Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bóg gimbusów (Izak), okradziony na 15000$...


Freedom07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idealne podsumowanie 90% mpcforum o  tej aferze.

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Wyjebongo w wąsacza. Na pewno nie ciesze sie, ze go okradli ale nie lubie gnoja. Ogólnie to 90% streamerów, co mają w c**j widzów praktycznie nigdy nie odpalaja submoda a ten wąsacz praktycznie cały czas ma go odpalonego xDDD. Subujcie polaczki subujcie bo inaczej na czacie nie popiszecie :v

Jestes idiota czy udajesz ? ma 10k widzow i wez uzyj tego swojego mózgu jesli  ci go nie ucieli przy aborcji .To tak jak wejdziesz w izaka ma grupe izakmods masz tam 26 osob jest 26 moderatorów  i uzyj tam tego czegos czym myslisz jak 26 osob ma ogarnąć 10k osob? no wez napisz jak ma te 26 osob ogarnac 10k jak jest sub mod to normalnie pisza cos ciekawego a jak jest ustawione ze kazdy pisze to jest straszny spam nie pisza nic normalnego tylko jest kappa123 czy inne gowna co z tego ze ludzie co maja w "c**j" widzow otwarty ten chat skoro co chwile tam jest kappa123 czy inny gowniany spam.

Te tematy o izaku na forum pokazuje w jakim spierdolonym kraju zyjemy i jak wychoane jest teraz pokolenie jesli ktos ma latwo oraz duzo zarabia odrazu trzeba go zhejtować ze do lopaty sie nie nadaje tyle w temacie 

Opublikowano

Jestes idiota czy udajesz ? ma 10k widzow i wez uzyj tego swojego mózgu jesli  ci go nie ucieli przy aborcji .To tak jak wejdziesz w izaka ma grupe izakmods masz tam 26 osob jest 26 moderatorów  i uzyj tam tego czegos czym myslisz jak 26 osob ma ogarnąć 10k osob? no wez napisz jak ma te 26 osob ogarnac 10k jak jest sub mod to normalnie pisza cos ciekawego a jak jest ustawione ze kazdy pisze to jest straszny spam nie pisza nic normalnego tylko jest kappa123 czy inne gowna co z tego ze ludzie co maja w "c**j" widzow otwarty ten chat skoro co chwile tam jest kappa123 czy inny gowniany spam.

Te tematy o izaku na forum pokazuje w jakim spierdolonym kraju zyjemy i jak wychoane jest teraz pokolenie jesli ktos ma latwo oraz duzo zarabia odrazu trzeba go zhejtować ze do lopaty sie nie nadaje tyle w temacie 

Między hejtem a krytyką jest cienka różnica.

Jedyna różnica to że hejt jest bez logicznego  wyjaśnienia i argumentów.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Izak,okradziony na 15000$... 

 

Izak w dniu 11.02.2016 został okradziony na 15000$ 

 

 

 

Skąd wiesz, że na 15k$? Ktoś wymyślił, że 15k$, a reszta to powtarza.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Troche jebie fejkiem :D 

 

Hmm dobry pomysł

- Udajesz na stream że Cię okradli 

- Pokazujesz to wszędzie FB/YT/Twitch 

- Robisz stream 24h aby się odrobić z jakimś celem 

- Zbierasz hajs z gimbusów którzy zrobią na swoje youtubera wszystko 

- Profit w c**j 

 

To tylko pomysł nie mówię że w tym przypadku tak było 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Są ludzie, którzy są od niego znacznie biedniejsi są okradani na znacznie większe pieniądze (nawet nie muszą ich mieć, nakładane są kosmiczne rachunki za nic itp.) i nikt za nimi nie płacze. A koleś ma tylu fanów, że z samych reklam sobie niedługo odrobi te pieniądze, więc szczerze mu współczuję i mam nadzieję, że złapią złodzieja (zakładając, że ta cała sytuacja to prawda), ale nie ma też co płakać, bo to w jego przypadku nawet tragedią nie można nazwać.

 

btw. Najbardziej żałosne są komentarze, w których ludzie płaczą jacy to Polacy są źli i niewychowani. O dziwo mają one najwięcej polubień. A kto daje te polubienia? Niemcy, Szwedzi czy Chińczycy? Innymi słowy większość Polaków uważa, że większość Polaków to wieśniaki.

Opublikowano

Jak mi ktoś by zajebał 15 tysiaków to chyba bym ryczał i dostał zawału w jednym a on to mówi tak spokojnym głosem jak by mu zajebali 100zł xDD

Opublikowano

Jak mi ktoś by zajebał 15 tysiaków to chyba bym ryczał i dostał zawału w jednym a on to mówi tak spokojnym głosem jak by mu zajebali 100zł xDD

Bo to ostatecznie nie było 15k tylko 1000zł prawdopodobnie. Nie ogarniam tego myślenia, że to fejk. Nigdzie (po za stream gdzie tłumaczył, dlaczego musi iść na policje) nie pisał o tym.

Nie jestem jego wielkim fanem, no ale ludzie czy wy wszędzie musicie widzieć teorie spiskowe?

Opublikowano

Widzę, że gimnazjum ładnie broni swojego idola. ;) Swoją drogą, to każdy mądry wie, że typ jest gównem, w*****a swoją gadką, ogólnie jest zjebany...

 

aaa i jeszcze zapomniałbym. Dobrze frajerowi :D

 

J**** tych waszych nitrów, isamu i pozostałą miernotę umysłową

Opublikowano

albo trolluje gimbusów albo ktoś faktyczni go okradł

ogólnie dobrze że tak się stało ale lepiej jakby mu kanał usunęli

już nie mogę patrzeć jak gimbusy marnują swoje życie oglądając swojego idola który jedyne co potrafi w życiu to grać w CSa

 

@Izak

oby ci kanał usunęli

@reszta_jebanych_zjebanych_youtuberów_idole_gimbazy

oby Wam wszystkim kanały usunęli

Opublikowano

i tak największa beka z tej loszki na koniec xD

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

i tak największa beka z tej loszki na koniec xD

No trochę jak nie patrzeć to pewnie nawet nie odczuli tego finansowo bo izak zarabia więcej i dodatkowy profit z czegoś innego np. sklep z koszulkami i płacze za 1000zł serio?  

Opublikowano

I tak pewnie odzyska kase jak nie dzięki supportowi PayPal to dzięki tym że ,,elita" youtuba zrobi zbiórke dla izaka.

Pozdrowienia z takim zbieraniem, chyba nie wiesz o czym mowisz. Zyja za 15k baksow? Czyli miesiecznie no niezle, niby szkoda ale nie ogarniam slow Paulinki mocno. Jesli za to zyja to nie moglo byc 1k zl, chyba, ze buduja sie i moze faktycznie zyja za jakis nie duzy hajs. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Zamiast pomagać mu się "odrobić"­, powinno się wpłacić hajs na jakiś szczytny cel, bo gorsze tragedie się zdarzają na świecie.  o.O Nie mówię, że mi go nie szkoda, ale nie wydaje mi się, żeby wylądował z tego powodu na ulicy. Najwyżej nie będą mieli na wakacje, w co też jakoś wątpię, biorąc pod uwagę, że zarobi teraz więcej niż przeciętnie.

c:

Opublikowano

Został okradziony, ogłosił to całemu światu, a następnego dnia odzyskał wszystkie pieniądze. Idioci tylko w to uwierzą, chciał pajac zarobić na tumanach i tyle w temacie.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem kogo obchodzą pieniądze jakiegoś youtubera czy tam streamera. Film zrobił tylko w ramach prośby o litość, chociaż i tak pewnie nie zbiedniał na tyle, żeby nie miał co jeść. Dzieci z gimnazjum się przejęły i wpłaciły pieniądze rodziców na jego konto, żeby nie udawał przybitego.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

I po c**j ten spam wszędzie na ten temat, przecież to oczywiste, że hajs i tak odzyska, taka jest polityka banków to jedno, a dodatkowo w jego przypadku to bieda mu raczej do portfela nie zagląda więc nawet gdyby tego nie odzyskał to i tak to wiele nie zmienia, nawet nie oglądałem niczego z tym związanym ale jestem pewien, że dostał już masę donejtów na pocieszenie, z których nie jedna osoba wyżyłaby przez kilka miesięcy.


Trzeba na prawdę nie mieć życia, żeby komuś zaglądać do portfela i rozdmuchiwać na cały internet takie pierdoły.

Opublikowano

a jeszcze tak wracając do tej całej paulinki, nawet gęby nie chce pokazać na streamie, ale po pieniążki to pierwsza.... xD

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

­beka w c**j, gościa nawet jakby na dwa razy więcej ojebali to i tak żyje lepiej od 95% polaków, no proszę was, ten udawany płacz paulinki XDDDDD wcale nie mają za co żyć, jak Rock sobie zarabia 3k dolarów miesięcznie z filmików na yt, a ma ok 50 tyś wyświetleń na każdym, do tego 20k mniej widzów na streamach rock ma, mniej donejtów

 

izak jest pazerny na kase, zmienił się, zbiera na was takie hajsy, a wy byscie mu tylko k***a wpłacali z konta rodziców (mówię o tych fanach izaka, którzy nawet nie są w szkole średniej)

Opublikowano

Jakoś mało tu użytkowników którzy chcą bronić jednego z trójcy bogów gimbusów (Izak,Isamu,Nitro)

A tak w ogólne to chyba ten izak nie zbiednieje jak mu tyle ukradli i tak po miesiącu czy dwóch będzie będzie miał tyle samo hajsu lub więcej. 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Nie obchodzi mnie to kto kogo okradł i na jaką sumę.

to po uj sie udzielasz pustaku

 

a co do tematu mam nadzieje, że jeżeli to prawda to odzyska pieniądze bo typ jest spoko, a sam osobiście w ogóle nie gram w csa, ale oglądam jego overwatche na yt i te wszystkie płacze, że wyłudza kase od dzieci to jakaś fajna bajka, bo te wszystkie suby i donejty na twitchu to jest wszystko dobrowolne i nikt nikomu tu nic nie karze. 

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...