Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki z egzaminu gimbazjalnego


Harriott

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

dzięki. 80 punktów razem z ocenami w zupełności wystarczy do prawie KAŻDEGO technikum łącznie z większością liceów. 

 

80 punktów? To u mnie do technikum min. 90 :v Licea lepsze to 125 i 135, na biol-chem do tego drugiego 155.

 

przecież angielski rozszerzony i tak sie nie liczy... przynajmniej tak mi każdy mówił i nauczyciele również. 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

 

chyba muszę zagłębić swoją japę w sadisticu na hardzie, bo porównując z waszymi wynikami to nieźle jest  :lenny: chociaż się podziwić i pośmiać można

Mam 100% z matmy, a w ciągu 3 lat zrobiłem z 5 zadań domowych xD Nawet w tym roku dostałem 1 za brak :v

 

Ogólnie to w miarę git, tylko pszyrka 68%. Punktów razem 142, więc tyle chyba styknie xp

 

o kurde, ja w ogóle prac domowych nie robiłem... 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

Jak tak przeglądałem egzaminy z matematyki z poprzednich lat to ten był chyba jednym z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszym. Zadanie na uzasadnienie było wręcz banalne. Sądzę, że każdy kto tam chwile pomyślał miał w swoim zasięgu te 100%, ja przez wyznaczony czas rozwiązałem ten test trzy razy(a nie miałem żadnego dodatkowego czasu jak w przypadku osób z pseudo "dysmózgiami"). Niestety nie udało mi się wychwycić tych dwóch błędów, co nie zmienia faktu, że aby dobrze napisać te testy nie trzeba być żadnym geniuszem, nie trzeba też posiadać dużej wiedzy. Większość zadań można rozwiązać metodą dedukcji i logicznego myślenia. :)

Bot do gry NosTale:


[bOT] NosBota 1.3v

Opublikowano

­Przyrodnicze 100

Matma 29 :D

Polski 59

Hista 53

Niemiec podstawa 64

wreszcie jakaś bratnia dusza :/ chociaz z przyrodniczych 100 to ladnie.

 

 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

Jak tak przeglądałem egzaminy z matematyki z poprzednich lat to ten był chyba jednym z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszym. Zadanie na uzasadnienie było wręcz banalne. Sądzę, że każdy kto tam chwile pomyślał miał w swoim zasięgu te 100%, ja przez wyznaczony czas rozwiązałem ten test trzy razy(a nie miałem żadnego dodatkowego czasu jak w przypadku osób z pseudo "dysmózgiami"). Niestety nie udało mi się wychwycić tych dwóch błędów, co nie zmienia faktu, że aby dobrze napisać te testy nie trzeba być żadnym geniuszem, nie trzeba też posiadać dużej wiedzy. Większość zadań można rozwiązać metodą dedukcji i logicznego myślenia. :)

 

dla mnie był trudny. pewnie dlatego, że nauczyciele nie zapewnili mi odpowiedniej opieki w sensie nauczania. ja w sumie z otwartego to pewnie miałem jakiś ułamek punkta. coś tam zrobiłem, ale wiem, że wynik mi inny wyszedł i wszystko się pokomplikowało. na szczęście spokojnie się dostane i dalej to jakoś pójdzie. 

 

dla mnie polski i angol to był dopiero banał. angielski źle miałem, ale jakbym przeanalizował kilka razy jakieś zadanko to i bym miał pewnie stówkę. polak to po prostu charakterystyka. z zamkniętych wiem, że miałem 17/20, więc jeżeli by była rozprawka zdobyłbym z 90/95 punktów. hista była dla mnie neutralna, ale dużo rzeczy też nie wiedziałem. przyrodnicze to była chemia, gdyby jej nie było to easy 70%. 

 

szczerze do egzaminu też podszedłem bez żadnego przygtowania. ktoś się uczył przed nim? 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Rozwiązałem sb test z matmy właśnie ok. 85 % mi wyszło ,a rok temu ok. 60 % jeżeli tak dalej będą obniżać poziom to okaże się ,że ludzie którzy mają 2 z matmy w gimbie będą pisać test na 70 %. Porażka polskiego szkolnictwa.

bez gif


Opublikowano

Rozwiązałem sb test z matmy właśnie ok. 85 % mi wyszło ,a rok temu ok. 60 % jeżeli tak dalej będą obniżać poziom to okaże się ,że ludzie którzy mają 2 z matmy w gimbie będą pisać test na 70 %. Porażka polskiego szkolnictwa.

porazka polskiego szkolnictwa tkwi raczej w nauczycielach... już nie mówiąc o systemie edukacji jaki panuje.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

elo!

 

jak tam wyniki? z tego co widzę, to mi dodali, więc pewnie większości też. u mnie słabo dość, ale pochwale się swoją głupotą. 

 

 

2r62mja.jpg

 

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

Ważne, że 95% z angielskiego - będzie łatwiej z emigracją do innego kraju. Przynajmniej tam odpocznie od wspaniałej inteligencji naszego kraju!

Opublikowano

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

Ważne, że 95% z angielskiego - będzie łatwiej z emigracją do innego kraju. Przynajmniej tam odpocznie od wspaniałej inteligencji naszego kraju!

 

Niestety tylko na poziomie podstawowym. Nie będzie w stanie się płynnie porozumiewać :-P

Qui est le prochain?

Opublikowano

 

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

Ważne, że 95% z angielskiego - będzie łatwiej z emigracją do innego kraju. Przynajmniej tam odpocznie od wspaniałej inteligencji naszego kraju!

 

Niestety tylko na poziomie podstawowym. Nie będzie w stanie się płynnie porozumiewać :-P

Oj tam bez znajomości języka też jakoś da radę. :P

Opublikowano

no co ty. ja płynnie rozmawiam z angolami w csie. sam bym sobie poradził. może aktualnie nie mówię jak np. będę mówił za 5 lat, bo pewnie TERAZ w Anglii bym sobie nie poradził, ale za kilka lat to będzie płynnie.

 

ostatnio pamiętam jak mecz był to bez problemu było wszystko wiadomo. gadałem przez kilka godzin. rozszerzenia nie chciało mi się pisać.

@554461402688252517908.png Mexantine

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

­Przyrodnicze 100

Matma 29 :D

Polski 59

Hista 53

Niemiec podstawa 64

wreszcie jakaś bratnia dusza :/ chociaz z przyrodniczych 100 to ladnie.

 

 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

Jak tak przeglądałem egzaminy z matematyki z poprzednich lat to ten był chyba jednym z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszym. Zadanie na uzasadnienie było wręcz banalne. Sądzę, że każdy kto tam chwile pomyślał miał w swoim zasięgu te 100%, ja przez wyznaczony czas rozwiązałem ten test trzy razy(a nie miałem żadnego dodatkowego czasu jak w przypadku osób z pseudo "dysmózgiami"). Niestety nie udało mi się wychwycić tych dwóch błędów, co nie zmienia faktu, że aby dobrze napisać te testy nie trzeba być żadnym geniuszem, nie trzeba też posiadać dużej wiedzy. Większość zadań można rozwiązać metodą dedukcji i logicznego myślenia. :)

 

dla mnie był trudny. pewnie dlatego, że nauczyciele nie zapewnili mi odpowiedniej opieki w sensie nauczania. ja w sumie z otwartego to pewnie miałem jakiś ułamek punkta. coś tam zrobiłem, ale wiem, że wynik mi inny wyszedł i wszystko się pokomplikowało. na szczęście spokojnie się dostane i dalej to jakoś pójdzie. 

 

dla mnie polski i angol to był dopiero banał. angielski źle miałem, ale jakbym przeanalizował kilka razy jakieś zadanko to i bym miał pewnie stówkę. polak to po prostu charakterystyka. z zamkniętych wiem, że miałem 17/20, więc jeżeli by była rozprawka zdobyłbym z 90/95 punktów. hista była dla mnie neutralna, ale dużo rzeczy też nie wiedziałem. przyrodnicze to była chemia, gdyby jej nie było to easy 70%. 

 

szczerze do egzaminu też podszedłem bez żadnego przygtowania. ktoś się uczył przed nim? 

 

Z taką znajomością matematyki nie ma co się pchać na przedmioty ścisłe. Lepiej idź na humanistyczne. Matematyka na poziomie podstawowym jest w liceum trudniejsza o 50% a poziom rozszerzony o około 90% w porównaniu do gimnazjum. W klasie drugiej rozszerzenie jest trudniejsze gdzieś o 150% Informatyka wymaga znajomości matematyki na poziomie rozszerzonym. Pisze to na podstawie swojego własnego doświadczenia. W liceum dużo trzeba się uczyć samemu.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

dzięki. 80 punktów razem z ocenami w zupełności wystarczy do prawie KAŻDEGO technikum łącznie z większością liceów. 

 

Technikum, do którego się wybieram bierze od ok. 120pkt, nie jestem jakoś świetnie rozeznany w temacie szkół ponadgimnazjalnych, ale wydaję mi się, że 80 to jednak trochę mało, nawet jak na mocno przeciętne liceum/technikum.

 

język polski - 94%

matematyka - 89% (liczyłem pole kuli zamiast półkuli - idiota xD)

przyrodnicze - 75%

historia i wos - 75%

angielski (podstawa) - 88%

angielski (rozszerzenie) - 68%

 

Ogólnie jestem zadowolony, ale myślałem, że więcej wystukam tych punktów z angielskiego i historii. 

Opublikowano

 

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

dzięki. 80 punktów razem z ocenami w zupełności wystarczy do prawie KAŻDEGO technikum łącznie z większością liceów. 

 

Technikum, do którego się wybieram bierze od ok. 120pkt, nie jestem jakoś świetnie rozeznany w temacie szkół ponadgimnazjalnych, ale wydaję mi się, że 80 to jednak trochę mało, nawet jak na mocno przeciętne liceum/technikum.

 

język polski - 94%

matematyka - 89% (liczyłem pole kuli zamiast półkuli - idiota xD)

przyrodnicze - 75%

historia i wos - 75%

angielski (podstawa) - 88%

angielski (rozszerzenie) - 68%

 

Ogólnie jestem zadowolony, ale myślałem, że więcej wystukam tych punktów z angielskiego i historii. 

 

Co to za technikum? Moje jest w pierwszej 50 w kraju i bierzę od 50... głównie na zachowanie patrzyli. ;)

Opublikowano

 

 

­Przyrodnicze 100

Matma 29 :D

Polski 59

Hista 53

Niemiec podstawa 64

wreszcie jakaś bratnia dusza :/ chociaz z przyrodniczych 100 to ladnie.

 

 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

Jak tak przeglądałem egzaminy z matematyki z poprzednich lat to ten był chyba jednym z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszym. Zadanie na uzasadnienie było wręcz banalne. Sądzę, że każdy kto tam chwile pomyślał miał w swoim zasięgu te 100%, ja przez wyznaczony czas rozwiązałem ten test trzy razy(a nie miałem żadnego dodatkowego czasu jak w przypadku osób z pseudo "dysmózgiami"). Niestety nie udało mi się wychwycić tych dwóch błędów, co nie zmienia faktu, że aby dobrze napisać te testy nie trzeba być żadnym geniuszem, nie trzeba też posiadać dużej wiedzy. Większość zadań można rozwiązać metodą dedukcji i logicznego myślenia. :)

 

dla mnie był trudny. pewnie dlatego, że nauczyciele nie zapewnili mi odpowiedniej opieki w sensie nauczania. ja w sumie z otwartego to pewnie miałem jakiś ułamek punkta. coś tam zrobiłem, ale wiem, że wynik mi inny wyszedł i wszystko się pokomplikowało. na szczęście spokojnie się dostane i dalej to jakoś pójdzie. 

 

dla mnie polski i angol to był dopiero banał. angielski źle miałem, ale jakbym przeanalizował kilka razy jakieś zadanko to i bym miał pewnie stówkę. polak to po prostu charakterystyka. z zamkniętych wiem, że miałem 17/20, więc jeżeli by była rozprawka zdobyłbym z 90/95 punktów. hista była dla mnie neutralna, ale dużo rzeczy też nie wiedziałem. przyrodnicze to była chemia, gdyby jej nie było to easy 70%. 

 

szczerze do egzaminu też podszedłem bez żadnego przygtowania. ktoś się uczył przed nim? 

 

Z taką znajomością matematyki nie ma co się pchać na przedmioty ścisłe. Lepiej idź na humanistyczne. Matematyka na poziomie podstawowym jest w liceum trudniejsza o 50% a poziom rozszerzony o około 90% w porównaniu do gimnazjum. W klasie drugiej rozszerzenie jest trudniejsze gdzieś o 150% Informatyka wymaga znajomości matematyki na poziomie rozszerzonym. Pisze to na podstawie swojego własnego doświadczenia. W liceum dużo trzeba się uczyć samemu.

 

nie idę do liceum. brat był w technikum i mówił, że najtrudniej było właśnie w gimbazie. technikum, matma była easy. 

 

gdybym poszedł na humana = brak zawodu dla mnie, który by mnie interesował. chcę pracować GDZIEŚ, co jest związane z komputerami, ale też z dobrym zarobkiem, bo do serwisu żadnego nie pójdę. 

 

 

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

dzięki. 80 punktów razem z ocenami w zupełności wystarczy do prawie KAŻDEGO technikum łącznie z większością liceów. 

 

Technikum, do którego się wybieram bierze od ok. 120pkt, nie jestem jakoś świetnie rozeznany w temacie szkół ponadgimnazjalnych, ale wydaję mi się, że 80 to jednak trochę mało, nawet jak na mocno przeciętne liceum/technikum.

 

język polski - 94%

matematyka - 89% (liczyłem pole kuli zamiast półkuli - idiota xD)

przyrodnicze - 75%

historia i wos - 75%

angielski (podstawa) - 88%

angielski (rozszerzenie) - 68%

 

Ogólnie jestem zadowolony, ale myślałem, że więcej wystukam tych punktów z angielskiego i historii. 

 

to dobrze że tylko ci się wydaje. aktualnie prawie wszędzie cię przyjmą, bo jest nisz demograficzny. w sensie może do małacha głąba nie przyjmą, ale do większości owszem. 

 

P.S.

w technikum też dam sobię radę. pójdę czasami na korki, nadrobię materiał na jeden sprawdzian i wyjdzie z tego coś sensownego. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

Co to za technikum? Moje jest w pierwszej 50 w kraju i bierzę od 50... głównie na zachowanie patrzyli. ;)

 

 

Ekonomik w Olsztynie (technikum nr 7) - nie wydaje się być jakoś super elitarną szkołą. xD nvm, dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu, tak jak pisałem - nie jestem jakoś szczególnie obeznany w temacie. 

Opublikowano

przecież angielski rozszerzony i tak sie nie liczy... przynajmniej tak mi każdy mówił i nauczyciele również. 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

 

chyba muszę zagłębić swoją japę w sadisticu na hardzie, bo porównując z waszymi wynikami to nieźle jest  :lenny: chociaż się podziwić i pośmiać można

Bo słuchanie na lekcji to naprawdę taka niesamowita umiejętność, no popatrzcie...

 

Macie młodzi szkołę w dupie to na wynikach się to potem okazuje :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

 

przecież angielski rozszerzony i tak sie nie liczy... przynajmniej tak mi każdy mówił i nauczyciele również. 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

 

chyba muszę zagłębić swoją japę w sadisticu na hardzie, bo porównując z waszymi wynikami to nieźle jest  :lenny: chociaż się podziwić i pośmiać można

Bo słuchanie na lekcji to naprawdę taka niesamowita umiejętność, no popatrzcie...

 

Macie młodzi szkołę w dupie to na wynikach się to potem okazuje :)

 

no ktoś tu nie słuchał na polskim, o piśmie w stylu co najmniej ironicznym. nawet specjalnie dodałem "XDD". słuchanie nie jest ciężkie, jeżeli dana nauczycielka ma coś ciekawego od siebie do zaoferowania. mówi, że ma trudną pracę... w sumie kiedy nie potrafi nikogo zaciekawić, to niektórym odpier***a.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

 

­Przyrodnicze 100

Matma 29 :D

Polski 59

Hista 53

Niemiec podstawa 64

wreszcie jakaś bratnia dusza :/ chociaz z przyrodniczych 100 to ladnie.

 

 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

Jak tak przeglądałem egzaminy z matematyki z poprzednich lat to ten był chyba jednym z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszym. Zadanie na uzasadnienie było wręcz banalne. Sądzę, że każdy kto tam chwile pomyślał miał w swoim zasięgu te 100%, ja przez wyznaczony czas rozwiązałem ten test trzy razy(a nie miałem żadnego dodatkowego czasu jak w przypadku osób z pseudo "dysmózgiami"). Niestety nie udało mi się wychwycić tych dwóch błędów, co nie zmienia faktu, że aby dobrze napisać te testy nie trzeba być żadnym geniuszem, nie trzeba też posiadać dużej wiedzy. Większość zadań można rozwiązać metodą dedukcji i logicznego myślenia. :)

 

dla mnie był trudny. pewnie dlatego, że nauczyciele nie zapewnili mi odpowiedniej opieki w sensie nauczania. ja w sumie z otwartego to pewnie miałem jakiś ułamek punkta. coś tam zrobiłem, ale wiem, że wynik mi inny wyszedł i wszystko się pokomplikowało. na szczęście spokojnie się dostane i dalej to jakoś pójdzie. 

 

dla mnie polski i angol to był dopiero banał. angielski źle miałem, ale jakbym przeanalizował kilka razy jakieś zadanko to i bym miał pewnie stówkę. polak to po prostu charakterystyka. z zamkniętych wiem, że miałem 17/20, więc jeżeli by była rozprawka zdobyłbym z 90/95 punktów. hista była dla mnie neutralna, ale dużo rzeczy też nie wiedziałem. przyrodnicze to była chemia, gdyby jej nie było to easy 70%. 

 

szczerze do egzaminu też podszedłem bez żadnego przygtowania. ktoś się uczył przed nim? 

 

Z taką znajomością matematyki nie ma co się pchać na przedmioty ścisłe. Lepiej idź na humanistyczne. Matematyka na poziomie podstawowym jest w liceum trudniejsza o 50% a poziom rozszerzony o około 90% w porównaniu do gimnazjum. W klasie drugiej rozszerzenie jest trudniejsze gdzieś o 150% Informatyka wymaga znajomości matematyki na poziomie rozszerzonym. Pisze to na podstawie swojego własnego doświadczenia. W liceum dużo trzeba się uczyć samemu.

 

nie idę do liceum. brat był w technikum i mówił, że najtrudniej było właśnie w gimbazie. technikum, matma była easy. 

 

gdybym poszedł na humana = brak zawodu dla mnie, który by mnie interesował. chcę pracować GDZIEŚ, co jest związane z komputerami, ale też z dobrym zarobkiem, bo do serwisu żadnego nie pójdę. 

 

 

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

dzięki. 80 punktów razem z ocenami w zupełności wystarczy do prawie KAŻDEGO technikum łącznie z większością liceów. 

 

Technikum, do którego się wybieram bierze od ok. 120pkt, nie jestem jakoś świetnie rozeznany w temacie szkół ponadgimnazjalnych, ale wydaję mi się, że 80 to jednak trochę mało, nawet jak na mocno przeciętne liceum/technikum.

 

język polski - 94%

matematyka - 89% (liczyłem pole kuli zamiast półkuli - idiota xD)

przyrodnicze - 75%

historia i wos - 75%

angielski (podstawa) - 88%

angielski (rozszerzenie) - 68%

 

Ogólnie jestem zadowolony, ale myślałem, że więcej wystukam tych punktów z angielskiego i historii. 

 

to dobrze że tylko ci się wydaje. aktualnie prawie wszędzie cię przyjmą, bo jest nisz demograficzny. w sensie może do małacha głąba nie przyjmą, ale do większości owszem. 

 

P.S.

w technikum też dam sobię radę. pójdę czasami na korki, nadrobię materiał na jeden sprawdzian i wyjdzie z tego coś sensownego. 

 

Wierz mi, że najlepiej będzie Ci się pracować na kierunku, na którym masz dobre wyniki. Pewnie dużo osób idzie na informatykę bo z podobały się im komputery  z powodu gier i cheatowania. Informatyka rozszerzona ma mało z  tym wspólnego i jest to bardzo trudny przedmiot. Stworzenie cheata jest bardzo trudne. Ja też chciałem iść na informatykę, ale od razu po kilku miesiącach mi się odechciało. Trzeba było rozwiązywać same zadania na piątkę i szóstkę w porównaniu do poziomu podstawowego. Jest to twój wybór, ale pisze to na swoim własnym doświadczeniu.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Tylko co mnie interesuje? Informatyka, głównie hardware. Samo programowanie nie bardzo, ale np. Administracja, bazy danych, które są właśnie tam gdzie chce iść do roboty już bardziej

 

Z języków co bym miał? Przecież nie będę odprowadzać wycieczek. Tłumacz wydaje się spoko, ale nie wiem, czy że wszystkimi słowami bym sobie poradził. Być może.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

 

 

­Przyrodnicze 100

Matma 29 :D

Polski 59

Hista 53

Niemiec podstawa 64

wreszcie jakaś bratnia dusza :/ chociaz z przyrodniczych 100 to ladnie.

 

 

 

ja nie czaje jak można mieć +70 punktów z majcy. to chyba naprawdę albo trzeba być geniuszem, mieć predyspozycję lub po prostu słuchać na lekcji i nie mieć zaległości... XDD

Jak tak przeglądałem egzaminy z matematyki z poprzednich lat to ten był chyba jednym z łatwiejszych, o ile nie najłatwiejszym. Zadanie na uzasadnienie było wręcz banalne. Sądzę, że każdy kto tam chwile pomyślał miał w swoim zasięgu te 100%, ja przez wyznaczony czas rozwiązałem ten test trzy razy(a nie miałem żadnego dodatkowego czasu jak w przypadku osób z pseudo "dysmózgiami"). Niestety nie udało mi się wychwycić tych dwóch błędów, co nie zmienia faktu, że aby dobrze napisać te testy nie trzeba być żadnym geniuszem, nie trzeba też posiadać dużej wiedzy. Większość zadań można rozwiązać metodą dedukcji i logicznego myślenia. :)

 

dla mnie był trudny. pewnie dlatego, że nauczyciele nie zapewnili mi odpowiedniej opieki w sensie nauczania. ja w sumie z otwartego to pewnie miałem jakiś ułamek punkta. coś tam zrobiłem, ale wiem, że wynik mi inny wyszedł i wszystko się pokomplikowało. na szczęście spokojnie się dostane i dalej to jakoś pójdzie. 

 

dla mnie polski i angol to był dopiero banał. angielski źle miałem, ale jakbym przeanalizował kilka razy jakieś zadanko to i bym miał pewnie stówkę. polak to po prostu charakterystyka. z zamkniętych wiem, że miałem 17/20, więc jeżeli by była rozprawka zdobyłbym z 90/95 punktów. hista była dla mnie neutralna, ale dużo rzeczy też nie wiedziałem. przyrodnicze to była chemia, gdyby jej nie było to easy 70%. 

 

szczerze do egzaminu też podszedłem bez żadnego przygtowania. ktoś się uczył przed nim? 

 

Z taką znajomością matematyki nie ma co się pchać na przedmioty ścisłe. Lepiej idź na humanistyczne. Matematyka na poziomie podstawowym jest w liceum trudniejsza o 50% a poziom rozszerzony o około 90% w porównaniu do gimnazjum. W klasie drugiej rozszerzenie jest trudniejsze gdzieś o 150% Informatyka wymaga znajomości matematyki na poziomie rozszerzonym. Pisze to na podstawie swojego własnego doświadczenia. W liceum dużo trzeba się uczyć samemu.

 

nie idę do liceum. brat był w technikum i mówił, że najtrudniej było właśnie w gimbazie. technikum, matma była easy. 

 

gdybym poszedł na humana = brak zawodu dla mnie, który by mnie interesował. chcę pracować GDZIEŚ, co jest związane z komputerami, ale też z dobrym zarobkiem, bo do serwisu żadnego nie pójdę. 

 

 

 

Ot, przyszłość narodu polskiego!

Gratulacje.

dzięki. 80 punktów razem z ocenami w zupełności wystarczy do prawie KAŻDEGO technikum łącznie z większością liceów. 

 

Technikum, do którego się wybieram bierze od ok. 120pkt, nie jestem jakoś świetnie rozeznany w temacie szkół ponadgimnazjalnych, ale wydaję mi się, że 80 to jednak trochę mało, nawet jak na mocno przeciętne liceum/technikum.

 

język polski - 94%

matematyka - 89% (liczyłem pole kuli zamiast półkuli - idiota xD)

przyrodnicze - 75%

historia i wos - 75%

angielski (podstawa) - 88%

angielski (rozszerzenie) - 68%

 

Ogólnie jestem zadowolony, ale myślałem, że więcej wystukam tych punktów z angielskiego i historii. 

 

to dobrze że tylko ci się wydaje. aktualnie prawie wszędzie cię przyjmą, bo jest nisz demograficzny. w sensie może do małacha głąba nie przyjmą, ale do większości owszem. 

 

P.S.

w technikum też dam sobię radę. pójdę czasami na korki, nadrobię materiał na jeden sprawdzian i wyjdzie z tego coś sensownego. 

 

Wierz mi, że najlepiej będzie Ci się pracować na kierunku, na którym masz dobre wyniki. Pewnie dużo osób idzie na informatykę bo z podobały się im komputery  z powodu gier i cheatowania. Informatyka rozszerzona ma mało z  tym wspólnego i jest to bardzo trudny przedmiot. Stworzenie cheata jest bardzo trudne. Ja też chciałem iść na informatykę, ale od razu po kilku miesiącach mi się odechciało. Trzeba było rozwiązywać same zadania na piątkę i szóstkę w porównaniu do poziomu podstawowego. Jest to twój wybór, ale pisze to na swoim własnym doświadczeniu.

 

Ja chodzę do technikum informatycznego i bardzo mi się podoba. Osoby które poszły na ten kierunek ze względu na gry - będą miały problem, dlatego nie należy się przejmować "brakiem pracy" po technikum informatycznym, bo jak sam w/w wspomniałeś większość osób idzie tam przez gry. 

Opublikowano

 

Jeżeli dostałeś 25% na egzaminie z matematyki, to w średniej szkole rozglądaj się za korepetycjami. Graty za polski.

Ja po 3 latach rozszerzenia zajebałem matmę na 45%. Teraz w techbazie znowu na rozszerzeniu z matmy nie mam z niczym problemu. Może typ miał po prostu niefarta. xD

Ja polski, historie i przyrodnicze miałem ok. ~70%, angielski podst. ~90% i rozszerzenie też koło 90%. 

Btw. bez obrazy, ale k***a nie rozumiem, jak można tak banalny język jak angielski napisać tak słabo na rozszerzeniu. :D

 

Angielski nie jest prostym językiem, ale tego doświadczasz jak wchodzisz gdzieś na C1. pewnie w gimbazie wy macie poziom B1 na "rozszerzeniu", więc c***a umiecie angielski, jak matura rozszerzona to B2.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

 

Angielski nie jest prostym językiem, ale tego doświadczasz jak wchodzisz gdzieś na C1. pewnie w gimbazie wy macie poziom B1 na "rozszerzeniu", więc c***a umiecie angielski, jak matura rozszerzona to B2.

Banalny miałem na myśli na tym poziomie, na którym są egzaminy gimnazjalne. Nie mówię, że jestem Bogiem z języka angielskiego, ale biorąc pod uwagę to, że większość uczy się tego języka przez podstawówkę + gimnazjum, to napisać to na mniej niż 75%+ to trzeba mieć talent. To są podstawy podstaw. Szczególnie, że ciągle wałkowane jest to samo(jestem w techbazie, a miałem przez cały rok present simple/continuous past simple/continuous i conditional 0 xD

Opublikowano

 

 

Jeżeli dostałeś 25% na egzaminie z matematyki, to w średniej szkole rozglądaj się za korepetycjami. Graty za polski.

Ja po 3 latach rozszerzenia zajebałem matmę na 45%. Teraz w techbazie znowu na rozszerzeniu z matmy nie mam z niczym problemu. Może typ miał po prostu niefarta. xD

Ja polski, historie i przyrodnicze miałem ok. ~70%, angielski podst. ~90% i rozszerzenie też koło 90%. 

Btw. bez obrazy, ale k***a nie rozumiem, jak można tak banalny język jak angielski napisać tak słabo na rozszerzeniu. :D

 

Angielski nie jest prostym językiem, ale tego doświadczasz jak wchodzisz gdzieś na C1. pewnie w gimbazie wy macie poziom B1 na "rozszerzeniu", więc c***a umiecie angielski, jak matura rozszerzona to B2.

 

ale po prostu języki łatwo mi przychodzą. tak jak niektórym szybko wchodzi matma, tak mi słówka itd. 

 

nie wiem skąd mam wiedzieć jakie są "poziomy". wiem, że to jest ta książka> link

 

pewnie roszerzenie b1.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

 

Jeżeli dostałeś 25% na egzaminie z matematyki, to w średniej szkole rozglądaj się za korepetycjami. Graty za polski.

Ja po 3 latach rozszerzenia zajebałem matmę na 45%. Teraz w techbazie znowu na rozszerzeniu z matmy nie mam z niczym problemu. Może typ miał po prostu niefarta. xD

Ja polski, historie i przyrodnicze miałem ok. ~70%, angielski podst. ~90% i rozszerzenie też koło 90%. 

Btw. bez obrazy, ale k***a nie rozumiem, jak można tak banalny język jak angielski napisać tak słabo na rozszerzeniu. :D

 

Angielski nie jest prostym językiem, ale tego doświadczasz jak wchodzisz gdzieś na C1. pewnie w gimbazie wy macie poziom B1 na "rozszerzeniu", więc c***a umiecie angielski, jak matura rozszerzona to B2.

 

ale po prostu języki łatwo mi przychodzą. tak jak niektórym szybko wchodzi matma, tak mi słówka itd. 

 

nie wiem skąd mam wiedzieć jakie są "poziomy". wiem, że to jest ta książka> link

 

pewnie roszerzenie b1.

 

http://testyourvocab.com/

no i ile znasz, 4000, czy 5000, a może 6000? to poziom dziecka w podstawówce w kraju anglojęzycznym

Pomogę z matematyki, PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...