Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co denerwuje was najbardziej w CS:GO?


-m00n♥k-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nienawidzę cheaterów !!!!!!!!!!!!!! po prostu takiemu bym wpier... za to -.-

do tego nie lubię trolli i ludzi grający ciągle fulla i zero info od teamu..

Opublikowano

­

 

Dzieci pashy i izaka

Polaczków z gimnazjum

Płaczących dzieci

Zapomniałeś dodać Dzieci Islamusa ;)

 

@

- Ruskich

- Haxów

- Smerfów.

 

Z tych 3 powodów zakończyłem gre.

 

Ruskie carrują w c**j gier na globalu, ale co tam. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

 

­

 

Dzieci pashy i izaka

Polaczków z gimnazjum

Płaczących dzieci

Zapomniałeś dodać Dzieci Islamusa ;)

 

@

- Ruskich

- Haxów

- Smerfów.

 

Z tych 3 powodów zakończyłem gre.

 

Ruskie carrują w c**j gier na globalu, ale co tam. 

 

Dzieci płaczą bo przegrywają gre bo nie umią się komunikować. na rangaach +LEM Ruskie gra dobrze a czasami to dzięki niemu wygramy gierke...

UggNk9.gif

Opublikowano

Ja przez takie boostowane gówna i inne ch**e spadłem do dmg :P Byłem w supreme tutaj przegrać 2 mecze i spać do LE, potem wystarczyło grać z randomami i masz mge/dmg. Teraz CS to nie skillowa gra... Co mecz otwieraj tabele ze statami 20+ i przegrywaj mecze 16-11, 16-10. Potem taki boostoawny polaczek w przeciwnym teamie ze statami 2,3,4/15,16,17 pisze na czacie EZ.

Opublikowano

Ja przez takie boostowane gówna i inne ch**e spadłem do dmg :P Byłem w supreme tutaj przegrać 2 mecze i spać do LE, potem wystarczyło grać z randomami i masz mge/dmg. Teraz CS to nie skillowa gra... Co mecz otwieraj tabele ze statami 20+ i przegrywaj mecze 16-11, 16-10. Potem taki boostoawny polaczek w przeciwnym teamie ze statami 2,3,4/15,16,17 pisze na czacie EZ.

Cs to jest najbardziej skilowa gra :D jesli dla ciebie glupi obrazek pokazuje skilla to radze zmienic gre xD.

 

Zapomnialem dodać ze jeszcze dzieci JP armi czy isamu ktore wyzywaja randomow bo lepiej graja od pewnego czasu duzo tego na faceitach :( 

Opublikowano

Rosjanow co nie umieja zamknac japy... caly gadaja nawet nie mozna skupic na grze i ktos wyzej napiszal ze dzieciakow od izaka isamu i pashy ;3

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

mnie najbardziej denerwuje vac bo lece sobie juz 4 miesiac na smurfie z pewnym haxem a nadal clear

Opublikowano

­

 

Dzieci pashy i izaka

Polaczków z gimnazjum

Płaczących dzieci

Zapomniałeś dodać Dzieci Islamusa ;)

 

@

- Ruskich

- Haxów

- Smerfów.

 

Z tych 3 powodów zakończyłem gre.

Jak piszesz o Isamu, to dodaj też innych grajków, nitro, pingwiny itp.

Opublikowano

 

Polaczki ;_; Nieważne na jakim poziomie, zawsze takie same gówna. 

co ty gadasz ziomek, teraz mm'ów nie gram, ale kiedyś na globalach jak się grało przeciwko 5 polaczkom, to zawsze grali coś.

 

no niestety ale Pan Szazi ma pewnie mg2

Opublikowano

 

 

Polaczki ;_; Nieważne na jakim poziomie, zawsze takie same gówna. 

co ty gadasz ziomek, teraz mm'ów nie gram, ale kiedyś na globalach jak się grało przeciwko 5 polaczkom, to zawsze grali coś.

 

no niestety ale Pan Szazi ma pewnie mg2

 

 

Co prawda już nie gram w cs, ale mój rekord to 51 gier :)

554571424528483753872.png

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Nienawidze cs'a, mimo, ze lacznie rozegralem z 4k godzin.

Haxy

Tick

Kazda nacja

Skiny w kosmicznych cenach

I oczywiscie, ze z najlepszej strzelanki na swiecie, zmienila sie w jedno wielkie kasyno.

Opublikowano

- Ogólnie na wyższych rangach

- gracze z Wielkiej Brytanii

@kopyteczkoo ale to się ze sobą nie pokrywa, są albo gracze z Wielkiej Brytani albo gracze na wyższych rangach. ;)

 

@1373230489-U611928.pngShazzy nie grasz w cs, ale range masz. xD btw. ile płacisz?

 

Polecam unikać osób będących w grupach:

- izaksubs

- izako

- jparmia

- bicepsteam

 

etc.

 

Co do VAC, to chyba każdy dobrze wie, że ten AC jest o kant dupy potłuc.

Opublikowano

 

- Ogólnie na wyższych rangach

- gracze z Wielkiej Brytanii

@kopyteczkoo ale to się ze sobą nie pokrywa, są albo gracze z Wielkiej Brytani albo gracze na wyższych rangach. ;)

 

@1373230489-U611928.pngShazzy nie grasz w cs, ale range masz. xD btw. ile płacisz?

 

Polecam unikać osób będących w grupach:

- izaksubs

- izako

- jparmia

- bicepsteam

 

etc.

 

Co do VAC, to chyba każdy dobrze wie, że ten AC jest o kant dupy potłuc.

 

Zdanie wyrwane z kontekstu, pisałem o Rosjanach oraz Ukraińcach, a ty przyłączyłeś to do Wielkiej Brytanii :)

 

Tak, czy siak zależy jak się trafi, jednego dnia można mieć szczęście w doborze towarzyszy, natomiast w 2 wybory mogą być kompletnie nie trafione. 

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Głównie mnie denerwuje brak komunikacji od graczy w moim team'ie. Komunikacja w takiej grze to podstawa, a jak ludzie siedzą cicho, nawet nic nie napiszą to mam ochotę wyjść, bo to jest jak gra 1v5

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Zdanie wyrwane z kontekstu, pisałem o Rosjanach oraz Ukraińcach, a ty przyłączyłeś to do Wielkiej Brytanii :)

Wyrwane z kontekstu, ale nie przeinacza to twojej wypowiedzi tzn. skoro piszesz, że grasz na wyższych rangach, to raczej oczywiste że właśnie tam trafiasz graczy z wysp. Inna sprawa, gdy dla ciebie wyższa ranga to mg/mge lub z wyspiarzami grasz na jakimś smurfie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...