Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prostytutka ~ biznesmenka


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pewnie dla większości z Was "d****a" to głupia dziewczyna oddająca się za pieniądze. Niektórzy czują wstręt i brzydzą się taką osobą, a jak jest naprawdę?

Otóż d****a dzieli się na 2 kategorie

- d****a z natury

- d****a biznesmenka

 

Coraz więcej młodych kobiet w tym wykształcone studentki wybierają ten zawód :)

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja tam mam to w dupie co robią,nie interesuje mnie zycie innych choć przyznam że dziwki bym nie poslubił :v

 

Ale co jak co to hajs ładny mają,za 5h mogą zarobić do 1000 zł z czego wielu an to pracuje fizycznie przez 20 dni

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

No i co z tego?

to z tego że mógłbyś brać z nich przykład :D

 

K***a to k***a na c**j drążyć temat?

 

 

Latwy pieniądz,co w tym złego ? xD

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Jeżeli mówimy już o pannach lekkich obyczajów to nie nazywaj ich tak jak to robisz, tylko stosuj łagodniejsze słownictwo. To też człowiek i kobieta, która coś sobą reprezentuje.

 

Nie od dziś wiadomo, że kobiety/dziewczyny praktykujące taki zawód mają dobre dochody.

Opublikowano

Może rozwiń jakoś myśl albo zamknij temat. Co on ma niby wnośić? Takie pierdolenie bez sensu. D****a to dziwka. Taka z niej biznesmenka, że poruchasz, wypierdolisz strzała i 200zł oszczędzone.

Lepiej chyba zostać prezesem banku.

Opublikowano

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

 

Niby skąd masz takie info? Nie raz widziałam dokumenty na temat tych "śmierdzących, brudnych" pań, co zarabiają w ten sposób na życie, bo nie mają innego wyjścia. 

Opublikowano

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

K***a to kurwa. Nietrudno dawać dupy, gdy czegoś innego się nie potrafi. I dochody mają za różne fanaberie zainteresowanego. Ba, to w jaki sposób napełniają te worki na spermę nadaje się na niezłą powieść.  :v

Opublikowano

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

Dobra dobra, już nie broń siostry. D****a to dziwka, EOT.

RAsfepN.png
Opublikowano

 

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

 

Niby skąd masz takie info? Nie raz widziałam dokumenty na temat tych "śmierdzących, brudnych" pań, co zarabiają w ten sposób na życie, bo nie mają innego wyjścia. 

 

Nie mieć innego wyjścia. Najlepsza wymówka. 

Obaj jakoś dziwnie napisaliście. Robol w Polsce za najniższą będzie mieć dni łaski. Poza Polską może wykonywać to samo. Przeżyje i jeszcze coś odłoży.

Z dziwkami jest to samo. Jedne robią, bo żyją w skrajnej biedzie. Inne, bo chcą nowy zegarek patek filipa i torebke lui witon.

A jeszcze inne robią to całkiem za darmo, bo są zmuszane/szprycowane.

Takie z nich biznesmenki, że jak założą "działalność", to zaraz ktoś się zgłosi po prowizję.

 

@1361622928-U485574.pngDarth Agueis

Co do męskich usług tego typu. To nawet w tej branży kobiety są dyskryminowane. Starsze kobiety mogą dać za 1 godzinę więcej, niż taka k***a w dzień zarobi.

Opublikowano

Raczej bym nazwał je fachowo bizneswomen, no chyba że wypadłem z tematu i chodzi o męską stronę tego typu usług.

 

Zmuszanie kogoś do danej pracy, a dobrowolne przystąpienie do niej to różnica. Taka pani lekkich obyczajów, może sobie taki temat przeczytać i się zaśmiać, bo stać ją na to.

Opublikowano

Zmienić swoje postrzeganie na temat kobiet, które sprzedają swoje ciało i zrobią dosłownie wszystko za kasę na błyskotkę/zegarek/torebkę? Nie chodzi mi o takie, których sytuacja faktycznie zmusza do podjęcia takiej decyzji (skrajna bieda, chwilowe problemy finansowe itd.). Nie wyobrażam sobie, jak ktoś może wymagać szacunku do takich osób, skoro one same do siebie go nie mają?

Sposobów zarobienia kasy jest wiele, czasem wystarczy po prostu pomyśleć lub dobrze poszukać. Uczciwie i godnie. Nie oszukujmy się, prostytucja postrzegana jest jako "łatwy" pieniądz, ale wszyscy wiedzą, jakie konsekwencje to za sobą niesie, prędzej czy później - trudności w zbudowaniu normalnego życia, a nawet u niektórych zmiany w psychice (lekkie skrzywienia itd).

Opublikowano

 

No i co z tego

No i to że koledze się zawód podoba ale jest niestety płci męskiej i się nie da wy*ebać 

 

 

Nie uprzedzaj faktów.  :lenny:

Opublikowano

Temat rozbawia. :P Każdy ma inne zdanie co do kobiet, które się sprzedają. Niektóre dziewczyny zazdroszczą "pensji" inne przeklinają za brak szacunku do siebie samej. ­

A teraz niech no autor wyjaśni czym według niego różni się ta dz*** z natury a dz*** biznesmenka? Według mnie to to samo. I ta daje na lewo i prawo i tamta, oraz obie czerpią z tego korzyści materialne. 

"Because I'm a full grown lonely cat in the world."

Opublikowano

Temat rozbawia. :P Każdy ma inne zdanie co do kobiet, które się sprzedają. Niektóre dziewczyny zazdroszczą "pensji" inne przeklinają za brak szacunku do siebie samej. ­

A teraz niech no autor wyjaśni czym według niego różni się ta dz*** z natury a dz*** biznesmenka? Według mnie to to samo. I ta daje na lewo i prawo i tamta, oraz obie czerpią z tego korzyści materialne.

Dziwa z natury to taka która daje dupy z przyzwyczajenia na imprezach, melanżach, gdziekolwiek z kimkolwiek

 

Dziwa biznesmenka oferuje usługi seksualne za pieniądze przy czym zachowuje pełną higiene, kulture. Najczęściej zaprasza klientów do swojego lokum

Jest to jej sposób na życie i oddziela życie prywatne od zawodowego. Zapewne nie raz widzieliście dziwe gdzieś na mieście i nawet nie przyszłoby Wam na myśl że jest to dziwa

 

taka jest różnica :)

Opublikowano

dlaczego tak jest? fajna d****a kosztuje 200zł za 1h

osoba pracująca fizycznie w jakimś zakładzie przemysłowym zarabia 100zł dziennie za 10h harówy

także różnica jest kolosalna

Przeciętna dziweczka zarabia ~ 1500zł dziennie w skali miesiąca (dziwki nie mają weekendów :D ) będzie to ~ 45 tysięcy

wiadomo że nie codziennie zalicza ją 10 klientów więc powiedzmy że zarabiają srednio 30 tyś. miesięcznie czyli ~ pensja prezydenta RP

Poza tym większość ludzi kojarzy dziwki że śmierdzącymi, brudnymi szmatami, a tak naprawde są to zadbane kobiety mieszkające w pół-luksusowych mieszkaniach :)

także zmiencie swoje postrzeganie na temat tych kobiet :)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

PRZECIETNA D****A ZARABIA 30 TYSIECY MIESIECZNIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Tyś chyba k***a się umysłowo w podstawówce zatrzymał typie XDDDDDDDDDDDDDD

Żeby ktoś ci zapłacił 200zł za godzinę to musisz oferować tak dobre usługi, że 99% ludzi odpada na starcie więc to nie takie proste, ze każda lepsza k***a może się tak bawić i zarabiać to po pierwsze. Po drugie nawet jeśli są ludzie, którzy tyle płacą to są to pojedynczi klienci których na to stać, na więcej niż jednego ewentualnie dwóch dziennie nie licz, są też pewnie dni, że nie mają żadnego klienta, to nie jest praca na pełen etat jak w biedronce xD. Myślisz, że klienci walą drzwiami i oknami za taką cene jak jeszcze konkurencja jest duża? :D. Trzecia kwestia to to, że przecież te dziewczyny się u siebie w domu nie ruchają tylko wynajmują jakieś pokoje, które też muszą opłacić, więc w praktyce pewnie wyciągają do łapy jakieś 3 koła miesięcznie średnio a nie żadne 30 xD. A ostatnia sprawa jest taka, że sprzedawanie swojego ciała za pieniądze i dawanie się j**** we wszystkie dziury to nadal żałosna praktyka z mojego punktu widzenia, do której w życiu bym się nie zniżył, no ale co kto lubi. Jesli cię to jara i uwazasz, ze cos zmieniles tym debilnym tematem to tylko swiadczy o twojej niedojrzałości i mentalnej stulejce

 

pozdrawiam

Opublikowano

Omej gad. Jeszcze trochę i zaczną się tematy o BSD, stronach porno itp.  Nie macie o czym pisać.?. Powiedzmy sobie wprost tacy "ludzie" się sprzedają bo liczą na łatwą kasę. Później tylko mają pretensję do reszty czemu nikt ich nie szanuje. Aż mi się przypomniała afera w warsaw shore. D****a biznesmenka odrazu kojarzy mi się z osobą która daje na prawo i lewo dupy za awans itp :> D****a to dziwka nie ma podziału :>

IDcncno.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...