Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prostytutka ~ biznesmenka


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodam ze po co lazic na dziwki jak mloda 16-19 da ci za darmo ?: v

 

Mój znajomy zawsze na imprezach mówi swoje sławne powiedzenie (niby jego, ale chyba z Chłopaków do wzięcia :D): dziewczyna pijana, d*pa sprzedana  xD

Opublikowano

pogaduszki w tym momencie osiągneły poziom betonu

Nie pierwszy i nie ostatni :P

 

Omej gad. Jeszcze trochę i zaczną się tematy o BSD, stronach porno itp.  Nie macie o czym pisać.?. Powiedzmy sobie wprost tacy "ludzie" się sprzedają bo liczą na łatwą kasę. Później tylko mają pretensję do reszty czemu nikt ich nie szanuje. Aż mi się przypomniała afera w warsaw shore. D****a biznesmenka odrazu kojarzy mi się z osobą która daje na prawo i lewo dupy za awans itp :> D****a to d****a nie ma podziału :>

 

O pornolach to już w anime było

 

 

Takiej bym za żony nie chciał mieć. Są niekiedy takie sytuacje, gdzie albo trzeba szukać szybko jakiegoś sponsora, najlepiej na dłuższy okres, albo dawać komu popadnie, żeby zarobić na wyżywienie np. dla dzieci. Gorzej jak dziewczyna wygląda na całkiem normalną, jest studentką i daje gdzieś po nocach. "Potrzebuje na nowe jeasny bo te się trochę przedarły" xD Znam wiele przypadków, gdzie można studiować dziennie i do tego pracować.

Opublikowano

Dodam ze po co lazic na dziwki jak mloda 16-19 da ci za darmo ?: v

Połowie ludzi którzy tam piszą, jeszcze żadna taka młoda nie dała :v

 

 

Temat rozbawia. :P Każdy ma inne zdanie co do kobiet, które się sprzedają. Niektóre dziewczyny zazdroszczą "pensji" inne przeklinają za brak szacunku do siebie samej. ­

A teraz niech no autor wyjaśni czym według niego różni się ta dz*** z natury a dz*** biznesmenka? Według mnie to to samo. I ta daje na lewo i prawo i tamta, oraz obie czerpią z tego korzyści materialne.

Dziwa z natury to taka która daje dupy z przyzwyczajenia na imprezach, melanżach, gdziekolwiek z kimkolwiek

 

Dziwa biznesmenka oferuje usługi seksualne za pieniądze przy czym zachowuje pełną higiene, kulture. Najczęściej zaprasza klientów do swojego lokum

Jest to jej sposób na życie i oddziela życie prywatne od zawodowego. Zapewne nie raz widzieliście dziwe gdzieś na mieście i nawet nie przyszłoby Wam na myśl że jest to dziwa

 

taka jest różnica :)

 

D****a to d****a, czego tutaj nie rozumiesz? To, że myje pizdę nie znaczy, że jest "dziwą" biznesmenką. Jakieś zaloty czy co?

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

 

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

PRZECIETNA D****A ZARABIA 30 TYSIECY MIESIECZNIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Tyś chyba k***a się umysłowo w podstawówce zatrzymał typie XDDDDDDDDDDDDDD

Żeby ktoś ci zapłacił 200zł za godzinę to musisz oferować tak dobre usługi, że 99% ludzi odpada na starcie więc to nie takie proste, ze każda lepsza k***a może się tak bawić i zarabiać to po pierwsze. Po drugie nawet jeśli są ludzie, którzy tyle płacą to są to pojedynczi klienci których na to stać, na więcej niż jednego ewentualnie dwóch dziennie nie licz, są też pewnie dni, że nie mają żadnego klienta, to nie jest praca na pełen etat jak w biedronce xD. Myślisz, że klienci walą drzwiami i oknami za taką cene jak jeszcze konkurencja jest duża? :D. Trzecia kwestia to to, że przecież te dziewczyny się u siebie w domu nie ruchają tylko wynajmują jakieś pokoje, które też muszą opłacić, więc w praktyce pewnie wyciągają do łapy jakieś 3 koła miesięcznie średnio a nie żadne 30 xD. A ostatnia sprawa jest taka, że sprzedawanie swojego ciała za pieniądze i dawanie się j**** we wszystkie dziury to nadal żałosna praktyka z mojego punktu widzenia, do której w życiu bym się nie zniżył, no ale co kto lubi. Jesli cię to jara i uwazasz, ze cos zmieniles tym debilnym tematem to tylko swiadczy o twojej niedojrzałości i mentalnej stulejce

 

pozdrawiam

zobacz jakie siunie są na roksa.pl z Twojej okolicy to zapewne się skusisz i będziesz się tam dobijał drzwiami i oknami xD

 

nie twierdze że dziwa to wzór do naśladowania ale mieszanie ich z błotem jest nie na miejscu

dziwy to bardzo sympatyczne kobiety :)

Opublikowano

No i co z tego?

 

 

no to zostań męską prostytutką skoro jest tak fajnie w tym zawodzie

czemu ma służyć ten temat? 

 

 

Po co ten temat powstał? Dalej nie rozumiem.

 

 

Wiem, że to może się dla Was wydawać niespotykane i nienormalne, ale na forach się dyskutuje. MPC jest ogólnotematyczne, więc można dyskutować o wszystkim. 

Opublikowano

Co najciekawsze.

"Eeeee d****a! Głową się nie chce ruszyć, to dupą trza zarabiać?!"

To samo można powiedzieć o każdym zwykłym, prostym Polaku.

Głową się nie chce ruszyć, to trzeba niszczyć zdrowie za stawki godne plucia w morde.

Bieda nieuszlachetnia. @Cayadi napisał, że jest tyle prostych sposobów, tylko trzeba pomyśleć.

Właśnie. Siadanie na bolca to prosty i przyjemny sposób na zarobek dla kobiet.

 

@Bakany w sumie prosty żeś ino człek. A dyj no kasik.

"zobacz jakie siunie są na roksa.pl z Twojej okolicy to zapewne się skusisz i będziesz się tam dobijał drzwiami i oknami"

Każda sunia jest dobra, jak wywali na morde makijaż. Pośladki zawsze wyglądają lepiej, jeśli kobieta ma szpilki. Stanik push-up i jazda.

Na co dzień pewnie wyglądają normalnie. To jest czysty marketing, bo w tej branży liczy się opakowanie.

 

@Ylayla

"A teraz niech no autor wyjaśni czym według niego różni się ta dz*** z natury a dz*** biznesmenka? Według mnie to to samo. I ta daje na lewo i prawo i tamta, oraz obie czerpią z tego korzyści materialne. "

Czyli zwykłe kobiety to też w sumie dziwki. Więcej wyda się na tą jedyną, niż na kurwe.

Opublikowano

Omej gad. Jeszcze trochę i zaczną się tematy o BSD, stronach porno itp.  Nie macie o czym pisać.?. Powiedzmy sobie wprost tacy "ludzie" się sprzedają bo liczą na łatwą kasę. Później tylko mają pretensję do reszty czemu nikt ich nie szanuje. Aż mi się przypomniała afera w warsaw shore. D****a biznesmenka odrazu kojarzy mi się z osobą która daje na prawo i lewo dupy za awans itp :> D****a to d****a nie ma podziału :>

juz jest anime i to wystarczy, bo nic gorszego nie będzie

Opublikowano

 

 

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

PRZECIETNA D****A ZARABIA 30 TYSIECY MIESIECZNIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Tyś chyba k***a się umysłowo w podstawówce zatrzymał typie XDDDDDDDDDDDDDD

Żeby ktoś ci zapłacił 200zł za godzinę to musisz oferować tak dobre usługi, że 99% ludzi odpada na starcie więc to nie takie proste, ze każda lepsza k***a może się tak bawić i zarabiać to po pierwsze. Po drugie nawet jeśli są ludzie, którzy tyle płacą to są to pojedynczi klienci których na to stać, na więcej niż jednego ewentualnie dwóch dziennie nie licz, są też pewnie dni, że nie mają żadnego klienta, to nie jest praca na pełen etat jak w biedronce xD. Myślisz, że klienci walą drzwiami i oknami za taką cene jak jeszcze konkurencja jest duża? :D. Trzecia kwestia to to, że przecież te dziewczyny się u siebie w domu nie ruchają tylko wynajmują jakieś pokoje, które też muszą opłacić, więc w praktyce pewnie wyciągają do łapy jakieś 3 koła miesięcznie średnio a nie żadne 30 xD. A ostatnia sprawa jest taka, że sprzedawanie swojego ciała za pieniądze i dawanie się j**** we wszystkie dziury to nadal żałosna praktyka z mojego punktu widzenia, do której w życiu bym się nie zniżył, no ale co kto lubi. Jesli cię to jara i uwazasz, ze cos zmieniles tym debilnym tematem to tylko swiadczy o twojej niedojrzałości i mentalnej stulejce

 

pozdrawiam

zobacz jakie siunie są na roksa.pl z Twojej okolicy to zapewne się skusisz i będziesz się tam dobijał drzwiami i oknami xD

 

nie twierdze że dziwa to wzór do naśladowania ale mieszanie ich z błotem jest nie na miejscu

dziwy to bardzo sympatyczne kobiety :)

 

Patrzylem już kiedyś i właśnie dlatego to pisze. Jest ich całkiem sporo i trochę sobie liczą, myślisz, że każda z nich ma jeszcze po kilku klientów dziennie, żeby sobie pozwolić na takie wielkie zarobki? To tak nie działa. Zresztą wiele z nich ma tam ceny w okolicy nie 200 a 100 złotych, co tworzy też dodatkową konkurencje.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngDamianWalczak mi jak się ruchać chciało, ale siana nie było, to ze 100zl za 30min utargowalem godzinę za 45.

To znaczy, że pewnie potrzebowała hajsu.

Opublikowano

Ten temat nie ma najmniejszego sensu :v Nie ma czegoś takiego w tej branży jak "biznesmenka". Wręcz trochę się na to zaśmiałem. Cytując tu innych: "d****a to d****a" i tyle. Właściwie to gdzie autor widzi różnicę między tą "naturalną" a "biznesmenką"?

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Witam, pewnie dla większości z Was "d****a" to głupia dziewczyna oddająca się za pieniądze. Niektórzy czują wstręt i brzydzą się taką osobą.

Głupia? Zarabia więcej niż janusze w biurze, więc raczej "głupia" nie jest, a najlepiej żeby była bezpłodna, wtedy może pracować 365 dni w roku bez żadnych niespodziewanych urlopów.

 

Jest jeden minus... choroby... gdyby nie to - byłby to zawód doskonały.

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

Mam nadzieję, że płaci składki ZUS.

30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Źródło? - To nie jest prawdziwa informacja.

Opublikowano

Ten temat nie ma najmniejszego sensu :v Nie ma czegoś takiego w tej branży jak "biznesmenka". Wręcz trochę się na to zaśmiałem. Cytując tu innych: "d****a to d****a" i tyle. Właściwie to gdzie autor widzi różnicę między tą "naturalną" a "biznesmenką"?

 

Jest różnica między taką jakby ''luksusową'' a zwykła z ulicy po 5 piwach w ciuchach z lumpeksu biorąca do gęby za paczke fajek. Która bys wybral  ? :v

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

Ten temat nie ma najmniejszego sensu :v Nie ma czegoś takiego w tej branży jak "biznesmenka". Wręcz trochę się na to zaśmiałem. Cytując tu innych: "d****a to d****a" i tyle. Właściwie to gdzie autor widzi różnicę między tą "naturalną" a "biznesmenką"?

 

Jest różnica między taką jakby ''luksusową'' a zwykła z ulicy po 5 piwach w ciuchach z lumpeksu biorąca do gęby za paczke fajek. Która bys wybral  ? :v

 

Żadnej. Dobra odpowiedź? :v

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

Ten temat nie ma najmniejszego sensu :v Nie ma czegoś takiego w tej branży jak "biznesmenka". Wręcz trochę się na to zaśmiałem. Cytując tu innych: "d****a to d****a" i tyle. Właściwie to gdzie autor widzi różnicę między tą "naturalną" a "biznesmenką"?

 

Jest różnica między taką jakby ''luksusową'' a zwykła z ulicy po 5 piwach w ciuchach z lumpeksu biorąca do gęby za paczke fajek. Która bys wybral  ? :v

 

Tą z ulicy. Lepiej się rucha pewnie. Takie luksusowe to biorą stare pryki.

 

 

 

Ten temat nie ma najmniejszego sensu :v Nie ma czegoś takiego w tej branży jak "biznesmenka". Wręcz trochę się na to zaśmiałem. Cytując tu innych: "d****a to d****a" i tyle. Właściwie to gdzie autor widzi różnicę między tą "naturalną" a "biznesmenką"?

 

Jest różnica między taką jakby ''luksusową'' a zwykła z ulicy po 5 piwach w ciuchach z lumpeksu biorąca do gęby za paczke fajek. Która bys wybral  ? :v

 

Żadnej. Dobra odpowiedź? :v

 

Na prawiczka to dobra.

Opublikowano

 

 

 

Ten temat nie ma najmniejszego sensu :v Nie ma czegoś takiego w tej branży jak "biznesmenka". Wręcz trochę się na to zaśmiałem. Cytując tu innych: "d****a to d****a" i tyle. Właściwie to gdzie autor widzi różnicę między tą "naturalną" a "biznesmenką"?

 

Jest różnica między taką jakby ''luksusową'' a zwykła z ulicy po 5 piwach w ciuchach z lumpeksu biorąca do gęby za paczke fajek. Która bys wybral  ? :v

 

Żadnej. Dobra odpowiedź? :v

 

Na prawiczka to dobra.

 

Ta, na prawiczka >. > Już ktoś chyba nawet napisał w tym temacie, że lepiej znaleźć 16-19 latke zamiast wydawać kasę. Zresztą, nie lepiej po prostu znaleźć sobie kobietę, nawet "na chwilę" skoro już tak chcecie się ruchać? :v

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Lepiej zapłacić, bo wtedy masz świadomość, że robisz to tylko dla spełnienia potrzeb. 

Ruchając za darmo można się zakochać.

Opublikowano

 

 

 

 

Ten temat nie ma najmniejszego sensu :v Nie ma czegoś takiego w tej branży jak "biznesmenka". Wręcz trochę się na to zaśmiałem. Cytując tu innych: "d****a to d****a" i tyle. Właściwie to gdzie autor widzi różnicę między tą "naturalną" a "biznesmenką"?

Jest różnica między taką jakby ''luksusową'' a zwykła z ulicy po 5 piwach w ciuchach z lumpeksu biorąca do gęby za paczke fajek. Która bys wybral ? :v

Żadnej. Dobra odpowiedź? :v

Na prawiczka to dobra.

Ta, na prawiczka >. > Już ktoś chyba nawet napisał w tym temacie, że lepiej znaleźć 16-19 latke zamiast wydawać kasę. Zresztą, nie lepiej po prostu znaleźć sobie kobietę, nawet "na chwilę" skoro już tak chcecie się ruchać? :v
co taka małolata potrafi? nawet porządnie zerżnąć jej nie można bo będzie piszczała jak woda w czajniku :)

a dziwa spełnia wszystkie Twoje fantazje

sam decydujesz jaka pozycja itp

 

ogólnie gdzieś kiedyś czytałem że takie światowej sławy luksusowe dziwy kosztują nawet 50 tyś €+

nie wiem kto i po co wydaje na nie tyle kasy ale faktycznie są takie dziwy :)

Opublikowano

no to zostań męską prostytutką skoro jest tak fajnie w tym zawodzie

czemu ma służyć ten temat?

Nie śpieszno mi jakoś do tego zawodu. Wolę swoje obecne zajęcie.

Jeżeli zaś tobie tak się podoba, to droga stoi przed tobą otworem (dosłownie).

Opublikowano

 

no to zostań męską prostytutką skoro jest tak fajnie w tym zawodzie

czemu ma służyć ten temat?

Nie śpieszno mi jakoś do tego zawodu. Wolę swoje obecne zajęcie.

Jeżeli zaś tobie tak się podoba, to droga stoi przed tobą otworem (dosłownie).

ok, to fajnie, ale ja nie pisałem tego do Ciebie, a do autora tematu 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

 

no to zostań męską prostytutką skoro jest tak fajnie w tym zawodzie

czemu ma służyć ten temat?

 

Nie śpieszno mi jakoś do tego zawodu. Wolę swoje obecne zajęcie.

Jeżeli zaś tobie tak się podoba, to droga stoi przed tobą otworem (dosłownie).

ok, to fajnie, ale ja nie pisałem tego do Ciebie, a do autora tematu

Odpowiedź trochę poprzedzona do mojej, ale spoko.

Opublikowano

Ja mam wrazenie, ze ktos tu sie naczytal o cocomo, albo broni mamy przed kolegami na forum, luksusowa dziw*a ma sponsora, nie ma czegos takiego po prostu, sa zadbane? No nie wiem, jakos za duzo swiata widzialem, wybierz sie na miasto w nocy to zobaczysz jak wygladaja, po prostu stroje ladacznic, co maja kusic a nie, zaraz powiesz ze mowie o tej drugiej kategorii. A kim sa galerianki wedlug Ciebie w takim razie? Zreszta to, ze w miescie beda jakies w miare ogarniete loszki, to nie znaczy ze w innym kraju tez, nie wszystkie robia to bo chca, swiat nie jest taki kolorowy, duzo w nim czarnego.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Osobiście nic nie mam do zadbanych prostytutek, nie są one dla mnie żadnym powodem do obrzydzenia itd. Jeśli dana kobieta robi, to z własnej woli w celach zarobkowych, to dla mnie wszystko jest w porządku, ale jeśli ktoś daną osobę do tego zmusza, to niestety takiego czegoś nie popieram.  

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Jeżeli jakaś kobieta robi to z własnej woli, nie jest zmuszana przez kogoś lub okoliczności, to co komuś do tego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...