkę, wypakowuje i powinno działać?)

Nie, no chyba że takie rzeczy jak NET Framework, ale to raczej masz na pc.

Cytat

Login i hasło ma być z pandoriumx czy forum.xenobot.net?

Z pandoriumx.com.

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
2 godziny temu, Plastycznyludzi napisał:

Jak daje prawy na puste szare pole to mam tylko 3 punkty

walker tools i cos jeszcze

a tych supportera i targetingu na dole co sie pisze do typa na msg niema

No to kliknij ctrl i prawym na siebie, jakbyś outfit zmieniał ;)

 

Opublikowano (edytowane)

dalej nic ;/

@edit - JUZ PORADZIŁEM SOBIE TRZEBA BYŁO ZAZNACZYĆ PRZED ZALOGOWANIEM DO KONTA W SETTING ZAJRZEĆ I POZAZNACZAĆ TE KWADRATY

xenobotxd.png

xenobotxd2.png

Edytowane przez Plastycznyludzi
ssy
Opublikowano

Spotkał się ktoś z takim problemem? Szukam od dłuższego czasu rozwiązania, ale nic nie skutkuje. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Używam Windows 10

blad.jpg

Opublikowano
19 minut temu, pezabo napisał:

Spotkał się ktoś z takim problemem? Szukam od dłuższego czasu rozwiązania, ale nic nie skutkuje. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Używam Windows 10

blad.jpg

Odpowiedź na Twojego pytanie samego twórcy bota: http://forums.xenobot.net/showthread.php?27079-XenoBot-Windows-installer-package-problem

 

Opublikowano

Chodzi o to, że chcę uruchomić xenobota na hexerze. Z tego co rozumiem muszę zainstalować oryginalną wersję bota i później wkleić xenosuite cracka w miejsce oryginalnej wersji. A problem tkwi w tym, że nie mogę zainstalować oficjalnej wersji xenobota, ponieważ wyskakuje mi taki błąd. Popatrzyłem na necie i ludzie mają taki problem przy instalacji itunes, ale żadne z metod jakie pokazali nie rozwiązała mojego kłopotu.

Opublikowano

Nie musisz mieć oryginalnego bota, pobierz z tego tematu (10.00 v3) i wypakuj. 

Masz Windowsa 10, więc pewnie i tak Ci się nie zinjectuje - czytaj posty wyżej.

 

Opublikowano

Teraz z kolei nie wykrywa mi MSVCR100.dll oraz MSVCP100.dll i nie mam pojęcia jak temu zaradzić. Mogę liczyć na pomoc w tym temacie?

Opublikowano

Dziękuję za pomoc, jest jakiś progres jest. Dodatkowo zaktualizowałem Windowsa i Xeno już się włącza jednak na tym nie koniec. Na taką niespodziankę znasz rozwiązanie?

blad.jpg

Opublikowano (edytowane)

Czyli pomijając zmianę systemu nic konkretnego zrobić z tym nie mogę? Widziałem gdzieś temat dotyczący Xeno na Windowsie 10, w którym pisali o zmianie treści w pliku config.ini, ale ja takiego w folderze nie mam. Wybacz tyle pytań, ale dawno nie miałem styczności ze światem tibijskim i nie wiem jak te problemy rozwiązać :P

Edytowane przez pezabo
Opublikowano
Dnia 11.09.2017 o 08:12, pezabo napisał:

Dziękuję za pomoc, jest jakiś progres jest. Dodatkowo zaktualizowałem Windowsa i Xeno już się włącza jednak na tym nie koniec. Na taką niespodziankę znasz rozwiązanie?

blad.jpg

Mógłbyś mi powiedzieć jak sobie poradziłeś z tym błędem ? 

 

Dnia 11.09.2017 o 19:09, Marchwj napisał:

Masz plik z configiem w Documents\XenoBot, nie w folderze z botem.

Mógłbyś mi powiedzieć jak sobie poradziłeś z tym błędem ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam takowe pytanko, bo odpalam XenoSuite, wszystko fajnie, pokazuje się okienko główne, w ktorym trzeba wpisac dane z pandorium, i gdy naciskam login, nagle przestaje wyskakuje komunikat 'Program XenoSuite.exe przestał dzialać', ktoś coś wie? Dodam, że jest to wersja v3 na Hexere

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
1 godzinę temu, szogun952 napisał:

Czego bym nie próbował, "failed update" i tak non stop. Dodam ze jakies 3 miesiace temu dzialal normalnie

Firewall/antywirus Ci blokuję.

 

Opublikowano
18 godzin temu, Marchwj napisał:

Firewall/antywirus Ci blokuję.

w tamtym momencie miałem wyłączonego FW i AV, ale uporałem się już tym problemem, natomiast teraz z wyłączonym AV i FW nie jest w stanie się zinjectować z clientem :v

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...