Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s2.hurt4u.pl | Serwer HurtWorld x15 deto x6 | NonSteam | WIPE 04.08.2016 | Update 0.3.6.6


_Piotr_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy jest tu jakiś regulamin dotyczący budowania? I znalazłem jedną zbugowaną bazę, która ma niewidzialne ściany i blokują one droge

Opublikowano

Dziś będzie na s1 i na s2 WIPE. Naprawione zostaną te wraki a dodatkowo zbalansowany drop amunicji i detonatorów. Chodzi o VIP'a i drop ze skrzynek. Zapraszamy wieczorem na ponowny WIPE który wniesie dużo nowego do gry :)

Opublikowano

Jakis opis gdzies dostepny co dokladnie uleglo zmianie?

Naprawa błędów była przez ten update. A co do opisu masz wszystko pod help.

 

Ten s3 niby jest x100. s3.hurt4u.pl nie widze zadnej prezentacji do tego serwera.

Ten s3 dopiero będziemy robić. Na chwilę obecną jest dostępny s1 i s2. Na s3 testujemy automatyczny ItemShop aktualnie :)

Opublikowano

Serwer jest no steam ? co znaczy te deto x5 ?

Serwer jest zarówno dla wersji steam jak i nonsteam.

Deto x6 oznacza że dropi ze skrzynek po 6 detonatorów. czyli z 1 skrzynki możesz 6x c4 zrobić.

Opublikowano

Nie polecam 3 dni czekam na aktualizacje serwera xD jednym słowem administracja ma graczy w dupie xD only $$$$$$

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...