Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T-Speak.pl | To samo co wszystkie teamspeaki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0c504da69fb655e80b4a6b38225f037c.gif


 


 


Witam


może dla jednych to będzie troll post dla nie których na poważnie ale oceńcie sami!


 


Zapraszam na Serwer Teamspeak 3 


Ip: T-Speak.pl


Licencja jak polowy cebulkowy crack! :)


Ilość slotów? - Nie skończoność 


 


Dlaczego mój serwer?


Nie dojrzała administracja która lubi się kłócić ale jak już się styra to chcą banować! (wiec uważać!)


Kanały? Oczywiście prywatne darmowe!


Vip zależny od ilość osób na kanale prywatnym.


Ogarnięte rangi? Zapewne tak ale pewnie nie do końca sam robiłem wiec xD


Jakieś boty? Tak mam Bota muzycznego 24/7.


I avn-bot ale nie do końca działa mi :(


 


Ochrona ddos? I tak padniemy wiec po co to nam.


Od kiedy istniejemy? od 1 stycznia.


 


Mam nadzieje ze podoba ci się serwer! :)


Zapraszam T-speak.pl


 


 


 


 


Opublikowano

Serwerek nawet okej, tylko mnie jedna rzecz przeraziła. Dokładna kopia rang z znanej eqipy...

 

Pozdrawiam, G..­

Rangi nie mów ze sa kopia rang z eqipy icony administracji sa te co sam udostępniłeś a reszta po prostu alfabetycznie.

#Refresz

Opublikowano

Nie polecam :)

 

- Crack licka 

- Niby śmieszna jednak nie prezentacja :)

 

Zainwestuj w normalną licencje :)

Po co mam w coś inwestować jak nie muszę? :)

po za tym nie mam jakiegoś wielkiego serwera żeby potrzebować licencje ;)

I nie biorę kasy za jakieś kanały ;) Bo nie trzeba robię to z przyjemności i nauki do teamspeaka ;)

A prezentacja nie ma być śmieszna tylko poważna. Napisałem cała prawdę i to ze napisała "crack licka" nic nie wnosi bo sam w opisie napisałem ;)

Opublikowano

Ilość slotów? - Nie skończoność - #Crack licka wita?

 

 Nie polecam , czekałem 25 minut na 1 małe pytanie.

Hmm 

Powiedz kiedy to było ;)

Bo jakoś nie widziałem żadnej osoby na centrum pomocy ;)

Bez dowodów nie przychodź i nie gadaj bzdur ;)

Opublikowano

 

Ilość slotów? - Nie skończoność - #Crack licka wita?

 

 Nie polecam , czekałem 25 minut na 1 małe pytanie.

Hmm 

Powiedz kiedy to było ;)

Bo jakoś nie widziałem żadnej osoby na centrum pomocy ;)

Bez dowodów nie przychodź i nie gadaj bzdur ;)

 

 Ojoj, nosz kurcze, dobrzę prawisz. Idz do anonna licke kup nowa :P 

MQaM4O1.png

Opublikowano

 

 

Ilość slotów? - Nie skończoność - #Crack licka wita?

 

 Nie polecam , czekałem 25 minut na 1 małe pytanie.

Hmm 

Powiedz kiedy to było ;)

Bo jakoś nie widziałem żadnej osoby na centrum pomocy ;)

Bez dowodów nie przychodź i nie gadaj bzdur ;)

 

 Ojoj, nosz kurcze, dobrzę prawisz. Idz do anonna licke kup nowa :P 

 

hahahah.

Widzisz do annona nie muszę latać ;)

A twój serwerek który ma crak licke ze 1024 slotami ojj :( i crack mbota nie łądnie a teraz wynocha bo nic nie wnosisz do tematu i tylko bzdury gadasz ;)

Opublikowano

Niemiła administracja, serwer padł.


Niemiła administracja, serwer padł. Nie polecam na przyszłość.


Bardzo smieszni jestescie :)

Nie polecam serwera x3
You are banned permanently. Reason: "ELO HAKERKU HAHAH"

Pozdrawiam, nms.

GG: 23221415

TS3: vapearmy.pl


valogosign.png

Opublikowano

Niemiła administracja, serwer padł.

Niemiła administracja, serwer padł. Nie polecam na przyszłość.

Bardzo smieszni jestescie :)

Nie polecam serwera x3

You are banned permanently. Reason: "ELO HAKERKU HAHAH"

Hahhahahhaha Serwer padł? A kto mu pomógł ty! hahahahh

<15:54:44> "R4P3.NET CRASH" connected to channel "[*spacer]"

I te same Ip oj debil nad debilami przed wami!

NieMamSyna! Brawo! Pajac zostanie pajacem i myślisz hakeru ze jak cos darmowego jest z  R4P3.NET to nie ma haczyka? hahahha IDIOTS.

Opublikowano

Debil? Milo mi Kamil jestem. Kazdy by mogl mu pomoc gdybys baranie nie zupdejtowal serwera ;)

Co do pajaca to sam z siebie go robisz :) Zapraszam na mpc

Troche bardziej profesjonali niz wy ;)

Hakeru ;D smiesznie piszesz.

Pozdrawiam, nms.

GG: 23221415

TS3: vapearmy.pl


valogosign.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...