Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Technikiem/Administratorem by кяυк


кяυк

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szybka Pomoc

Spoko koles polecam

!!!

Dzięki za opinię.

Polecam zna się na rzeczy  :)

Dzięki za opinię.

Po za tym.

F5

AOWD3IA.png

Opublikowano

Chętnie przydała by mi się pomoc!

 

Napisze ci na gg


Chętnie przydała by mi się pomoc!

 

Napisze ci na gg!

Masz jakieś wątpliwości? Zapraszam do kontaktu PW!

 

Opublikowano

Witam czy oferta jest nadal aktualna?

Proszę o kontakt na pw albo odpowiedz w tym temacie.

Tak Dalej Aktualna odpisałem na priv ^^.

AOWD3IA.png

Opublikowano

Heh, nie polecam.

Daje dostęp osobom trzecim dostępu do serwera tj. matitm, nawet sądze ,że to matitm. :)

Jeszcze raz nie polecam, a jak jest u was technikiem to polecam włączać logi bo on je wyłącza.

Opublikowano

Heh, nie polecam.

Daje dostęp osobom trzecim dostępu do serwera tj. matitm, nawet sądze ,że to matitm. :)

Jeszcze raz nie polecam, a jak jest u was technikiem to polecam włączać logi bo on je wyłącza.

Kolego to że wyłączyłem logi nie oznacza że daję komuś dostęp po pierwsze a jeśli nie polecasz to se nie polecaj żegnam...

A po pierwsze żadnego MatiTm nie znam nie wiem o co ci chodzi żegnam po prostu...

AOWD3IA.png

Opublikowano

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

RgHJo5t.gif

Opublikowano

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

Kolego powiem ci tak jak mnie nie było owszem pomagałem ci tak lecz potem powiedziałem ci że pojechałem do rodziny z moją kobitą a ty mi tutaj wyjeżdżasz z takim czymś po prostu kolego naucz się zabezpieczać serwer bo luki to ty miałeś na pewno po prostu śmiechu warty jesteś tak jak twoi koledzy to że chcecie mi zniszczyć opinię to masakra po prostu śmieszne to dla mnie jest skoro mnie nie było w domu wróciłem a ty do mnie z wielkim ale.

 

 

Nie polecam daje innym permisje i reklamuje serwer .

 

Kolego czyżbym reklamował serwer jakiś daj mi dowód że to ja reklamuję jakieś serwery śmiechu warci jesteście dla mnie to po prostu dziecinada powiem wam tak mnie nie było bo byłem z moją na wyjeździe.

AOWD3IA.png

Opublikowano

 

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

Kolego powiem ci tak jak mnie nie było owszem pomagałem ci tak lecz potem powiedziałem ci że pojechałem do rodziny z moją kobitą a ty mi tutaj wyjeżdżasz z takim czymś po prostu kolego naucz się zabezpieczać serwer bo luki to ty miałeś na pewno po prostu śmiechu warty jesteś tak jak twoi koledzy to że chcecie mi zniszczyć opinię to masakra po prostu śmieszne to dla mnie jest skoro mnie nie było w domu wróciłem a ty do mnie z wielkim ale.

 

 

Nie polecam daje innym permisje i reklamuje serwer .

 

Kolego czyżbym reklamował serwer jakiś daj mi dowód że to ja reklamuję jakieś serwery śmiechu warci jesteście dla mnie to po prostu dziecinada powiem wam tak mnie nie było bo byłem z moją na wyjeździe.

 

my śmiechu warte to po hu... reklamujesz evospeak ? 

Opublikowano

 

 

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

Kolego powiem ci tak jak mnie nie było owszem pomagałem ci tak lecz potem powiedziałem ci że pojechałem do rodziny z moją kobitą a ty mi tutaj wyjeżdżasz z takim czymś po prostu kolego naucz się zabezpieczać serwer bo luki to ty miałeś na pewno po prostu śmiechu warty jesteś tak jak twoi koledzy to że chcecie mi zniszczyć opinię to masakra po prostu śmieszne to dla mnie jest skoro mnie nie było w domu wróciłem a ty do mnie z wielkim ale.

 

 

Nie polecam daje innym permisje i reklamuje serwer .

 

Kolego czyżbym reklamował serwer jakiś daj mi dowód że to ja reklamuję jakieś serwery śmiechu warci jesteście dla mnie to po prostu dziecinada powiem wam tak mnie nie było bo byłem z moją na wyjeździe.

 

my śmiechu warte to po hu... reklamujesz evospeak ? 

 

Kolego proszę cię nie zaśmiecaj mi Tematu jakimiś gównami nawet nie reklamuję żadnych serwerów bo nie mam po co najlepiej jeśli chcesz to wyjaśnić napisz na GG czy coś a nie w temacie bo tylko zaśmiecasz mi temat proszę bardzo moje gg: 59107613 proszę nie zaśmiecać mi tego tematu oraz dać konkretne dowody mi na gadu że coś zrobiłem z waszymi TeamSpeakami...

AOWD3IA.png

Opublikowano

 

 

 

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

Kolego powiem ci tak jak mnie nie było owszem pomagałem ci tak lecz potem powiedziałem ci że pojechałem do rodziny z moją kobitą a ty mi tutaj wyjeżdżasz z takim czymś po prostu kolego naucz się zabezpieczać serwer bo luki to ty miałeś na pewno po prostu śmiechu warty jesteś tak jak twoi koledzy to że chcecie mi zniszczyć opinię to masakra po prostu śmieszne to dla mnie jest skoro mnie nie było w domu wróciłem a ty do mnie z wielkim ale.

 

 

Nie polecam daje innym permisje i reklamuje serwer .

 

Kolego czyżbym reklamował serwer jakiś daj mi dowód że to ja reklamuję jakieś serwery śmiechu warci jesteście dla mnie to po prostu dziecinada powiem wam tak mnie nie było bo byłem z moją na wyjeździe.

 

my śmiechu warte to po hu... reklamujesz evospeak ? 

 

Kolego proszę cię nie zaśmiecaj mi Tematu jakimiś gównami nawet nie reklamuję żadnych serwerów bo nie mam po co najlepiej jeśli chcesz to wyjaśnić napisz na GG czy coś a nie w temacie bo tylko zaśmiecasz mi temat proszę bardzo moje gg: 59107613 proszę nie zaśmiecać mi tego tematu oraz dać konkretne dowody mi na gadu że coś zrobiłem z waszymi TeamSpeakami...

 

hah niech sobie poczytają jaki dobrym technikiem jesteś włam na serwer 

Opublikowano

 

 

 

 

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

Kolego powiem ci tak jak mnie nie było owszem pomagałem ci tak lecz potem powiedziałem ci że pojechałem do rodziny z moją kobitą a ty mi tutaj wyjeżdżasz z takim czymś po prostu kolego naucz się zabezpieczać serwer bo luki to ty miałeś na pewno po prostu śmiechu warty jesteś tak jak twoi koledzy to że chcecie mi zniszczyć opinię to masakra po prostu śmieszne to dla mnie jest skoro mnie nie było w domu wróciłem a ty do mnie z wielkim ale.

 

 

Nie polecam daje innym permisje i reklamuje serwer .

 

Kolego czyżbym reklamował serwer jakiś daj mi dowód że to ja reklamuję jakieś serwery śmiechu warci jesteście dla mnie to po prostu dziecinada powiem wam tak mnie nie było bo byłem z moją na wyjeździe.

 

my śmiechu warte to po hu... reklamujesz evospeak ? 

 

Kolego proszę cię nie zaśmiecaj mi Tematu jakimiś gównami nawet nie reklamuję żadnych serwerów bo nie mam po co najlepiej jeśli chcesz to wyjaśnić napisz na GG czy coś a nie w temacie bo tylko zaśmiecasz mi temat proszę bardzo moje gg: 59107613 proszę nie zaśmiecać mi tego tematu oraz dać konkretne dowody mi na gadu że coś zrobiłem z waszymi TeamSpeakami...

 

hah niech sobie poczytają jaki dobrym technikiem jesteś włam na serwer 

 

Kolego daj dowód że włamałem się na jaki kolwiek serwer bo to już nie ma sensu chcesz wyjaśnić sprawę proszę o danie dowodu oraz pisz na gadu bo tylko spamisz by se nabić beznadziejne posty ...

AOWD3IA.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

Kolego powiem ci tak jak mnie nie było owszem pomagałem ci tak lecz potem powiedziałem ci że pojechałem do rodziny z moją kobitą a ty mi tutaj wyjeżdżasz z takim czymś po prostu kolego naucz się zabezpieczać serwer bo luki to ty miałeś na pewno po prostu śmiechu warty jesteś tak jak twoi koledzy to że chcecie mi zniszczyć opinię to masakra po prostu śmieszne to dla mnie jest skoro mnie nie było w domu wróciłem a ty do mnie z wielkim ale.

 

 

Nie polecam daje innym permisje i reklamuje serwer .

 

Kolego czyżbym reklamował serwer jakiś daj mi dowód że to ja reklamuję jakieś serwery śmiechu warci jesteście dla mnie to po prostu dziecinada powiem wam tak mnie nie było bo byłem z moją na wyjeździe.

 

my śmiechu warte to po hu... reklamujesz evospeak ? 

 

Kolego proszę cię nie zaśmiecaj mi Tematu jakimiś gównami nawet nie reklamuję żadnych serwerów bo nie mam po co najlepiej jeśli chcesz to wyjaśnić napisz na GG czy coś a nie w temacie bo tylko zaśmiecasz mi temat proszę bardzo moje gg: 59107613 proszę nie zaśmiecać mi tego tematu oraz dać konkretne dowody mi na gadu że coś zrobiłem z waszymi TeamSpeakami...

 

hah niech sobie poczytają jaki dobrym technikiem jesteś włam na serwer 

 

Kolego daj dowód że włamałem się na jaki kolwiek serwer bo to już nie ma sensu chcesz wyjaśnić sprawę proszę o danie dowodu oraz pisz na gadu bo tylko spamisz by se nabić beznadziejne posty ...

 

po 1. od kiedy jesteśmy kolegami 

po 2.  2 osobom ts próbowałeś zniszczyć 

taki z ciebie fajny technik śmiać się chce .

 

temat na mpc forum skończony chcesz popisać pisz GG:56746376

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

­Również nie polecam wbił na ts'a proponując mi pomocy przy konfiguracji bota. Dałem mu rangę a on zaprosił swoich kolegów z evo-speaka.pl i dał im ukryte prawa ;) pamiętajcie kruk to oszust 

Kolego powiem ci tak jak mnie nie było owszem pomagałem ci tak lecz potem powiedziałem ci że pojechałem do rodziny z moją kobitą a ty mi tutaj wyjeżdżasz z takim czymś po prostu kolego naucz się zabezpieczać serwer bo luki to ty miałeś na pewno po prostu śmiechu warty jesteś tak jak twoi koledzy to że chcecie mi zniszczyć opinię to masakra po prostu śmieszne to dla mnie jest skoro mnie nie było w domu wróciłem a ty do mnie z wielkim ale.

 

 

Nie polecam daje innym permisje i reklamuje serwer .

 

Kolego czyżbym reklamował serwer jakiś daj mi dowód że to ja reklamuję jakieś serwery śmiechu warci jesteście dla mnie to po prostu dziecinada powiem wam tak mnie nie było bo byłem z moją na wyjeździe.

 

my śmiechu warte to po hu... reklamujesz evospeak ? 

 

Kolego proszę cię nie zaśmiecaj mi Tematu jakimiś gównami nawet nie reklamuję żadnych serwerów bo nie mam po co najlepiej jeśli chcesz to wyjaśnić napisz na GG czy coś a nie w temacie bo tylko zaśmiecasz mi temat proszę bardzo moje gg: 59107613 proszę nie zaśmiecać mi tego tematu oraz dać konkretne dowody mi na gadu że coś zrobiłem z waszymi TeamSpeakami...

 

hah niech sobie poczytają jaki dobrym technikiem jesteś włam na serwer 

 

Kolego daj dowód że włamałem się na jaki kolwiek serwer bo to już nie ma sensu chcesz wyjaśnić sprawę proszę o danie dowodu oraz pisz na gadu bo tylko spamisz by se nabić beznadziejne posty ...

 

po 1. od kiedy jesteśmy kolegami 

po 2.  2 osobom ts próbowałeś zniszczyć 

taki z ciebie fajny technik śmiać się chce .

 

temat na mpc forum skończony chcesz popisać pisz GG:56746376

 

1.Kolegami nie jesteśmy i nie będziemy .

2. Nic nie zniszczyłem ani nie chciałem.

Pisz na gg a nie tutaj.

AOWD3IA.png

Opublikowano

Polecam  Ogarnięty,Zaufany,Pomocny,Szybka Pomoc, Profesjonalne zabezpieczenia oraz dużo więcej polecam ;)

Dziękuję za miłą opinię.

Przyjemnie się z panem współpracowało.

AOWD3IA.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...