Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak być popularny, mieć dziewczyny i w ogóle


Gość Ratty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozwólcie że się wypowiem.

 

Niektórym wypadł mózg przez to co się ostatnio na tym świecie wyrabia (perfidny liberalizm wszystkiego)

 

Nie rozumiem jak ktoś może narzekać na ubiór kogokolwiek, sam jako osoba mundurowa spotkałem się z naśmiewaniem typowych gimbo-szpanów z wojskowego munduru ("Bo wyglądacie jak pajace w tych mundurach heeheh") ale do rzeczy.. Każdy ubiera się jak chce i moim zdaniem są ważniejsze sprawy niż ubiór a jest nim - charakter.

 

Ale kto dzisiaj patrzy na charakter? Żyjemy w takich czasach gdzie niestety tylko wygląd się liczy i każdy ma gdzieś kim jest druga osoba z charakteru - byle by "poruchać".

 

 

Moim zdaniem też bezsensem jest dążenie do bycia popularnym bo robiąc to udowadniasz że jesteś idiotą jak reszta tych szpanerskich debili.

 

Dziewczynę znajdziesz po czasie i nie będzie ją obchodziło ile kosztują Twoje ubrania i Ty będziesz dla Niej ważny a nie Twoje pieniądze czy wartość ciuszków.

 

Nie wiem w jaką stronę zmierza ten świat ale najlepszy kierunek to na pewno nie jest.

 

 

PS. Każdy jest równy i nikogo nie powinno się sortować jakimiś kategoriami ;)

Kwestia sporna. Ciezko byc z osoba, do ktorej pasujesz charakterem, ale fizycznie juz jest nieatrakcyjna. Innymi slowy. Lepiej ruchac plastiki ile mozna i potem myslec o ustatkowaniu sie.

W teorii wszyscy jestesmy rowni, ale praktyka pokazuje co innego.

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Pozwólcie że się wypowiem.

 

Niektórym wypadł mózg przez to co się ostatnio na tym świecie wyrabia (perfidny liberalizm wszystkiego)

 

Nie rozumiem jak ktoś może narzekać na ubiór kogokolwiek, sam jako osoba mundurowa spotkałem się z naśmiewaniem typowych gimbo-szpanów z wojskowego munduru ("Bo wyglądacie jak pajace w tych mundurach heeheh") ale do rzeczy.. Każdy ubiera się jak chce i moim zdaniem są ważniejsze sprawy niż ubiór a jest nim - charakter.

 

Ale kto dzisiaj patrzy na charakter? Żyjemy w takich czasach gdzie niestety tylko wygląd się liczy i każdy ma gdzieś kim jest druga osoba z charakteru - byle by "poruchać".

 

 

Moim zdaniem też bezsensem jest dążenie do bycia popularnym bo robiąc to udowadniasz że jesteś idiotą jak reszta tych szpanerskich debili.

 

Dziewczynę znajdziesz po czasie i nie będzie ją obchodziło ile kosztują Twoje ubrania i Ty będziesz dla Niej ważny a nie Twoje pieniądze czy wartość ciuszków.

 

Nie wiem w jaką stronę zmierza ten świat ale najlepszy kierunek to na pewno nie jest.

 

 

PS. Każdy jest równy i nikogo nie powinno się sortować jakimiś kategoriami ;)

Kwestia sporna. Ciezko byc z osoba, do ktorej pasujesz charakterem, ale fizycznie juz jest nieatrakcyjna. Innymi slowy. Lepiej ruchac plastiki ile mozna i potem myslec o ustatkowaniu sie.

W teorii wszyscy jestesmy rowni, ale praktyka pokazuje co innego.

Wywołałeś wojne teraz
Opublikowano

 

Kwestia sporna. Ciezko byc z osoba, do ktorej pasujesz charakterem, ale fizycznie juz jest nieatrakcyjna. Innymi slowy. Lepiej ruchac plastiki ile mozna i potem myslec o ustatkowaniu sie.

W teorii wszyscy jestesmy rowni, ale praktyka pokazuje co innego.

 

Fakt, charakter musi być chociaż minimalnie różny bo będzie ciężko - ale nie napisałem nigdzie że musi być taki sam, grunt by nam przypasował, czyż nie ;)?

 

Ja bym tam tych plastików nie ruchał bo można się jakimś syfem zarazić - nie wiadomo ilu było przed Tobą :)

 

 

W teorii i w praktyce jesteśmy równi (jeśli chodzi o cywilną ludność rzecz jasna) i moim zdaniem każdy powinien się wzajemnie szanować.

 

 

 

 

Wywołałeś wojne teraz

 

 

Bez przesady :)

Opublikowano

 

 

Kwestia sporna. Ciezko byc z osoba, do ktorej pasujesz charakterem, ale fizycznie juz jest nieatrakcyjna. Innymi slowy. Lepiej ruchac plastiki ile mozna i potem myslec o ustatkowaniu sie.

W teorii wszyscy jestesmy rowni, ale praktyka pokazuje co innego.

 

Fakt, charakter musi być chociaż minimalnie różny bo będzie ciężko - ale nie napisałem nigdzie że musi być taki sam, grunt by nam przypasował, czyż nie ;)?

 

Ja bym tam tych plastików nie ruchał bo można się jakimś syfem zarazić - nie wiadomo ilu było przed Tobą :)

 

 

W teorii i w praktyce jesteśmy równi (jeśli chodzi o cywilną ludność rzecz jasna) i moim zdaniem każdy powinien się wzajemnie szanować.

 

Ile było przed tobą jeszcze tego dnia*

Jak komuś może się podobać tona tapety na twarzy? Zmyje to i nagle ktoś zupełnie inny... Nie, nie lepiej pchać w takie coś... uwierz i się ustatkuj xD

A co do charakteru to szczerze racja, bez kłótni to też podobno chory związek, ale co ja się wypowiadam, jak narazie wszystkie spławiam xD

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

 

Ile było przed tobą jeszcze tego dnia*

Jak komuś może się podobać tona tapety na twarzy? Zmyje to i nagle ktoś zupełnie inny... Nie, nie lepiej pchać w takie coś... uwierz i się ustatkuj xD

A co do charakteru to szczerze racja, bez kłótni to też podobno chory związek, ale co ja się wypowiadam, jak narazie wszystkie spławiam xD

 

Zgadza się, bez kłótni to chory związek :D Znam to z autopsji :)

Opublikowano

 

Biorac pod uwage tematy z mody na forum, to nie jest zadna roznica. "Szukam butow, maja byc zajebiscie unikalne, nikt nie moze ich miec." Potem i tak kupuje cos, co nosi pol miasta.

Tu juz chyba psychika odgrywa role. Lepiej miec cos, co inni maja, ale i tak jest popularne.

Obrazek wstawiony w celach humorystycznych, jednak twoje wyjasnienie potwierdzilo prawde w nim zawarta. Sam napisales, ze kreci sie nogawki, zeby laczkami sie pochwalic, wiec jakies spierdolenie w glowie jest.

 

 

/Sa jakies streetwearowe sandaly? Chce sztos fit, ale zwykle sandaly nie podchodza. *cough*

To, że ktoś robi taki temat, a potem kupuje sobie buty i tak całkiem inne to jego sprawa, co nam do tego? A to, że pyta o opinie i porady to czemu nie pomóc?

Chyba zawsze jest niezręczny moment, jeśli widzisz kogoś w tym samym ciuszku co ty na ulicy, nieważne czy to byłoby chanel czy zwykła bluzka z nie wiem hm.

No są dwie wersje; albo chwalenie się butami albo po prostu musi być tak masakrycznie gorąco. Czegoś innego nie ma, a jeśli jest temperatura normalna, a buty c*****e i pinroll zakręcony to można to nazwać upośledzeniem - masz rację.

Nie bardzo chce mi się już z wami dyskutować, wy plujecie na takich jak ja, a ja do was nic nie mam, mimo że was to nie interesuje. To tak jakbym miał się do was przypierdalać, że czytacie książki, bo was interesują, a mnie nie - zero w tym sensu. Widzicie tylko swój czubek nosa ziomeczki, cziloucik trochę.

Jeśli masz takie problemy jak ktoś jest podobnie ubrany to jest upośledzenie jakieś. Nawet klientek co sobie do gardła skaczą bo ta sama kieca nie ogarniam, a co dopiero typa xD nie no stritłerowy pogro zią na rejonie dupexsy wbijajo do czilautowej bety i tam robisz spinrola i chfalisz doyebanymy butexami ze stritłeru jedyny w mieście, klasa fit zią B-)

graphic.png

Opublikowano

 

 

 

Kwestia sporna. Ciezko byc z osoba, do ktorej pasujesz charakterem, ale fizycznie juz jest nieatrakcyjna. Innymi slowy. Lepiej ruchac plastiki ile mozna i potem myslec o ustatkowaniu sie.

W teorii wszyscy jestesmy rowni, ale praktyka pokazuje co innego.

 

Fakt, charakter musi być chociaż minimalnie różny bo będzie ciężko - ale nie napisałem nigdzie że musi być taki sam, grunt by nam przypasował, czyż nie ;)?

 

Ja bym tam tych plastików nie ruchał bo można się jakimś syfem zarazić - nie wiadomo ilu było przed Tobą :)

 

 

W teorii i w praktyce jesteśmy równi (jeśli chodzi o cywilną ludność rzecz jasna) i moim zdaniem każdy powinien się wzajemnie szanować.

 

Ile było przed tobą jeszcze tego dnia*

Jak komuś może się podobać tona tapety na twarzy? Zmyje to i nagle ktoś zupełnie inny... Nie, nie lepiej pchać w takie coś... uwierz i się ustatkuj xD

A co do charakteru to szczerze racja, bez kłótni to też podobno chory związek, ale co ja się wypowiadam, jak narazie wszystkie spławiam xD

 

Nie ma znaczenia ilu bylo przed toba. Wazne, bys ty byl tym jedynym. Nawet takie szlaufy zasluguja na milosc

Opublikowano

 

 

 

Kwestia sporna. Ciezko byc z osoba, do ktorej pasujesz charakterem, ale fizycznie juz jest nieatrakcyjna. Innymi slowy. Lepiej ruchac plastiki ile mozna i potem myslec o ustatkowaniu sie.

W teorii wszyscy jestesmy rowni, ale praktyka pokazuje co innego.

 

Fakt, charakter musi być chociaż minimalnie różny bo będzie ciężko - ale nie napisałem nigdzie że musi być taki sam, grunt by nam przypasował, czyż nie ;)?

 

Ja bym tam tych plastików nie ruchał bo można się jakimś syfem zarazić - nie wiadomo ilu było przed Tobą :)

 

 

W teorii i w praktyce jesteśmy równi (jeśli chodzi o cywilną ludność rzecz jasna) i moim zdaniem każdy powinien się wzajemnie szanować.

Ile było przed tobą jeszcze tego dnia*

Jak komuś może się podobać tona tapety na twarzy? Zmyje to i nagle ktoś zupełnie inny... Nie, nie lepiej pchać w takie coś... uwierz i się ustatkuj xD

A co do charakteru to szczerze racja, bez kłótni to też podobno chory związek, ale co ja się wypowiadam, jak narazie wszystkie spławiam xD

Nie ma znaczenia ilu bylo przed toba. Wazne, bys ty byl tym jedynym. Nawet takie szlaufy zasluguja na milosc
Szlaufy nie zasługują na miłość :-)

Ps. To ma znaczenie. "Dziewczyna", która dała dupy połowie znajomych, to nadal całkowicie wartościowa pani, która zasługuje na szacunek i miłość jakiegoś pajaca xD

graphic.png

Opublikowano

Abstrahując od ostatniej wymiany zdań... najlepiej po prostu starać się być na luzie i nie bać się mówić. Dziewczyny to też ludzie, więc ich wiedza, doświadczenia i poglądy są na zbliżonym często poziomie więc nie można się bać tylko trzeba zagadywać. One wtedy widzą, że poświęcasz im uwagę i jak robisz to na luzie i z humorem to zazwyczaj jest git ;)

Pobierz Minecraft wersję 1.8.3 i zabieraj się do roboty! :D

 

Opublikowano

Abstrahując od ostatniej wymiany zdań... najlepiej po prostu starać się być na luzie i nie bać się mówić. Dziewczyny to też ludzie, więc ich wiedza, doświadczenia i poglądy są na zbliżonym często poziomie więc nie można się bać tylko trzeba zagadywać. One wtedy widzą, że poświęcasz im uwagę i jak robisz to na luzie i z humorem to zazwyczaj jest git ;)

Jak można się starać by być na luzie ? o.O

To tak jakby udawać że mąka basia to kokaina xD.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Nie ma znaczenia ilu bylo przed toba. Wazne, bys ty byl tym jedynym. Nawet takie szlaufy zasluguja na milosc

Szlaufy może nie. Kobiety tak. Ale szlauf zawsze może stać się kobietą.

 

Btw, zeszliśmy trochę z tematu; temat o popularności, a my gadamy o ruchaniu plastików i jordanach.

19.jpg

Opublikowano

Abstrahując od ostatniej wymiany zdań... najlepiej po prostu starać się być na luzie i nie bać się mówić. Dziewczyny to też ludzie, więc ich wiedza, doświadczenia i poglądy są na zbliżonym często poziomie więc nie można się bać tylko trzeba zagadywać. One wtedy widzą, że poświęcasz im uwagę i jak robisz to na luzie i z humorem to zazwyczaj jest git ;)

 

Zagadywać żeby wiedziała że ma kolejnego pajaco do wychu*ania, wyru*ania i wyś*iania :D

Racja.

Z dziewczyny szufladę zrobisz, z szuflady dziewczyny już nie wystrugasz xD

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Ja tam podwijam spodnie, bo chcę żeby lepiej but wyglądał w sensie nogawki była ciasniejsza, ale ogólnie wtedy spoko się wygląda.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

nawet sie usmialem

kontynuujcie 

@Edit

niewazne jak bedziesz sie zachowywal czy ubieral, jakie rzeczy bedziesz miec, bedac sztucznym c***a osiagniesz bo ani ty nie bedziesz z tego zadowolony ani druga osoba

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...