Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOP10 najstarszych serwerów w Polsce


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wedlug mnie nie ma zadnego dobrego serwera w PL

Autor nie tworzy listy najlepszych serwerów, nie ocenia ich, tylko stara się stworzyć listę najstarszych serwerów w pl :)

 

Na liście powinien się chyba pojawić jeszcze MarinerMT2 - Serwer wystartował 7 września 2013r. stoi  do dzisiaj i całkiem dobrze się ma.

  • 5 tygodni później...
Pasjonat
Opublikowano
Dnia 4.03.2016 o 20:40, Bambus3k™ napisał:

Shenlong - Najlepszy serwer który istniał kiedykolwiek, wliczam w to swój projekt.

 

No jasne, bo kiedyś aby postawić dobry serwer trzeba było drop odbugować. No i jeszcze najlepiej biologa spolszczyć.

 

Najstarsze serwery prywatne w Polsce:

-Insomnia (Biały, Sui, Zonni) W ogóle beka, bo serwer stał u białego na chacie.

-AvalonMT2 (Nie pamiętam dokładnie administracji, ale mieliśmy dość spoko kontakt, później przy serwerze pomagał im iMer)

-Longju99 (Synek, Bambus3k, The) Też beka, bo ten serwer stał na platformie Windows Server 2003 + VirtualPC. (dzięki zonni za pomoc w tamtych czasach zainstalować BSD, bo co my odpierdalali to był szok) Dodatkowo jako pierwszy serwer z odpalonym CH2.

 

Chwilę później wystartował też xLast i Shenlong.

 

Aktualnie z najstarszych serwerów mamy:

-iMetin

-Balmora

 

Są serwery jeszcze AvalonMT2, (serwer został zamknięty, ale chyba wystartuje na nowo), Metin5 (Domkis odszedł i jest nowa administracja, strony, ciekawe czy też nie na nowo serwer) no i niedawno też zamknęli PandoreMT2 i  EliteMT2. W sumie to ta sama osoba. Czasy się zmieniają, a gracze na nowych serwerach po 2 tygodnie tylko grają. Tak zostali nauczeni. Pozdrawiam.

o tak, longju99 to bylo cos, ale warto chyba wspomniec tez goscia: nesz1

Opublikowano

najstarsze serwery ktore istnialy minimum 4 lata - ciagle to :

PandoraMT2 z adminem Salamander :)

EliteMt2, DiamondMT2 to byla klasyka, pol dnia mieszalem na KM zeby zrobic pedalska branse 2k pz 10 luda 15 magia

ale ku,,wa uparlem sie zeby bylo 10% do PZ ktore daje nic jak sie biega nie stoi w miejscu

nie wspominam o tym badziewiu co jeszcze istnieje

Laneris dopalacz finansowy dla Surkas

Vesteris - ban serwer, wlasciciel to "Pan i wladca na krancu swiata" tak jemu sie wydaje ale ...

 

innych nie znam, moze ktos sie wypowie gdzie lowil na bocie Andrzej25

na polsce zarobilem kupe kasy jak byl S12

diablo3x.png


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dla mnie CavalosMT2, ew. Shenlong.

Gdyby ktoś normalny wypuścił Cavalosa i prowadziłby go długi czas, ale takiego 1:1 to wydaje mi się, że aż bym portfel w ruch puścił. :)

A edit bo zapomniałem..

Przecież wtedy Administratorzy nie byli gównami zachłannymi na kasę i IS nie był w ogóle potrzebny. xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...