Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s1.hurt4u.pl | Serwer HurtWorld x5 deto x3 | NonSteam | WIPE 04.08.2016 | Update 0.3.6.6


_Piotr_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WIPE dnia 04.08.2016 a UPDATE do v0.3.6.6 dnia 04.08.2016 godzina 16:00

Zapraszamy !!

OFICJALNA STRONA

 


https://youtu.be/Ho66RvcPUfQ



sg1zuFu.png


Mechanika i fabuła serwera oparta jest na wcieleniu się w postać, która musi stawić czoła zagrożeniom czyhającym na nią w nieznanym świecie pełnym niebezpieczeństw. Zadaniem graczy będzie między innymi tworzenie przedmiotów, wznoszenie budynków oraz walka ze stworami jak i innymi graczami. Głównym celem jest przetrwanie za wszelką cenę. Plusem który ułatwi nam grę jest system, który dodaje nam klany czyli grę z załogą by łatwiej przetrwać. Każdy gracz bez klanu musi zadbać o siebie, nie wie kiedy i gdzie przyjdzie po niego śmierć...!



ydqSBDt.png

​Forum: forum.hurt4u.pl
TS3: ts.hurt4u.pl
IP: s1.hurt4u.pl

Wersja: 0.3.6.6

Sloty: 100
Raty: 5x

Deto: 3x



OypiPUW.png


Sloty które są aktualnie nadane na serwer myślę że wystarczą, nie mamy czegoś takiego jak rezerwacja slotów dla VIP'a bo naszym zdaniem niszczy to grę zwykłym użytkownikom.
U Nas na serwerze nie ma zasady pay2win, słowo graczy liczy się w dużym stopniu i Administracja jest w wieku 20+ tak więc mamy nadzieje że będzie Wam się grało jak najlepiej.
Dla Waszej przyjemności zrobiliśmy forum na którym możecie porozmawiać o wszystkim ale też macie specjalne działy w których znajdziecie kompanów do gry.
Dla Waszego ułatwienia każdy z naszych serwerów będzie miał unikalny adres IP: s1, s2, s3 itd. więc z łatwością będziecie się łączyć.

Raty pierwszego serwera postanowiliśmy dać na 5x by każdy uczący się gracz mógł wszystko powoli pojąć.
Jeśli chcesz dołączyć do nas prosimy Cię o napisanie podanka na forum lecz pamiętaj, wiek 20+.
Nie chcemy abyście doświadczyli lagów tak więc zapewniamy dobre łącze.
Wszelkie propozycje jak i zgłaszania błędów będziemy nagradzać.
Przy większej ilości graczy zrobimy konkursyki o gry steam.



O41ar2Z.png


/pw <nick> <wiadomość> - Wiadomość prywatna do gracza

/Sethome <nazwa> - 3 zapis domu z powodu rat serwera
/kit start - początkowe itemki dla użytkowników serwera

/stakes full - uzupelniasz wszystkie totemy bursztynami

/stakes - sprawdzasz do ilu totemów masz dostęp

/home <nazwa> - powrót do zapisanej pozycji

/steamid - sprawdzasz swoje SteamID do IS
/czas - sprawdzanie godziny serwera
/online - sprawdzanie liczby graczy
/tpr <nick> - teleportacja do gracza
/clan info - informacje o sojuszach
/tpa - zgoda na prośbę gracza

/car help - komendy do aut


Kit gracz daje nam: Plecak(10 miejsc), żelazny kilof, żelazna siekiera, łuk, 20 strzał i 20 owrongów


8zBdoK3.png


/warp zima - teleportacja na zime

/sethome <nazwa> - 5 zapisów domu

/kit vip - ulepszony ekwipunek co 7dni

/warp czerwona - teleportacja na pustynie
/warp jesien - teleportacja na początkowy biom


Kit vip daje nam: Plecak(15 miejsc), ultaniumowy kilof, złota siekiera, łuk (bon na omdlenie), 50 strzał, strzelba, 6 nabojów do strzelby, 20 upieczonych steak'ów, strój wedle naszego uznania(kompletny)
5 deto

OqpJyqN.png


TwisterTV
Dark

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powiem tak.. Serwer już dawno wystartował, lecz po jakimś czasie padł i teraz znów startuje... 

 

Kto Ci powiedział że padł? Była przerwa techniczna bo zmienialiśmy z x1 na x5 bo lepiej się grywa ludziom na easy niż hard...

Jeśli nie wiesz czegoś po co się wypowiadać kochany Slasher'ku :)

 

 

Polecam :)

Dzięki, zapraszamy na serwer, zrobimy konkursik o VIP'a na forum. Patrzcie dokładnie co trzeba zrobić w konkursie, który za chwile pojawi się na forum.

Opublikowano

Nawet fajnie się gra :P Polecam :D

A bardzo dziękuję, myślę że będzie zawsze tak fajnie się grało. Jeśli jesteś stałym graczem to a forum masz konkurs.

 

 

'serwer nie jest pay2win', ale ten kit vip, to troche przesadzony

Na serwerze x5 takie coś zdobywamy w kilka godzin dobrej gry.... Sprawdz i oceń ;)

 

 

serwer bardzo fajny ;)

Bardzo Ci dziękuję, jak up polecam sprawdzić forum w celu wzięcia udziału w konkursie.

Opublikowano

 

Była przerwa techniczna bo zmienialiśmy z x1 na x5 bo lepiej się grywa ludzią na easy niż hard...

 

Ludzią? Serio? Miałem zamiar wbić ale jak widzę ortografię...

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

 

 

Była przerwa techniczna bo zmienialiśmy z x1 na x5 bo lepiej się grywa ludzią na easy niż hard...

 

Ludzią? Serio? Miałem zamiar wbić ale jak widzę ortografię...

 

No sorki za błąd, zdarza się najlepszym a takie szczegóły wyjmować to na serio konkurencja nawet tak nie robi :)

Brawo znalazłeś 1 błąd, jesteś ode mnie lepszy. Gratulacje.

 

 

@topic

Co do serwera to dziś bardzo łądnie wszystko nam się rozwijało :)

Zapraszamy jutro konkurs na naszym forum ;)

Opublikowano

Czy to prawda ze jutro jest wipe i jakas niby nowa mapa z update?Cos tak na serwie gadaja 

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Serwer bardzo przyjemny, miła administracja, przyjazne community (wiadomo zdarzają się czarne owce ale to jak wszędzie) polecam serwerek !

Opublikowano

Już zaczynamy pracować nad UPDATE. Jak tylko oficjalnie wyjdzie zobaczycie na serwerze pare nowych rzeczy ale i stare będą tylko ulepszone. W tym momencie prace nad pluginami dobiegają końca :)
Postaramy się po update udostępnić Wam już stronkę na której znajdziecie wiele przydatnych informacji takich jak kalendarz WIPE, kalendarz Eventów itd itp.
Tak więc zapraszamy na serwer, niebawem WIPE który przyniesie wiele, na prawdę wiele nowości :)

Opublikowano

Luxar VIP nie ma jakiś wywalonych da się zdobyć all więc hejt nie wyszedł.

 

 

Karol jeśli wyjdzie taki update to to zrobimy :)

Chodzi mi o to, że zrobiłeś błąd, bo napisałeś 'play2win' zamiast 'pay2win', a to jest różnica...

yP8u02L.png
Opublikowano

Ja zauwazylem ze po update na kilku serverach dalo sie budowac bez wymaganych materialow i nie pobieralo ich z eq, sprawdzcie to zanim ruszycie :D

 

Opublikowano

Tylko jest sporo bugow w tej aktualizacji. Z daleka widac gdzie sa totemy, crafting narzedzi ostro powalony, klucz do maszyn którego zastepowal mlotek tez ostro sie buguje

Ale z budowaniem to tworcy odwalili kawal dobrej roboty.

Serwer fajny polecam i zapraszam

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...