Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s1.hurt4u.pl | Serwer HurtWorld x5 deto x3 | NonSteam | WIPE 04.08.2016 | Update 0.3.6.6


_Piotr_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O 23:00 robimy WIPE, kto będzie (y) :)

Teraz mam nadzieję że będziecie mieli wszystko bez lagów.

Poprawiliśmy looty co niektórych itemków, zmniejszyliśmy lot detonatora dla VIP bo miał 1 co dzień tylko 2 na tydzień.
Poprawiono stabilność serwera + zaktualizowano go do wersji 0.3.5.1

Opublikowano

TeamSpeak3 już jest online, dziś będziemy go robić pod względem technicznym i wizualnym + zautomatyzujemy całość :)

 

Serwer HurtWorld działa i miewa się bardzo dobrze :)

Opublikowano

Tak, licznik jest podkręcony w uj. Gadałem z Piotrem gdyż byłem w jego drużynie- sam powiedział że jest podkręcony. Na jedną osobę pokazuje 2/3 osoby. Podobno po 50 osobach automatycznie się wyłącza- gówno prawda. Widząc 90 na liczniku rzadko kogo się spotyka. 

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Konkurencja widzę nie śpi :) Jak tam serwer? Kiedy start SebQu :p
Widzę że jednak Sb będziemy za skórę zachodzić tak więc powodzonka :*
Napiszcie kiedy start :) Z pewnością zawitam.

@topic
@ref

Opublikowano

@UP
hahahaha, Jaki serwer? :DDD 
Nie robie żadnego serwera
@Topic,
Piotrek ma w ciul podkręcony licznik i sam słyszałem, gadał nie raz o tym na tsie ;)

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Polecam Serwer 0 lagów , miła atmosfera , dużo ludzi, najnowsza wersja 0.3.5.1 gdzie c4 nie rozwala pół bazy.

 

Polecam serwer i zapraszam wszystkich kotów to sprawdzenia się ze mna :D

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Na serwerze widzę coraz więcej nowych buziek tak więc zapraszamy serdecznie.

Niebawem filmiki z serwera i start kolejnego serwera naszej sieci :)
Dziś postaram się zrobić TeamSpeak, zautomatyzować itd :)

Więc siemanko, zapraszam wszystkich nawet by sprawdzić czy są lagi jak na innych serwerach a przekonacie się że gra o wiele lepsza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...