Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poleci ktoś jakiś fajny serial?


MC30000

Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

black mirror

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fala zbrodni

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Zemsta

NCIS: Los Angeles

Czarna lista

Pure Genius

No Tomorrow

Blindspot mapa zbrodni

The Mick (po angielsku na razie)

Timeless

Conviction

MacGyver 2016

Star

Las Vegas

Frequency

lethal weapon

Brooklyn Nine-Nine

Shooter

Sweet/Vicious

 

Edit:

A.P.B

Castle

Mentalista

the 100

Humans

W garniturach(Suits)

Kyle XY

Eureka

Kości

Quantico

ShadowHunters

Jane By Design(tylko 1 sezon)

Grimm

Pitch

Colony

Życie na Fali

Piękna i Bestia

Herosi

Za Bramą Tajemnic(tylko 1 sezon)

Daredevil

Kwarantanna(Containment)

Van Helsing

DollHouse

Pod Kopułą

Forever(tylko 1 sezon)

Tajemny Krąg

Wrogie Niebo

Impersonalni

Doktor Who

Ostatni Okręt

The Player

Kroniki Shannary

Tajemnice Smallville

Blef

continuum

 

Objerzałem wszystkie i osobiście polecam

>

Opublikowano

@MC30000

 

Jak oglądałeś Pamiętniki Wampirów i Ci się podobały to z czystym sercem mogę Ci polecić The Orginals z tego samego uniwersum :s

the orginals oglądam :D kurna muszę uzupełnić w temacie jakie oglądam/oglądałem ;p

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam Fringe z 2008 - trochę stary, ale jary. Ciekawe wątki naukowe (niektóre przesadzone, ale nadal ciekawe). Ostatnio oglądałam Outcast, dziwny, ale całkiem fajny. Nadal wychodzą odcinki. MrRobot - niby popieprzony, ale po obejrzeniu całości każdy głupi ogarnie o co chodzi. No i oczywiści mój ulubiony, Marco Polo. Jak podobał Ci się klimat Wikinków, to Ci przypadnie do gustu. Ja oglądałam 3 razy.

c:

Opublikowano

 

 

dzięki biorę się za oglądanie jeszcze podrzuć mi linka gdzie oglądać najlepiej jak możesz bo na zalukaj nie ma ;c

@Avenue`

 

Netflix xD

 

dzięki :D

Polecam Fringe z 2008 - trochę stary, ale jary. Ciekawe wątki naukowe (niektóre przesadzone, ale nadal ciekawe). Ostatnio oglądałam Outcast, dziwny, ale całkiem fajny. Nadal wychodzą odcinki. MrRobot - niby popieprzony, ale po obejrzeniu całości każdy głupi ogarnie o co chodzi. No i oczywiści mój ulubiony, Marco Polo. Jak podobał Ci się klimat Wikinków, to Ci przypadnie do gustu. Ja oglądałam 3 razy.

MrRobot oglądam obczaję później fringe oraz Marco polo :D 

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Mogę polecić The 100 i Kwarantanne.

The 100 oglądam mega <3 Kwarantanne nie oglądałem ale chętnie zobaczę :D

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Budowniczy
Opublikowano

`Trzynaście powodów

zajeebisty ;) 

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

Opublikowano

 

Taboo

Zobaczę zaraz szkoda tylko ze 8 odc tego jest ;c

 

Dopiero zaczeli go emitowac, bedzie wkrotce drugi sezon. Powiem tak: z*******y, musisz go obejrzec

Opublikowano

 

 

Taboo

Zobaczę zaraz szkoda tylko ze 8 odc tego jest ;c

 

Dopiero zaczeli go emitowac, bedzie wkrotce drugi sezon. Powiem tak: z*******y, musisz go obejrzec

 

na prawdę dobry już na 4 odc jestem :D

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Polecam  (takie z nowszych) :


Gra o tron


Wikingowie


Stranger Things


Gomorra


Mr. Robot


Skazany na śmierć: Sequel


Tabu


Legion


 
 
post-1403164-0-73516200-1494665974.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...