Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wazznet.com - Stworzony przez ludzi dla ludzi - AKTUALIZACJE!


kacper150c

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gFX5oqc.jpg


 


 


Już w ten piątek, tj. 23 grudnia 2016 r. o godzinie 17:00 zapraszamy serdecznie na event Minecraft. W okresie świątecznym organizujemy także wiele innych eventów takich jak turniej League of Legends, event Karaoke oraz event graficzny Drawpile.

 

Więcej informacji na temat wszystkich eventów znajdziecie tutaj.

Opublikowano

ChristmasDrawpile.png

 

Drodzy użytkownicy,

 

Dzisiaj o godzinie 18:00 ukaże się na naszym TeamSpeaku Event drawpile, z całą przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich na ostatni Event w tym roku 2016.

Opublikowano

No dobra, wszedłem bo chciałem sprawdzić to że się chwalicie językiem Angielskim. Wchodzę na serwer, i uwaga:

 

 

 

<13:59:38> "Wazznet!User": Witaj Pantoflarz na Wazznet TeamSpeak server.
 
Twoje konto jest jeszcze zarejestrowane!
 
Aby korzystać w pełni z funkcjonalności naszego TeamSpeaka zarejestruj swoje konto na naszym portalu a następnie skorzystaj z menadżera konta TeamSpeak. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
 
Welcome Pantoflarz to Wazznet TeamSpeak server.
 
Your account is not registered!
 
To use all of our TeamSpeak features register your account on our portal and then use our TeamSpeak account manager. More information you will find here.

 
To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?
 
Po chwili, specjalnie, aby tylko mieć pretekst do rozmowy z Adminem gdyż nie podoba mi się to że rejestracja jest przez portal i jednak chciałbym porozomawiać z człowiekiem a nie maszyną, udaje się na Centrum Pomocy / Help Desk'a.
 
Wchodzi Adminka o nicku Galicja (UID : q6V4MjeJhmZtZYDm6LNL07VPsOw=)
 
Odzywam się po angielsku, Pani wyraznie nie ogarnia co ja do niej mówię.
 
Ja: Can you register my account please?
 
Admin: Wait
 
..... czekam .....
 
Ja: So will you be able to help me?
 
Admin: Website
 
Ja: So I have to go on the website and then register my account on there? Is that right?
 
... admin wali w klawiature szukając czegoś ...
 
Admin: URL (podaje linka i mówi jednym słowem do mnie: URL)
 
... otwieram linka ...
 
Ja: So I have to go and make an account on the portal, then login and go into the TeamSpeak Services section and register my account that way. I see. Is there any way for you to do it if I don't want to do that?
 
... cisza ...
... cisza ...
... cisza ...
 
poddaje się
 
Ja: Okay thank you
 
Admin ani be ani me.
 
Wniosek?
 
Po co robicie TeamSpeak'a w dwóch językach jak Admini i tak nie potrafią się nimi posługiwać, są niemili i nieprzyjazni? Jak otrzymywałem jedno słowne odpowiedzi poczułem się jak intruz, bo wydawało mi się że to jakby wielka łaska była że Adminka raczy cokolwiek powiedzieć.
 
Druga sprawa, to już oczywiscie wasza sprawa, nie rozumiem przymusu rejestracji konta na stronie żeby tylko registerke dostać. Jak dla mnie niepotrzebny overkill.
 
+
 
<14:02:11> "Wazznet Bot" dropped (connection lost)
<14:02:11> "HelpDesk | Centrum Pomocy" dropped (connection lost)
 
nie sugeruje stabilności
 
(godziny inne gdyż w UK jestem godzinę za wami ;p)
 
Mogę prosić o jakieś stanowisko w sprawie znajomości języka angielskiego przez Administrację?
 
Pozdrawiam

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

No dobra, wszedłem bo chciałem sprawdzić to że się chwalicie językiem Angielskim. Wchodzę na serwer, i uwaga:

 

 

 

<13:59:38> "Wazznet!User": Witaj Pantoflarz na Wazznet TeamSpeak server.
 
Twoje konto jest jeszcze zarejestrowane!
 
Aby korzystać w pełni z funkcjonalności naszego TeamSpeaka zarejestruj swoje konto na naszym portalu a następnie skorzystaj z menadżera konta TeamSpeak. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
 
Welcome Pantoflarz to Wazznet TeamSpeak server.
 
Your account is not registered!
 
To use all of our TeamSpeak features register your account on our portal and then use our TeamSpeak account manager. More information you will find here.

 
To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?
 
Po chwili, specjalnie, aby tylko mieć pretekst do rozmowy z Adminem gdyż nie podoba mi się to że rejestracja jest przez portal i jednak chciałbym porozomawiać z człowiekiem a nie maszyną, udaje się na Centrum Pomocy / Help Desk'a.
 
Wchodzi Adminka o nicku Galicja (UID : q6V4MjeJhmZtZYDm6LNL07VPsOw=)
 
Odzywam się po angielsku, Pani wyraznie nie ogarnia co ja do niej mówię.
 
Ja: Can you register my account please?
 
Admin: Wait
 
..... czekam .....
 
Ja: So will you be able to help me?
 
Admin: Website
 
Ja: So I have to go on the website and then register my account on there? Is that right?
 
... admin wali w klawiature szukając czegoś ...
 
Admin: URL (podaje linka i mówi jednym słowem do mnie: URL)
 
... otwieram linka ...
 
Ja: So I have to go and make an account on the portal, then login and go into the TeamSpeak Services section and register my account that way. I see. Is there any way for you to do it if I don't want to do that?
 
... cisza ...
... cisza ...
... cisza ...
 
poddaje się
 
Ja: Okay thank you
 
Admin ani be ani me.
 
Wniosek?
 
Po co robicie TeamSpeak'a w dwóch językach jak Admini i tak nie potrafią się nimi posługiwać, są niemili i nieprzyjazni? Jak otrzymywałem jedno słowne odpowiedzi poczułem się jak intruz, bo wydawało mi się że to jakby wielka łaska była że Adminka raczy cokolwiek powiedzieć.
 
Druga sprawa, to już oczywiscie wasza sprawa, nie rozumiem przymusu rejestracji konta na stronie żeby tylko registerke dostać. Jak dla mnie niepotrzebny overkill.
 
+
 
<14:02:11> "Wazznet Bot" dropped (connection lost)
<14:02:11> "HelpDesk | Centrum Pomocy" dropped (connection lost)
 
nie sugeruje stabilności
 
(godziny inne gdyż w UK jestem godzinę za wami ;p)
 
Mogę prosić o jakieś stanowisko w sprawie znajomości języka angielskiego przez Administrację?
 
Pozdrawiam

 

 
1 primo: nowy TeamSpeak jest w przygotowaniu, lecz priorytetowem jest nowa strona oraz nowy menadżer konta TeamSpeak z ładnym restful API.
2 secundo: "To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?" - czeski błąd w wiadomości bota - już został naprawiony, dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi.
3 trieto: Galicja jest JuniorAdminem i to od niedawna. Trudno znaleźć administrację, która w pełni ogarnia na poziomie FCE/CAE język angielski, lecz ręczę za każdego z administracji wyższej. Galicja tym razem po prostu dała ciała i nie wezwała kogoś, kto potrafi komunikatywnie porozumieć się w języku angielskim - tutaj również dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem, udoskonalimy komunikację w języku angielskim dla nowych administratorów.
4 quatro: Wszystko co mamy jest zarówno w języku polskim jak i angielskim, zaś wszelakie instrukcje znajdują się na stronie. Zbieramy ludzi z całego świata, którzy przychodzą i rozmawiają z nami wieczorami bez najmniejszego problemu w języku angielskim, także ta jedna absolutnie nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem.
 
Co do "stabilności" - znajdź proszę jakikolwiek projekt, sieć serwerów czy TeamSpeak'a który może sobie pozwolić na takie możliwości techniczne jakie my mamy. Logi, które przedstawiłeś, to cron dla SinusBot'a, który restartuje się co 3h ze względu na błędy API najnowszej wersji i jest to workaround - po to właśnie, żeby usługa była stabilna. Lepiej o "stabilność" zapytaj twórców sinusbota, którzy jeszcze tego nie ogarnęli a nie zrzucaj to na nas, bo wszystkie kwestie techniczne ogarniałem ja i wiem, że nikt nie jest w stanie tego zrobić w taki sposób.
 
Summa summarum - jeżeli strona, instrukcje i cała nasza działalność nie jest dla Ciebie wyznacznikiem znajomości języka angielskiego, którym posługujemy się właściwie non stop w życiu codziennym (m.in. ze względów zawodowych), swoją ocenę opierasz o reakcję jednej, młodej Junior administratorki, zaś stabilność przyrównujesz do SinusBot'a, który celowo restartuje się co 3 godziny to z przykrością muszę stwierdzić, iż Twoja ocena jest strasznie powierzchowna i błędna. Serdecznie zapraszam do częstszego odwiedzania naszego TeamSpeak'a, aby upewnić się, że tak nie jest.
 
Serdecznie pozdrawiam,
~Spoofy
Administracja Wazznet
Opublikowano

 

 

No dobra, wszedłem bo chciałem sprawdzić to że się chwalicie językiem Angielskim. Wchodzę na serwer, i uwaga:

 

 

 

<13:59:38> "Wazznet!User": Witaj Pantoflarz na Wazznet TeamSpeak server.
 
Twoje konto jest jeszcze zarejestrowane!
 
Aby korzystać w pełni z funkcjonalności naszego TeamSpeaka zarejestruj swoje konto na naszym portalu a następnie skorzystaj z menadżera konta TeamSpeak. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
 
Welcome Pantoflarz to Wazznet TeamSpeak server.
 
Your account is not registered!
 
To use all of our TeamSpeak features register your account on our portal and then use our TeamSpeak account manager. More information you will find here.

 
To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?
 
Po chwili, specjalnie, aby tylko mieć pretekst do rozmowy z Adminem gdyż nie podoba mi się to że rejestracja jest przez portal i jednak chciałbym porozomawiać z człowiekiem a nie maszyną, udaje się na Centrum Pomocy / Help Desk'a.
 
Wchodzi Adminka o nicku Galicja (UID : q6V4MjeJhmZtZYDm6LNL07VPsOw=)
 
Odzywam się po angielsku, Pani wyraznie nie ogarnia co ja do niej mówię.
 
Ja: Can you register my account please?
 
Admin: Wait
 
..... czekam .....
 
Ja: So will you be able to help me?
 
Admin: Website
 
Ja: So I have to go on the website and then register my account on there? Is that right?
 
... admin wali w klawiature szukając czegoś ...
 
Admin: URL (podaje linka i mówi jednym słowem do mnie: URL)
 
... otwieram linka ...
 
Ja: So I have to go and make an account on the portal, then login and go into the TeamSpeak Services section and register my account that way. I see. Is there any way for you to do it if I don't want to do that?
 
... cisza ...
... cisza ...
... cisza ...
 
poddaje się
 
Ja: Okay thank you
 
Admin ani be ani me.
 
Wniosek?
 
Po co robicie TeamSpeak'a w dwóch językach jak Admini i tak nie potrafią się nimi posługiwać, są niemili i nieprzyjazni? Jak otrzymywałem jedno słowne odpowiedzi poczułem się jak intruz, bo wydawało mi się że to jakby wielka łaska była że Adminka raczy cokolwiek powiedzieć.
 
Druga sprawa, to już oczywiscie wasza sprawa, nie rozumiem przymusu rejestracji konta na stronie żeby tylko registerke dostać. Jak dla mnie niepotrzebny overkill.
 
+
 
<14:02:11> "Wazznet Bot" dropped (connection lost)
<14:02:11> "HelpDesk | Centrum Pomocy" dropped (connection lost)
 
nie sugeruje stabilności
 
(godziny inne gdyż w UK jestem godzinę za wami ;p)
 
Mogę prosić o jakieś stanowisko w sprawie znajomości języka angielskiego przez Administrację?
 
Pozdrawiam

 

 
1 primo: nowy TeamSpeak jest w przygotowaniu, lecz priorytetowem jest nowa strona oraz nowy menadżer konta TeamSpeak z ładnym restful API.
2 secundo: "To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?" - czeski błąd w wiadomości bota - już został naprawiony, dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi.
3 trieto: Galicja jest JuniorAdminem i to od niedawna. Trudno znaleźć administrację, która w pełni ogarnia na poziomie FCE/CAE język angielski, lecz ręczę za każdego z administracji wyższej. Galicja tym razem po prostu dała ciała i nie wezwała kogoś, kto potrafi komunikatywnie porozumieć się w języku angielskim - tutaj również dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem, udoskonalimy komunikację w języku angielskim dla nowych administratorów.
4 quatro: Wszystko co mamy jest zarówno w języku polskim jak i angielskim, zaś wszelakie instrukcje znajdują się na stronie. Zbieramy ludzi z całego świata, którzy przychodzą i rozmawiają z nami wieczorami bez najmniejszego problemu w języku angielskim, także ta jedna absolutnie nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem.
 
Co do "stabilności" - znajdź proszę jakikolwiek projekt, sieć serwerów czy TeamSpeak'a który może sobie pozwolić na takie możliwości techniczne jakie my mamy. Logi, które przedstawiłeś, to cron dla SinusBot'a, który restartuje się co 3h ze względu na błędy API najnowszej wersji i jest to workaround - po to właśnie, żeby usługa była stabilna. Lepiej o "stabilność" zapytaj twórców sinusbota, którzy jeszcze tego nie ogarnęli a nie zrzucaj to na nas, bo wszystkie kwestie techniczne ogarniałem ja i wiem, że nikt nie jest w stanie tego zrobić w taki sposób.
 
Summa summarum - jeżeli strona, instrukcje i cała nasza działalność nie jest dla Ciebie wyznacznikiem znajomości języka angielskiego, którym posługujemy się właściwie non stop w życiu codziennym (m.in. ze względów zawodowych), swoją ocenę opierasz o reakcję jednej, młodej Junior administratorki, zaś stabilność przyrównujesz do SinusBot'a, który celowo restartuje się co 3 godziny to z przykrością muszę stwierdzić, iż Twoja ocena jest strasznie powierzchowna i błędna. Serdecznie zapraszam do częstszego odwiedzania naszego TeamSpeak'a, aby upewnić się, że tak nie jest.
 
Serdecznie pozdrawiam,
~Spoofy
Administracja Wazznet

 

 

No widzisz, moja ocena może nie jest fair, ale jednak jedyna okazja jaką miałem wstąpić na serwer a nie popisaliście się jak dla mnie :)

 

Osobiście, gdybym robił rekrutację na Admina wiedząc że używamy angielskiego, moim pierwszym pytaniem do Admina byłoby czy ty wogóle umiesz się nim posługiwać, przed przyjęciem na NA czy JA czy co wy tam macie, więc jak dla mnie to żadne tłumaczenie.

 

Co do poziomu zaawansowania, ja tego nie kwestionowałem, to ty z tym wypaliłeś. Ja tylko zwróciłem uwagę na to że po prostu nie podoba mi się przymusowe robienie tego konta itp ;)

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

No dobra, wszedłem bo chciałem sprawdzić to że się chwalicie językiem Angielskim. Wchodzę na serwer, i uwaga:

 

 

 

<13:59:38> "Wazznet!User": Witaj Pantoflarz na Wazznet TeamSpeak server.
 
Twoje konto jest jeszcze zarejestrowane!
 
Aby korzystać w pełni z funkcjonalności naszego TeamSpeaka zarejestruj swoje konto na naszym portalu a następnie skorzystaj z menadżera konta TeamSpeak. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
 
Welcome Pantoflarz to Wazznet TeamSpeak server.
 
Your account is not registered!
 
To use all of our TeamSpeak features register your account on our portal and then use our TeamSpeak account manager. More information you will find here.

 
To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?
 
Po chwili, specjalnie, aby tylko mieć pretekst do rozmowy z Adminem gdyż nie podoba mi się to że rejestracja jest przez portal i jednak chciałbym porozomawiać z człowiekiem a nie maszyną, udaje się na Centrum Pomocy / Help Desk'a.
 
Wchodzi Adminka o nicku Galicja (UID : q6V4MjeJhmZtZYDm6LNL07VPsOw=)
 
Odzywam się po angielsku, Pani wyraznie nie ogarnia co ja do niej mówię.
 
Ja: Can you register my account please?
 
Admin: Wait
 
..... czekam .....
 
Ja: So will you be able to help me?
 
Admin: Website
 
Ja: So I have to go on the website and then register my account on there? Is that right?
 
... admin wali w klawiature szukając czegoś ...
 
Admin: URL (podaje linka i mówi jednym słowem do mnie: URL)
 
... otwieram linka ...
 
Ja: So I have to go and make an account on the portal, then login and go into the TeamSpeak Services section and register my account that way. I see. Is there any way for you to do it if I don't want to do that?
 
... cisza ...
... cisza ...
... cisza ...
 
poddaje się
 
Ja: Okay thank you
 
Admin ani be ani me.
 
Wniosek?
 
Po co robicie TeamSpeak'a w dwóch językach jak Admini i tak nie potrafią się nimi posługiwać, są niemili i nieprzyjazni? Jak otrzymywałem jedno słowne odpowiedzi poczułem się jak intruz, bo wydawało mi się że to jakby wielka łaska była że Adminka raczy cokolwiek powiedzieć.
 
Druga sprawa, to już oczywiscie wasza sprawa, nie rozumiem przymusu rejestracji konta na stronie żeby tylko registerke dostać. Jak dla mnie niepotrzebny overkill.
 
+
 
<14:02:11> "Wazznet Bot" dropped (connection lost)
<14:02:11> "HelpDesk | Centrum Pomocy" dropped (connection lost)
 
nie sugeruje stabilności
 
(godziny inne gdyż w UK jestem godzinę za wami ;p)
 
Mogę prosić o jakieś stanowisko w sprawie znajomości języka angielskiego przez Administrację?
 
Pozdrawiam

 

 
1 primo: nowy TeamSpeak jest w przygotowaniu, lecz priorytetowem jest nowa strona oraz nowy menadżer konta TeamSpeak z ładnym restful API.
2 secundo: "To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?" - czeski błąd w wiadomości bota - już został naprawiony, dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi.
3 trieto: Galicja jest JuniorAdminem i to od niedawna. Trudno znaleźć administrację, która w pełni ogarnia na poziomie FCE/CAE język angielski, lecz ręczę za każdego z administracji wyższej. Galicja tym razem po prostu dała ciała i nie wezwała kogoś, kto potrafi komunikatywnie porozumieć się w języku angielskim - tutaj również dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem, udoskonalimy komunikację w języku angielskim dla nowych administratorów.
4 quatro: Wszystko co mamy jest zarówno w języku polskim jak i angielskim, zaś wszelakie instrukcje znajdują się na stronie. Zbieramy ludzi z całego świata, którzy przychodzą i rozmawiają z nami wieczorami bez najmniejszego problemu w języku angielskim, także ta jedna absolutnie nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem.
 
Co do "stabilności" - znajdź proszę jakikolwiek projekt, sieć serwerów czy TeamSpeak'a który może sobie pozwolić na takie możliwości techniczne jakie my mamy. Logi, które przedstawiłeś, to cron dla SinusBot'a, który restartuje się co 3h ze względu na błędy API najnowszej wersji i jest to workaround - po to właśnie, żeby usługa była stabilna. Lepiej o "stabilność" zapytaj twórców sinusbota, którzy jeszcze tego nie ogarnęli a nie zrzucaj to na nas, bo wszystkie kwestie techniczne ogarniałem ja i wiem, że nikt nie jest w stanie tego zrobić w taki sposób.
 
Summa summarum - jeżeli strona, instrukcje i cała nasza działalność nie jest dla Ciebie wyznacznikiem znajomości języka angielskiego, którym posługujemy się właściwie non stop w życiu codziennym (m.in. ze względów zawodowych), swoją ocenę opierasz o reakcję jednej, młodej Junior administratorki, zaś stabilność przyrównujesz do SinusBot'a, który celowo restartuje się co 3 godziny to z przykrością muszę stwierdzić, iż Twoja ocena jest strasznie powierzchowna i błędna. Serdecznie zapraszam do częstszego odwiedzania naszego TeamSpeak'a, aby upewnić się, że tak nie jest.
 
Serdecznie pozdrawiam,
~Spoofy
Administracja Wazznet

 

 

No widzisz, moja ocena może nie jest fair, ale jednak jedyna okazja jaką miałem wstąpić na serwer a nie popisaliście się jak dla mnie :)

 

Osobiście, gdybym robił rekrutację na Admina wiedząc że używamy angielskiego, moim pierwszym pytaniem do Admina byłoby czy ty wogóle umiesz się nim posługiwać, przed przyjęciem na NA czy JA czy co wy tam macie, więc jak dla mnie to żadne tłumaczenie.

 

Co do poziomu zaawansowania, ja tego nie kwestionowałem, to ty z tym wypaliłeś. Ja tylko zwróciłem uwagę na to że po prostu nie podoba mi się przymusowe robienie tego konta itp ;)

 

 

Dlatego raz jeszcze dziękujemy za Twoją opinię i już tłumaczymy kilka kwestii.
Możesz nam zaufać, że administrację szkolimy w taki sposób, że raczej na próżno szukać takiego supportu dla user'ów gdziekolwiek indziej. Ta administratorka jest młoda i na pewno zajmiejmy się tym problemem, lecz cała reszta potrafiłaby komunikatywnie przekazać wszelakie informacje. Dodatkowo Galicja została przez nas "zagarnięta" z racji jej znajomości języka niemieckiego, ponieważ posiadamy także grono użytkownikow niemieckojęzycznych, dla których jest ona ratunkiem, bo my wszyscy jesteśmy głównie anglojęzyczni. Obsługujemy także od czasu do czasu kilku użytkowników hiszpańsko- i portugalskojęzycznych stąd uważamy, że po prostu mały peszek, że trafiłeś na administratorkę, która językowo zajmuje się troszeczkę innym targetem.
 
TeamSpeak mimo wszystko jest głównie dla targetu polskojęzycznego, ale nie chcemy się zamykać na użytkowników, którzy pojawiają się z innych krajów: Anglia, Kanada, Niemcy, Francja, Hiszpania, Szwecja i wiele więcej.
 
Dlatego też 90% naszej administracji bez problemu porozumiewa się w języku angielskim, a przynajmniej jest na tyle komunikatywna, że przekaże informacje komu trzeba i odpowiednie osoby mogą się nią zająć. Jak już raz wspominaliśmy, Galicja jest z nami od niedawna i niestety troszeczkę spanikowała. Bierzemy sobie do serca Twoje uwagi i podziałamy z administracją tak, aby sytuacja się więcej nie powtórzyła.
 
Dodamy jeszcze, że nikt nie ma "przymusu tworzenia konta" - może pozostać przecież na randze guest bez najmiejszego problemu, zaś opcja rejestracji jest po to, ażeby naprawić to co TeamSpeak zwalił, tzn. przywracanie wszelakich uprawnień i rang po zmianie identity za pomocą właśnie takiej autentykacji.
 
Niemniej dzięki za opinię i raz jeszcze serdecznie pozdrawiamy,
~ Spoofy i Paulina
Administracja Wazznet
Opublikowano

 

 

 

 

No dobra, wszedłem bo chciałem sprawdzić to że się chwalicie językiem Angielskim. Wchodzę na serwer, i uwaga:

 

 

 

<13:59:38> "Wazznet!User": Witaj Pantoflarz na Wazznet TeamSpeak server.
 
Twoje konto jest jeszcze zarejestrowane!
 
Aby korzystać w pełni z funkcjonalności naszego TeamSpeaka zarejestruj swoje konto na naszym portalu a następnie skorzystaj z menadżera konta TeamSpeak. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.
 
Welcome Pantoflarz to Wazznet TeamSpeak server.
 
Your account is not registered!
 
To use all of our TeamSpeak features register your account on our portal and then use our TeamSpeak account manager. More information you will find here.

 
To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?
 
Po chwili, specjalnie, aby tylko mieć pretekst do rozmowy z Adminem gdyż nie podoba mi się to że rejestracja jest przez portal i jednak chciałbym porozomawiać z człowiekiem a nie maszyną, udaje się na Centrum Pomocy / Help Desk'a.
 
Wchodzi Adminka o nicku Galicja (UID : q6V4MjeJhmZtZYDm6LNL07VPsOw=)
 
Odzywam się po angielsku, Pani wyraznie nie ogarnia co ja do niej mówię.
 
Ja: Can you register my account please?
 
Admin: Wait
 
..... czekam .....
 
Ja: So will you be able to help me?
 
Admin: Website
 
Ja: So I have to go on the website and then register my account on there? Is that right?
 
... admin wali w klawiature szukając czegoś ...
 
Admin: URL (podaje linka i mówi jednym słowem do mnie: URL)
 
... otwieram linka ...
 
Ja: So I have to go and make an account on the portal, then login and go into the TeamSpeak Services section and register my account that way. I see. Is there any way for you to do it if I don't want to do that?
 
... cisza ...
... cisza ...
... cisza ...
 
poddaje się
 
Ja: Okay thank you
 
Admin ani be ani me.
 
Wniosek?
 
Po co robicie TeamSpeak'a w dwóch językach jak Admini i tak nie potrafią się nimi posługiwać, są niemili i nieprzyjazni? Jak otrzymywałem jedno słowne odpowiedzi poczułem się jak intruz, bo wydawało mi się że to jakby wielka łaska była że Adminka raczy cokolwiek powiedzieć.
 
Druga sprawa, to już oczywiscie wasza sprawa, nie rozumiem przymusu rejestracji konta na stronie żeby tylko registerke dostać. Jak dla mnie niepotrzebny overkill.
 
+
 
<14:02:11> "Wazznet Bot" dropped (connection lost)
<14:02:11> "HelpDesk | Centrum Pomocy" dropped (connection lost)
 
nie sugeruje stabilności
 
(godziny inne gdyż w UK jestem godzinę za wami ;p)
 
Mogę prosić o jakieś stanowisko w sprawie znajomości języka angielskiego przez Administrację?
 
Pozdrawiam

 

 
1 primo: nowy TeamSpeak jest w przygotowaniu, lecz priorytetowem jest nowa strona oraz nowy menadżer konta TeamSpeak z ładnym restful API.
2 secundo: "To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?" - czeski błąd w wiadomości bota - już został naprawiony, dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi.
3 trieto: Galicja jest JuniorAdminem i to od niedawna. Trudno znaleźć administrację, która w pełni ogarnia na poziomie FCE/CAE język angielski, lecz ręczę za każdego z administracji wyższej. Galicja tym razem po prostu dała ciała i nie wezwała kogoś, kto potrafi komunikatywnie porozumieć się w języku angielskim - tutaj również dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem, udoskonalimy komunikację w języku angielskim dla nowych administratorów.
4 quatro: Wszystko co mamy jest zarówno w języku polskim jak i angielskim, zaś wszelakie instrukcje znajdują się na stronie. Zbieramy ludzi z całego świata, którzy przychodzą i rozmawiają z nami wieczorami bez najmniejszego problemu w języku angielskim, także ta jedna absolutnie nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem.
 
Co do "stabilności" - znajdź proszę jakikolwiek projekt, sieć serwerów czy TeamSpeak'a który może sobie pozwolić na takie możliwości techniczne jakie my mamy. Logi, które przedstawiłeś, to cron dla SinusBot'a, który restartuje się co 3h ze względu na błędy API najnowszej wersji i jest to workaround - po to właśnie, żeby usługa była stabilna. Lepiej o "stabilność" zapytaj twórców sinusbota, którzy jeszcze tego nie ogarnęli a nie zrzucaj to na nas, bo wszystkie kwestie techniczne ogarniałem ja i wiem, że nikt nie jest w stanie tego zrobić w taki sposób.
 
Summa summarum - jeżeli strona, instrukcje i cała nasza działalność nie jest dla Ciebie wyznacznikiem znajomości języka angielskiego, którym posługujemy się właściwie non stop w życiu codziennym (m.in. ze względów zawodowych), swoją ocenę opierasz o reakcję jednej, młodej Junior administratorki, zaś stabilność przyrównujesz do SinusBot'a, który celowo restartuje się co 3 godziny to z przykrością muszę stwierdzić, iż Twoja ocena jest strasznie powierzchowna i błędna. Serdecznie zapraszam do częstszego odwiedzania naszego TeamSpeak'a, aby upewnić się, że tak nie jest.
 
Serdecznie pozdrawiam,
~Spoofy
Administracja Wazznet

 

 

No widzisz, moja ocena może nie jest fair, ale jednak jedyna okazja jaką miałem wstąpić na serwer a nie popisaliście się jak dla mnie :)

 

Osobiście, gdybym robił rekrutację na Admina wiedząc że używamy angielskiego, moim pierwszym pytaniem do Admina byłoby czy ty wogóle umiesz się nim posługiwać, przed przyjęciem na NA czy JA czy co wy tam macie, więc jak dla mnie to żadne tłumaczenie.

 

Co do poziomu zaawansowania, ja tego nie kwestionowałem, to ty z tym wypaliłeś. Ja tylko zwróciłem uwagę na to że po prostu nie podoba mi się przymusowe robienie tego konta itp ;)

 

 

Dlatego raz jeszcze dziękujemy za Twoją opinię i już tłumaczymy kilka kwestii.
Możesz nam zaufać, że administrację szkolimy w taki sposób, że raczej na próżno szukać takiego supportu dla user'ów gdziekolwiek indziej. Ta administratorka jest młoda i na pewno zajmiejmy się tym problemem, lecz cała reszta potrafiłaby komunikatywnie przekazać wszelakie informacje. Dodatkowo Galicja została przez nas "zagarnięta" z racji jej znajomości języka niemieckiego, ponieważ posiadamy także grono użytkownikow niemieckojęzycznych, dla których jest ona ratunkiem, bo my wszyscy jesteśmy głównie anglojęzyczni. Obsługujemy także od czasu do czasu kilku użytkowników hiszpańsko- i portugalskojęzycznych stąd uważamy, że po prostu mały peszek, że trafiłeś na administratorkę, która językowo zajmuje się troszeczkę innym targetem.
 
TeamSpeak mimo wszystko jest głównie dla targetu polskojęzycznego, ale nie chcemy się zamykać na użytkowników, którzy pojawiają się z innych krajów: Anglia, Kanada, Niemcy, Francja, Hiszpania, Szwecja i wiele więcej.
 
Dlatego też 90% naszej administracji bez problemu porozumiewa się w języku angielskim, a przynajmniej jest na tyle komunikatywna, że przekaże informacje komu trzeba i odpowiednie osoby mogą się nią zająć. Jak już raz wspominaliśmy, Galicja jest z nami od niedawna i niestety troszeczkę spanikowała. Bierzemy sobie do serca Twoje uwagi i podziałamy z administracją tak, aby sytuacja się więcej nie powtórzyła.
 
Dodamy jeszcze, że nikt nie ma "przymusu tworzenia konta" - może pozostać przecież na randze guest bez najmiejszego problemu, zaś opcja rejestracji jest po to, ażeby naprawić to co TeamSpeak zwalił, tzn. przywracanie wszelakich uprawnień i rang po zmianie identity za pomocą właśnie takiej autentykacji.
 
Niemniej dzięki za opinię i raz jeszcze serdecznie pozdrawiamy,
~ Spoofy i Paulina
Administracja Wazznet

 

 

 

Cóż, tak samo nie będę kwestionował jej umiejętności w języku niemieckim. Pecha mieliście że akurat na nią trafiłem no ale jak to mówią "first impressions etc. etc." :D

 

A to że się otwieracie na innych to fajnie, ale no wiesz, skoro się tym chwalicie to trzeba było to sprawdzić na własną rękę bo naprawdę myślałem że będzie fajnie i w końcu będzie można z kimś po angielsku normalnie pogadać :D

 

Powodzonka z tym nowym panelem i menadżerem, wtedy postaram się odwiedzić i zaktualizować moje posty :P

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

No dobra, wszedłem bo chciałem sprawdzić to że się chwalicie językiem Angielskim. Wchodzę na serwer, i uwaga:

 

 

 

<13:59:38> "Wazznet!User": Witaj Pantoflarz na Wazznet TeamSpeak server.

 

Twoje konto jest jeszcze zarejestrowane!

 

Aby korzystać w pełni z funkcjonalności naszego TeamSpeaka zarejestruj swoje konto na naszym portalu a następnie skorzystaj z menadżera konta TeamSpeak. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Welcome Pantoflarz to Wazznet TeamSpeak server.

 

Your account is not registered!

 

To use all of our TeamSpeak features register your account on our portal and then use our TeamSpeak account manager. More information you will find here.

 

 

 

To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?

 

Po chwili, specjalnie, aby tylko mieć pretekst do rozmowy z Adminem gdyż nie podoba mi się to że rejestracja jest przez portal i jednak chciałbym porozomawiać z człowiekiem a nie maszyną, udaje się na Centrum Pomocy / Help Desk'a.

 

Wchodzi Adminka o nicku Galicja (UID : q6V4MjeJhmZtZYDm6LNL07VPsOw=)

 

Odzywam się po angielsku, Pani wyraznie nie ogarnia co ja do niej mówię.

 

Ja: Can you register my account please?

 

Admin: Wait

 

..... czekam .....

 

Ja: So will you be able to help me?

 

Admin: Website

 

Ja: So I have to go on the website and then register my account on there? Is that right?

 

... admin wali w klawiature szukając czegoś ...

 

Admin: URL (podaje linka i mówi jednym słowem do mnie: URL)

 

... otwieram linka ...

 

Ja: So I have to go and make an account on the portal, then login and go into the TeamSpeak Services section and register my account that way. I see. Is there any way for you to do it if I don't want to do that?

 

... cisza ...

... cisza ...

... cisza ...

 

poddaje się

 

Ja: Okay thank you

 

Admin ani be ani me.

 

Wniosek?

 

Po co robicie TeamSpeak'a w dwóch językach jak Admini i tak nie potrafią się nimi posługiwać, są niemili i nieprzyjazni? Jak otrzymywałem jedno słowne odpowiedzi poczułem się jak intruz, bo wydawało mi się że to jakby wielka łaska była że Adminka raczy cokolwiek powiedzieć.

 

Druga sprawa, to już oczywiscie wasza sprawa, nie rozumiem przymusu rejestracji konta na stronie żeby tylko registerke dostać. Jak dla mnie niepotrzebny overkill.

 

+

 

 

<14:02:11> "Wazznet Bot" dropped (connection lost)

<14:02:11> "HelpDesk | Centrum Pomocy" dropped (connection lost)

 

nie sugeruje stabilności

 

(godziny inne gdyż w UK jestem godzinę za wami ;p)

 

Mogę prosić o jakieś stanowisko w sprawie znajomości języka angielskiego przez Administrację?

 

Pozdrawiam

 

1 primo: nowy TeamSpeak jest w przygotowaniu, lecz priorytetowem jest nowa strona oraz nowy menadżer konta TeamSpeak z ładnym restful API.

2 secundo: "To w końcu moje konto jest zarejestrowane, czy w końcu nie jest?" - czeski błąd w wiadomości bota - już został naprawiony, dziękujemy bardzo za zwrócenie uwagi.

3 trieto: Galicja jest JuniorAdminem i to od niedawna. Trudno znaleźć administrację, która w pełni ogarnia na poziomie FCE/CAE język angielski, lecz ręczę za każdego z administracji wyższej. Galicja tym razem po prostu dała ciała i nie wezwała kogoś, kto potrafi komunikatywnie porozumieć się w języku angielskim - tutaj również dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem, udoskonalimy komunikację w języku angielskim dla nowych administratorów.

4 quatro: Wszystko co mamy jest zarówno w języku polskim jak i angielskim, zaś wszelakie instrukcje znajdują się na stronie. Zbieramy ludzi z całego świata, którzy przychodzą i rozmawiają z nami wieczorami bez najmniejszego problemu w języku angielskim, także ta jedna absolutnie nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem.

 

Co do "stabilności" - znajdź proszę jakikolwiek projekt, sieć serwerów czy TeamSpeak'a który może sobie pozwolić na takie możliwości techniczne jakie my mamy. Logi, które przedstawiłeś, to cron dla SinusBot'a, który restartuje się co 3h ze względu na błędy API najnowszej wersji i jest to workaround - po to właśnie, żeby usługa była stabilna. Lepiej o "stabilność" zapytaj twórców sinusbota, którzy jeszcze tego nie ogarnęli a nie zrzucaj to na nas, bo wszystkie kwestie techniczne ogarniałem ja i wiem, że nikt nie jest w stanie tego zrobić w taki sposób.

 

Summa summarum - jeżeli strona, instrukcje i cała nasza działalność nie jest dla Ciebie wyznacznikiem znajomości języka angielskiego, którym posługujemy się właściwie non stop w życiu codziennym (m.in. ze względów zawodowych), swoją ocenę opierasz o reakcję jednej, młodej Junior administratorki, zaś stabilność przyrównujesz do SinusBot'a, który celowo restartuje się co 3 godziny to z przykrością muszę stwierdzić, iż Twoja ocena jest strasznie powierzchowna i błędna. Serdecznie zapraszam do częstszego odwiedzania naszego TeamSpeak'a, aby upewnić się, że tak nie jest.

 

Serdecznie pozdrawiam,

 

~Spoofy

Administracja Wazznet

No widzisz, moja ocena może nie jest fair, ale jednak jedyna okazja jaką miałem wstąpić na serwer a nie popisaliście się jak dla mnie :)

 

Osobiście, gdybym robił rekrutację na Admina wiedząc że używamy angielskiego, moim pierwszym pytaniem do Admina byłoby czy ty wogóle umiesz się nim posługiwać, przed przyjęciem na NA czy JA czy co wy tam macie, więc jak dla mnie to żadne tłumaczenie.

 

Co do poziomu zaawansowania, ja tego nie kwestionowałem, to ty z tym wypaliłeś. Ja tylko zwróciłem uwagę na to że po prostu nie podoba mi się przymusowe robienie tego konta itp ;)

Dlatego raz jeszcze dziękujemy za Twoją opinię i już tłumaczymy kilka kwestii.

Możesz nam zaufać, że administrację szkolimy w taki sposób, że raczej na próżno szukać takiego supportu dla user'ów gdziekolwiek indziej. Ta administratorka jest młoda i na pewno zajmiejmy się tym problemem, lecz cała reszta potrafiłaby komunikatywnie przekazać wszelakie informacje. Dodatkowo Galicja została przez nas "zagarnięta" z racji jej znajomości języka niemieckiego, ponieważ posiadamy także grono użytkownikow niemieckojęzycznych, dla których jest ona ratunkiem, bo my wszyscy jesteśmy głównie anglojęzyczni. Obsługujemy także od czasu do czasu kilku użytkowników hiszpańsko- i portugalskojęzycznych stąd uważamy, że po prostu mały peszek, że trafiłeś na administratorkę, która językowo zajmuje się troszeczkę innym targetem.

 

TeamSpeak mimo wszystko jest głównie dla targetu polskojęzycznego, ale nie chcemy się zamykać na użytkowników, którzy pojawiają się z innych krajów: Anglia, Kanada, Niemcy, Francja, Hiszpania, Szwecja i wiele więcej.

 

Dlatego też 90% naszej administracji bez problemu porozumiewa się w języku angielskim, a przynajmniej jest na tyle komunikatywna, że przekaże informacje komu trzeba i odpowiednie osoby mogą się nią zająć. Jak już raz wspominaliśmy, Galicja jest z nami od niedawna i niestety troszeczkę spanikowała. Bierzemy sobie do serca Twoje uwagi i podziałamy z administracją tak, aby sytuacja się więcej nie powtórzyła.

 

Dodamy jeszcze, że nikt nie ma "przymusu tworzenia konta" - może pozostać przecież na randze guest bez najmiejszego problemu, zaś opcja rejestracji jest po to, ażeby naprawić to co TeamSpeak zwalił, tzn. przywracanie wszelakich uprawnień i rang po zmianie identity za pomocą właśnie takiej autentykacji.

 

Niemniej dzięki za opinię i raz jeszcze serdecznie pozdrawiamy,

~ Spoofy i Paulina

Administracja Wazznet

Cóż, tak samo nie będę kwestionował jej umiejętności w języku niemieckim. Pecha mieliście że akurat na nią trafiłem no ale jak to mówią "first impressions etc. etc." :D

 

A to że się otwieracie na innych to fajnie, ale no wiesz, skoro się tym chwalicie to trzeba było to sprawdzić na własną rękę bo naprawdę myślałem że będzie fajnie i w końcu będzie można z kimś po angielsku normalnie pogadać :D

 

Powodzonka z tym nowym panelem i menadżerem, wtedy postaram się odwiedzić i zaktualizować moje posty :P

No i tak się zdarza. Trafiłeś jak trafiłeś, my przynajmniej widzimy swoje błędy, nad którymi możemy teraz popracować :) Jeżeli masz ochotę to zapraszamy - chociażby w soboty wieczorami - poszukaj a znajdziesz od groma ludzi, z którymi można porozmawiać po angielsku właśnie. Chętnie pokażemy Ci nasze umiejętności w fajnym, międzynarodowym środowisku :)

 

Anyway, nikogo na siłę nie zatrzymujemy, jeżeli ruszasz na dalsze poszukiwania "idealnego miejsca, w którym można pogadać po angielsku" to życzymy powodzenia, a jeżeli zdecydujesz się jeszcze kiedyś do nas zajrzeć i z nami pogadać to tym lepiej - bardzo chętnie porozmawiamy.

 

Życzymy miłego dnia,

~ Spoofy i Paulina

Administracja Wazznet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...