Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wazznet.com - Stworzony przez ludzi dla ludzi - AKTUALIZACJE!


kacper150c

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TeamSpeak stabilny jak i administracja na dużym poziomie!

 

Fajny ts.

Polecam.

@Catha, @KlaKierrr - dziękujemy bardzo za Wasze opinie. Bardzo nam miło  :)
Jednocześnie zapraszamy na naszego TeamSpeaka a już w ten piątek odbędzie się event karaoke - więcej informacji już wkrótce!  :)
Opublikowano

gFX5oqc.jpg

 

Już w ten piątek, 21 kwietnia 2017 r., na naszym serwerze TeamSpeak 3, odbędzie się event karaoke. Jeżeli lubicie śpiewać, albo chcecie pokazać światu, że macie talent, znacie już najprostszy sposób! Weźcie udział w evencie i bawcie się razem z nami. Całe wydarzenie polega na zaśpiewaniu przez siebie wybranego już wcześniej utworu muzycznego.

 

Więcej informacji znajdziecie na naszym portalu tutaj.

 

Do zobaczenia w piątek!
~ Ekipa Wazznet

Opublikowano

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być administratorem naszego TeamSpeak'a? Chciałbyś sprawdzić się u boku doświadczonej kadry? Jeżeli tak - masz teraz na to niebywałą okazję!


Już dzisiaj, 24 kwietnia 2017r. o godzinie 17.00 na naszym serwerze TeamSpeak (ts.wazznet.com) odbędzie się rekrutacja na junior administratora!

 

fteU7ZS.jpg

 

Informujemy iż dzisiaj przeprowadziliśmy migrację na nowy, lepszy serwer dedykowany w polskiej lokalizacji!

 

Także serdecznie zapraszamy!
~Ekipa Wazznet
Opublikowano

Estetyka jak i rozrzucone kanały w ten sposób na 1-szy rzut oka wyglądają dziwnie, ale nie mam zastrzeżeń. Przelatując z góry na sam dół to wiemy czego się spodziewać, Ikonki nie są złe, Ba! Chciałbym mieć takie xD. Serdecznie Polecam!

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Estetyka jak i rozrzucone kanały w ten sposób na 1-szy rzut oka wyglądają dziwnie, ale nie mam zastrzeżeń. Przelatując z góry na sam dół to wiemy czego się spodziewać, Ikonki nie są złe, Ba! Chciałbym mieć takie xD. Serdecznie Polecam!

Witaj @Vilche,

 

Dziękujemy Tobie za pozytywną opinię naszej społeczności. Może wygląd Tobie się nie podoba, lecz chcieliśmy aby był szybki dostęp do kanałów :)

 

Również Pozdrawiamy

~Wazznet Crew

Opublikowano

Mamy dla Ciebie event League of Legends, prosto od ekipy Wazznet!

Nie masz co robić? Chcesz zagrać w LoLa i świetnie się bawić a przy okazji zdobyć ciekawe nagrody?

W takim razie wpadnij do nas i baw się razem z nami :D

 

Wszystkie informacje odnośnie eventu znajdziesz tutaj!

 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na evencie!

 

Pozdrawiamy,

~ Ekipa Wazznet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...