Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prostytutka ~ biznesmenka


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczerze to tylko wybór kobiety czy zostanie szmatą tylko do ruchania czy kochającą matką ale jeśli myśli o seksie za hajs to lepiej żeby została kurwą. Polska to kraj w którym bardziej opłaca się dawać dupy i robić szwindle niż uczciwie pracować

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Biorąc pod uwagę, że systematycznie obsługuje do 10 klientów dziennie, to z upływem czasu, z fizycznego punktu widzenia (pojemność) ­będzie mogła obsłużyć co najmniej 5 jednocześnie, dzięki czemu wydajność, a co za tym idzie - także zarobek, kilkukrotnie wzrośnie.

c:

Opublikowano

Witam, pewnie dla większości z Was "d****a" to głupia dziewczyna oddająca się za pieniądze. Niektórzy czują wstręt i brzydzą się taką osobą, a jak jest naprawdę?

Otóż d****a dzieli się na 2 kategorie

- d****a z natury

- d****a biznesmenka

 

Coraz więcej młodych kobiet w tym wykształcone studentki wybierają ten zawód :)

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

 

I co może jeszcze im medal dać, za to ,że zamiast uczciwie zarabiać wolą dupą handlować?

Opublikowano

 

Witam, pewnie dla większości z Was "d****a" to głupia dziewczyna oddająca się za pieniądze. Niektórzy czują wstręt i brzydzą się taką osobą, a jak jest naprawdę?

Otóż d****a dzieli się na 2 kategorie

- d****a z natury

- d****a biznesmenka

 

Coraz więcej młodych kobiet w tym wykształcone studentki wybierają ten zawód :)

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

I co może jeszcze im medal dać, za to ,że zamiast uczciwie zarabiać wolą dupą handlować?

Uczciwie? Przeciez zarabia ucciwie,nie okrada nikogo.

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

Witam, pewnie dla większości z Was "d****a" to głupia dziewczyna oddająca się za pieniądze. Niektórzy czują wstręt i brzydzą się taką osobą, a jak jest naprawdę?

Otóż d****a dzieli się na 2 kategorie

- d****a z natury

- d****a biznesmenka

 

Coraz więcej młodych kobiet w tym wykształcone studentki wybierają ten zawód :)

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

I co może jeszcze im medal dać, za to ,że zamiast uczciwie zarabiać wolą dupą handlować?

Uczciwie? Przeciez zarabia ucciwie,nie okrada nikogo.

 

A podatki odprowadza? 

Opublikowano

 

 

 

Witam, pewnie dla większości z Was "d****a" to głupia dziewczyna oddająca się za pieniądze. Niektórzy czują wstręt i brzydzą się taką osobą, a jak jest naprawdę?

Otóż d****a dzieli się na 2 kategorie

- d****a z natury

- d****a biznesmenka

 

Coraz więcej młodych kobiet w tym wykształcone studentki wybierają ten zawód :)

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

I co może jeszcze im medal dać, za to ,że zamiast uczciwie zarabiać wolą dupą handlować?

Uczciwie? Przeciez zarabia ucciwie,nie okrada nikogo.

 

A podatki odprowadza? 

 

 

A po co to komu? Podatki u nas są tak chore i nieludzkie że sie nie dziwie że ludzie wolą tak pracować

  79160594027661829163.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...