Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wazznet.com - Stworzony przez ludzi dla ludzi - AKTUALIZACJE!


kacper150c

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1z10.png

 

Już w ten piątek 27.01.2017 o godzinie 19:00 odbędzie się event "Jeden z Dziesięciu".

 

Jesteś mądry, utalentowany, żądny wiedzy? To jest właśnie ten dzień, w którym możesz wykazać się inteligencją.

 

Chcesz wziąć udział? Wejdź na TeamSpeaka i zgłoś się do organizatorów - oni przekażą Ci wszystkie szczegóły.

Opublikowano

Hmm, prezentacja wygląda bardzo ładnie nawet bez jakiejś tam grafiki.

Plusy: 

  • Fajny wygląd teamspeaka,
  • Pomocna administracja.
Opublikowano

 

Hmm, prezentacja wygląda bardzo ładnie nawet bez jakiejś tam grafiki.

Plusy: 

  • Fajny wygląd teamspeaka,
  • Pomocna administracja.

 

 

Dziękujemy tobie @Casual za pozytywną opinię naszej społeczności. Oczywiście zapraszamy ciebie na Event "Jeden z dziesięciu", na którym możesz pokazać że ty tu rządzisz.

Opublikowano

Drodzy Użytkownicy,

 

ekipa Wazznet zdecydowała się przygotować dla Was kilka eventów w nadchodzącym miesiącu. Poniżej znajdziecie pełen rozkład jazdy na luty. Zachęcamy do wspólnej zabawy podczas zróżnicowanych tematycznie eventów! :)

 

Event Karaoke, który będzie już 03.02.2017r o godzinie 18:00.

 

HaxBall, już 10.02.2017r o godzinie 19:00, będzie event HaxBall 2vs2.

 

Już 17.02.2017r o godzinie 18:00 odbędzie się event League of Legends

 

Na samym końcu będzie Event drawpile który odbędzie się 18.02.2017 o godzinie 19:00.

 

Więcej informacji na temat eventów tutaj.

Opublikowano

Ts nawet fajny tylko że stowarzyszenie rly? Pozdrawiam G..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam,

 

dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. W chwili obecnej prowadzimy intensywne prace nad rewitalizacją wszystkich usług, w tym również TeamSpeak'a i portalu.

 

Tak - wybraliśmy formę zarejestrowanej działalności, czyli stowarzyszenia z wpisem KRS. Oznacza to, że jesteśmy pełnoprawną działalnością (KRS/NIP/REGON), co daje nam ogromne możliwości oraz mamy ustosunkowany warunek względem obowiązującego prawa (w tym prawa gospodarczego).

 

Teraz proszę, wskaż mi które z konkurencyjnych TeamSpeak'ów mają określoną formę prawną (nawet strony internetowe nie spełniają wymogów prawa Rzeczypospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej). Prawda jest taka że my, nie moglibyśmy spać spokojnie, gdybyśmy byli w jakikolwiek sposób podatni prawnie na działanie szkodliwe względem naszej aktywności.

 

Nie jesteśmy zawistni, ale w bardzo prosty sposób będziemy dochodzić swoich praw względem każdej osoby która działa nam na szkodę i właśnie tego typu (so called) "konkurencja" powinna obawiać się różnego rodzaju kontroli (czy to skarbowych czy inspektoratów względem prowadzonej działalności) - ciekawe co wtedy? Prawo na całe szczęście jest srogie, nawet względem młodocianych, prywatnych właścicieli domen, usług internetowych czy bezprawnych działalności mających znamiona zarobkowych i rodzice mogą zgrzytać zębami widząc kary z czterema zerami na końcu do zapłacenia - my tego problemu nie mamy i bać się nie musimy ;)

 

Serdecznie pozdrawiamy,

~Wazznet crew

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...