Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Budowniczych/Moderatorów/Techników! PROJEKT GOTHIC!


Matis55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jako iż jestem wielkim fajnem gry pt. Gothic chciałbym stworzyć serwer na nim oparty ale żeby to zrobić potrzebuję ludzi którzy mi pomogą to wszystko ogarnąć!


Odrazu mówię że nie porzucę projektu po kilku dniach/tygodniach!


 


Moderator


Czego oczekuję?


-15+;


-umiejętność pisania poprawną polszczyzną;


-bycie ogarniętym;


-minimum 2-3h na serwerze;


-współpracy


 


 


 


Budowniczy


-12+;


-umiejętność budowania;


-duża ilość spędzanego czasu na serwerze przy tworzeniu budowli;


 


 


 


Technik


-14+;


-umiejętność pisania pluginów oraz skryptów;


-naprawiania błędów;


 


 


 



Sponsor


-zakupienie domeny


-strona www


-Team Speak 3



 


Co oferuję? (Sponsor)


-możliwość wprowadzania rzeczy na serwer


-% z itemshopu


-ogarniętą ekipę


 


 


 


 


Co oferuję?


-15+;


-jestem ogarnięty;


-jestem w stanie pomóc Budowniczemu jak i Technikowi; (Nie potrafię pisać pluginów ani skryptów ale potrafię konfigurować pluginy);


-współpracuję;


-piszę poprawną polszczyzną;


 


 


 


Kontakt:


GG:48474253


PW


 


 


 


Mam nadzieję że uda mi się skompletować zepsół i razem stworzymy serwer oparty na Gothicu!


Opublikowano

Lekko tego nie rozumiem szukasz sponsora i technika.. Czyli, że oni będą tam najwięcej robić. A ty ? Będziesz tylko z tego brał pieniądze ?. Według mnie to troche słabe. Trochę to mało opłacalne nie sądzisz ?­

Opublikowano

@up Ja pieniędzy nie biorę z serwera żadnych wszystko trafia w ręcę sponsora a on za nie opłaca wszystko ;) Ja mogę zajmować się TS3/konfigurowaniem pilków/strony itp... 

Opublikowano

Nie wiem czy aktualnie ale piszę :)
                                                                                        Jak masz na imię?: Marcin

Ile masz lat?: 13
Jaka posada Cię interesuje?: Technik
Ile jesteś w stanie poświęcać czasu dziennie?: 3-4 godziny dziennie
Opowiedz nam coś o sobie: Mam na imię Marcin. Interesuję się grami komputerowymi oraz piłką nożną. Lubię grać w minecraft, oraz CounterStrike Global Offenisive.
Dlaczego mamy wybrać Ciebie?: Ponieważ znam się na tym. Byłem nie raz technikiem raz adminem na serwerach. Nie trolluje. Posiadam mikrofon, skype oraz TeamSpeak3. Lubię poznawać nowych graczy oraz nowe znajomości. Jestem miły, oraz pomocny. Będę mega zaangażowany w tego typu sprawy.
Technik:

Imię: Marcin
Lat: 13
Umiejętnośc
:
1.Pisanie pluginów jak i skryptów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...