Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T-Speak.pl | To samo co wszystkie teamspeaki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Debil? Milo mi Kamil jestem. Kazdy by mogl mu pomoc gdybys baranie nie zupdejtowal serwera ;)

Co do pajaca to sam z siebie go robisz :) Zapraszam na mpc

Troche bardziej profesjonali niz wy ;)

Hakeru ;D smiesznie piszesz.

Pajacem jedynym to jesteś ty.

1.Reklamujesz się teraz u mnie na poście.

2.Wchodzisz na inne serwery żeby ich wyłączyć.

3.Tworzysz nie prawdziwą opinie. 

4.Z takim podejściem do tego co robisz za nie długo twojego "serwerka" nie bedzie.

Pajac zostaje pajacem.

Opublikowano

No jak pajac zostanie pajacem no to widze ze u Ciebie to rodzinne xD

Moj serwerek wlasnie przenosi sie na dedyka. A opinia moja ma podstawy

Ledwo Co wszedlem na serwer i odrazu mnie movneliscie na kanal prywatny z pytaniami czego chcesz? 

To jest teamspeak publiczny prawda? Po drugie zero pomocy, mowie ze chce rangi a wy nic.

Po trzecie obiecuje Ci ze twoj "serwerek" padnie :)

 

Zycze milej soboty.

Pozdrawiam, nms.

GG: 23221415

TS3: vapearmy.pl


valogosign.png

Opublikowano

No jak pajac zostanie pajacem no to widze ze u Ciebie to rodzinne xD

Moj serwerek wlasnie przenosi sie na dedyka. A opinia moja ma podstawy

Ledwo Co wszedlem na serwer i odrazu mnie movneliscie na kanal prywatny z pytaniami czego chcesz? 

To jest teamspeak publiczny prawda? Po drugie zero pomocy, mowie ze chce rangi a wy nic.

Po trzecie obiecuje Ci ze twoj "serwerek" padnie :)

 

Zycze milej soboty.

Akurat byłem na kanale prywatnym to cie tam na szybko przerzuciłem bo byłeś na centrum pomocy ;)

Zapytałem się w czym pomoc nic nie odpowiadałeś wiec musiałem powiedzie co chcesz. a ty dalej nic. i po chwili łaskawy pan się odezwał i powiedział rangi.

Po chwili wyleciałeś z ts i wchodzisz z r4p3..... 

I takim zachowaniem cebulaczku twój serwer się nie utrzyma chcesz zniszczyć inne serwerki ale jedynie co to niszczysz sobie opinie ;) Wiec będziesz pajacem ELO :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...