Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Technikiem/Administratorem by кяυк


кяυк

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam w 100%! :)

 

Osoba przychodzi na TS3, siedzi przez jakiś czas po czym wszystkich banuje, aby weszli do niego na TS3! :)

 

@Soanger  może osoba nadaje się na permika :)?

 

A teraz kolego @кяυк

Nie myśl, że nie mam dowody, gdyż takie mam <3

 

Nie mam zamiaru Flame'ić bo to nic nie da.

 

435996bcb6d7d6e3427526760c88d7e0.jpeg

 

 

Ehh. Nie wiem co miałeś w głowie, robiąc to, ale z pewnością na tym miejscu nie był mózg.

 

Kolega zbanował po prostu IP " *.*.*.* " przez co każdy na serwerze dostał perma ;)

 

A zapomniałbym o Twoim kochanym współpracowniku - Adamie! :)

Jak mogłem popełnić taki błąd ;_;

 

 

A tu kolejne zdjęcie, tym razem z banem.

 

 

806a99c6aa408b9f9c6952abdac8f5c6.jpeg

 

 

Tak to jest dać takiej osobie, która ma inteligencje równą żabie, administratora TS3 :) Mimo to, wyciągnąłem bardzo dobre wnioski! :)

Za to mogę Ci podziękować.

 

Nie polecam UŻYTKOWNIKA (a może bezmózga ;x?) jak i jego beznadziejnego serwera :))

 

 

A może zakończymy na czymś fajnym?

 

Kruk:

--

 

 

Rozumiem wszystko, ale debiliz*u nie zrozumiem :)

 

 

 

 

Jeszcze raz nie polecam!!!!

 

Na serwerze tcr widać w administracji Mati™ i wszystko jasne  B)  Również nie polecam współpracy

 

4687d7fbb5865.png

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystkie osoby na tym TS są ode mnie. Za przeproszeniem zostały zaje****. :)

Ten serwer jak i ekipa jest niczym.

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

Miałem okazje współpracować z tym panem  . Polecam . 

Dziękuję za opinię a tak po za tym.

@ref Moje usługi są całkowicie darmowe ;).

AOWD3IA.png

Opublikowano

Polecam :) Szybko i sprawnie pomógł mi z mbote'm :)

 

Czy ta pomoc z mbotem, to była oczywiście pomoc przy Crackowanym mbotem :)? Bo od pomocy przy MBocie raczej jest właściciel tej aplikacji, gdyż takiej udziela ;)

Kolejny dowód, jak działa KRUK :)

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

Nie rozumiem znaczenia "CRACK MBOT" jeśli tak czy siak tego nie da się tak nazwać ponieważ ta aplikacja w ogóle nie ma systemu licencji bo jest to tylko zwykły kod.

Każda osoba pisząca tak jest w błędzie i tylko kolejne osoby tym nabiera co jak już to mbot może być nieopłacony i jest używany jako aplikacja nie kupiona.

Tak samo Adams czy Klasskai nic z tym nie mogą zrobić bo gdy włamią się przez aplikację to mogę zostać posądzeni o włamania i w dodatku bekną za sprzedaż nielegalną.

Poza tym już dawno pisałem, że to Mati :) Jak widać nie potrafi żyć bez MPCFORUM. Tak samo używa statusów na GG jak na swoim pierwotnym GG.

Tak samo nie potrafi pisać składni zdaniowej i pisze z błędami ortograficznymi.

 

Nie polecam.

Opublikowano

 

Polecam :) Szybko i sprawnie pomógł mi z mbote'm :)

 

Czy ta pomoc z mbotem, to była oczywiście pomoc przy Crackowanym mbotem :)? Bo od pomocy przy MBocie raczej jest właściciel tej aplikacji, gdyż takiej udziela ;)

Kolejny dowód, jak działa KRUK :)

 

po pierwsze daj dowody że to zrobił po 2 nie oskarżaj że nie masz dowodów 

Opublikowano

nie polecam pana @ MrBlant atakuje internet i posiada na swoim ts craka co twierdzi że ma orginał i używa crack m bota 

Bede cie j**** tak w dupe ze ci zardzewieje dupsko... i tutaj prośba do soangera i reszty administracji moje slowa sa uzasadnione razem z ta k***a krukiem chuye chodza po ts3 i mysla ze sie szybko wbiija jak na podstawie ts3 wyzej poszukuja rang administracyjnych na ts3 gdzie jest 100/200 osob a potem wszystkich banuja z powodem ... chodzcie do mnie to bede was po kolei jebac wejdz tylko ktorys z was na ts3... np kruku Pozdrawiam McSkunik

Nie rozumiem znaczenia "CRACK MBOT" jeśli tak czy siak tego nie da się tak nazwać ponieważ ta aplikacja w ogóle nie ma systemu licencji bo jest to tylko zwykły kod.

Każda osoba pisząca tak jest w błędzie i tylko kolejne osoby tym nabiera co jak już to mbot może być nieopłacony i jest używany jako aplikacja nie kupiona.

Tak samo Adams czy Klasskai nic z tym nie mogą zrobić bo gdy włamią się przez aplikację to mogę zostać posądzeni o włamania i w dodatku bekną za sprzedaż nielegalną.

Poza tym już dawno pisałem, że to Mati :) Jak widać nie potrafi żyć bez MPCFORUM. Tak samo używa statusów na GG jak na swoim pierwotnym GG.

Tak samo nie potrafi pisać składni zdaniowej i pisze z błędami ortograficznymi.

 

Nie polecam.

I tutaj sie zgadzam z kolegą takich jak klaskai powinno sie jebac az ich kukle beda swedzieć !!! razem z jego firma mbot... 

 

Polecam :) Szybko i sprawnie pomógł mi z mbote'm :)

 

Czy ta pomoc z mbotem, to była oczywiście pomoc przy Crackowanym mbotem :)? Bo od pomocy przy MBocie raczej jest właściciel tej aplikacji, gdyż takiej udziela ;)

Kolejny dowód, jak działa KRUK :)

 

Nie rozumiem tej wojny mbot ciagle odsyłacie ludzi z mbotem do klaskaia co ma do tego klaskai ? bo nie rozumiem on jest burakiem nie wlascicielem to jest zwykla apka to jest sam kod bez licencji bez paragonu bez niczego z potwierdzeniem ze zakupiles i masz na to jakies swiadectwo ....

nie polecam pana @ MrBlant atakuje internet i posiada na swoim ts craka co twierdzi że ma orginał i używa crack m bota 

Ps ZA PRZEPROSZENIEM a chuy ci do tego z czego ja korzystam mbot jak dla mnie jest w 100% darmowy i kazdy kto do mnie napisze ze chce takiego mbota wydam kazda licencje poniewaz dostalem go za darmo jest dostepy za darmo i nie widze zadnych przeciwskazań aby placic za niego malo tego pomoge kazdemu przy instalacji rowniez za darmo

Opublikowano

 

 

Polecam :) Szybko i sprawnie pomógł mi z mbote'm :)

 

Czy ta pomoc z mbotem, to była oczywiście pomoc przy Crackowanym mbotem :)? Bo od pomocy przy MBocie raczej jest właściciel tej aplikacji, gdyż takiej udziela ;)

Kolejny dowód, jak działa KRUK :)

 

po pierwsze daj dowody że to zrobił po 2 nie oskarżaj że nie masz dowodów 

 

 

 

Ojj Adam, Adam.

 

Chciałeś mi wcisnąć Crack Licencje, również crack licencje do MBota. Nie udało Ci się. Tak chciałeś złapać na mnie hak :)?

Żałuję jednej rzeczy - Usunąłem SS'y z linkami jakie mi wysyłałeś. Jakbyś wszedł znów na TS3 (jednak nie możesz hehe) to bym pokazał każdemu co piszesz i oferujesz :)

 

@topic

 

Jeszcze raz nie polecam Kruka jak i Adama ( @Qmis ), gdyż są to oszuści! :)

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

 

 

 

Polecam :) Szybko i sprawnie pomógł mi z mbote'm :)

 

Czy ta pomoc z mbotem, to była oczywiście pomoc przy Crackowanym mbotem :)? Bo od pomocy przy MBocie raczej jest właściciel tej aplikacji, gdyż takiej udziela ;)

Kolejny dowód, jak działa KRUK :)

 

po pierwsze daj dowody że to zrobił po 2 nie oskarżaj że nie masz dowodów 

 

 

 

Ojj Adam, Adam.

 

Chciałeś mi wcisnąć Crack Licencje, również crack licencje do MBota. Nie udało Ci się. Tak chciałeś złapać na mnie hak :)?

Żałuję jednej rzeczy - Usunąłem SS'y z linkami jakie mi wysyłałeś. Jakbyś wszedł znów na TS3 (jednak nie możesz hehe) to bym pokazał każdemu co piszesz i oferujesz :)

 

@topic

 

Jeszcze raz nie polecam Kruka jak i Adama ( @Qmis ), gdyż są to oszuści! :)

 

Tak popieram w 100% chodz adam to jest idiota dzieciak poprostu !!! a kruk to jest kawał buca ktory znalazl sobie murzyna

 

Jezeli ktos bylby zainteresowany

co do adama

Jego nr telefonu: xt

Województwo:Mazowieckie

Miasto:zre

Internet:Mobilny z plusika <3

 

Pamietam buraku chciales wyjebac freda to teraz fred cie wyjebie aktualnie czekam na potwierdzenie twojego adresu przez usluge Plus wnioslem juz oskarżenie o włamanie sie nielegalnie do usługi vps gdzie stały moje boty na hostingu ovh. powiem wiecej hosting ovh bedzie świadczył logami gdzie jak i sie logowales do sftp oraz ssh ja ci sie jeszcze dobiore do dupy tak samo :D pozdrawiam kruka od jutra bedziesz j****y w tego ts3 az ci kukle spuchną.

Opublikowano

Polecam :) Szybko i sprawnie pomógł mi z mbote'm :)

Dziękuję za dobrą opinie.

 

Nie rozumiem znaczenia "CRACK MBOT" jeśli tak czy siak tego nie da się tak nazwać ponieważ ta aplikacja w ogóle nie ma systemu licencji bo jest to tylko zwykły kod.

Każda osoba pisząca tak jest w błędzie i tylko kolejne osoby tym nabiera co jak już to mbot może być nieopłacony i jest używany jako aplikacja nie kupiona.

Tak samo Adams czy Klasskai nic z tym nie mogą zrobić bo gdy włamią się przez aplikację to mogę zostać posądzeni o włamania i w dodatku bekną za sprzedaż nielegalną.

Poza tym już dawno pisałem, że to Mati :) Jak widać nie potrafi żyć bez MPCFORUM. Tak samo używa statusów na GG jak na swoim pierwotnym GG.

Tak samo nie potrafi pisać składni zdaniowej i pisze z błędami ortograficznymi.

 

Nie polecam.

Oj panie Lulek' może jakiś dowodzik że ja to jakiś MatiTM dowiedziałem się od Pana Adama że pan to Lulek'

a tak po za tym proszę nie spamić w tym temacie jeśli @MrBlant chcesz coś wyjaśnić z Adamem to po prostu pisz z nim na pw, gg czy coś a nie zaśmiecacie mi temat.

F5 Moje usługi są całkowicie darmowe ;)

AOWD3IA.png

Opublikowano

 

Polecam :) Szybko i sprawnie pomógł mi z mbote'm :)

Dziękuję za dobrą opinie.

 

Nie rozumiem znaczenia "CRACK MBOT" jeśli tak czy siak tego nie da się tak nazwać ponieważ ta aplikacja w ogóle nie ma systemu licencji bo jest to tylko zwykły kod.

Każda osoba pisząca tak jest w błędzie i tylko kolejne osoby tym nabiera co jak już to mbot może być nieopłacony i jest używany jako aplikacja nie kupiona.

Tak samo Adams czy Klasskai nic z tym nie mogą zrobić bo gdy włamią się przez aplikację to mogę zostać posądzeni o włamania i w dodatku bekną za sprzedaż nielegalną.

Poza tym już dawno pisałem, że to Mati :) Jak widać nie potrafi żyć bez MPCFORUM. Tak samo używa statusów na GG jak na swoim pierwotnym GG.

Tak samo nie potrafi pisać składni zdaniowej i pisze z błędami ortograficznymi.

 

Nie polecam.

Oj panie Lulek' może jakiś dowodzik że ja to jakiś MatiTM dowiedziałem się od Pana Adama że pan to Lulek'

a tak po za tym proszę nie spamić w tym temacie jeśli @MrBlant chcesz coś wyjaśnić z Adamem to po prostu pisz z nim na pw, gg czy coś a nie zaśmiecacie mi temat.

F5 Moje usługi są całkowicie darmowe ;)

 

Ok ! Ostatnie pytanie kruk skoro byles adminem na tym ts3 jest kilku swiadkow powiedz czemu wszystkich zbanowales na ip *.*.*.* ? skoro wszyscy to widzieli ponad 140osob

Ps kruk znajdz sb innego murzyna niż @Qmis ponieważ bedzie niedlugo musial sprzedać swoj komputer żeby oplacić kare :D

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...