Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mam pomysł na gre .pomożecie zrealizować to marzenie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już z bibliotekami graficznymi miałem styczność , ale jak miałbym być szczery to chciałbym zrobić jakąś co mnie zadowoli lub żebyś mi polecił która może za takie połączenia odpowiadać

 

chce mieć możliwość zrobienia menu w którym będzie

 

menu w formie listy przesuwanej z możliwością szukania konkretnej części

1.statystyki postaci tak jak powyżej

a) siła

b)zręczność

c) wola

d) chi

2.broni

a) receptury broni (ile dana ma : w sobie w tych paskach dmg waga itp. koszt w surowcach )

b)paski cech broni

3. umiejętności szkolne

a) szkoły i lokacje (pokazuje szkoły na jakim biomie się znajdują )

B) szkoła i umiejętności jakie może zaoferować

4. paski rozwoju

5. cechy charakteru czy zły czy dobry (obecnie)

6.zadania (pokazuje liste zadań wykonanych przez naszą postać lub aktywnych )

2 filtry przełączane do zaznaczenia wykonane i aktywne

7.minimapa przełączana

a) małą

B)średnią

c) dużą

d) przybliż

e) oddal

8. plecak ( w którym znajdowały by się przedmioty jakie podnosimy , narzędzia które stworzyliśmy i złoto (grupowanie: )

a) lista przedmioty listą

B) format plecaka minecraftowego ( z kwadratami zapełnionymi przedmiotami)

c) crafting przedmiotów (lista możliwych podświetlają się a inne blackną ,np. masz w eq patyki podświetlą się klikasz i masz konstrukcje np. gałki gałęzi konara w drewno )

d)wyrzuć przedmioty klikasz i się pozbywasz

e) tryb budowy (wyjmujesz z plecaka przedmiot którym budujesz np. patyki czy gałęzie ,deski czy kamienie narzędzi używasz takich jak : np. łopata czy nuż )

f) nadaj funkcje budowli ( dzięki temu to co zbudowałeś może mieć jakiś konkretny cel np. kuźnia , chata drwala ,ratusz itp. ) kiedy skończysz nadawać funkcje generuje się npc ( o ile nie dałeś mu funkcji mój dom )

9. menu główne -standardowo to co w nim jest

10. czat

a) klawiatura systemowa (jeśli grasz na padzie )

B) zwyczajna do wpisywania centralnie w rubrykę

c ) emontikony mimiczne naśladownictwa

11. czat głosowy

a ) na padzie stały ( co włączone automatycznie wykrywa głos)

B) na przycisk lub na stałe przemiennie klawiatura lub auto

 

na razie samo menu a potem ciąg dalszy bo do szkoły idę

 

przycisk do uruchomienia tego okna pad: start klawiatura: esc

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sprawdź unity 3d. Ma nawet niezłe możliwości. A wszystko jest w miarę czytelne. Możliwość dodawania skryptów w c++ itd. Ale myślę że jeżeli chcesz zrobić grę taka jak ta to postaraj sie stworzyc jakiś zespół osób które podzielają twój pomysł i ci pomogły. Samemu nie ogarniesz takiego projektu tym bardziej ze jak pisałeś w poprEdnich postach chodzisz do szkoły

 

Pomocne? Daj +. To tylko chwila

Moje Skrypty

Opublikowano

unity może i ma niezłe możliwości ale się wkurzam bo chce zrobić gre która będzie prawie w 100 % moja , ale jak zrobie w unity to moge jedynie ja ją mnieć dla siebie a jak ją rozpowszechniać bym zaczoł to bym musiał mieć licencje na unity dlatego odpada , chce zrobić całą gre od podstaw lub silnik darmowy , co ma możliwości robienia takiej gry co chce

 

menu po wciśnięciu esc lub start na padzie ramka wokoło ekranu ekranu 2/2 cm zrobiona z lodowych kryształków niebieski i jasno , biały  wszystko na ekranie jest szare i zamazane, sypie śnieg. menu pojawia się na środku zlodowaciałe i snop światła pada na jakiś kwadrat z menu i wskazuje to co wybraliśmy menu boczne czyli podopcjami

kiedy wybraliśmy stopiony kwadrat się powiększa i robi się czarny ekran znika oblodzona ramka zostaje menu z niebieskimi płomieniami dające efekt palących podmenu kiedy coś wybierzemy inne kwadraty zamieniają się w popiół i unoszą się na wietrze  a nasz kwadracik przestaje płonąć i się powiększa i pokazuje nam to co chcemy potem pojawia się ramka pomarańczowa 2/2 na matrycy monitora środek zapełniony jeśli to coś większego a jeśli nie pojawia nam się menu lub mniejsza ramka np. czat

Opublikowano

Ale typie ty myslisz ze jak zapodasz informacje jak gra ma wygladac to tak poprostu ktos ci ta gre napisze? Jesli masz 0 doswiadczenia to sie poprostu za to nie bierz i tyle.

As wars come and go, my soldier stays eternal

Opublikowano

Jeśli się nie mylę (a pewnie się mylę) w Unity 3D, żeby dodawać skrypty C++, potrzebna jest jakaś tam płatna wersja. Ja osobiście polecałbym bardziej pójść w stronę Unreal Engine 4, jeden z najlepszych silników do gier, który dodatkowo jest typowo do C++

jw19e8.png

Opublikowano

A ja zapytałbym, czy autor wie chociaż czym jest klasa? Po przeczytaniu tego pojemnego tematu zaproponowałbym autorowi wylać kubeł zimnej wody na głowę, następnie zabrać się porządnie za c++. Pisanie gier jest jak pisanie dosłownie czegokolwiek. Wydaje mi się, że ten zapał wynika po prostu z niewiedzy.

 

Gdyby stworzenie potężniej gry było tak łatwe, gier byłoby sto milionów. A tylu nie ma.

Opublikowano

          Pancake​ powiem ci tak gier może i tyle by było jakby właśnie była wiedza ,porównaj se polską wikipedie z angjenzyczną ,wszystka wiedza , zawsze jest w innym języku .

 

po Polak zawsze pisać na forach umie krytykując zawsze to kto co ma do powiedzenia inny ,ale nigdy pisać im się nie chce na jakieś tematy we Wikipedii żeby się też rozwijała

 

a ten silnik unreal zaraz się sprawdzi 

 

z pt psychologicznego

 

widzicie drzazgę w oku u innych a belki w swoim oku nie zauważacie

Opublikowano

1. Nie dodawaj nowych postów jeden pod drugim, edytuj poprzedni.

2. Najpierw zaplanuj jak to ma wygladać, dokładnie jakiego API graficznego chcesz używać, jakich bibliotek, na jakie platformy, zaplanować całą rozgrywke. To nie jest takie proste.

3. Zanim weźmiesz się za robienie gier, to najpierw naucz się jak programować, jak działa gra, silnik.

 

Uwierz mi, że w przeciwnym razie zaczniesz projekt i staniesz w miejscu, bo nie będziesz wiedział co zrobić. W ten sposób szybko stracisz chęci, porzucisz projekt.

Nie mówię, że jestem na nie jeżeli chodzi o projekt, ale nie ma sensu robić czegoś bez planu, wiedzy.

Opublikowano

Miałbyś większe szanse na pomoc gdybyś zaprezentował cokolwiek, bo jedyne co robisz to piszesz jak gra ma wyglądać. Zresztą jak sam napisałeś, dopiero się uczysz. Naucz się podstaw tego języka i przyswój sobie wiedzę od bardziej zaawansowanych ( jak formatować kod, jak go pisać aby był szybki itp.) i pisz małe rzeczy. Napisz kilka prostych programów i gierek to się nauczysz więcej i nabierzesz trochę praktyki, bo będziesz już jako tako umiał radzić sobie z problemami. Na początku programowania to każdy myśli " Zrobię dużą, ultra zajebistą grę ale nie wiem jak". Polecam zastanowić się nad sobą bo piszesz że ludzie Cię krytykują. A co mają zrobić jeśli prosisz o pomoc w stworzeniu gry i przy tym tylko słownie opisujesz jak ona ma wyglądać? Jak pisałem, daj więcej od siebie. 

Kolejna rzecz, po co ci poradniki jak stworzyć gry? To jest jakaś specjalistyczna wiedza? Nie. Musisz się po prostu nauczyć dobrze posługiwać wybranym językiem programowania i nauczyć się takiej biblioteki, która spełni twoje oczekiwania  ( na przykład OpenGL dla 3d lub SFML dla 2d) i to tyle. Dobrze też przed przystąpieniem do pisania kodu do dużego projektu napisać sobie dokładny plan, co i jak ma wyglądać. Przemyśl sprawę, doucz się i dopiero wtedy szukaj ludzi do zespołu.

Opublikowano

^^^ 100% się zgadam, jednak brakuje jeszcze modelu logicznego. Tzn narysuj sobie na kartce jak masz obsługiwać grę. Co ona ma robić/zachowywać się itp. itd.

 

Jak być zrobił to w UML to już była by bajka :)

 

Aha plus pisanie gier to nie tylko kod + biblioteki graficzne. To też obsługa baz danych. Polecam Postgresa na początek(licencja pozwala na komercyjne użytkowanie). A do obsługi bazy danych używać jakiegoś twora z rodziny nhibernate.

 

Dla C# to nHibernate

Dla Javy to Hibernate

Dla C++ to QHibernate

Opublikowano

dobra to zadam może dziwne pytanie ale da się zrobić silnik w silniku ? chodzi o menu bo grafikę zaraz zacznę do menu rysować ale żeby zrobić dobrą aminiacje menu to też czasu potrzeba ,ale jak już grafiki bd miał to się poskłada to w logiczną całość ,tzn chodzi mi o zrobienie menu w osobnej bibliotece jako element który sam w sobie by nic nie dawał ale z resztą kodu by coś dawał .

 

gif animowany by był od tego łatwiejszy, ale tu by chodziło o dodanie klikania ,wyróżnienia przechodzenia ,zmiana grafiki, coś na zasadzie pokazu slajdów  , jakby ktoś by był na tyle uzdolniony by mi pomóc zrobić takie menu z podobnymi wyróżnieniami co w grze sudeki albo jakiś łatwy programik do obsługi co zapisuje w formie biblioteki te grafiki i je składa z dodawaniem elementów wyróżnienie np. światłem ,powiększenie.   zaznaczenie np. gwałtowne pomniejszenie ,znikanie , przejście na następną stronę ,używając innych elementów . też chciałbym mieć dodawaną możliwość gifów animowanych i innych graficznych . myślę że wyjaśniłem o co mi chodzi jeśli nie chce się wam bawić w coś takiego wystarczy sam kod z miejscami do wstawienia możliwych animacji lub elementów stałych i przejść

Opublikowano

Najpierw napisz, w czym Ci ma ktoś pomóc, a nie czy może :v.

 

"tzn chodzi mi o zrobienie menu w osobnej bibliotece jako element który sam w sobie by nic nie dawał ale z resztą kodu by coś dawał ." 

 

vFlFL-.gif

 

Tak troszkę brzmi to dziwnie ;-;

 

A tak na poważnie - Dlaczego w oddzielnej, a nie ogólnie w głównym kodzie? Menu to raczej istotna rzecz, i raczej byłoby tak przejrzyście :v 

Nie mówię, że to jakiś błąd, czy coś, ale po co robić z igły widły? xD

jw19e8.png

Opublikowano

Chłopie... zejdź na ziemię, proszę. Mamy taki piękny rzeczownik "groteska", który idealnie opisuje atmosferę panującą w tym temacie.

Nie chcę cię zniechęcać, ale jak to mówią "Nie od razu Kraków zbudowali".

Wyjdę ci na przeciw i spróbuję pomóc - czy byłbyś w stanie z marszu odpowiedzieć na pytania c++ (bez zaglądania do neta) które wyjąłem z rękawa: czym różni się klasa od struktury, protected od private, podać kilka ficzerów cpp11, czym jest RAII, template, słowa kluczowe explicit, mutable, po co jest wirtualny destruktor i czy konstruktor może być wirtualny.

 

Jestem niemalże pewien, że pomimo bardzo niskiego poziomu trudności nie odpowiesz na większość. I dlatego powinieneś wrócić do nauki podstaw.
Mierz siły na zamiary, nie porywaj się z motyką na słońce, mówili inni klasycy :)

Opublikowano

dobra zdaje się że stękać tylko umiecie :) jak chcecie to nie proszę o jakąś tam zaawansowaną pomoc zróbcie mi notatnik c++ słownik ang-polski tzn słowo z c++ angielskie jaką po polsku ma nazwie za co odpowiada i w jakich przypadkach może być użyte

 

np. cout - kierunek pracy - << />> i z pozostałymi podobnie . jak jakąś perełkę z tego typu bd miał szybko coś napiszę z kolegami .

 

a co do waszej wiadomości menu może i być najważniejsze ale gra sama w sobie ciężka jest do zrobienia dlatego najlepiej jest rozbić to na możliwie najmniejsze elementy

właśnie po to wymyślili biblioteki

 

 

a potem złożyć całość jak zrozumiałem jeszcze jak mój facio od zawodowych był w szkole i się na tym znał pomimo że uczył czegoś innego  

 

i jeszcze problem leżący w tym ja z programowaniem w c ++ może z 2 tygodnie doś i nie wiem gdzie wiedzy szukać ,dlatego proszę o pomoc w kierunku jak najbardziej

 

zbliżonym do tego co potrzebuje osiągnąć i najlepiej też przykłady skryptów takie które będą przydatne do tego , nie zmuszam do pomocy ale ci co wiedzą więcej to niech się dzielą wiedzą , a gre stworzyć chciałem od jakiś 6 lat ale dopiero teraz z 2 miesiące temu zapragnąłem na serio się za to wziąć a projekt mam już w głowie .

 

więc proszę o pomoc a nie odstraszanie jak już macie ku temu powód to sytuacja się nie zmieni z biegiem lat ,ludzie którzy doszli do jakiegoś stopnia wiedzy się nie dzielą zastanawiam się gdzie podziali się ludzie pokroju platona czy homera ? co nauczali i nie bali się mówić co im na wątrobie leży gdzie są ludzie co pomocą i radą służą ?

Opublikowano

Platon i Homer to jednostki wybitne których ludzie zapewne chcieli słuchać, a pytanie "gdzie zacząć programowanie" powinieneś zadać nie nam, lecz wyszukiwarce. W tej sekcji wisi sobie podpięty temat (tak, kliknij wstecz aby zobaczyć jego nazwę) - pomogło?

My jak najbardziej służymy pomocą - ale nie licz na to że nauczymy cię smarować kanapki albo wiązać sznurówki.... Mówisz, że odstraszamy - Wolisz poznać brutalną prawdę (tzn co najmniej 5 lat ciężkiej pracy z c++ i milionem innych dupereli aby być w stanie w ogóle podjąć się pisania gry), czy żyć w przekonaniu, że samo się magicznie zrobi (bo takie wrażenie sprawiasz)?

Opublikowano

To ja wyjdę Ci z pomocą. Przeczytaj Symfonię i Pasję C++, zajrzyj na cpp0x.pl i poucz się z kursów dotyczących bibliotek, rób zadanka z tej strony dla nabycia wprawy http://pl.spoj.com/ , napisz jakieś mniejsze projekty, na końcu znajdź odpowiednią bibliotekę graficzną ( zależy czy potrzebujesz 2d czy 3d) i zajrzyj do dokumentacji. No i naucz się angielskiego, bo jak napisałeś o tym słowniku w notatniku to padłem. Składnia języka to nie są jakieś wyszukane słowa. Poza tym, życzę powodzenia przy czytaniu poradników i dokumentacji bez znajomości tego języka. No i naucz się sam wyszukiwać potrzebne ci materiały i informacje, bo to jest rzecz wręcz niezbędna.

Opublikowano

wiesz wole mieć przetłumaczone wszystko tak jak to zrobiłem z html . 3 h spędziłem na analizowaniu co się przyda a co nie i zrobiłem można powiedzieć szkielet jakieś elementy które mogą się przydać w innym notatniku i tylko metodą kopij wklej w ciągu 5 min postaje strona , powiem tak brakuje wam pomysłów jak sobie ułatwiać programowanie mi tego nie brakuje , może i padłeś ale taka jest prawda żeby coś napisać trzeba wszystkie słowa znać i składnie co do czego pasuje. 5 lat c++ to raczej nie w moim wypadku bo tu w tym moją metodą może rok wystaczy by coś ciekawego zacząć robić . to co napisałem wyżej stękać tylko umiecie to się odnosi do waszego podejścia , jakoś w 85 % przypadków to nie jest to co zazwyczaj chce 10 % stękania + 5 % dobrej treści :) zauważyłem że taką zupe gotujecie zawsze .

 

a programowanie wcale nie jest trudne bo to tylko bariera językowa + gramatyka stanowią problem . bo tak na logikę samo słowo z c++ nie zadziała samo z siebie ale z jakimś innym już tak łącząc je z jakimś słowem losowym nie wyjdzie program dlatego trzeba iść na logikę , jak słowa przetłumaczone będą to można poukładać te puzzle by pasowały na logikę , oczywiście samą logiką też nie będzie można bo ten co robił język c++ mógł sobie też ułatwiać skracając frazy i dodając jakieś haczyki itp. nie będzie można się znajomością samej logiki przebić jak myślał facet robiący język c ++ w znaczeniu jakieś innej konstrukcji która by nie wpadła do głowy a która jest potrzebna do zrobienia programu , wtedy ewentualnie można by było zajrzeć do poradnika odkrywając to co potrzebujemy , dlatego to co chce zrobić nie powinno was tak dziwić ponieważ ułatwienia są ważne żeby się nie zastać w miejscu a pomoc w postaci poradnika to raczej pomoc którą potrzeba w ostateczności lub w ogóle , a notatnik przygotowany w taki sposób to co chce osiągnąć wszystko powie co wiedzieć powinienem w 70 % pozostałe 20 praktyka i 10 poradniki w ostateczności .

 

pomysłowość i ułatwienia idą ze sobą w parze bo jak masz jakiś pomysł ale nie wiesz do końca jak zrealizować albo nie masz tyle czasu by to robić od początku sięgasz po ułatwienia które znacznie skracają czas pracy .

 

myślę że ci oporni w końcu zrozumieli po co mi to , ja to bym traktował jak notatki z lekcji .

Opublikowano

Stary, jakie ułatwienia, jakie wszystkie słowa? Podstawowa składnia C++ obejmuje około 100 słów, może mniej, nigdy nie liczyłem. Trzeba być kreatywnym, fakt, ale ty tu masz postawę roszczeniową. Po prostu piszesz jak co ma wyglądać i " jak mam to zrobić " . a jak ktoś cię odsyła do książek, poradników i różnych materiałów to masz ból dupy, bo niby my wszyscy się nie znamy, nikt nie chce pomóc i żeby poprzeć swoje "argumenty' odwołujesz się do tego że dawni filozofowie dzielili się swoją wiedzą. Powiem tak, dziecko drogie. Naprawdę przysiądź do książek, poświęć trochę czasu, sam sobie zrób notatki jeśli jest ci to potrzebne i dopiero potem działaj, bo takich jak ty, co to siedzą w C++ od tygodnia, napisali hello world oraz prosty kalkulator i myślą, że teraz stworzą grę na skalę światową i zarobią miliony było tu mnóstwo. Podpowiem że jakoś nie słychać by cokolwiek zdziałali. Naucz się samemu korzystając z ogólno dostępnych źródeł, rób notatki, pisz powoli coraz to bardziej zaawansowane programy wykorzystując nowo poznane mechanizmy i ucz się poprzez praktykę. Tylko musisz to zrobić sam albo z kimś a nie " wy mi napiszcie poradnik".

Opublikowano

heh dlatego chce zrobić 2 notatniki pokrywające się 1 ze słowem ang z c++ na polski i taka lista 2 to lista z ang słowami też alf tylko potem możliwe kombinacje ,a tego jest mnóstwo , tworząc takie 2 szybko zrobię grę .to że tobie się nie podoba moje podejście bo ty musiałeś zaglądać do poradników itp. żeby się czegoś nauczyć

Opublikowano

Najpierw chciales zrobic serwer minikrafta i ci nie wyszlo a teraz chcesz sie pobawic w pseudo-developera i zrobic gre? Zamiast pisac ciagle o ulatwienia od uzytkownikow mpc to moze bys ruszyl dupsko i czegos sie nauczyl a moze kiedys zrealizujesz ten pomysl na gierke.

As wars come and go, my soldier stays eternal

Opublikowano

Tylko że ja się czegoś nauczyłem w przeciwieństwie do ciebie :) Zresztą, gadasz o możliwych kombinacjach itp co jasno wskazuje na fakt, że praktycznie nic nie wiesz i raczej nie masz zamiaru nic z tym zrobić. Trzeba znać słowa kluczowe. Co za kombinacje są trudne i są ci takie potrzebne? Że Case jest w switch? Że else łączy się z if? Bez przesady.

Opublikowano

Najpierw chciales zrobic serwer minikrafta i ci nie wyszlo a teraz chcesz sie pobawic w pseudo-developera i zrobic gre? Zamiast pisac ciagle o ulatwienia od uzytkownikow mpc to moze bys ruszyl dupsko i czegos sie nauczyl a moze kiedys zrealizujesz ten pomysl na gierke.

 

co ty chcesz serwer już jest ;) dlatego teraz gre chce zrobić a po 2 zanim rozpoczynałem tu pisać to jakieś 2lata wcześniej miałem już pomysł na gre ale nie wiedziałem jaką a teraz właśnie wiem .

Tylko że ja się czegoś nauczyłem w przeciwieństwie do ciebie :) Zresztą, gadasz o możliwych kombinacjach itp co jasno wskazuje na fakt, że praktycznie nic nie wiesz i raczej nie masz zamiaru nic z tym zrobić. Trzeba znać słowa kluczowe. Co za kombinacje są trudne i są ci takie potrzebne? Że Case jest w switch? Że else łączy się z if? Bez przesady.

 

właśnie bez przesady ale wole mieć wszystko zapisane bo mam sklerozę i zapominam jak za duży natłok materiału i czegoś długo nie rozumiem . 

Opublikowano

xD jak mam być szczery już notepad++ jest bardziej pomocny w tym temacie niż wy , a to tylko odpowiedni skrypt stworzony przez człowieka , a ma więcej wiedzy do przekazania niż wy :)

 

składnia-c-c++  i alfabetycznie "a" i wystarczy przepisać po kolei słowa z a do innego notatnika a później przetłumaczyć , właśnie przez takie utrudniania zdobywania wiedzy

raczej musicie poświęcać 5 lat zamiast 1 rok czy max półtora ,żeby zacząć gry robić. dlatego jak nie zmienicie swojego nastawienia to będzie tak dalej i za najbliższe 20 lat

i będzie tak dalej bo jesteście tacy że myślicie jak ogół co świadczy tylko o przekazywaniu wiedzy w jak najbardziej złożony sposób , ruszcie trochę szarymi komórkami i pomyślcie ile osób programuje teraz i ile czasu im to zajmuje a to wszystko dlatego że nie korzystają ze starej metody kopiuj-wklej i nie robią skutecznych notatek , jestem pewien że informatyka by się rozwijała co najmniej 6 x szybciej niż teraz  ,każdy myśli że jest trudna bo polegacie na zdaniu ogółu zamiast myśleć samemu i myśleć jak sobie życie ułatwić a pomagając sobie nawzajem to szybciej by było do czegoś dojść ,podsumowując : zamiast dojść do czegoś szybciej wybieracie drogę okrężną staracie się przekonać do swoich ideałów zamiast próbować się ustosunkować  do tego ,koleś chciał żebym dawał linka tym których uważam za zielonych w tym temacie

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiT1ZDt5v7LAhWIXiwKHcDhA5MQtwIIKjAE&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DT1vW8YDDCSc&usg=AFQjCNGmokyRpgOn4Ah9HAeehbxm7JdeDQ&sig2=gBB7bPJzUA_EZ-x3m5r3-Q&bvm=bv.118817766,d.bGg​    myślę że to wam da do myślenia

Opublikowano

Jak grochem o ścianę. Odnoszę silne wrażenie, że nie jesteś tu po to aby czegoś się nauczyć, tylko wylać na nas pomyje.

Opublikowano

Ale co ty od nas oczekujesz, ze zrobimy ta gre za ciebie? Jak bys chcial sam zrobic to bys wiedzial ze trzeba sie sporo nauczyc a ty zamiast to robic to siedzisz na mpc i piszesz jakie posty bez sensu. Jesli mowisz ze C++ jest takie latwe to dlaczego ty dalej nic nie zrobiles i ciagle wymyslisz jakies pierdoly tylko zebysmy ci ulatwili nauke w czyms co innym zajelo kilka lat.

As wars come and go, my soldier stays eternal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...