Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Medium] Aragium


Gość Weeker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Kiedy pety?

Prawdopodobnie nigdy :) a czemu to musi ci właściciel odpowiedzieć

Skullgirls_Emoticon_salt.png

Pajacyk? Szlachetnie

 

 

Pety są już na dev serwerze, więc czemu ich nie ma być?

 

Jajka z Wielkanocy będą użyteczne do petów. Owoce zaś do karmienia - tak jak obiecywałem.

W środy tylko coś robię... Mam ważniejsze sprawy, a raczej osoby. :)

 

 

Tak - szlachetnie.

Opublikowano

 

 

Kiedy pety?

Prawdopodobnie nigdy :) a czemu to musi ci właściciel odpowiedzieć

Skullgirls_Emoticon_salt.png

Pajacyk? Szlachetnie

 

 

Pety są już na dev serwerze, więc czemu ich nie ma być?

 

Jajka z Wielkanocy będą użyteczne do petów. Owoce zaś do karmienia - tak jak obiecywałem.

W środy tylko coś robię... Mam ważniejsze sprawy, a raczej osoby. :)

 

 

Tak - szlachetnie.

 

to czemu na wersje live wyszedł nowy swf a później go cofnęliście ? ;)

Hejo

Opublikowano

 

 

 

Kiedy pety?

Prawdopodobnie nigdy :) a czemu to musi ci właściciel odpowiedzieć

Skullgirls_Emoticon_salt.png

Pajacyk? Szlachetnie

 

 

Pety są już na dev serwerze, więc czemu ich nie ma być?

 

Jajka z Wielkanocy będą użyteczne do petów. Owoce zaś do karmienia - tak jak obiecywałem.

W środy tylko coś robię... Mam ważniejsze sprawy, a raczej osoby. :)

 

 

Tak - szlachetnie.

 

to czemu na wersje live wyszedł nowy swf a później go cofnęliście ? ;)

 

No bo jeszcze nie ma petów ;-;

Opublikowano

 

 

 

Kiedy pety?

Prawdopodobnie nigdy :) a czemu to musi ci właściciel odpowiedzieć

Skullgirls_Emoticon_salt.png

Pajacyk? Szlachetnie

 

 

Pety są już na dev serwerze, więc czemu ich nie ma być?

 

Jajka z Wielkanocy będą użyteczne do petów. Owoce zaś do karmienia - tak jak obiecywałem.

W środy tylko coś robię... Mam ważniejsze sprawy, a raczej osoby. :)

 

 

Tak - szlachetnie.

 

to czemu na wersje live wyszedł nowy swf a później go cofnęliście ? ;)

 

Ponieważ nie chcieliśmy dodawać petów wcześniej niż playa oraz w przeciągu miesiąca od ich dodania.

Opublikowano

­

 

 

­

 

 

Ponieważ nie chcieliśmy dodawać petów wcześniej niż playa oraz w przeciągu miesiąca od ich dodania.

 

 

Dlaczego tak?

Względy osobiste..

 

Oky, nie wnikam. Pytam bo to dziwne podejście.
Zawsze to dla was byłby plus gdyby pojawiło się coś zanim wprowadzili to na globalu :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

­

 

 

­

 

 

Ponieważ nie chcieliśmy dodawać petów wcześniej niż playa oraz w przeciągu miesiąca od ich dodania.

 

 

Dlaczego tak?

Względy osobiste..

 

Oky, nie wnikam. Pytam bo to dziwne podejście.

Zawsze to dla was byłby plus gdyby pojawiło się coś zanim wprowadzili to na globalu :)

Nie koniecznie na plus... Zauważ, że było przed globalem.

Opublikowano

 

­

 

 

­

 

 

Ponieważ nie chcieliśmy dodawać petów wcześniej niż playa oraz w przeciągu miesiąca od ich dodania.

 

 

Dlaczego tak?

Względy osobiste..

 

Oky, nie wnikam. Pytam bo to dziwne podejście.

Zawsze to dla was byłby plus gdyby pojawiło się coś zanim wprowadzili to na globalu :)

Nie koniecznie na plus... Zauważ, że było przed globalem.

 

Podobno zaatakowaliście ZRT-Game bez powodu. Czy to prawda?

Opublikowano

Coraz większy syf.Nie dość ze błąd by dołączyć do wojen gildyjnych.To gracza z gildy nie da się wywalić.(co wiszą co są zaproszeni)

                                                                                         

 

Hardstyle Djkostekno1

 

vip.jpg

Nowicjusz
Opublikowano

bug w gildi jest nie da sie usunac tych zaproszonych osob i tak samo w karczmie zabiera czasem za zadania grzyby

Opublikowano

Ha ha F5 i uja.Daremnie.Nie umią to naprawić.

                                                                                         

 

Hardstyle Djkostekno1

 

vip.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...